Значення числа 38 у нумерології – що означають цифри 3 і 8 в житті людини

У статті ми розповімо все про них 38. Розберемо його значення в різних напрямках нумерології, ви дізнаєтеся, що 38 означає для чоловіків і жінок, а також яким буде характер, якщо в даті народження є число 38.

Короткий значення числа 38 в нумерології

У нумерології число 38 означає поєднання в житті духовного просування з матеріальним успіхом. Трійка, що входить у склад комбінації, пов’язана з чимось піднесеним, творчістю, креативністю та самовираженням. Вона дає наснагу і допомагає в спілкуванні. Вісімка символізує матеріальне благополуччя, досягнуте власною працею. Вона символізує для людини рух по кар’єрних сходах, успіх у справах, вдалий бізнес і грошові надходження. А також 8 означає мудрість, покора, лагідність і стійкість.

Додавання 3 і 8 дає число 11, яке відноситься до керуючим, тому далі підсумувати цифри не потрібно. Одинадцять в нумерології володіє потужною енергією, говорить про інтелект і міцному внутрішньому стрижні.

Тлумачення числа 38 свідчить про необхідність йти обраним шляхом, прагнути до мети, і тоді доля виявить до вас прихильність. В житті буде багато неймовірних збігів, доведеться приймати важливі кармічні рішення і робити непростий вибір між матеріальним і духовним.

Людина з числом 38

Згідно з нумерологією, 38 свідчить про наявність таких якостей, як оптимізм, освіченість, енергійність і прагнення до бездоганності. Ця комбінація цифр наділяє талантом бути вчителем або наставником. Люди, які мають число 38 по даті народження, володіють багатогранним характером зі своїми плюсами і мінусами.

Сильні сторони характеру

Людина, пов’язаний з числом 38, володіє такими сильними сторонами характера:

 • духовность;
 • справедливость;
 • созидание;
 • спокойствие;
 • неконфликтность;
 • преданность;
 • легкість у спілкуванні;
 • прагнення до позитивних перетворень;
 • вміння власною працею досягти високого матеріального становища.

Для досягнення своїх цілей люди з числом 38 вміють налагодити контакти з однодумцями та колегами. Посівши високе положення в суспільстві і ставши матеріально забезпеченими, вони не виявляють зарозумілості, залишаючись привітними і доброзичливими.

Слабкі сторони характеру

Цифра 38 в нумерології має значення і для негативних рис особистості. Слабкими сторонами характеру є:

 • егоїзм;
 • залежність від чужої думки;
 • чутливість до зауважень на свою адресу;
 • зневіру;
 • лінь і любов до розкішного життя;
 • причіпки по дрібницях і схильність до докорів.

Люди з числом 38 ранимі. Їм складно винести уроки і отримати користь, вислуховуючи чужу думку. Стикаючись із зауваженнями, вони ображаються і йдуть у себе.

Здібності і таланти людей з числом 38

Люди числа 38 мають високий інтелект, завдяки чому часто досягають висот у професійній сфері. Вони привертають увагу оточуючих добродушністю, легкістю, веселою вдачею, справедливістю і простотою в спілкуванні. Цифра 38 означає для людини цілеспрямованість, вміння налагоджувати ділові зв’язки і працювати в колективі.

Володарі цифр 3 і 8 не будують ілюзій, їм не властиво дивитися на світ через рожеві окуляри. Вони реалісти і трудівники. Докладені ними зусилля винагороджуються високими результатами і успіхом.

Значення числа 38 для жінки

Для жінки число 38 в нумерології означає вразливість, чутливість, лагідність і вразливість. Вони мають м’який і податливий характер. Такі жінки вразливі. Будь-яке непорозуміння або найменша сварка з іншою людиною сприймаються ними як щось трагічне й непоправне. Вони надають занадто багато значення чужої думки і переживають, якщо воно не збігається з їх власною.

Жінки числа 38 розумні, прагнуть розвивати свою духовність і налаштовані на позитивні зміни. Вони віддані своїм партнерам, легко вливаються в будь-який колектив і приємні в спілкуванні.

Значення числа 38 для чоловіка

Число 38 в нумерології надає важливе вплив на характер чоловіка. Володарі цього цифрового коду відрізняються внутрішньою силою, душевним спокоєм, умінням залишатися чесними і неупередженими. Вони не зазнають несправедливості.

Володіючи м’яким характером, чоловіки числа 38 уникають прямих конфліктів, вважаючи за краще дипломатичні шляхи вирішення проблем. Вони розумні і освічені, що допомагає їм знаходити вихід із складних ситуацій.

Число 38 має сильне духовне значення і наділяє особистість такими якостями, як відданість і вірність. Чоловіки з цифрами 3 і 8 здатні пронести через все життя щиру дружбу, яка зародилася ще в дитинстві. Вони багато на що готові заради друзів і близьких.

Вплив 38 на професію і бізнес

Згідно з нумерологією, число 38 має значення і в роботі. Його вплив позначається на всій професійній сфері. З числом пов’язані вибір спеціальності, кар’єра, здатність створити і розвивати власний бізнес, а також просування комерційних проектів.

Мають число 38 — достигаторы. Їм багато чого по плечу. Вони можуть високо піднятися по кар’єрних сходах, зайняти володарі посади або стати відомими бізнесменами. Але для цього їм потрібно використовувати можливості цілого колективу. Робота поодинці для володарів 38 не принесе потрібного результату.

Вплив 38 на відносини і любов

Число 38 проявляється у відносинах неоднозначно. Люди, що володіють цими цифрами, вміють любити і піклуватися. Вони дорожать своїми коханими і зберігають їм вірність. Уникають гострих кутів та не створюють приводів для конфліктів.

Але, з іншого боку, це власники, які можуть проявляти егоїзм і пригнічувати другу половину. Володарі цифри 38 в особистих стосунках не люблять, щоб їм заперечували. З-за цього якості вони нерідко залишаються на самоті.

Число 38 як послання ангелів

Якщо ви помітили, що вас переслідує число 38 – попадається на годиннику, номерів машин і будинків, у телефонних номерах або на проїзних квитках – рекомендується звернути увагу на ці невипадкові обставини.

Авторка ангельської нумерології, психолог і філософ Дорін Верче, пояснює появу в житті числа 38 як послання ангелів про те, що вас чекає фінансовий успіх. Вищі Сили цінують докладені вами зусилля, цілеспрямованість і вірність своїй справі: вони готові допомогти в досягненні успіху.

Регулярно помічаючи число 38, будьте готові до змін в матеріальному плані. Можуть надійти вигідні пропозиції, вам підвищать зарплату або ваш бізнес отримає поштовх і новий розвиток. Але це станеться тільки за умови, що ви не прагнете до збагачення будь-якою ціною. Не потрібно забувати про духовний аспект. Живіть і працюйте з чистим серцем і добрими намірами, не заподіюйте шкоди іншим людям, дотримуйтеся закони і норми моралі.

Число 38 несе енергію достатку, творчості та наставництва. В найближчий час ви можете відчути прагнення допомагати іншим, ділитися досвідом і надихати. Не пригнічуйте внутрішні пориви. Самореалізація в цих напрямках допоможе вам у власному зростанні і успіху.

38 Якщо є в даті народження

Якщо за датою народження випадає число 38, це говорить про певні складнощі, пов’язаних з оточенням. Люди, що мають таку карму, з великою ймовірністю зіткнуться з брехнею і шахрайством. Ділові партнери, випадкові приятелі і навіть малознайомі люди можуть скористатися вашою м’якістю і довірливістю, попытаясь обдурити вас.

Розпізнати ненадійних людей буває складно. Розвивайте спостережливість і обережність, щоб не стати жертвою шахраїв.

Рекомендації нумерологів для людей з числом 38

Нумерологи дають людям з числом 38 наступні рекомендації:

 • Розвивайте духовність. Для досягнення успіху недостатньо проводити весь час за роботою. Прагнучи до матеріального добробуту, ви можете упустити важливі моменти в житті. Більше спілкуйтеся з близькими людьми, бувайте на природі, відвідуйте театри і музеї, читайте книги і слухайте хорошу музику.
 • Розвивайте закладену у вас доброту. Допомагайте іншим людям, будьте щедрими, займіться наставництвом, передавайте свій досвід і діліться знаннями.
 • Сприймайте критику більш позитивно – як спосіб поглянути на себе іншими очима. Виймайте користь з конструктивних зауважень. Вчіться на своїх помилках, не впадаючи у відчай і не опускаючи руки. Будьте вдячні тим, хто допомагає вам стати краще.
 • Використовуйте гнучкість і дипломатичність при вирішенні розбіжностей. Виявляйте властиву вам стриманість, уникати егоїзму і впертості.
 • Не пасуйте перед труднощами і не зводите дрібні неприємності в розряд катастроф. Навіть якщо не все в житті виходить вдало з першого разу, продовжуйте рухатися до своєї мети.