Гроші в Матриці Долі людини: розрахунок і розшифровка 22 значень енергій

Якщо ви не можете вирішити фінансові питання, можливо, енергії на вашій лінії грошей виявляються в мінусі. Щоб розшифрувати свій канал фінансів, потрібно розрахувати аркани Матриці Долі. У статті ми розповімо, як це зробити і як опрацювати зону грошей по Матриці.

Що таке лінія грошей в Матриці долі

Кожна людина хоче бути успішним, займаючись улюбленою справою. Лінія грошей в Матриці долі відповідає за матеріальне благополуччя. З її допомогою можна дізнатися, в яких сферах чекає успіх і яка діяльність принесе задоволення.

Самореалізація та отримання гідної винагороди за свою працю допомагає відчути себе щасливим. Шлях грошей добре простежується саме за методом Матриці Долі. Потрібно тільки правильно розшифрувати всі значення.

Де знаходиться грошовий канал в Матриці душі

Канал грошей знаходиться на лінії чакри Свадхистана в Матриці Долі (3 значення праворуч на нижній діагональної лінії). Всі енергії в ньому важливі, але головною є крапка входу. Вона розташована вище інших у грошовому каналі. Точка відповідає за професію, яка може стати основним джерелом доходу. Значення цифр у аркані грошей допомагає зрозуміти, в якому стані знаходяться найважливіші енергії. Якщо вони пішли в мінус, фінансового благополуччя можна не чекати.

Другий аркан, розташований нижче точки входу, відповідає за професією. Енергія, яка знаходиться нижче всіх на лінії грошей, символізує блокуючі чинники мислення. Важливо вивести цю енергію в плюс, щоб не блокувати грошовий приплив у своє життя.

Як розрахувати зону фінансів

Лінію фінансів в Матриці Долі можна розрахувати за датою народження. Для цього рекомендуємо скористатися нашим онлайн-калькулятором. Вкажіть день, в який ви народилися, і натисніть “Розрахувати”. Ви отримаєте повну розшифровку своєї Матриці – не тільки зони фінансів, але і всіх інших ліній.

Loading…

Як розшифрувати грошову лінію в Матриці Долі

Канал грошей в Матриці Долі допомагає розібратися з тим, звідки приходить основний дохід, а також які якості потрібно розвивати, щоб відкрити грошовий канал. Розшифровка значень арканов дозволяє визначити навіть пріоритетну професію. Якщо є проблеми з грошима, швидше за все, одна з енергій грошової лінії пішла в мінус.

Розшифровка всіх 22 арканов (без 1 і 2, які на цій лінії не випадають):

 • 3 аркан (Імператриця) — знак родючості. Такі люди стають багатими. Вони можуть працювати не тільки самі на себе, але і організовувати інших, створюючи цілі імперії.
 • 4 аркан (Імператор) — співпраця з людьми. Енергія грошей приходить через спілкування з партнерами і вміння правильно вести переговори. Блокує її тиск на людей і агресія.
 • 5 аркан (Ієрофант) — грошова енергія приходить через нові знання. Людині не можна зациклюватися на чомусь одному, потрібно постійно розвивати нові напрямки. Блокує енергію схильність повчати інших і небажання ділитися знаннями.
 • 6 аркан (Закохані) — символ любові до професії і до того, чим доводиться займатися. Не можна працювати на ненависній роботі. Людині важливо захоплюватися своєю діяльністю, бачити її результати. Блокує енергію ідеалізація інших. Наприклад, аркан блокується, коли доводиться відмовлятися від любові з-за невідповідності об’єкта закоханості певним ідеалам.
 • 7 аркан (Колісниця) — енергія переможця-воїна. Люди з таким арканом домагаються фінансового добробуту, коли ставлять перед собою чітку мету. Потрібно вміти представляти, яка сума достатня для життя і може зробити людину щасливою. Блокує канал агресивний настрій по відношенню до оточуючих.
 • 8 аркан (Справедливість) — символ рівноваги фінансових доходів і витрат. Якщо енергія в плюсі, людина живе в гармонії, йому не здається, що хтось його обманює, грошей у родині достатньо. Коли аркан йде в мінус, з’являються борги і неоплачені кредити. Блокує енергію нерозуміння першорядних причин та їх наслідків.
 • 9 аркан (Пустельник) — гроші приходять через мудрість. Якщо енергія в плюсі, людина досягає високого матеріального становища завдяки своїм знанням. Коли аркан в мінусі, виникає інтелектуальна гординя. Людина зневажає всіх, хто нижче його за статусом і розумовим здібностям. Це блокує грошову енергію, не даючи можливості заробити.
 • 10 аркан (Колесо Фортуни) — символ легких доходів. Люди з таким арканом на грошовій лінії заробляють просто і без особливих турбот. Оточуючим навіть може здатися, що вони нічого не роблять для підвищення матеріального добробуту, а гроші приходять самі по собі. Але це не так. Для залучення енергії потрібно розслабитися і отримувати задоволення від життя, що не завжди виходить.
 • 11 аркан (Сила) — здатність і звичка працювати на знос. Такі люди не жаліють себе. Аркан у чомусь схожий з сьомим, але там тиск йде на інших, а в даному випадку — на самого себе. Трудоголізм дозволяє досягти відмінних результатів. Енергію блокує хвороба. Коли людина вже не може працювати на знос, він захворює.
 • 12 аркан (Повішений) — гроші приходять через творчість. Люди з такою енергією заробляють на своїх уміннях. Вони творчі, різнобічні і люблять допомагати. Але не завжди такі пориви оцінюють по заслугах, що сильно засмучує. Ще один мінус — невміння брати хороші гроші за свою роботу. Люди з 12 арканом недооцінюють себе, а коли це роблять інші, вони ображаються. Блокує енергію стан жертви.
 • 13 аркан (Смерть) — енергія змін. Для залучення грошей людині потрібно постійно відчувати якісь потрясіння. Професія може бути пов’язана з ризиком. Застій у діяльності блокує аркан.
 • 14 аркан (Поміркованість) — гроші приходять через творчість. Людина заробляє на тому, що приносить йому задоволення. Він здатний задовольнятися малим, але лише за умови зацікавленості в такому працю.
 • 15 аркан (Диявол) — знак спокуси. У житті людини може бути багато грошей, але питання в тому, яким шляхом вони будуть отримані. Важливо вистояти і не піддатися на спокуси. Блокує грошову енергію гординя. Не можна зазнаватися й вважати людей з невеликим доходом неповноцінними.
 • 16 аркан (Вежа) — здатність починати все спочатку. Такі люди легко змінюють професію і рід діяльності. Вони можуть зруйнувати все відразу і почати будувати своє життя заново.
 • 17 аркан (Зірка) — гроші приходять через піар чи творчість. Люди з подібною енергією знають собі ціну і постійно удосконалюються. Вони розвиваються в творчості і при цьому вміють робити гроші. Почуття розчарування в оцінці шанувальників їм чуже. Вони вміють себе подати.
 • 18 аркан (Місяць) — вміють втілювати свої мрії в реальне життя. Люди з таким арканом часто вибирають незвичайні професії. Нудьга блокує грошовий канал.
 • 19 аркан (Сонце) — природжені лідерські якості. Людина вміє заробляти на своєму таланті і харизмі. А також він дає можливість іншим людям отримати свою винагороду, створюючи робочі місця. Це справжнє Сонце, яке освітлює все навколо і гріє оточуючих своїми променями. Блокує енергію почуття провини перед менш щасливими друзями або родичами.
 • 20 аркан (Суд) — сильний вплив батьківських установок. Якщо старші любили чи люблять говорити, що багато грошей чесним шляхом не заробиш або “не жили заможно, не варто й починати”, в житті людини з’являється багато проблем. Установки дають про себе знати. Потрібно опрацювати цю енергію, але ні в якому разі не засуджувати батьків, оскільки такий підхід ще більше блокує грошовий потік.
 • 21 аркан (Світ) — вміння ставити перед собою великі фінансові цілі. Такі люди не задовольняються малим. Вони хочуть заробляти багато і домагаються бажаного. Блокують енергію страх і сумніви.
 • 22 аркан (Шут) — вміння піднятися над мирськими прихильностями. Людина вміє заробляти гроші, але йому не підходить фіксований графік і чіткі установки. Потрібна свобода та можливість виразити себе.

Як опрацювати сферу грошей по Матриці долі

Сфера грошей в Матриці Долі допомагає розібратися зі своєю кармою і з питанням припливу енергії. Якщо людина розуміє, що заробляє замало, значить, деякі аркани пішли в мінус, і грошовий потік перекритий.

Наприклад, люди з енергією лідера на грошовій лінії можуть домогтися успіху тільки на керівних посадах. Коли нічого не виходить, потрібно відмовитися від ролі підлеглого і спробувати зробити щось самостійно, почати працювати на себе. Якщо в одному з арканов присутня енергія творчості, а людина працює зовсім в іншій сфері, пора змінити роботу і спробувати себе в новій якості.

Розшифровка фінансового каналу Ксенії Бородіної, Самойлової Оксани і Ольги Бузовы

Прорахуємо фінансовий код Матриці Долі для відомих особистостей, щоб подивитися, які грошові аркани впливають на їх долю і добробут.

Ксенія Бородіна народилася 8.03.1983 року. При розрахунку її Матриці Долі можна встановити, що її грошовим каналом є код 5-19-4.

 • Аркан “5” вказує на те, що Ксенії Бородіної потрібно постійно дізнаватися щось нове, щоб заробляти. При цьому їй потрібно ділитися інформацією з іншими, але робити це з добрими намірами, не намагаючись повчати.
 • Аркан “19” — символ благодійності. Ксенія із задоволенням займається добрими справами, намагається перераховувати певну частину доходу на благо інших. Людина може створювати робочі місця, тим самим даючи іншим можливість заробити.
 • Аркан “4” вказує на можливість отримувати матеріальні блага від чоловіків. Це не означає, що Ксенія знаходиться у кого-то на утриманні. Фінансовий потік може йти через співпрацю з представниками чоловічої статі.

Оксана Самойлова народилася 27.04.1988 року. Її аркани лінії грошей: 5-19-14. І це код мільйонера! Дійсно, у Оксани кілька бізнес-проектів, які приносять їй сотні мільйонів рублів на рік.

 • Аркан “19” — Оксана може заробляти з допомогою своїх талантів і харизми, у неї є лідерські якості, які допомагають їй постійно йти вперед і вести інших за собою. Вона знає, на чому заробити і як зберегти нажите. Вона з кожним роком покращує фінансове положення, розвиваючи нові напрямки і можливості для заробітку.
 • Аркан “5” — бажання ділитися знаннями. Це повністю відповідає особистості Самойлової. Знаменитість продає марафони, активно веде блоги і випускає лінійку косметики, на чому відмінно заробляє.
 • Аркан “14” — творча складова. Оксана Самойлова вміє використовувати свої здібності, і це допомагає добре заробити. Її діяльність не зовсім пов’язана з мистецтвом, але цілком можливо, що зовсім скоро шанувальники побачать її в новому амплуа.

Оксані належить пройти спокусу грошима. Те, як вона його пройде, визначить її подальшу життя. Їй притаманні жага влади і невміння делегувати свої повноваження. Для виправлення карми необхідно не ставити владу і гроші на перше місце і намагатися вступати у відносини, в яких партнери будуть на рівних. Це стосується не тільки любові, але і дружби. Не можна починати спілкування, відчуваючи корисливі почуття.

Ольга Бузова народилася 20.01.1986 року. Її аркани в грошовому каналі: 21-6-15. Вдале поєднання, що дозволило їй прославитися і стати вельми забезпеченої:

 • Аркан “21” — вказує на те, що людина не збирається задовольнятися малим. І це відповідає образу життя Ольги Бузової, яка постійно ставить перед собою нові фінансові цілі та реалізує чергові проекти, що приносять доходи.
 • Аркан “6” — любов до своєї справи. Ольга любить сцену, телебачення та інші напрямки, якими вона займається, більше, ніж гроші. Матеріальна складова для неї важлива, але не першорядна. На передній план виходить бажання прославитися і насолодитися любов’ю шанувальників.
 • Аркан “15” — символ спокуси, з якими доводиться боротися постійно. Ольга стикається з ситуаціями, коли потрібно вибирати між можливістю заробити ще більше і совістю. Даний аркан відповідає за те, чи зможе людина впоратися з випробуваннями грошима і владою.

Грошовий канал в Матриці Долі Ольги Бузової вважається сприятливим. У знаменитості є всі шанси і далі бути успішною, а також підвищувати матеріальне становище. Ольга використовує кожну можливість. Вона не зупиняється на досягнутому і постійно розвиває щось нове.