Число життєвого шляху в нумерології – розрахунок по даті народження і розшифровка

Згідно нумерології число життєвого шляху має важливе значення для кожної людини. Воно розкриває риси характеру, впливає на поведінку і рішення, що приймаються. У статті ми розповімо, як розраховується число сутності, а також дамо розшифровки значень для чоловіка, жінки і дитини.

Що таке число життєвого шляху в нумерології

Нумерологи вважають, що число життєвого шляху, або число сутності, впливає на долю людини. Розрахувавши його, можна визначити сильні та слабкі сторони характеру, зрозуміти, яку професію обрати і в якому напрямку рухатися по життю. Воно по-різному проявляється у чоловіків, жінок і дітей, а для розрахунку потрібна тільки дата вашого народження.

Як розрахувати число сутності

Спосіб 1.

Якщо ваш день і місяць народження – двозначні числа (наприклад, 12.10), а в році хоча б 2 цифри (наприклад, 2003), то використовуйте цей спосіб.

Складаємо цифри в дні народження, далі в місяці народження і році. А потім підсумовуємо три отримані числа. Припустимо, дата народження – 11.12.2022.

  • 1+1=2;
  • 1+2=3;
  • 2+2+2=6;
  • 2+3+6=11.

Спосіб 2.

Набагато простіше вважати число життєвого шляху, якщо день і місяць народження – однозначні числа. Просто складаємо всі цифри і приводимо до однозначного коду.

Наприклад, дата народження – 01.02.2001, отримуємо 1+2+2+1=6. Це і є число сутності.

Значення ЧЖП по нумерології

Нижче ми зібрали значення всіх чисел життєвого шляху – це цифри від 1 до 9, а також 11, 22 і 33. Знаючи своє ЧЖП, ви зможете краще пізнати себе, свої здібності, таланти, що для вас означає сім’я і робота.

Число життєвого шляху 1

Жінка: активна, волелюбна і рішуча. Вона подобається представникам протилежної статі. Жінки з числом життєвого шляху 1 не терплять конкуренток у коханні й роботі. Вони прагнуть бути першими у всьому. Їм вистачає енергії і на кар’єру, і на особисте життя.

Чоловік: першовідкривач, лідер. Відважний, креативний, зациклений на досягнення особистих успіхів. У будь-якій ситуації йому хочеться домінувати. При цьому є залежність від чужої думки, постійно хочеться похвали. Критика здатна вибити таку людину з колії, а зайва самовпевненість провокує конфлікти з оточуючими.

Дитина: активний, рухливий, яскравий. Він виділяється на тлі інших. Нерідко здійснює вчинки, про які згодом шкодує. По мірі дорослішання схильність до імпульсивної прийняття рішень залишається, плюс додається егоїзм і бажання показати себе у всій красі.

Число життєвого шляху 2

Жінка: дружелюбна, контактна, чуйна. Не любить демонструвати свої емоції, але завжди готова допомогти іншим, у неї розвинена емпатія. Це різностороння особистість, яка пробує себе в різних напрямках, і майже все у неї виходить. Життєвий шлях таких жінок зазвичай пов’язаний з доброчинністю або творчою діяльністю. В її родині панує гармонія. Це справжні берегині домашнього вогнища, завжди готові йти на компроміс.

Чоловік: дипломатичний, терплячий, вміє вислуховувати чужу думку. Він знаходить вихід навіть з самих безвихідних ситуацій. Це вірний чоловік і надійний діловий партнер. Такі люди високо цінують порядність і чесність. У них багато ідей, але не завжди вистачає сміливості реалізувати їх. Часто вони виступають в ролі натхненників, а для здійснення практичної частини плану запрошують когось ще.

Дитина: соромливий, уразливий. Добре розвинені навички спілкування, але згідно нумерології, у дитини з ЧЖП 2 немає схильності до галасливим іграм та розвагам. Такі діти воліють самотність і люблять помріяти. Вони не доставляють клопоту батькам, так як відрізняються старанністю й акуратністю.

Число життєвого шляху 3

Жінка: оригінальна, творча, талановита. Вона не дозволяє собі нудьгувати, завжди на виду і підкорює своєю дотепністю. По нумерології, дівчина з числом життєвого шляху 3 — це справжнє свято. Її слабкі сторони — надмірний егоїзм і небажання концентруватися на чомусь одному (розпорошує увагу).

Чоловік: амбітний і комунікабельний. Легко домагається своїх цілей і досягає висот у кар’єрі. Такі чоловіки дотепні та кмітливі, але не люблять йти на компроміс, а хочуть отримати все і відразу.

Дитина: допитливий, товариський, не любить сидіти на місці. Він розчулює оточуючих своєю безпосередністю і чарівністю. В той же час можуть виявлятися негативні риси характеру: зухвалість і примхливість. Потрібно уважно виховувати таких дітей та не дозволяти їм зайвого. В іншому випадку з них можуть вирости самозакохані люди, схильні до тиранії.

Число життєвого шляху 4

Жінка: прониклива, наполеглива, вміє докопатися до суті. Її важко обдурити. Вона ніби бачить людей наскрізь. Жінки з числом життєвого шляху 4 не шукають легких шляхів. Вони домагаються наполегливою працею.

Чоловік: надійний і стійкий. За ним, як за кам’яною стіною. ЧЖП 4 в нумерології асоціюється з працьовитістю. І такі чоловіки не бояться роботи, навіть найважчої або монотонною. Іноді вони демонструють надмірну пунктуальність і методичність, вимогливі не тільки до себе, але і до оточуючих, тому з боку може здатися жорсткими.

Дитина: проникливий, спокійний і самостійний. Він здається більш дорослим на тлі однолітків. Такі діти обдаровані і розумні. У них все виходить, але чомусь немає впевненості у своїх силах. Хваліть дітей якомога частіше.

Число життєвого шляху 5

Жінка: ексцентрична, життєрадісна, любить увагу. Їй приємно ловити на собі захоплені погляди, тому до власної зовнішності вона відноситься прискіпливо і прагне до досконалості. Жінка з числом життєвого шляху 5 терпіти не може рутину, прагне урізноманітнити своє життя і любить подорожувати. Їй вдається поєднувати кар’єру з турботою про близьких.

Чоловік: амбітний і захоплений. Це прекрасний оратор, вміє переконати у своїй правоті практично будь-якого. В нумерології цифра 5 означає зміни. Чоловіки з таким числом життєвого шляху люблять пробувати щось нове, але вважають, що ризик має бути обгрунтованим.

Дитина: привабливий, товариський, оптиміст. У нього багато друзів. Такі діти заряджають всіх своїм позитивом. Вони виділяються на тлі однолітків, ніж іноді провокують заздрість однокласників.

Число життєвого шляху 6

Жінка: витончена, добра і різнобічна. Вона завжди готова допомогти, але при цьому тактовна і не нав’язує себе тим, хто не готовий прийняти підтримку. Число життєвого шляху 6 – це баланс між матеріальним і духовним. І такі жінки без праці його знаходять. Вони вважають, що успіх залежить від відчуття стабільності в будинку.

Чоловік: активний і цілеспрямований. Він завжди шукає можливості досягти чогось в житті, вважає себе зобов’язаним утримувати сім’ю. У нього непогано виходить будувати свій бізнес або рухатися по службовій драбині, але може перешкодити природна нерішучість. ЧЖП 6 в нумерології означає любов і визнання. Якщо чоловік відчуває, що його люблять і цінують, у нього виростають крила.

Дитина: боязкий і нерішучий. У дитинстві він легко знаходить нових друзів, але з віком стає складніше це робити. Потрібно вчити дитину навичкам спілкування і розвивати впевненість у собі. В іншому випадку така дитяча боязкість може перетворитися в комплекси.

Число життєвого шляху 7

Жінка: інтелектуально розвинена, працює над собою, любить докопуватися до істини, схильна до самоаналізу. У жінок з числом життєвого шляху 7 багато подруг. В особистому житті все складається не так добре, як хотілося б. Прагнення бачити перед собою ідеального партнера заважає побудувати міцні відносини.

Чоловік: розумний, інтелігентний і справедливий. Це природжений дослідник. Він вміє збирати факти, аналізувати їх і робити правильні висновки. ЧЖП 7 в нумерології означає інтелектуальна праця. Такі чоловіки прагнуть побудувати кар’єру, але не готові ризикувати там, де це необхідно. Ситуацію ускладнює невміння вести бюджет і схильність до розтрат.

Дитина: вразливий, любить фантазувати. Такі діти сильно залежать від думки дорослих. Нерідко соромляться висловлювати свої думки, демонструвати почуття і переживання. Для них важлива підтримка з боку батьків і вчителів: допомагає подолати сором’язливість.

Число життєвого шляху 8

Жінка: активна, цілеспрямована, може мотивувати не лише себе, але й оточуючих. Жінки з числом життєвого шляху 8 – рішучі. Навколишні сприймають їх як жорстких і непохитних. Є небезпека почати зловживати своєю владою або становищем у суспільстві.

Чоловік: мудра, сильна і амбітна. В нумерології ЧЖП 8 означає успіх і фінансове благополуччя. Чоловіки з таким числом прагнуть досягти матеріальної незалежності усіма можливими способами. Лідерські якості і готовність виявляти ініціативу допомагають їм стати чудовими керівниками і власниками великих фірм. Основним недоліком можна вважати зайву консервативність.

Дитина: посидющий і старанний. Він завжди покладається на себе, а за рівнем розвитку випереджає дітей свого віку.

Число життєвого шляху 9

Жінка: амбітна і творча, любить перебувати в суспільстві і допомагати людям. Такі жінки не сильно цікавляться матеріальною стороною життя, але дружбу і любов високо цінують. Вони емоційні і схильні до самообману. Жінки з ЧЖП 9 часто не помічають недоліків у тих, кого люблять.

Чоловік: ідеаліст, прагне до лідерства. У нумерології число життєвого шляху 9 має значення завершення. Чоловіки з таким ЧЖП прагнуть доводити почате до кінця, не звертаючи з наміченого шляху. Вони впевнені в собі і домагаються високих результатів. Такі люди схильні до самопожертви, але тільки в тих випадках, коли бачать у цьому сенс.

Дитина: допитливий непосида. Він не любить сидіти на місці. Таких дітей потрібно привчати до посидючості та вміння концентруватися на чомусь одному, не розпорошуючи уваги.

Число життєвого шляху 11

Жінка: амбітна, розумна, чутлива і креативна. У неї загострена інтуїція, що дає можливість тонко відчувати оточуючих і розуміти їх справжні наміри. ЧЖП 11 в нумерології асоціюється зі змінами. Жінки часто стають їх ініціаторами. Це ідейні натхненники, які вміють переконувати всіх у своїй правоті. Дівчата з числом життєвого шляху 11 — неймовірно обдаровані. І саме це приваблює оточуючих.

Чоловік: інтелектуал та чудовий оратор. Він генерує ідеї і процвітає за життя завдяки своїй креативності. У хлопців з таким числом є здатність передбачати важливі життєві події. Це допомагає їм побудувати кар’єру і вибрати правильну супутницю.

Дитина: активний, любить зміни. Він завжди знаходиться в центрі уваги.

Число життєвого шляху 22

Жінка: впевнена в собі, з розвиненою інтуїцією. Наділена величезним потенціалом і звикла будувати грандіозні плани на майбутнє. Це творча особистість, щедра і схильна до емпатії. Однак, їй довго не вдається усвідомити свою сутність, зрозуміти, ким вона є насправді і чого хоче від життя.

Чоловік: розумний, постійно розвивається. Придумує неймовірні ідеї, але не завжди має можливість втілити їх у життя. Якщо це вдається, проект виходить масштабним. Чоловіки з числом життєвого шляху 22 бачать події під незвичайним кутом, що допомагає їм більш об’єктивно оцінити те, що відбувається.

Дитина: активний і цілеспрямований. Такі діти мріють про створення чогось корисного для людства. І іноді їх мрії збуваються.

Число життєвого шляху 33

Жінка: творча, чутлива, вимоглива до себе і до оточуючих. Такі жінки весь час піднімають планку, якої повинні відповідати їх близькі. З цією дівчиною буде складно через її підвищених очікувань, але в той же час комфортно, так як є впевненість, що вона не зрадить.

Чоловік: генератор ідей, любить допомагати людям. Чоловіки з числом життєвого шляху 33 – кращі наставники. Вони часто стають викладачами або керівниками великих колективів.

Дитина: чутливий, приймає критику близько до серця. Ці діти завжди стають на захист слабких і мають власну думку.