Число життєвого шляху 5 у нумерології – значення для жінок і чоловіків

Якщо ваше число життєвого шляху – п’ятірка, ви яскрава особистість. По-іншому це число називають в нумерології числом сутності. Ми розповімо про жінок, чоловіків і дітей з ЧЖП 5, про вибір професії, про стосунки і сумісність з іншими числами життєвого шляху.

Плюси і мінуси характеру

Число життєвого шляху 5 (або число сутності 5) у нумерології — одне з найбільш непостійних. Його володарі — волелюбні і ексцентричні люди. Вони обожнюють подорожувати, терпіти не можуть нудьгу і одноманітність. Це шукачі, які не можуть зупинитися на чомусь одному, їм постійно хочеться більшого.

“П’ятірки” привертають увагу своєю яскравою зовнішністю і вибуховим характером. Вони не приймають життя такий, яка вона є, а намагаються змінити її, якщо їм щось не подобається. У них багато друзів. Це прекрасні оратори, здатні переконати у своїй правоті і об’єднати всіх навколо себе.

У людей з числом сутності багато позитивних 5 качеств:

 • свободолюбие;
 • независимость;
 • активность;
 • уміння ладнати з оточуючими;
 • доброта;
 • гнучкість.

Але далеко не всі характеристики йдуть зі знаком плюс. Є й недоліки:

 • можуть часто міняти партнерів;
 • підвищена нервозність;
 • неврівноваженість;
 • постійно запізнюються.

“П’ятірки” самі страждають від особливостей свого характеру. Вони витають у хмарах, щось вигадують, а коли бачать, що це було лише ілюзією, впадають в депресію. Такі люди помилково вважають, що всі проблеми можна вирішити шляхом розмови по душам, і намагаються скрізь застосовувати силу свого красномовства. Але це працює далеко не завжди. Потрібно вчитися запобігати гострі ситуації.

Невгамовність “п’ятірок” приносить чимало проблем. Жага змін буває настільки сильною, що ці люди приймають рішення занадто швидко і спалюють потрібні мости. Іноді краще витримати паузу, щоб мати можливість повернутися, якщо на новому місці спіткають невдачі. Недоброзичливців у них вистачає: не всім подобається, що “п’ятірки” постійно опиняються в центрі уваги.

Жінка з числом життєвого шляху 5

Власниці числа життєвого шляху 5 ексцентричні, веселі і життєрадісні. Таким жінкам подобається блищати і ловити на собі захоплені погляди. В юності вони дружать в основному з чоловіками. Їм приємні компліменти, але вони постійно шукають того, з ким відчують духовну єдність. А з віком відмовляються від друзів-чоловіків і заводять подруг.

Основне значення ЧЖП 5 — любов до свободи. І представниці числа не терплять обмежень. Вони самостійно приймають рішення, але потребують схвалення і захоплення з боку. “П’ятірки” ведуть активний спосіб життя. Ці дівчата не сидять вдома. Бути просто дружиною і мамою для них занадто нудно. Вони часто відвідують світські заходи і люблять бути на виду. Це дає їм можливість проявити себе і поспілкуватися з цікавими людьми.

Чоловік з числом життєвого шляху 5

Для чоловіків число життєвого шляху 5 означає прагнення до досліджень і змін. Вони не сидять на місці, вони постійно в русі і в пошуку кращого життя. П’ятірки амбітні, але їх більше приваблює діяльність, яка не передбачає серйозної відповідальності.

Хлопці з ЧЖП 5 люблять флірт і часто міняють партнерок, при цьому не підпускають до себе надто близько. Вони чітко розділяють відносини і швидкоплинні захоплення. Зачарувати їх складно: найчастіше це вдається скромним, розважливим і практичним жінкам, а не яскравим красуням.

Такому хлопцеві не подобається перспектива постійно з’ясовувати стосунки, тому для сімейного життя він вибирає ту, з якої буде спокійно і затишно. Для нього важливо, щоб з партнеркою можна було обговорити будь-яке питання. Володарі числа 5 люблять подорожувати і час від часу змінювати місце проживання, тому другій половинці потрібно бути готовою до таких змін.

Число життєвого шляху 5 у дітей

Діти з числом життєвого шляху 5 по даті народження чарівні, веселі і доброзичливі. Вони хочуть знати все і скрізь встигати. Це оптимісти, які заряджають оточуючих своєю невгамовною енергією.

ЧЖП 5 в нумерології асоціюється з товариськістю і вмінням швидко знаходити спільну мову з оточуючими. У дітей-п’ятірок виходить ладнати з однолітками і дорослими. Своєю активністю вони виділяються на загальному тлі, що не завжди подобається їх більш спокійним однокласникам.

Професія і фінанси

Представники числа життєвого шляху 5 воліють свободу. Вони самі обирають професію і можуть відмовитися від привабливих перспектив тільки тому, що в даний момент їм цікаво щось інше. Але інше питання — наскільки довго буде зберігатися інтерес до конкретного напрямку.

Люди з ЧЖП 5 часто змінюють місце роботи і експериментують. Їм підходить посаду менеджера великої компанії, вони показують високі результати у сфері фінансів, науки і медицини. Хтось із них потрапляє і в шоу-бізнес. Це незамінні працівники, коли справа стосується продажу: вони здатні продати будь-який товар. “П’ятірки” не люблять зв’язувати себе довгостроковими зобов’язаннями, і це може заважати їхній кар’єрі.

З фінансами у них, як правило, все в порядку. Але такі люди люблять легкі гроші і шукають способи заробити, не заганяючи себе в жорсткі рамки. А легкі гроші як приходять, так і йдуть. До витрат “п’ятірки” ставляться легковажно і можуть спустити зарплату в перший же день.

Відносини і сім’я

Люди з числом життєвого шляху 5 довго не можуть визначитися з вибором партнера для створення сім’ї. Вони цінують свободу і не хочуть зв’язувати себе узами шлюбу раніше часу. Тяга до експериментів також не дозволяє поспішати зі зміною статусу. Володарі числа сутності 5 пробують будувати відносини з різними людьми, а потім роблять висновки і приймають остаточне рішення.

Незважаючи на любов до свободи, “п’ятірки” рідко залишаються на самоті. Для повної реалізації їм потрібна сім’я. Свій любовний зв’язок такі люди наповнюють глибоким духовним змістом. Зазвичай вони скупі на фізичні прояви почуттів, але люблять говорити про них. Якщо така людина вимовляє вголос “Я тебе люблю”, варто повірити на слово. Для нього це набагато важливіше квітів, подарунків і походів в ресторан.

Сумісність з іншими числами життєвого шляху

Людям з числом життєвого шляху 5 буває складно знайти такого чоловіка, з яким би вони були у хороших стосунках багато років. Дві “п’ятірки” поруч один з одним почувають себе непогано, але їм не вистачає практичності. З “одиницею” можливий шлюб, якщо число 5 належить чоловікові.

З представниками числа 3, навпаки, відносини складуться, якщо “п’ятірка” — жінка. Низька сумісність у власників ЧЖП 5 з “сімками”. Вважається, що в такій парі партнери негативно впливають один на одного.

Відомі особистості з ЧЖП 5

Люди з числом сутності 5 вміло справляються з найскладнішими завданнями, їм по плечу будь-які перешкоди. Тому серед них багато знаменитостей:

 1. Математик М. І. Лобачевського — 20.11.1792 р.
 2. Німецький політик Адольф Гітлер — 20.04.1889 р.
 3. Композитор В. О. Дунаєвський — 30.01.1900 р.
 4. Актриса Марлен Дітріх — 27.12.1901 р.
 5. Артист А. В. Райкін — 24.10.1911 р.
 6. Співачка Л. М. Гурченко — 12.11.1935 р.
 7. Артист балету М. Н. Баришніков — 27.01.1948 р.
 8. Актриса В. І. Алфьорова — 13.03.1951 р.
 9. Астролог П. П. Глоба — 16.07.1953 р.
 10. Співак А. Н. Малінін — 16.11.1958 р.