Ознаки близнюкового полумя: суть відносин і кармічне завдання спілки

У статті розповімо, що називають близнецовым полум’ям, яка місія у цих стосунків і як дізнатися, що ви зустріли свого кармічного близнюка. Ми розглянемо спосіб розрахунку з нумерології, а також ви зможете прочитати розшифровки значень.

Що таке близнецовое полум’я

В нумерології існує таке поняття, як “енергетичний близнюк” або “близнецовое полум’я”. Якщо пояснювати суть цього явища простими словами, то можна сказати, що чоловік і жінка – це половинки єдиного цілого, Інь і Ян, частини однієї особистості, колись розділені Вищими Силами, але відчувають любов і свій зв’язок навіть на відстані. Їх можна назвати копіями з точки зору енергії, при цьому найчастіше вони абсолютно не схожі один на одного зовні. У них можуть бути схожі риси, інтереси, але в той же час і сильні відмінності.

Відносини таких пар є кармічними, оскільки між двома людьми є магічне потяг, потяг крізь простір і час, відчуття, що десь у світі живе партнер, призначений долею або самим Творцем, і є бажання знайти його. Це відчуття не покидає, поки не відбувається довгоочікувана зустріч і з’єднання двох сердець.

Поняття близнюкового полум’я більш глибоке і складне, ніж споріднена душа. Фантом близнюка може з’являтися у фантазіях і снах задовго до того, як відбудеться реальне знайомство. Хоча деяким парам так і не судилося зустрітися в матеріальному світі.

Для чого зустрічаються блізнецовие пламена

Зустріч близнецовых пламен відбувається не за випадковим збігом обставин, а для досягнення вищої мети. Основна місія такого союзу – це духовне пробудження і трансформація. У відносинах з енергетичним близнюком у чоловіка або жінки починається особистісний ріст, розвивається усвідомленість, змінюється мислення, з’являються можливості для розкриття потенціалу.

Партнери доповнюють один одного, наприклад, недоліки компенсуються перевагами іншого. У кожного зникає відчуття душевної порожнечі. Підтримка особливо сильно відчувається на ранніх етапах відносин, оскільки знайомство зазвичай відбувається у важкий життєвий період.

Ознаки того, що ви зустріли близнецовое полум’я

Як визначити, чи дійсно дві людини є енергетичними близнюками або у них просто збігаються погляди на життя?

Перерахуємо основні ознаки близнецовых пламен:

 • Взаємне почуття, що чоловік і жінка давно знайомі, відчуття спорідненості і душевної близькості.
 • Фізичний потяг і емоційне тяжіння, небажання розлучатися вже після першої зустрічі.
 • Безумовна любов і довіру.
 • Можливість бути собою і не намагатися прикрасити свої достоїнства або приховати недоліки.
 • Сильний інтерес, бажання швидше дізнатися один одного, знайти спільні погляди, звички і цінності.
 • Розуміння на інтуїтивному рівні аж до телепатії, спілкування через сни.
 • Підказки Всесвіту, дивні збіги. Наприклад, знайомство відбувається при незвичайних обставинах.
 • Природний розвиток відносин. Навіть якщо виникають проблеми чи труднощі, то парі вдається їх легко подолати.
 • Підтвердження кармічного зв’язку від інших людей. Оточуючі часто кажуть, що закохані створені один для одного.
 • Спокій, гармонія і спокій. Сумніви, підозри і тривожність вказують на помилкове близнецовое полум’я.

Як розрахувати сумісність

Щоб визначити сумісність близнецовых пламен, для початку потрібно розрахувати числовий код за датою народження і для чоловіка, і для жінки. Для цього необхідно скласти цифри дня, місяця і року. Якщо виходить двозначне число, то за загальним правилом нумерології його слід скоротити до однозначного.

Покажемо приклад розрахунку на датах 28 вересня 1986 і 2 липня 1987:

 • 2+8+0+9+1+9+8+6=43, 4+3=7 – число першого партнера.
 • 0+2+0+7+1+9+8+7=34, 3+4=7 – число другого партнера.

Числові коди чоловіки і жінки збігаються, значить, робимо висновок, що вони можуть бути енергетичними близнюками. Далі ці числа треба скласти, щоб визначити мету пари:

7+7=14, 1+4=5 – місія цього союзу відповідає п’ятірці.

Розшифровка значень з нумерології

З точки зору нумерології, у кожній цифрі зашифрована важлива інформація. За сумою двох дат народження можна зрозуміти, для чого зустрілися чоловік і жінка і якої мети вони повинні досягти. Розповімо докладніше про те, які значення мають числа близнюкового полум’я.

Одиниця

Головне завдання пари полягає в тому, щоб навчитися розділяти обов’язки, домовлятися, співпрацювати і допомагати один одному, а не боротися за владу. Енергетичним близнюкам потрібно зрозуміти, що верховенство в сім’ї означає відповідальність та чуйність, а зовсім не можливість приймати важливі рішення самостійно, не враховуючи інтереси близьких. Кожному треба розвивати терпіння змиритися з недоліками партнера, а не вказувати на помилки і не намагатися переробити.

Двійка

Мета близнюкового полум’я з числом 2 – це прагнення до гармонії і стабільності, створення партнерських відносин. Близнюкам з таким кодом слід доповнювати один одного, підтримувати, наприклад, в побуті, фінансах і вихованні дітей. Їм також необхідно вчитися контролювати свої емоції, направляти їх в мирне русло, не з’ясовувати стосунки, а створювати в родині комфортне та дружню атмосферу. У той же час кожному партнерові не можна забувати про власні інтереси, цілі і плани.

Трійка

Місія близнецовой пари з числом 3 полягає в тому, щоб бути прикладом істинної любові двох обдарованих особистостей. Чоловік і жінка з таким кодом можуть займатися мистецтвом, реалізувати свій потенціал через творчість, естетику або створення красивих речей. Вони здатні стати для оточуючих джерелом мотивації, натхнення, ентузіазму і позитиву. Їм не можна з головою занурюватися в побут і рутину.

Четвірка

Партнерам з таким числом близнюкового полум’я потрібно об’єднатися, проявивши наполегливість, працьовитість і завзятість, щоб їх спільне життя була стабільною, комфортною і надійною. Кожному необхідно бути більш лояльним, стриманою, терплячою, мудрим і знизити свої вимоги. І чоловіку, і жінці слід робити рівний внесок у відносини, уникаючи ситуацій, коли тільки один з них старається на благо сім’ї.

П’ятірка

Завдання пари з числовим кодом 5 – навчитися поєднувати особисту свободу і відповідальність. Крім сімейних планів у кожного з партнерів повинні бути власні інтереси, цілі і способи для самореалізації. Їм необхідно досягти такого рівня довіри, щоб у відносинах не виникали ревнощі, підозри та образи. Їх спільне життя не повинна бути пасивною, одноманітною і нудною. Їм потрібно розширювати свої інтереси, подорожувати та отримувати новий досвід.

Шістка

Енергетичні близнюки з таким кодом зустрічаються для того, щоб разом позбавлятися від страхів, негативних переконань, минулих емоційних потрясінь і болючого досвіду. Їм потрібно вивчити один одного і змиритися з недоліками, щоб знайти міцну безумовну любов. У такій парі чоловікові і жінці варто відмовитися від особистих амбіцій, якщо вони шкодять стосункам, і почати сприймати сім’ю як головну життєву цінність.

Сімка

Вища місія такий близнецовой пари полягає в тому, щоб мотивувати один одного на духовний розвиток та особистісний ріст. Потрібно розібратися в тому, від чого дійсно залежить благополуччя, зрозуміти, що у відносинах набагато важливіше почуття, любов і довіра, а не матеріальні речі. Кожному з партнерів доведеться відмовитися від минулих шкідливих звичок і переконань.

Вісімка

Число 8 символізує благополуччя, достаток, успіх і матеріальні блага, до яких партнери повинні прагнути разом. Чоловікові і жінці необхідно об’єднатися, побачити один в одному не тільки подружжя або коханців, але і напарників або однодумців. Для досягнення земних цілей їм не потрібні оточуючі, вони можуть отримати самостійно. Тому не варто розтрачувати енергію на сторонніх людей.

Дев’ятка

Місія близнецовых пламен з таким кодом – домогтися беззастережного прийняття й любові. З моменту зустрічі і протягом усього спільного життя чоловік і жінка з числом 9 проходять глибоку трансформацію. Вони вчаться миритися зі слабкостями один одного, прощати помилки і образи, вибачатися, забувати про неприємних ситуаціях минулого і з оптимізмом дивитися в майбутнє. Кожному з них необхідно прагнути до того, щоб стати кращою версією себе.

Як знайти своє близнецовое полум’я

Неможливо передбачити, коли саме відбудеться доленосна зустріч енергетичних близнюків. Але є кілька способів, які можуть наблизити цей момент:

 • Робіть спеціальні медитації, за допомогою яких можна побачити образ близнюкового полум’я і закликати його в своє життя.
 • Будьте уважні. Зустріти свою половинку можна раптово, при найнесподіваніших обставинах.
 • Розвивайтеся духовно. Возз’єднання часто відбувається після того, як чоловікові або жінці довелося зіткнутися з труднощами або розчаруваннями, опрацювати свої помилки і слабкості.

Можуть блізнецовие пламена розлучитися

Навіть тимчасове розлучення стає для енергетичних близнюків серйозним випробуванням. На відміну від звичайних пар при розлуці вони відчувають не тільки емоційну, але навіть тілесну біль. Фізичне розділення може бути однією із стадій відносин. Воно відбувається, коли потрібно очищення енергії, якщо між закоханими часто виникають сварки або негативні реакції. Як тільки вони виконують важливі життєві уроки і переходять на новий етап розвитку, знову настає зближення.

Бувають ситуації, коли партнери змушені розлучитися назавжди. Вони можуть робити різні духовні практики, щоб забути один одного, заводити нові стосунки і вступати в шлюб. Але навіть у цьому випадку їх енергетична зв’язок не розривається, тому вони прагнуть до возз’єднання. Наприклад, навіть якщо чоловік одружений, він постійно згадує своє близнецовое полум’я.

Значущі для близнецовых пламен

Деякі числові знаки мають сакральний сенс для енергетичних близнюків. Необхідно звертати особливу увагу на наступні числа, якщо вони часто з’являються на годиннику, у номерах або документах:

111 – код символізує момент, коли зустрічаються два близнецовых полум’я.

222 – баланс енергій, досягнення гармонії, довіри і взаєморозуміння.

333 – натяк на те, що близнюки мають будувати відносини не тільки в матеріальному світі, але й на духовному рівні.

444 – поступ, прогрес, перехід пари на наступну стадію розвитку.

555 – знак швидких позитивних змін, радісних і щасливих подій.

666 – нагадування про те, що треба позбавлятися від старих образ і негативних спогадів.

777 – цифри говорять про те, що мету потрібно досягати разом, прислухаючись до думки один одного.

888 – вказівка на те, що необхідно прагнути до достатку і благополуччя, а також не переживати через дрібниці.

999 – символ завершення, наприклад, перехід на новий етап у відносинах або тимчасове розставання.

11 11 – число означає, що близнецовое полум’я починає свій духовне пробудження або трансформацію.