Код жіночої енергії з нумерології: розрахунок по даті народження і розшифровка

В даті народження кожної жінки зашифрований код енергії і жіночності. У статті ми розглянемо на прикладі, як його розрахувати, а також дамо розшифровки значень кожного коду жіночого щастя – від 1 до 9.

Що за код жіночої енергії і як він працює

Кожна жінка індивідуальна. І це стосується не тільки характеру, але і життєвих пріоритетів. Для однієї важлива сім’я і діти, а інша відчуває себе реалізованої, тільки якщо вдається побудувати запаморочливу кар’єру.

Згідно з нумерологією, код жіночої енергії дає можливість побачити свої сильні і слабкі сторони, а також зрозуміти, в якому напрямку рухатися, щоб відчути свою жіночність, розкритися як жінка і стати щасливою.

Розрахунок жіночого коду по нумерології

В нумерології можна розрахувати код жіночого щастя. Для цього потрібно скласти цифри в даті народження. Якщо вийде двозначне число, складіть цифри в ньому так, щоб вийшло однозначне.

Розглянемо на прикладі дати народження 12.11.1990 р.:

  • 1+2+1+1+1+9+9+0=24;
  • 2+4=6.

6 – це і є код жіночої енергії.

Значення коду жіночого щастя в нумерології

Кожна може підвищити свій рівень жіночності, якщо є розуміння, в якому напрямку рухатися. Нижче ми зібрали розшифровки для кожного коду жіночого щастя: від 1 до 9. А також ви знайдете рекомендації – на чому зробити акцент, згідно нумерології, а від чого краще відмовитися.

Жіночий код 1

Це код жінки-лідера. Ви владна і егоїстична натура. Бажання бути першою у всьому переважає над іншими характеристиками. Така особливість робить вас талановитим керівником, але створює перешкоди в особистому житті. Чоловіки бояться вашого напору і таємно бажають бачити поряд з собою більш м’яку і поступливу супутницю.

Представниці жіночої коду 1 відповідально ставляться до роботи. Вони вимогливі не тільки до себе, але і до колег. Одиниці-начальниці не дозволяють нікому розслаблятися і прагнуть довести будь-яку справу до досконалості. У них можуть не складатися відносини з друзями з-за важкого характеру. Вони не готові прощати слабкості і бачать інших людей наскрізь. Можна навіть не намагатися їх обдурити. Але якщо “одиниця” знаходить “свою людину”, вона стає вірним і надійним другом – тоді на неї можна покластися в будь-якій ситуації.

Рекомендації

Розвивайте в собі жіночі риси і не намагайтеся братися за всі справи відразу. Пора послабити “залізну хватку”: дозволяйте своєму партнеру відчувати себе справжнім чоловіком. Потрібно зрозуміти, чого ви хочете досягти в житті, скласти план і щодня перевіряти, що було зроблено для досягнення мети.

Жіночий код 2

Представниці жіночої коду 2 — м’які натури, готові йти на поступки, але в стосунках з чоловіками воліють ховатися в тіні. Ви постійно поруч з коханою людиною, підтримуєте його у всьому і допомагаєте йому досягати високих результатів. Ви терплячі і намагаєтеся уникати сварок, щоб зберегти шлюб, а також зробити ваше спільне життя гармонійною і щасливою.

Але згідно нумерології, жінки-двійки нестабільні. Часто вони самі не знають, чого хочуть, і знаходяться в постійному пошуку. Їх настрій змінюється, а близькі не знають, чого очікувати від них найближчим часом.

Рекомендації

Постарайтеся зосередитися на сьогоденні: не живіть мріями про майбутнє. Для досягнення внутрішньої гармонії розвивайте інтуїцію, спробуйте зрозуміти себе і визначитися: що насправді вам цікаво і потрібно в даний момент. Охопити все відразу неможливо. Якщо вибрали напрямок — дотримуйтеся його і не згортайте в бік. У відносинах з близькими не забувайте про себе. Безконфліктність — це добре, але потрібно вміти відстоювати власні інтереси. Говоріть про свої потреби чітко і впевнено.

Жіночий код 3

Оточуючі вважають вас щасливою жінкою, ви завжди в центрі уваги, у вас немає нестачі шанувальників і вірних друзів. Багато вважають за щастя бути поруч з вами – їм подобається ваша енергія. Іскрометний гумор і товариськість приваблюють тих, хто шукає легкості, але з вами не так просто, як здається.

Жінки-трійки, окрилені успіхом у протилежної статі і власною популярністю, часто демонструють уразливість. Вони надмірно вимогливі до інших і можуть вважати, що всі їм винні. З часом спілкування з “трійкою” перестає приносити радість. Близькі починають думати: що сказати в тій чи іншій ситуації, як вчинити правильно, щоб не спровокувати черговий конфлікт.

Рекомендації

Проявляйте терпимість до людей. Ви звикли бачити недоліки, але у коханої людини і друзів є переваги. В іншому випадку вони б не опинилися поруч з вами. Не намагайтесь нікого змінити, робіть акцент на кращих якостях інших і самі намагайтеся бути позитивніше. Приносити радість оточуючим — справжнє щастя, і ви вмієте це робити!

Жіночий код 4

Представниця жіночого коду 4 “любить” страждати. Ви занадто недовірливі й емоційні. Будь-яка неприємність може вивести з рівноваги, не кажучи про великі невдачі. У вас є звичка все перебільшувати, іноді це дратує оточуючих.

Але у жінки-четвірки немало сильних сторін. Вона надійна і стабільна, іноді навіть занадто. Їй простіше утримати вже створене, ніж починати все з самого початку. “Четвірка” може роками перебувати у трудових відносинах, не приносять радості або навіть руйнують її. При цьому вона боїться щось міняти в житті.

Рекомендації

Насолоджуйтеся тим, що відбувається зараз. Зайва недовірливість не дає вам бути щасливою. Не потрібно переживати про те, що ще не відбулося, і не дозволяйте неприємностей з минулого руйнувати ваше життя. Налаштовуйте себе тільки хороше. Розвивайте інтуїцію, орієнтуйтеся на власні відчуття. Якщо відносини перестали приносити радість, відмовтеся від них. Не треба тягнути на собі цей “вантаж”. Рекомендація актуальна і стосовно роботи. Займайтеся лише тим, що вам подобається.

Жіночий код 5

Такі жінки самодостатні і незалежні. Вони прагнуть до досягнення ідеалу. Це максималістки, які не згодні миритися з чимось малим і завжди хочуть більшого. Вони без зайвого страху йдуть на ризик, щоб домогтися більш високого положення в суспільстві.

такого прагнення є і зворотна сторона. Часто ви просто не помічаєте очевидного, щоб не псувати ідеальної “картинки”. Наприклад, якщо начальник зробив догану, це не просто так. Вам є над чим попрацювати.

Рекомендації

В гонитві за ідеальним партнером і цікавою роботою не пропустіть те, що вже маєте. Поки ви мрієте про “принца на білому коні”, щастя зовсім поруч. Потрібно просто вчасно розгледіти його. Працюйте над собою, щоб наблизитися до ідеалу, про який ви так мрієте.

Жіночий код 6

Представниці цього коду схильні віддавати себе без залишку коханим людям. У романтичних стосунках це пристрасні натури, здатні полюбити всім серцем і навіть піти на жертви заради коханої. При цьому вони не надто впевнені в собі і схильні ідеалізувати партнера.

“Шістки” іноді не можуть реалізувати себе в професії. Причина-невміння доводити розпочате до кінця. Їх легко збити з шляху, вказавши на те, що шанси на перемогу мінімальні. Жінки з кодом енергії 6 не завжди впевнені в результаті, здатні постійно змінювати сферу діяльності і відмовлятися від своїх планів.

Рекомендації

Йдіть тільки вперед, не зупиняйтеся на досягнутому. Якщо вирішили чогось досягти, не слухайте порад. Допомагайте іншим, якщо є в цьому потреба. У романтичних стосунках не марнуйте свій запал. Ви відданий і надійний, але при цьому довірлива. Чоловіки можуть користуватися цим.

Жіночий код 7

Ви яскрава, позитивна і любите мріяти. Звичка дивитися на світ з майже дитячою захопленістю приваблює людей. Вас відрізняє доброзичливість і бажання завжди прийти на допомогу – ви можете навіть жертвувати власними інтересами заради щастя оточуючих. Але це не завжди приносить очікуваний результат. Люди можуть користуватися вашою добротою або не відповідати взаємністю.

Рекомендації

Навчіться любити себе і ставити на перше місце власні інтереси. Сміливо говорите “ні”, якщо якісь речі для вас неприйнятні. Ви з подивом виявите, що це не призведе до погіршення відносин. Навпаки, вас будуть більше поважати. У складних ситуаціях намагайтеся показати себе мудрою жінкою.

Поставтеся уважно до вибору партнера. Вам потрібен той, хто впевнено стоїть на ногах і зможе вчасно “спустити вас з небес на землю”.

Жіночий код 8

Жінки-вісімки — природжені лідери. Вони прагнуть до влади і люблять доводити почате до кінця. Вони ретельно вибирають чоловіків: на їхню думку, партнер повинен бути рівнею або вище за статусом.

Таким дівчатам важлива не тільки матеріальна незалежність, але і положення в суспільстві. Вони прагнуть показати всім, що у них ідеальна сім’я. Поруч з “вісімками” можуть бути лише впевнені в собі і самодостатні чоловіки.

Рекомендації

Правильно вибудовуйте відносини всередині сім’ї і подбайте в першу чергу про комфорт близьких людей. Не орієнтуйтеся на думку оточуючих і не намагайтеся “пустити пил в очі”. Іноді корисно послабити контроль над всім і дозволити чоловікові стати лідером у стосунках. Шукайте себе у творчості, подумайте, чим би ви хотіли займатися і що для вас дійсно важливо.

Жіночий код 9

Жінки-дев’ятки прагнуть досягти досконалості. І їм важливіше внутрішнє відчуття, а не думка сторонніх людей. Вони хочуть мати певне матеріальне становище і докладають для цього багато зусиль. Дев’ятки не намагаються “виїхати” за рахунок чоловіків, їм ближче установка: “Я все сама”.

Дівчата з кодом енергії 9 прагнуть до лідерства. Це стосується не тільки роботи, але й особистого життя. Тому поряд з ними нерідко виявляються м’які чоловіки.

Рекомендації

Дозволяйте собі невеликі слабкості – неможливо бути ідеальною в усьому. Дайте можливість своєму чоловікові стати лідером у стосунках, чи хоча б знайти таку ілюзію. Ви відразу зможете побачити його чарівне перетворення – він проявить свої сильні якості, а ви відчуєте себе ніжною і тендітною. Знайдіть собі творче заняття по душі. Наприклад, вам може подобатися шити одяг для себе, малювати картини або ходити на уроки вокалу.