Число дня народження – розрахунок і розшифровка значення по нумерології

У статті ми розповімо, як знайти число дати народження і що воно означає в нумерології. Ви дізнаєтеся, за якою формулою його розраховують, як воно характеризує людину і що можна дізнатися за датою народження.

Для чого потрібно число дати народження в нумерології

Нумерологія – це один з найбільш доступних способів самопізнання. В даті народження закодована цінна інформація про людину, тому саме вона використовується в більшості розрахунків. Кожна цифра має унікальні вібраціями і має власне значення.

Число вашого дня народження справляє вплив на всі сфери життя: сім’я, стосунки з оточуючими, кар’єра, фінансовий потенціал, здоров’я, інтереси і т. д. По числовий комбінації можна не тільки дати детальну характеристику, описати сильні і слабкі сторони, таланти, відповідні професії, але і зробити прогнози на кілька років вперед, визначити вдалі і проблемні періоди в майбутньому і навіть зазирнути в минуле, наприклад, знайти кармічні борги.

Як розрахувати кількість дати народження

В нумерології використовується універсальна формула для пошуку числа дати народження. Щоб обчислити його, треба підрахувати суму чисел дня, місяця та року народження. Якщо при розрахунках виходить двозначне число, то його потрібно спростити. Для цього необхідно ще раз скласти цифри, щоб знайти підсумкову суму.

В якості прикладу візьмемо дату 22 липня 1986 года:

  • 2+2+0+7+1+9+8+6=35;
  • 3+5=8.

В даному прикладі число дати народження – це вісімка.

Що означає дата вашого народження по нумерології

В нумерології є кілька напрямків: західна, східна, ведична і т. д. Їх розшифровки не суперечать один одному, але дозволяють проаналізувати один і той же числовий код з різних сторін.

Представники одних течій аналізують число з точки зору минулих втілень душі, інші роблять акцент на сьогоденні і майбутньому. Нижче ми докладніше розповімо про чотирьох значеннях з нумерології, з допомогою яких можна зрозуміти, що означає дата вашого народження.

Число долі

Число долі – це одне з найважливіших чисел в нумерології, оскільки саме воно дає розуміння, як впливають цифри в даті народження на характер і потенціал, призначення, життєвий шлях і кармічні завдання. За числового коду також можна зрозуміти, яка планета має найбільший вплив на життя чоловіка або жінки.

Знаючи Число долі, можна перевести енергію з мінуса на плюс, тобто позбавитися від негативних установок і добитися позитивних змін в особистих стосунках, кар’єрі і фінансах. На нашому сайті є онлайн-калькулятор, за допомогою якого ви можете розрахувати Число долі і дізнатися його значення, зрозуміти, як воно впливає на поточну ситуацію в сім’ї і на роботі.

Число життєвого шляху

Число життєвого шляху або суті – це число з нумерології, за допомогою якого можна дати народження дізнатися особливості, переваги та недоліки характеру чоловіка, жінки чи дитини. Воно визначає, як людина веде себе в тих чи інших ситуаціях, як приймає рішення, спілкується з оточуючими, вибирає партнера і розпоряджається грошима.

ЧЖП показує, схильний він до лідерства або співробітництва, до дипломатії або конфліктів і т. д. З дня народження можна скласти характеристику для дитини, виявити його схильності до навчання, спорту, творчості, зрозуміти, наскільки він залежить від думки батьків або однолітків. Детальний опис Числа життєвого шляху і його розшифрування є в статті на нашому сайті.

Вік душі

В нумерології за датою народження можна визначити вік душі, тобто дізнатися, скільки разів вона перерождалась в минулому і яку енергію накопичила за час попередніх втілень. Це число допомагає зробити висновки для якоїсь вищої мети людина з’явилася на світ, яке його призначення і сфери реалізації, які перешкоди чекають його на життєвому шляху, які кармічні уроки йому належить пройти.

Завдання молодої душі – набратися досвіду, розкрити потенціал, вибудувати відносини з зовнішнім світом, а місія зрілої або старої душі – допомагати оточуючим, ділитися знаннями та мудрістю. На нашому сайті є стаття про віці душі. У ній ми докладно розповіли, що означає кожне число.

Код жіночої енергії

Цифри дня народження впливають на жіночий характер, формують індивідуальність, сильні і слабкі сторони, переваги і пріоритети. Це означає, що за датою народження можна зрозуміти, чому одним жінкам вдається бути щасливими в сім’ї і успішними в професії, а в інших постійно виникають труднощі, невдачі, конфлікти в особистому житті та кар’єрі.

В нумерології є спеціальний “жіночий” код, за допомогою якого можна дізнатися про свої достоїнства і переваги, зрозуміти причини помилок і проблем. У нашій статті ми докладно розповіли про код жіночої енергії і дали рекомендації для всіх чисел – як вибудовувати відносини з оточуючими, в якому напрямі слід розвиватися і на які риси варто звернути увагу.