Персональне число місяця – як розрахувати прогноз по даті народження

Знаючи персональне число свого місяця, ви зможете заздалегідь підготуватися до майбутніх подій і спланувати свої дії. У статті ми розповімо, як розрахувати кількість персонального місяці, і дамо детальні розшифровки значень по нумерології.

Що таке персональне число місяця в нумерології

З допомогою персонального числа місяця можна скласти прогноз на будь-який місяць в році. Це не означає, що ви дізнаєтеся точний майбутнє, але зможете зрозуміти, в якому напрямку рухатися. Наприклад, чи варто міняти роботу або починати відносини.

Розшифрувавши особисте число місяця, ви будете більш впевнено планувати важливі події, не станете переживати із-за невдач, а візьмете все в свої руки. Далі розповімо, що потрібно для розрахунку цього числа.

Як розрахувати число місяця по нумерології

Щоб розрахувати персональне число місяця, знадобиться дата народження без року. Для прикладу візьмемо дату народження 02.02.1987. А прогноз потрібен на 09.2023.

 1. Складаємо цифри в день і місяць народження. 0+2+0+2=4.
 2. Складаємо цифри у році, на який потрібен прогноз. 2+0+2+3=7.
 3. Складаємо числа, отримані у першому та другому пунктах. 4+7=11.
 4. Якщо вийшло двозначне число, як у нашому випадку, складаємо цифри ще раз. 1+1=2.

Залишається отримати число персонального місяця. Для цього складаємо отриману цифру 2 з порядковим номером місяця в році. У нас це вересень: 2+9=11. І знову складаємо: 1+1=2.

Якщо порядковий номер місяця – двозначний, потрібно спочатку скласти цифри:

 • жовтень – 1+0=1;
 • листопад – 1+1=2;
 • грудень – 1+2=3.

І вже отримане число місяця складаємо з персональним числом року.

Прогноз на місяць – значення чисел

Нижче ми пропонуємо прогноз для персональних чисел місяців від 1 до 9. Кожне з них має різний вплив на характеристики людини, професійну сферу або особисті відносини.

Число місяця 1

Особливості місяці

Це час активності. Число місяця 1 в нумерології асоціюється з рішучістю, силою волі, ініціативністю і нестандартним мисленням. Ви вже накопичили певний досвід, настав час використати його для реалізації планів. У вашого організму високий енергетичний запас, який допоможе уникнути стресів, депресій і серйозних проблем зі здоров’ям. Не бійтесь йти вперед. Вам підвладні будь-які вершини. Використовуйте цей вдалий момент. Докладайте зусиль, якщо хочете отримати результат. І можете бути впевнені, що він перевершить всі очікування.

Відносини

Звертайте увагу на те, як ви спілкуєтеся з партнером. Будьте тактовніше, вчіться чути коханої людини. Не дозволяйте собі неприємних слів на його адресу. Якщо перебуваєте в пошуках любові, скоро доля піднесе шанс налагодити особисте життя..

Робота

“Без праці не витягнеш і рибку зі ставка” – девіз повинен стати для вас основним на цей місяць. Якщо не будете докладати зусилля, нічого не вийде. Проявляйте ініціативу, сміливіше пропонуйте нові ідеї і будьте готові їх здійснювати.

Можливі труднощі

Прискорення темпу життя змусить вас бути постійно на піку активності. Часу для розслаблення і відпочинку не буде. Кругообіг справ може вас втомити. На психіку буде діяти почуття відповідальності за все, що навколо. Але без цього неможливо рухатися вперед. Ви берете відповідальність і отримуєте додаткові можливості.

Ще одна складність полягає в нестриманості. Вам буде складно тримати себе в руках. Але це потрібно робити, так як сварки і конфлікти з оточуючими зараз не потрібні. Пам’ятайте, що саме в цьому місяці закладається фундамент майбутнього. Постарайтеся провести його продуктивно.

Рекомендації

 • Вивчайте людей, які будуть зустрічатися вам протягом місяця. Серед них ви знайдете надійного ділового партнера або вірного друга.
 • Не відмітайте в бік ідеї, які приходять в цей період. Кожна повинна отримати шанс на реалізацію.
 • Будьте рішучими, щоб далі не шкодувати про втрачені можливості.
 • Приймайте рішення самостійно. Порадники можуть тільки нашкодити і збити з шляху.

Число місяця 2

Особливості місяці

Це спокійний період. Ви зіткнетеся з різними ситуаціями, але не потрібно приймати необдуманих рішень. Товариськість, дружелюбність і поступливість допоможуть досягти цілей. У цьому місяці краще по можливості робити якісь справи не поодинці, а в команді або хоча б в парі. Фізична енергетика виявиться не на найвищому рівні. Намагайтеся уникати ситуацій, в яких доведеться витрачати багато сил. Не вступайте в безглузді суперечки.

Відносини

Будьте максимально спокійні. У нумерології число місяця 2 означає терпіння. Не дозволяйте емоціям узяти гору над розумом. Зруйнувати відносини, які так важко було побудувати, можна в один момент, а відновити все — вже складніше.

Робота

Не конфліктуйте з колегами, діловими партнерами і начальством. Сварки і непорозуміння обернуться проти вас. Намагайтеся завести корисні зв’язки, а для цього потрібно бути більш гнучкими. Використовуйте будь-яку можливість для отримання додаткового заробітку.

Можливі труднощі

Вам захочеться розслабитися і забути про роботу. У відпочинку немає нічого поганого, але він має бути продуктивним. А в цьому місяці є ризик звести до мінімуму всі зусилля, які були докладені раніше. Не дозволяйте собі лінуватися, щоб не втратити тих досягнень, які вже є.

У місяці з числом 2 люди часто відчувають зайву сором’язливість. Не потрібно соромитися, будьте впевненіше в собі. Остерігайтеся надмірних проявів жалості. Все це може сильно зіпсувати вам життя і перекреслити перспективи.

Рекомендації

 • Пробуйте застосовувати отримані знання та навички на практиці.
 • Вчіться домовлятися з людьми. Для цього більше розмовляйте, пропонуйте кілька варіантів вирішення проблеми і не бійтеся йти на компроміс.
 • Працюйте над поліпшенням відносин з родичами і друзями. Найближчим часом вам може знадобитися їх підтримка.
 • Не плануйте на цей місяць грандіозних справ. Якщо є можливість відкласти їх убік і взяти паузу, скористайтеся цим.

Число місяця 3

Особливості місяці

В цьому місяці може піти обертом голова від можливостей, які раптово відкриються перед вами. Життя набирає обертів, події змінюють один одного з величезною швидкістю. Уява, творча активність і натхнення допоможуть вам просунутися вперед. У вас з’являться шанси показати себе з кращих сторін.

Відносини

Щирість допоможе побудувати по-справжньому міцний союз. Не бійтеся говорити правду. Якщо відносини зайшли в глухий кут, проявіть ініціативу. Почніть розмову по душах. Не бійтеся не отримати того відгуку, на який розраховували. У будь-якому випадку розмова допоможе подолати стіну нерозуміння.

Будьте готові до підвищеного інтересу з боку протилежної статі. Якщо ви у пошуку, зверніть увагу на когось з тих, хто наполегливо просить взаємності.

Робота

Не відкладайте ті справи, які потрібно зробити зараз. Персональне число місяця 3 пов’язано з креативом. Проявіть нестандартний підхід, якщо не знаєте, як вирішити складну проблему.

Можливі труднощі

Є небезпека загратися в творчу особистість і почати журитися з приводу того, що вас недооцінили або не прийняли. Не потрібно приміряти на себе маску представника богеми і впадати в депресію без причини. Рано чи пізно вас помітять і оцінять. Запасіться терпінням.

Друга складність криється в надмірній екстравагантності. Вам захочеться виділитися з натовпу. Але невмілі дії можуть призвести до зворотного ефекту.

Рекомендації

 • Довіряйте своїй інтуїції, слідуйте за внутрішніми поривами.
 • Ігноруйте все, що нав’язують вам проти волі. Використовуйте уяву і винахідливість для досягнення цілей, але робіть тільки те, що хочеться саме вам.
 • Повірте в себе і йдіть вперед.

Число місяця 4

Особливості місяці

Найкращий час для того, щоб попрацювати на славу. Терпіння, послідовність, наполегливість і відповідальність приведуть до бажаного результату. Але все доведеться робити через силу. У цьому місяці буде не вистачати енергії, ви відчуєте занепад сил. Однак, не варто лінуватися і впадати в зневіру. Це відповідний період для здійснення давніх бажань.

Відносини

Другій половинці потрібні увага та турбота. Не можна захоплюватися роботою і суспільною діяльністю на шкоду особистому життю. Персональне число місяця 4 не обіцяє безхмарного щастя в любові. Труднощі будуть, але всі вони виявляться здоланними.

Робота

Шлях до успіху виявиться складним. Але зараз не час зупинятися або кардинально міняти сферу діяльності. У цьому місяці особливих досягнень не буде. Але все, що робиться зараз, знадобиться в майбутньому.

Можливі труднощі

Відчуття втоми може призвести до того, що ви почнете зриватися на оточуючих. Це здатне зіпсувати відносини. Зрозумійте, що у ваших проблемах ніхто не винен. У стані емоційного запалу ви можете наговорити близьким багато неприємних речей, а потім будете шкодувати.

Ще одна непрощенна помилка: дозволяти собі ставитися до рідних і друзів з байдужістю. Вам захочеться спокою, і всім своїм виглядом ви будете демонструвати це, просячи людей скоріше відстати від вас. Але така позиція неправильна.

Рекомендації

 • Використовувати будь-який шанс, щоб поліпшити матеріальне становище.
 • Доведіть до розуму розпочаті проекти.
 • Не бійтеся рутинної роботи.
 • Намагайтеся проявляти себе як вірного друга та надійного колеги. Це стане в нагоді в майбутньому.

Число місяця 5

Особливості місяці

Вас чекають зміни. Різкі зміни не повинні викликати страх. Все, що буде відбуватися, – на краще. Число місяця 5 в нумерології асоціюється з бадьорістю, зарядом енергії, соціальною активністю, оригінальністю і тягою до свободи. Намагайтеся виконувати по максимуму всі поточні справи, щоб вони не накопичувалися. В цьому місяці у вас є сили на це, а далі все може змінитися.

Відносини

Зміни в особистому житті підуть тільки на користь. Варто проявляти більше активності, щоб не залишитися на самоті.

Робота

Настав вдалий момент для зміни діяльності. Якщо щось кардинально не влаштовує, потрібно пробувати нові напрямки. Якщо не зробити цього зараз, далі буде складніше.

Можливі труднощі

Вам захочеться поділитися з оточуючими своїми емоціями і почуттями. Але це не принесе користі. Краще не розповідати і не розкриватися перед тими, про кого мало знаєте.

А також ви можете дуже багато чого вимагати від друзів і рідних, що призведе до сварок.

Рекомендації

 • Налаштовуйте себе на позитивний лад. Не дозволяйте поганих емоцій отруювати ваше життя.
 • Не пропустіть можливість насолодитися життям. Можете відправитися в подорож або відвідати спа-салон.
 • Робіть всі можливі зусилля для підвищення доходу.
 • Проявляйте ініціативу, не чекайте подарунків від долі.

Число місяця 6

Особливості місяця

Зараз не час для різких перепадів настрою. Настає розмірений період. Число місяця 6 асоціюється з гармонією, сімейними цінностями, підтримкою і вірою в краще. Вам належить знайти золоту середину, приділяючи увагу як у роботі, так і вдома.

Відносини

Цей час одне з найбільш сприятливих для любові. Сміливо заводите знайомства, фліртуйте. Це ні до чого не зобов’язує. У підсумку ви зможете вибрати саме ту кандидатуру, яка влаштує вас за всіма параметрами.

Робота

Майбутній місяць виявиться активним у плані роботи. Це навіть трохи засмутить. Ви будете мріяти про відпочинок, але доведеться виконувати свої обов’язки. Але більше роботи — більше грошей.

Можливі труднощі

Захочеться встигнути відразу всі і скрізь. Вас здивують можливості, що відкрилися, виникне бажання спробувати себе в різних сферах і амплуа. Але в результаті ви можете зійти з дистанції раніше часу з причини сильної втоми. Вибирайте для себе посильний працю.

Ще одна складність пов’язана з потребою відкласти домашні справи. Звучить заманливо. Але не потрібно відмовлятися від своїх прямих обов’язків. Якщо часу на все не вистачає, беріть поменше роботи.

Рекомендації

 • Не приймайте необдуманих рішень. Прораховуйте кожен крок.
 • Вашої енергії достатньо для великих справ, але постарайтеся витрачати її економно, розподіляючи між декількома проектами.
 • Дотримуйтесь розпорядку дня.

Число місяця 7

Особливості місяці

Події будуть повільно змінювати один одного. Вам може здатися, що час зупинився. І це відмінний шанс доробити всі справи, до яких раніше не доходили руки. У цьому місяці потрібно поберегти енергію. Зовнішня активність може привести до проблем в сім’ї

Відносини

На особистому фронті настане затишшя. А це привід для того, щоб проаналізувати свої очікування і бажання. Подумайте, яку людину ви б хотіли бачити поруч з собою. Усвідомлення допоможе відсікти всіх “неправильних” кандидатів і вбереже від розчарувань.

Робота

Місяць не підходить для активних дій і різкої зміни роботи. На даному етапі краще зайнятися плануванням. Підготуйте грунт, ретельно обміркуйте всі кроки, а приступити до їх реалізації зможете пізніше.

Можливі труднощі

Можуть виникнути труднощі з фінансами. Ви на час послабити контроль, а це чревате наслідками. Місяць не підходить для активної роботи і пошуку додаткових заробітків. Для збереження балансу потрібно урізати витрати. Не купуйте речі, які вам не потрібні в даний момент.

Ще одна трудність — підвищена неуважність, яка буде вас буквально переслідувати. В результаті можна позбутися грошей або залишити вдома включену праску. Зберіться, будьте уважніше.

Рекомендації

 • Обмежте марне спілкування або зведіть до мінімуму. Займіться самоаналізом, спробуйте зрозуміти, що вам насправді потрібно на даному життєвому етапі.
 • Ретельно розплануйте все справи на найближчі кілька місяців.
 • Вирішуйте проблеми всередині сім’ї та власні питання, не витрачайте весь час на роботу.
 • Будьте реалістом, не намагайтеся себе обдурити. Є спокуса видати бажане за дійсне, але це загрожує розчаруваннями в майбутньому.
 • Не йдіть на поводу у оточуючих, намагаючись відповідати їх очікуванням. Займайтеся лише тим, що цікаво саме вам.

Число місяця 8

Особливості місяці

В цей період не можна плисти за течією. Потрібно проявляти активність і не боятися зустрічатися з труднощами лицем до лиця. Ділова хватка, рішучість і впевненість у собі допоможуть досягти успіху. Кидайте всі сили на вирішення найбільш гострих питань. Про рівномірний розподіл енергії можна на час забути, так як є важливі завдання, які потрібно доробити.

Дні емоційних сплесків будуть змінюватися спадами і апатією. Від вас буде потрібно максимальна концентрація в певні моменти. Не шкодуйте сил. Коли бажане буде досягнуто, зможете трохи відпочити. До кінця місяця ви відчуєте втому, але відчувати моральне задоволення від виконаної роботи.

Відносини

Сварки і нерозуміння здатні зруйнувати навіть найміцніші почуття. Число місяця 8 може означати розлад у стосунках. Щоб конфлікти не призвели до розставання, намагайтеся йти на компроміс там, де це можливо.

Робота

Місяць з персональним числом 8 вимагає уважного підходу до усього, що пов’язано з розвитком кар’єри. Просто так домогтися цілей не вийде. Для цього потрібно докладати зусилля. Слід вибрати для себе найбільш пріоритетний напрям і діяти. Наприклад, якщо ви давно хотіли отримати заповітну посаду, займіться тим, що допоможе досягти цього. А решта справи відсуньте в бік.

Можливі труднощі

протягом місяця доведеться не раз стикатися з спокусами піти легшим, але небезпечним або ризикованим шляхом. Намагайтеся не вплутуватися в авантюри. “Тихіше їдеш – далі будеш” – візьміть на озброєння цей девіз.

Ще одна можлива складність пов’язана з тим, що ви не будете знати міру. Якщо в якихось проектах все почне виходити, захочеться більше і більше – грошей або слави. І вам буде складно зупинитися, незважаючи на те, що внутрішній голос наполегливо попросить зробити це.

Рекомендації

 • Використовуйте будь-які можливості для отримання додаткового заробітку.
 • Вчіться не тільки заробляти, але і витрачати з розумом.
 • Не захоплюйтеся довготривалими проектами. Намагайтеся робити упор на те, що швидко принесе результат.

Число місяця 9

Особливості місяці

Настала пора прощатися зі всім, що віджило свій термін. Це може бути токсична дружба або відносини, які не приносять нічого, крім розчарувань. Можливо, вам не хочеться ставити крапку і спалювати мости, але це потрібно зробити, щоб рухатися вперед. Енергетичний баланс буде в нормі вам вистачить сил не лише на поточні справи, але і на майбутнє.

Відносини

Для персонального числа місяця 9 характерна схильність до аналізу інформації. Ви будете уважно стежити за поведінкою партнера і обдумувати його дії. Якщо щось не сподобається, швидше за все, ви переб’єте відносини.

Робота

Деякі проекти завершаться, або ви зрозумієте, що скоро досягнете мети. Зараз саме час подумати про те, чим би ви хотіли займатися далі.

Можливі труднощі

Ви можете відчути пекучу заздрість по відношенню до більш удачливим чи багатим. Але не поспішайте заздрити іншим. Не все золото, що блищить. І ви даремно думаєте, що в чим-то обділені долею. У вас є багато. Навчіться це цінувати. Приділяйте більше уваги духовного, а не матеріального.

В майбутньому періоді можливі розчарування в дружбі. Ви зробите людям добро, але не отримаєте тієї реакції, на яку розраховували. Поміняйте стереотип мислення, адже віддаючи, не потрібно чекати подяки.

Рекомендації

 • Займайтеся благодійністю, допомагайте людям, якщо у вас є така можливість.
 • Навчитеся розуміти своїх близьких, не відмовляйте їм, коли вони про щось просять.
 • Приділіть увагу друзям. Їм не вистачає вашої присутності в їхньому житті.