Значення числа 14 у нумерології – що означають цифри 1 і 4 в житті людини

У статті ми розповімо все про числі 14. Розберемо його значення в різних напрямках нумерології, ви дізнаєтеся, що воно означає для чоловіків і жінок, а також яким буде характер, якщо в даті народження є число 14.

Короткий значення числа 14 в нумерології

Об’єднання протилежностей дає дивовижний результат. Хорошим прикладом можуть бути тлумачення складених чисел. У нумерології число 14 означає злиття новаторства, пошуку нових шляхів і розміреного, спокійного плину життя. Таке поєднання виходить з-за одиниці, яка символізує початок і перші кроки в бік незвіданого, а також четвірки, яка уособлює стабільність і рівновагу.

Позитивним чи буде руйнівним для людини є вплив суперечливого числа 14 – багато в чому залежить від його дій. Якщо 14 проявляється негативно, то воно вносити дисбаланс у життя, послаблює і розхитує волю людини, штовхаючи його до різних крайнощів.

Людина з числом 14

Люди, які за датою народження перебувають під впливом числа 14, володіють сильним характером. В нумерології на особистість впливає в тому числі і сума цифр, тому п’ятірка теж буде вносити свій вклад. Нижче розповімо про плюси і мінуси характеру людини.

Сильні сторони характеру

До позитивних якостей людини з номером 14 відносяться рішучість, працьовитість та ініціативність, яка поєднується з практичністю. Позірна протиріччя між рвучкої одиницею і прагматичною, обережної четвіркою насправді створює гармонійний характер. Його головна перевага – адаптивність, тобто вміння підлаштуватися під будь-які обставини і змінити їх на свою користь.

Здатність наполегливо йти до своєї мети наділяє людей числа 14 сильною волею. Але одиниця і п’ятірка (яка виходить при додаванні 1 і 4) можуть заважати мирно насолоджуватися плодами своїх справ, штовхаючи до нових вершин.

Слабкі сторони характеру

Цифра 14 може зробити вас ласим на спокуси. Але це не відіб’ється на вашій наполегливості та працьовитості. Справа, швидше, в тому, що по завершенні великої роботи ви обов’язково захочете змін і нових захоплень, причому це стосується будь-яких сфер життя. Значення одиниці – новаторство і пошук неходжених доріг, тому навіть сама благополучна життя, створена своїми ж руками, вам швидко набридне.

Інші негативні риси, про які попереджає нумерологія – це марнославство і нетерпимість. Власні успіхи і амбіції можуть ускладнити спілкування з оточуючими. А також ви проявляєте зайвий консерватизм і прихильність традиціям, що не завжди подобається вашим друзям і другій половинці.

Здібності і таланти людей з числом 14

При сприятливому збігу обставин цифра 14 означає талант створювати гармонійну обстановку навколо себе. А поєднання креативності та небанального погляду на життя одиниці з працездатністю і практичністю четвірки робить для людини доступною будь-яку сферу діяльності.

Число 14 означає, що ви вміло організовуєте будь-який процес, володієте самодисципліною і здатні задати напрямок для інших людей. Ви відповідальні по відношенню до обраної мети: будь-яка робота, яку ви вважаєте важливою, буде зроблена з великою самовіддачею.

Значення числа 14 для жінки

У нумерології число 14 має сприятливе значення для жінки. Воно позитивно впливає на характер представниць прекрасної статі, додаючи їм чарівності. Найбільше це виявляється в спілкуванні з чоловіками.

Цифри 1 і 4 позначають ентузіазм у просуванні до обраної мети, що може бути помітним в романтичних стосунках. Але талант підкорювати чоловічі серця може призвести до того, що дівчина стане легковажною – важливо контролювати себе.

Значення числа 14 для чоловіка

Код 14 робить характер більш сильним і допомагає чоловікові впокорювати будь-які вершини. Але для нього завжди буде існувати розвилка – кинути виклик долі і зробити несподіваний сміливий хід або пробиватися в житті методичним і наполегливою працею. Що вибрати – чоловік вирішує самостійно. У першому випадку більший вплив матиме одиниця, тоді він виграє за рахунок своїх лідерських якостей. У другому – перемогу візьме четвірка з її раціональністю і трудоголізмом.

14 Вплив на професію і бізнес

Якщо ваша цифра – 14, ви зможете реалізувати себе практично в будь-якій сфері, де є доступ до влади, потрібно відповідальність. і скрупульозність. Нумерологія рекомендує людям з цим числом вибирати творчі професії, такі, як художник, дизайнер або скульптор. Там поєднання значень двох цифр проявиться максимально вдало.

Ще одна відповідна сфера діяльності – освіта. Ви можете стати викладачем, який буде терплячий по відношенню до учнів і при цьому зуміє захопити їх предметом на довгі роки. Головне, щоб ви самі “горіли” своєю справою. Тоді одиниця допоможе з натхненням, а четвірка – з наполегливістю.

14 Вплив на відносини і любов

14 у відносинах розкривається як прагнення до пошуку постійного партнера і сімейного вогнища. Але цього щасливого часу може передувати тривалий період легковажних захоплень. Людина з числом 14 не занадто легковажний, але одиниця буде змушувати його знову і знову спалювати мости, якщо відносини не виявляться тією тихою гаванню, про яку він завжди мріяв. Коли підходящий партнер нарешті зустрінеться, це покладе кінець непостійності і короткостроковими зв’язків.

Що означає число 14 в різних видах нумерології

Числа впливають не тільки на характер, але і на долю людини. Для більш повного розуміння значення числа 14, розберемо його тлумачення в різних напрямках нумерології.

Ангельська нумерологія

Ангельська нумерологія надає велике значення числам, які регулярно трапляються на очі. Якщо вас переслідує число 14 – ви постійно зустрічаєте його на табло, номери будинків або на годиннику – варто сприймати його як знак позитивних змін. Але вони можуть проявитися у вигляді незвичайної ситуації, наприклад, коли вам дивом вдасться уникнути великих проблем. У будь-якому випадку, послання ангелів з числом 14 несе підтримку і захист.

Інше значення послання – заохочення на сміливі вчинки. Можливо, ви довго не могли зважитися на потрібний, але ризикований крок. Якщо ви часто помічаєте число 14 навколо себе, то час для цього кроку настав.

Китайська нумерологія або феншуй

В китайській нумерології число 14 трактується неоднозначно. З одного боку, це сума двох сімок, а цифра сім позначає щастя і удачу. Подвоєння числа для китайської нумерології позначає і подвоєння його впливу, тому 14 можна розглядати, як хороший знак.

З іншого боку, тлумачення окремих цифр числа теж має місце. Цифра 4 вважається несприятливою, і жителі Китаю навіть у наші дні намагаються уникати будинків, номерів квартир і машин з нею. Саме число 14 цілком сприймається приблизно так само, як і 13. Який вплив матиме 14 у вашому житті – позитивне або негативне – залежить від ваших дій і вашого вибору.

Якщо 14 є в даті народження

Якщо 14 – число дня вашого народження, то ви легко будете пристосовуватися до мінливих обставин життя. Гнучкість мислення забезпечить вам те, що оточуючі назвуть інтуїцією або везінням. Насправді, ви просто швидше інших зможете вловити вірний курс. Ви завжди зможете забезпечити себе і добитися вражаючих результатів у будь-якій сфері завдяки своїй працьовитості та наполегливості.

Не впадати в надмірний перфекціонізм вам допоможе рвучка половина вашої особистості, яка керується одиницею. Але вона ж може відвести вас в небезпечну сторону, штовхаючи на імпульсивні вчинки.

Відносини з оточуючими будуть складатися вдало, але тільки якщо ви не станете проявляти зайву вимогливість. Що стосується любові, то для вас велика удача – як можна раніше зустріти “свого” людину, з якою ви будете готові провести все життя. В нумерології вважається, що якщо пошуки ідеального партнера затягнуться, то ви будете багаторазово сходитися і розлучатися з кандидатами на своє серце.

Рекомендації нумерологів для людей з числом 14

Число 14 робить людей незалежними, вони рідко потребують порад з приводу свого життя. Якщо ви ставитеся до них, то напевно краще кого б то не було знаєте, як влаштувати свій побут, кар’єру і життєвий шлях в цілому.

Але кілька висновків з нумерології можуть бути вам корисні:

  1. Не приймайте поспішних рішень. Так як ви схильні зі всією пристрастю віддаватися обраній справі, робіть вибір свідомо.
  2. Остерігайтеся азартних ігор. З вашою здатністю досягати успіху і захоплюється натурою будь азарт може стати непереборною спокусою. Краще вибрати інший спосіб розвіятися.
  3. Не грайте з чужими почуттями. У вас немає проблем з протилежною статтю – але і ви не стаєте ні для кого джерелом проблем.
  4. Не судіть про людей по собі. Не всі мають ваше чуття і енергію. Постарайтеся бути терпимішими до тих, хто не такий успішний.
  5. Намагайтеся в усьому знаходити баланс. Крайності – ваш головний ворог. Шукайте золоту середину у всьому. Особливо це стосується кар’єри і особистого життя.