Значення числа 55 у нумерології – що означає цифра 5 в житті людини

У статті ми розповімо все про числі 55. Розберемо його значення в різних напрямках нумерології, ви дізнаєтеся, що 55 означає для чоловіків і жінок, а також яким буде характер, якщо в даті народження є число 55.

Короткий значення числа 55 в нумерології

У нумерології число 55 означає безперервний шлях саморозвитку. Пара з двох п’ятірок наділяє свого підопічного бажанням зазирнути за умовну межу і пройти далі, ніж це дозволено.

55 означає для людини постійний пошук і просування вперед. Такі люди потребують емоціях, швидко втрачають інтерес до справ і намагаються не зв’язувати себе зобов’язаннями. Протягом всього життя вони зберігають живий інтерес до світу і не зупиняються у своїх пошуках.

Тлумачення цифри 5 – прагнення здобути свободу і вийти за встановлені рамки. Така людина спирається не на загальні правила, а на власну систему цінностей. Сумарна одиниця (5+5=10=1+0=1) вимагає від особистості рішучості і непохитності. Вона символізує незалежність у поглядах на життя, а кармічне значення 1 – особлива місія, яку людині належить виконати.

Людина з числом 55

Число 55 називають керуючим, воно справляє значимий вплив на реалізацію людини і його долю. В нумерології п’ятдесят п’ять позначено як символ першовідкривачів. Такі люди народжені бути дослідниками і володіють величезним запасом ентузіазму. П’ятірка за датою народження – ознака везіння, удачі і щастя.

Сильні сторони характеру

Людина з числом 55 з великою ймовірністю буде гармонійно розвиватися. Такі люди вміють приймати свої слабкості і не намагаються ламати себе заради інших.

Сильні сторони характеру:

 • уміння швидко адаптуватися в новій ситуації;
 • активність;
 • запас життєвих сил;
 • здатність відстояти свою точку зору і домогтися бажаного;
 • здатність знайти спільну мову з будь-яким співрозмовником;
 • кмітливість;
 • ініціативність;
 • відсутність страхів;
 • чарівність;
 • здатність переконувати і керувати.

Людині з числом 55 незнайоме стан внутрішнього конфлікту. Він не мучиться сумнівами, навіть якщо робить помилки за життя.

55 по нумерології означає спокійне прийняття зовнішньої ситуації. Якщо у ваших розрахунках зустрілася пара з двох п’ятірок, вам буде легко залишатися на плаву навіть у складний період. На відміну від інших, ви готові до несподіваних поворотів долі і самі йдете назустріч змінам.

Вплив одиниці не дає людині покладатися на чужий досвід або вірити словам. Він повинен сам пройти шлях від і до, щоб скласти власну оцінку.

Слабкі сторони характеру

Нумерологія розкриває і мінуси характеру тих, хто пов’язаний з цифрою 5.

Повторювана п’ятірка робить свого обладателя:

 • импульсивным;
 • нетерпеливым;
 • упрямым;
 • эгоистичным;
 • легкомысленным;
 • неуравновешенным;
 • циничным.

У негативному значенні 55 відображає неготовність людини брати на себе відповідальність. Однак сам володар подвоєною п’ятірки не вважає це недоліком. Він, скоріше, скаже несправедливим бажання інших людей нав’язати йому свою думку.

Людина з числом 55 швидко втрачає інтерес до розпочатого заняття. Його пріоритети і прагнення можуть часто змінюватися. Такі люди йдуть на поводу у бажань. Не вміючи справлятися з миттєвими поривами, вони стають залежними від чуттєвих насолод.

Щира переконаність у власній правоті часто робить їх не самими розуміючими співрозмовником. Такий всезнайко, який не допускає заперечень. Він завжди знайде, чим похвалитися, прагне справити враження і пустити “пил в очі”.

Здібності і таланти людей з числом 55

Цифра 55 означає для людини здатність доходити до поставленої мети. Для цього він задіє всі можливі інструменти.

Комунікабельність – талант особистості з числом 55. Ви швидко обзаводитеся зв’язками і знаходите потрібну інформацію. Вібрація парної п’ятірки наділяє свого володаря здатність налагодити власний бізнес.

Широкий кругозір відкриває безліч доріг, а звичка братися за невідоме і відсутність страху втратити вже досягнуте допомагає пробувати сили у різних сферах діяльності. Непохитна воля і самовпевненість означає, що такі люди здатні проходити навіть через закриті двері. До речі, при бажанні, вони можуть розвинути дар ясновидіння.

Значення числа 55 для жінки

Згідно з нумерологією, для жінки число 55 означає цілеспрямованість і внутрішню силу. Вони вміють знаходити баланс між сімейним життям і кар’єрою, стають хорошими матерями, не бояться змін і труднощів у житті.

Їх прагнення до лідерства може негативно позначитися на відносинах. Якщо партнер не готовий віддавати владу в руки дівчини, то союз може опинитися на межі розриву. Жінкам з числом 55 необхідно навчитися проявляти тактовність і м’якість у спілкуванні, розвивати свої жіночі риси і частіше погоджуватися з думкою обранця.

Значення числа 55 для чоловіка

В нумерології одне із значень п’ятірки – благородство, допитливість і творчість. Характер чоловіка з числом п’ятдесят п’ять в розрахунках – це поєднання здорового максималізму, харизми і сили. Парна п’ятірка допомагає досягати високих результатів в обраній сфері.

Особистість з кодом 55 знає, як отримати своє в будь-якій ситуації. Але якщо чоловік не розвиває свій характер, а діє на основі амбіцій, то стає надмірно вимогливим, самозакоханим і жорстким у спілкуванні. Буває запальний і упирається по дрібницях.

Заступництво числа п’ятдесят п’ять означає сексуальну привабливість. Однак такі чоловіки не квапляться побудувати серйозні стосунки. Можуть здатися вітряними та швидко переключати увагу. Але якщо обраниця буде розділяти інтереси такого чоловіка і підтримувати його у починаннях, то вийде міцний союз, який переросте в шлюб.

Вплив 55 на професію і бізнес

Значення в роботі числа 55 полягає в тому, що у вас є безліч варіантів для реалізації. Особливий погляд на життя і непідробний інтерес до всього нового допомагає вам братися за нестандартні проекти.

Проте цифра 5 має і негативний вплив на особистість. Під її впливом людина прагне до нових відчуттів: йому швидко набридає одноманітна і вже зрозуміла робота. Звичка перемикатися заважає добиватися серйозних успіхів в кар’єрі, а багато захоплень залишаються “одноразовими”.

Здатності того, хто народився під впливом двох п’ятірок, затребувані в більшості сфер. Але такі люди не готові витрачати кілька років на зростання в однієї професії. Особисте розвиток їх цікавить більше, ніж висока посада.

Які професії допоможуть розкрити внутрішній потенциал:

 • детектив;
 • журналист;
 • блогер;
 • керівник проекту або організації;
 • торговий представник;
 • менеджер з продажу;
 • далекобійник;
 • організатор (заходів, поїздок тощо);
 • екскурсовод.

Вдалим вибором стане розвиток в науці і аналітиці, а також професії, пов’язані з публічними виступами. Енергія двох п’ятірок притаманна лідерам, такі люди мають авторитет у колективі і знають, як правильно донести інформацію до оточуючих.

Людина з числом 55 здатний запустити власний бізнес та розвинути його до масштабного проекту. Головне, щоб у роботі він відчував постійний розвиток, інакше великий ризик втратити ентузіазм. Справа життя повинно збігатися з його інтересами, тоді вийде розкрити свої сильні сторони.

Вплив 55 на відносини і любов

Особистість, пов’язана з числом 55, проявляє себе у відносинах в якості приємного, легкого супутника. Ця людина завжди у піднесеному настрої і готовий на будь-які авантюри.

Він володіє магнетизмом, який не завжди пов’язаний із зовнішністю. Таким партнерам прощають мінливість і несерйозне ставлення, відчуваючи його приховану внутрішню силу.

Якщо ваш коханий має число 55 у розрахунках, будьте готові до несподіваних переїздів. Такі люди люблять подорожувати, вони легкі на підйом і легко відмовляються від “нажитого”.

Коли мова заходить про сімейних відносинах, людина з кодом 55 готовий на багато що, аби захистити близького від труднощів. Такі жінки хочуть велику родину, а чоловіки щедрі беруть всі витрати домашніх на себе. У відносинах воліє бути лідером. Після весілля їх бажання міняти партнерів пропадає, однак від підвищеної уваги з боку шанувальників вони не відмовляться.

Число 55 як послання ангелів

Ангельська нумерологія підказує, що парні п’ятірки з’являються у важкі періоди життя. Якщо вас переслідує число 55, ви постали перед складним вибором, не можете сконцентруватися або зрозуміти, як діяти. Побачивши послання у вигляді п’ятірок, можете бути спокійні: ангели нададуть підтримку. Послання обіцяє швидке вирішення справ, творчий розвиток і успіх.

Згідно з ангельською нумерології, 55 символізує удачу, силу духу і впевненість. Поява 55 на годиннику – це сигнал про необхідність йти на ризик. Послання може виглядати як 55 хвилин на циферблаті, 05:05 або 05:50. Якщо ви не наважуєтеся на важливий крок, пора його зробити. Не давайте страхам встати на вашому шляху. Вищі Сили готові надати допомогу і провести вас по обраному шляху.

Послання 55 несе позитивний зміст. Ви приймаєте правильне рішення або вибрали “того самого” партнера. Для тих, хто вже у відносинах, поява числа стане знаком, що пора проявити емоції. Внесіть різноманітність в особисте життя, і взаєморозуміння з партнером покращиться.

Число 55 Квадрат Піфагора

Згідно Піфагору, цифра п’ять відповідає за логіку. Парні п’ятірки говорять про високий потенціал особистості та вміння підходити до складним завданням розумно. Це символ природжених стратегів. Їм легко даються точні науки, вони вміють працювати з великими обсягами інформації і можуть передбачати події.

Друге значення п’ятірки – інтуїція. Зв’язок зі своїм “Я” допомагає робити вибір в непростих ситуаціях, коли не варто покладатися на розум.

Якщо 55 є в даті народження

Цифри 5 по даті народження вказують на призначення нести у світ щось нове. При гармонійному розвитку людина проживе яскраву і цікаву життя. Це незалежні і волелюбні особистості. Вони люблять подорожувати і здатні сміливо міняти місце проживання раз у кілька років. А в разі закінчення відносин вони без вагань викреслюють людину зі свого життя.

Люди, народжені під дією вібрацій 55, володіють величезним запасом сил. В них вирує енергія, підштовхуючи до постійного руху. Такі люди володіють унікальним даром скрізь встигати. Вони не вміють дотримуватися строгого розпорядку і люблять спонтанність. Здатні надихати та вести за собою, а також володіють розвиненою уявою.

Карма числа 55 означає, що людина народжена бути “мандрівником”. Він може зупинитися, якщо знайде щось цінне. Але життя показує – рух вперед цікавіше, ніж охорона накопиченого “майна”. Але, часом, нескінченні пошуки призводять до необдуманих рішень і розчарувань.

Рекомендації нумерологів для людей з числом 55

Ми зібрали 7 рекомендацій для тих, хто пов’язаний з числом 55:

 • Вчіться йти на компроміс – звичка стояти на своєму часто заважає рухатися вперед. Слухайте співрозмовника і проявляйте розуміння. Враховуйте бажання інших людей.
 • Знайдіть свій головний інтерес в житті – жага нових емоцій часто несумісна з трудовою діяльністю. Як тільки ви знайдете сферу, яка вам близька, ви зможете розвинути свою майстерність і отримати задоволення від трудової діяльності.
 • Будьте тактовніше у спілкуванні – намагайтеся менше говорити про себе і хвалитися досягненнями.
 • Розвивайте інтуїцію – логіка допомагає аналізувати те, що відбувається і знаходити рішення. Однак у складні моменти ви можете покластися на внутрішній голос.
 • Вчіться прощати – частіше переглядайте життєві пріоритети і намагайтеся поглянути на ситуацію під іншим кутом. Здатність розуміти чужі мотиви допоможе налагодити особисті відносини.
 • Намагайтеся доводити справи до завершення – невміння направляти енергію в потрібне русло може обернутися негативними наслідками. Вчіться концентруватися і не піддавайтеся на авантюри.
 • Спробуйте стати терплячіші – цей навик стане в нагоді в робочих, дружніх і сімейних відносинах.