Зона комфорту в Матриці душі: де знаходиться і де розрахувати з розшифровкою

Зона комфорту – важлива складова життя кожного. Але не всі знають, що для них ця точка комфорту, в чому вона проявляється і як на неї вплинути. Зі статті ви дізнаєтеся, як знайти свою зону по Матриці долі і як її прокачати, перевівши енергію з мінуса у плюс.

Що означає крапка комфорту в Матриці долі

Зона комфорту в Матриці долі – це точка, яка символізує атмосферу, оточення, умови та обставини, за яких людині комфортніше перебувати. Це той стан, коли він відчуває гармонію, спокій, упевненість, радість, свободу, невимушеність і наповненість. Це його улюблена “середовище існування”, в якій він отримує запас життєвих сил.

Інтерпретація залежить від того, який аркан розташовується в даному секторі. Наприклад, власникові однієї енергії потрібно оточувати себе гарними речами, іншому – мати можливість побути на самоті, помедитувати, а третій – займатися творчістю. Кожен випадок індивідуальний.

Де знаходиться зона комфорту в Матриці

Точка комфорту знаходиться в середині Матриці долі, там, де розташовується геометричний центр горизонтального і діагонального квадратів. Цьому сектору відповідає енергетична чакра Маніпура, яка відповідає за психологічний стан, силу волі, цілеспрямованість, впевненість в собі, а також за роботу внутрішніх органів.

зона комфорту впливає відразу на чотири важливих життєвих аспекти:

  • фізичне і ментальне здоров’я;
  • благополуччя в особистих відносинах;
  • матеріальний статус;
  • можливість творчої самореалізації.

Важливо, щоб енергія, яка знаходиться в центрі Матриці долі, була в плюсі – від цього залежить якість життя.

Як розрахувати своє значення онлайн

Щоб дізнатися, яка енергія розташовується в зоні комфорту, необхідно побудувати Матрицю долі по своїй даті народження.

Як розшифрувати вийшло число

На основі ваших даних онлайн-сервіс автоматично побудує схему з зазначенням всіх арканов, під якою буде розшифровка кожного значення. Ви не тільки побачите, яка енергія розташовується в зоні комфорту Матриці душі, але і отримаєте детальний опис, а також рекомендації нумеролога-психолога.

Якщо енергія зони комфорту в мінусі

У розшифровці Матриці душі буде зазначено, як проявляється аркан в плюсі і мінусі. За описом ви зможете зробити висновок, в якому положенні знаходиться енергія у вашому випадку. Вихід із зони комфорту може стати поштовхом для особистісного зростання і глобальних змін, але стабільне відчуття дискомфорту негативно впливає і на емоційний стан, і на якість життя в цілому.

При енергії в мінусі ви не зможете досягти достатку, балансу, успіху, тому її треба перевести в плюс. Як це зробити – ви дізнаєтеся з допомогою розрахунку на онлайн-калькуляторі. В описі будуть дані конкретні рекомендації: які риси характеру потрібно опрацювати, які кармічні завдання необхідно вирішувати, як розширити свій енергетичний потік, як долати перешкоди.