Значення числа 39 у нумерології – що означають цифри 3 і 9 в житті людини

У статті ми розповімо все про числі 39. Розберемо його значення в різних напрямках нумерології, ви дізнаєтеся, що воно означає для чоловіків і жінок, а також яким буде характер, якщо в даті народження є число 39.

Короткий значення числа 39 в нумерології

У нумерології число 39 означає закон карми відплати. Тлумачення починається з детального розбору трійки і дев’ятки. При цьому потрібно враховувати сумарне число 12, яке спрощується до трійки: 3+9=12, 1+2=3.

Трійка має ключове значення – це ріст, розвиток і поява чогось нового. Вона відповідає за здатність самовиражатися і налагоджувати контакти. Число наділена енергією радості і життя проявляє себе як схильність людини до співчуття, прийняття та ввічливості.

Дев’ятку варто розглядати як втричі більшу цифру 3. Вона відповідає за закони Карми і трактується як духовна мудрість, єднання і пробудження. Людина під дією цифри 9 відрізняється прагненням до правди і великодушний. Його доля проходить через служіння людству і духовний розвиток особистості.

39 символізує радісну енергетику і зростання. Це прояв оптимізму, розкриття інтелектуального потенціалу і духовна зрілість. Головна місія такої людини – накопичувати духовний досвід, вчитися прощати і виходити за умовні межі “добра” і “зла”.

Людина з числом 39

39 наділяє особистість непростим характером – духовний розвиток стикається з наявністю шкідливих звичок і піддатливості страхам. Люди з числом 39 по даті народження від природи наділені оптимістичним поглядом на життя, їх люблять оточуючі, вони вміють завоювати довіру харизмою і привабливістю. Чарівність і впевненість в собі робить їх яскравими. Проте загальну увагу пробуджує негативні сторони характеру – невміння визнавати свої помилки і приймати відмову. На своєму шляху вони нерідко зустрічають заздрісників.

На що звернути увагу, якщо за долю вам випало число 39? Як зберігати емоційну стійкість і розвивати сильні сторони особистості? 39 – число тих, хто постійно знаходиться в пошуку і звик добиватися поставлених цілей. Головне завдання – не звертати з обраного шляху і берегти себе від шкідливих пристрастей.

Сильні сторони характеру

39 по нумерології об’єднує енергії чисел 3 і 9. Людини з цим числом у розрахунках називають творчою особистістю, яка нерідко реалізують себе в мистецькій сфері. Він вміє тонко відчувати і бачить красу навколо, може втілювати свої таланти і створювати прекрасне.

Якщо ваше число – 39, зверніть увагу на свої приховані таланти. Ймовірно, ви можете розкрити свій дар, але не підозрюєте про це. Багато людей доживають до старості, так і не торкнувшись творчості, і дізнаються про свої здібності вже в похилому віці.

Сильні сторони характеру:

 • Оптимізм – вміння радіти і заряджати оточуючих гарним настроєм. Про таких кажуть “душа компанії”.
 • Любов до життя – активність і життєлюбність у всіх проявах. До таких людей доля прихильна.
 • Товариськість – вміння знаходити спільну мову. Людина з числом 39 приємний співрозмовник, який завойовує повагу в колективі.
 • Вміння переконувати і відстоювати своє право – такі люди не вміють точно доносити свої думки і відстоювати ідеї. Вміло показують себе у спорах, що стоять на своїй позиції з повною впевненістю.
 • Харизма – поєднання впевненості в собі і легкого, веселого норову притягує оточуючих.
 • Постійний пошук – прагнення розвиватися, вдосконалюватися і досліджувати нове.

В коді особистості з числом 39 прописана місія вести за собою велику кількість людей. Правдивість, чесність, чарівність і талант переконувати допомагають таким людям виконувати своє призначення. До них прислухаються і слідують за ними. Це покладає на людей з числом долі тридцять дев’ять відповідальність контролювати емоційні пориви і покращувати характер. Присутність дев’ятки говорить про прагнення служити людству і нести добро.

Жінки і чоловіки з числом 39 в розрахунках володіють позитивною енергетикою, яку легко зчитують оточуючі. Якщо це ваше число, значить, ви легко знаходите контакт з будь-яким співрозмовником. Але приділяйте увагу своєму емоційному інтелекту.

Люди з числом 39 схильні завершувати почате і вимагають, щоб всі завдання були виконані. Не люблять відкладати важливі питання на завтра і готові братися відразу за кілька ідей одночасно.

Слабкі сторони характеру

39 складається з цифр 3 і 9. Негативне значення трійки – схильність до смутку і апатії. Коли у людини немає мети або він не зайнятий цікавою справою, він відчуває свою неповноцінність. До зневіри і депресії призводить також брак спілкування. Слабкості дев’ятки – різкі зміни настрою і звичка драматизувати – сильно псують життя як власнику числа 39, так і його оточенню.

Якщо в розрахунках зустрілося число 39, зверніть увагу на емоції – це фактор, який гальмує ваш розвиток і заважає вибудовувати міцні, довгі стосунки. Проявляйте більше емпатії і не зривається на близьких.

Негативні сторони особистості з числом 39:

 • Егоїзм – бажання завжди подобатися навколишнім і отримувати позитивну оцінку. Якщо уваги ні, світ людини буквально валиться.
 • Емоційні гойдалки – залежність від емоцій і настрою послаблюють і заважають дотримуватися плану. Якщо людина не здатна контролювати емоції, вони починають контролювати його. З такими людьми складно починати довгострокові проекти і будувати близькі стосунки.
 • Схильність до страхам – люди з числом 39 погано справляються з фобіями та легко впадають у паніку. Страх стає перешкодою починати нову справу.
 • Схильність до шкідливих звичок – особистість схильна залежностями (наприклад, від алкоголю, ігор, шкідливої їжі і т. д.).

Звичка брати на себе багато завдань призводить до вигоряння. Коли людина з числом 39 береться за саморозвиток, він починає з управління емоціями і розвиває в собі здатність у всьому знаходити золоту середину. Це дається нелегко, але приносить відмінні результати.

Здібності і таланти людей з числом 39

Від природи у людей з числом 39 розвинене почуття прекрасного. Це наділяє творчими здібностями. Цифра 3 означає для людини необмежені можливості у професійному розвитку. Але з однією умовою – заняття має вам подобатися і приносити внутрішню задоволеність. Ви вмієте надихати, здатні передавати знання, ділитись досвідом і навчити інших.

Однак, дев’ятка говорить про те, що в професії вам буде складно реалізувати себе. Краще вибрати захоплення і перетворити його в спосіб заробітку – ви розкриєте свій творчий потенціал і будете отримувати дохід.

Вплив 39 на професію і бізнес

Які сфери підходять для роботи людям з числом 39? Дев’ятка чинить сильний тиск на особистість, її вплив полягає у розкритті прихованого потенціалу. Шукайте заняття, яке буде відповідати вашим душевним потребам. Так ви зможете забезпечити себе матеріально і залишитися задоволеним. Значення трійки в роботі знову вказує на творчість, корисність для суспільства, накопичення духовних знань і передачу досвіду.

Вас чекає успіх у таких професіях:

 • викладач;
 • коуч;
 • духовний наставник;
 • писатель;
 • художник;
 • дизайнер;
 • музыкант;
 • вчитель танців;
 • інструктор з йоги, медитації, співу;
 • політик.

А також можна відкрити свою справу – будь-яке хобі, яке приносить дохід (для дівчат це може бути прикладне мистецтво, вирощування квітів, шиття, плетіння браслетів та інше). У разі розвинених лідерських якостей, таланту переконувати і вести за собою людей з числом 39 зможе керувати невеликим колективом, стане прекрасним натхненником і організатором.

Вплив 39 на відносини і любов

39 у відносинах означає, що людина схильна вибирати сильних партнерів. Його супутник буде відрізнятися яскравими рисами характеру або виявиться інтелектуально розвиненою. Люди, які відчувають на собі вплив числа тридцять дев’ять, легко віддаються любовним відносинам: вони готові служити близькому і прагнуть поліпшити його життя. Але в той же час можуть потрапити під вплив, віддати управління собою і своїми рішеннями в чужі руки.

Рідко зраджують, не схильні заздрити чужим відносин і порівнювати партнера з оточуючими. Це вірні супутники, які завжди пам’ятають про почуття близької. У відносинах відчувають сильну прихильність і вірять в сімейні цінності.

Число 39 як послання ангелів

Ангельська нумерологія розшифровує число 39 як натяк на розвиток. Старий період підходить до кінця і починається новий. Послання варто сприймати як підказку: “Сміливо йдіть вперед. Не потрібно озиратися на колишній досвід”. 39 є знаком підтримки на обраному шляху з боку Вищих Сил.

39 з’являється на годиннику? Це знак структурувати завдання і братися за нові справи поетапно. Не варто одночасно працювати над кількома проектами – перевантаженість витрачає ваші сили. У результаті великий шанс відмовитися від намічених цілей або не отримати бажаний результат. Розраховуйте свої можливості і беріть тільки ті задачі, які в змозі виконати. Після розстановки пріоритетів справи підуть у гору”.

Відпустіть тривоги, які займають ваш розум, не засмучуйтеся невдач. Сьогодні ви не знаєте, яким успіхом ці помилки обернуться для вас завтра. 39 – це попередження ангелів, що не варто вкладати сили виключно на досягнення матеріальних благ. Згадайте про духовну сторону життя, розкриття вашого творчого потенціалу і професійної діяльності. Повноцінне різнобічний розвиток приведе до успіху та поліпшення фінансового становища.

Якщо 39 є в даті народження

39 по даті народження говорить про призначення навчати інших. Таких людей захоплюють магічні практики і пізнання таємного. Число вказує на унікальну здатність людини накопичувати досвід і ділитися ним з оточуючими.

Якщо в розрахунках ви виявили 39, використовувати сильні сторони свого характеру і здібності для допомоги оточуючим. Так ви знайдете своє справжнє призначення, а ваше життя стане більш насиченою.

Люди, народжені з числом 39, приходять у цей світ з мудрістю в серце. Їх головне завдання – продовжити йти по дорозі духовного вдосконалення, згадати накопичені знання і розвинути їх. Карма числа тридцять дев’ять підказує про відсутність боргів. Але це не повинно стати причиною для самовпевненості. Самовдосконалення необхідно на будь-якому рівні розвитку.

Рекомендації нумерологів для людей з числом 39

Практичні рекомендації для людей, які пов’язані з числом 39:

 1. Уникайте поганих компаній – схильність до шкідливих звичок робить вас уразливими. Краще рішення – не впускати в життя негативних людей.
 2. Не вимагайте постійної уваги і визнання – ваша головна слабкість криється в бажанні подобатися і отримувати увагу. Якщо хто-то вам не подзвонив, значить, він не зміг. Не варто розчаровуватися у всьому світі і впадати в зневіру.
 3. Не перевантажуйте себе справами – звичка братися за “все і відразу” позбавляє вас сил і не дає завершити розпочате. Пам’ятайте про здоровий глузд і розставляйте пріоритети. Беріть стільки завдань, скільки зможете осилити.
 4. Не бійтеся робити помилки – прагнення досягати успіху у всіх справах стає непродуктивною звичкою. Моральне напруження витрачає енергію. Дозволяйте собі переживати будь-який досвід. Сьогоднішня промашка виявиться корисним досвідом або призведе до довгоочікуваного розвитку.
 5. Вчіться керувати емоціями – знайдіть прийом, який дозволить вам швидко заспокоюватися. Не давайте сильним емоціям узяти верх.
 6. Ставитеся до простіше заздрісникам – особам з числом 39 часто зустрічаються заздрісники (яке б положення вони не займали). Не намагайтеся вступати в протистояння або агресивно реагувати. Пропускайте чужі шпильки мимо.
 7. Розвивайте свою творчу сторону – зверніть увагу на свої таланти і забуті захоплення. Їх розвиток поліпшить ваш емоційний стан і навіть може стати джерелом постійно доходу.