Щасливе число по нумерології – як розрахувати цифри удачі

У кожної людини є своє щасливе число. Розрахувати його можна за допомогою нумерології – для цього потрібна тільки дата народження. У статті ми розповімо, як це зробити онлайн, а також ви дізнаєтеся, як привернути удачу, використовуючи цифри.

Щасливі числа в нумерології

найщасливіший у нумерології число – це цифра, яка приносить успіх своєму власникові, допомагає прийняти правильне рішення або зробити вдалий вибір. Для кожної людини є своя цифра щастя і везіння. Це може бути ваш особистий нумерологічний код і навіть число, яке ніяк не пов’язано з вашою датою народження.

У світі є багато щасливих чисел, які нероздільні з енергетичними потоками, що зв’язують відразу багато людей. Наприклад, для віруючих цифра 3 є священною і символізує зв’язок з духовністю. Для гравців казино щасливим числом буде 777, тому що саме ці цифри жадає побачити кожен його відвідувач.

Але навіть щаслива дата народження не допоможе вам в складній ситуації, якщо ви неправильно користуєтеся своїм числом. Нумерологія допомагає зрозуміти сакральний сенс чисел і кармічне “спадщина” особистості. Нижче розберемося, як знайти “свою” цифру.

Як розрахувати своє щасливе число по нумерології

Буває час, коли все легко виходить. І здається, що день складається з успіху і щастя. А іноді з’являється відчуття, що ви десь повернули не туди, і кожен новий день чорніше попереднього. Одна проблема чіпляється за іншу, дрібні невдачі обростають труднощами, та все валиться з рук. Такі “гойдалки везіння” зазвичай пов’язані з впливом певних чисел.

В нумерології можна розрахувати своє щасливе число свого імені або за датою народження. Воно буде допомагати вам планувати важливі події і врівноважувати невдалі періоди.

Є 4 числа важливих в житті кожної людини:

 • число життєвого шляху;
 • число душі;
 • число імені;
 • число долі.

Давайте розглянемо окремо кожне число, а також розповімо, які з них можна розрахувати онлайн на наших калькуляторах.

Число життєвого шляху

У нумерології число вашого життєвого шляху розповість про внутрішньої сутності, слабких і сильних сторонах особистості, а також допоможе визначитися з професією. Таке число може мати різне значення для чоловіка, жінки чи дитини. Для розрахунку знадобиться повна дата народження.

Правильно розрахувати свій найвдаліший число і дізнатися його розшифровку ми допоможемо в цій статті на нашому сайті.

Число долі

найкраще, що дає число долі у нумерології – розуміння своєї карми і життєвого призначення. Воно відкриває завдання, які Всесвіт покладає на вас. Виконуючи їх, ви розкриваєте свої здібності і наполняетесь позитивною життєвою енергетикою. Наш калькулятор допоможе швидко розрахувати ваше число долі і розшифрувати його значення.

Число душі

Число душі описує таланти і характер людини. По нумерології визначає ваш життєвий шлях і прихований потенціал. Цей код допоможе вам глибше зрозуміти власні схильності та прагнення, а також розвивати їх у потрібному напрямку. Правильно вирахувати щасливе число і прочитати його розшифровку можна за допомогою онлайн-калькулятора.

Число імені

Сама щаслива цифра в розрахунку числа імені може сильно змінюватися. Адже вас по-різному називають на роботі, удома або в колі друзів. І ця цифра удачі в нумерології може мати окреме значення в різних областях життя. Правильно розрахувати і розшифрувати своє число імені допоможе наш калькулятор.

Як з допомогою щасливих цифр привернути удачу

Ваш особистий код допоможе влаштуватися в престижну фірму, зробити вдалим побачення і навіть приверне грошовий потік в життя. Але щасливі цифри в нумерології приносять удачу, якщо ви вмієте ними правильно користуватися.

Щоб бажання здійснилося, потрібно записати його на чистому аркуші паперу. А потім заховати цей листок подалі від сторонніх очей. Тоді енергія числа буде підживлювати ваше бажання і притягувати його.

Вибирати квартиру, будинок або машину краще у відповідності зі своїм числом удачі. Якщо ви вибираєте машину, зверніть увагу на рік випуску. Складіть ці цифри до однозначного числа і подивіться, чи збігається воно з вашої вдалою цифрою. Наприклад, є дві машина і 2014 2016 року випуску. А ваше щасливе число – 7. Тоді вам краще взяти авто 2014 року (2+0+1+4 = 7) – з ним у вас буде набагато менше проблем.

Важливо пам’ятати, що кожне число має різні області впливу. Правильне поєднання ваших щасливих цифр допоможе закрити енергетичні дірки і збалансувати різні життєві сфери.

Числа імені і душі допоможуть у сфері особистого спілкування і емоцій. У відповідності з ним потрібно:

 • призначати дату побачення;
 • визначати день заручин або дату весілля;
 • перевіряти сумісність партнерів;
 • робити значні покупки;
 • вибирати нерухомість і особистий транспорт.

Наприклад, якщо ваше число – 5, то призначайте всі важливі події на 5 число кожного місяця.

Числа долі і життєвого шляху допоможуть у кар’єрі, фінансах та реалізації свого потенціалу. На них треба орієнтуватися:

 • при виборі дати ділових зустрічей, переговорів і для укладання контрактів;
 • при виборі дати співбесіди та підписання договору з роботодавцем;
 • при визначенні дати відрядження або переїзд в інше місто по роботі;
 • при виборі службового автомобіля, телефону або робочого місця.