Число життєвого шляху 6 у нумерології – значення для жінок і чоловіків

Якщо ваше число життєвого шляху – шістка, ви відповідальна людина. По-іншому це число називають в нумерології числом сутності. Ми розповімо про жінок, чоловіків і дітей з ЧЖП 6, про вибір професії, про стосунки і сумісність з іншими числами життєвого шляху.

Плюси і мінуси характеру

Люди з числом життєвого шляху 6 (або число сутності 6) — відповідальні, порядні і люблять “чесну гру”. В нумерології ця цифра вважається однією з найвдаліших. Якщо вам пощастило народитися в дату з цим числом, вам потрібно реалізувати свій потенціал. Прагнення до гармонії і любов до порядку допоможуть вам досягти високих результатів. Репутація “харизматичної особистості” притягує до вас друзів і колег.

Ви вмієте створити собі імідж, орієнтуючись не на зовнішність, а на свої позитивні характеристики:

 • ввічливість;
 • доброта;
 • почуття справедливості;
 • терпимість;
 • чуйність.

Такі люди рідко змінюють свої переконання. Вони змалку знають, що таке добре і що таке погано. “Шістки” завжди на боці добра. Такі люди викликають захоплення. Оточуючі цінують їх за корисні справи і вміння оточувати себе красою.

Але володарі числа 6 — неідеальні. У них теж є недоліки:

 • схильність до самопожертвованию;
 • тщеславие;
 • расчетливость.

“Шестерки” люблять допомагати оточуючим, вкладають у них багато сил і енергії. Роблять вони це безкорисливо, але в душі чекають подяки. Коли доводиться стикатися з несправедливістю, такі люди стають дратівливими або навіть агресивними.

Вони терпіти не можуть зради. Якщо хтось з оточення вчинив нечесно, шансів на відновлення відносин майже немає. Представники числа 6 спочатку самі пропонують допомогу всім підряд, а потім страждають із-за того, що не справляються з потоком охочих отримати цю підтримку.

Жінка з числом життєвого шляху 6

Жінки з числом життєвого шляху 6 привертають увагу протилежної статі. Вони загадкові, харизматичні, яскраві і неприступні. У них сильний характер, але немає бажання справлятися з усіма труднощами самостійно. Дівчата з ЧЖП 6 пов’язують своє життя з чоловіками, які можуть стати для них підтримкою і захистом. Матеріальне становище обранця має важливе значення.

У представниць числа 6 високі вимоги до чоловіків, але і самі вони готові зробити все для відносин і сім’ї. Вони стають справжніми берегинями домашнього вогнища. Це прекрасні дружини і матері. В молоді роки “шістки” бувають наївними і сором’язливими, а з роками стають розсудливішими. І така жіноча мудрість допомагає зберегти сім’ю.

Чоловік з числом життєвого шляху 6

Важливі значення числа життєвого шляху 6 — надійність, привабливість і працьовитість. Чоловіки-шістки роблять все для того, щоб їх сім’я ні в чому не потребувала. Це турботливі чоловіки і батьки. Вони швидко адаптуються до нових обставин і завжди шукають варіанти заробити побільше.

Хлопці з ЧЖП 6 вважають, що фінансове становище — показник їх успішності. Гроші для них — це свобода і комфорт. “Шісткам” важливо жити “не гірше сусідів”. Але якщо їх утворення або навички не дозволяють досягти такої планки, вони починають урізати витрати.

Чоловіки з числом життєвого шляху 6 далеко не ідеальні. Зовні вони здаються надійними, готовими вирішити всі проблеми. Але це актуально, швидше, щодо чужих труднощів, а не своїх. Коли доводиться вирішувати питання для себе, вони часто губляться і зляться.

Вони вміють стримувати запал, не демонструють гнів, але негатив все одно передається близьким людям. Чоловіки-шістки з більшим трепетом ставляться до своїх батьків, особливо до мам. І така підвищена увага до матері часто стає причиною конфліктів в їх власних сім’ях.

Число життєвого шляху 6 у дітей

Діти з числом життєвого шляху 6 по даті народження активні і життєрадісні. Вони постійно в русі, їм ніколи нудьгувати. ЧЖП 6 в нумерології асоціюється з товариськістю. І у дітей-шісток багато друзів.

Але є один недолік: вони бувають настільки сором’язливі, що не можуть озвучити власних бажань. Потрібно виховувати дитину так, щоб він не боявся дорослих. В іншому випадку це може вилитися в комплекси.

Професія і фінанси

Люди з числом життєвого шляху 6 вибирають благородні і корисні професії. З них виходять найкращі лікарі, соціальні працівники, викладачі, письменники і політики. Представники ЧЖП 6 можуть займатися бізнесом, якщо впевнені, що їх діяльність допомагає суспільству. До речі, серед них мало акторів, співаків чи художників.

“Шістки” дотримуються закону і намагаються жити за правилами. Вони не беруть участь в аферах, навіть якщо це пророкує збагачення.

До керівних посад володарі числа 6 прагнуть, але не самим активним чином. Влада і гроші для них — це можливість продемонструвати власну значущість і допомогти оточуючим. Їм подобається бути в центрі уваги, але більше подобається проводити час у колі сім’ї.

З фінансами у них складаються складні відносини. Вони знають ціну грошам, вміють їх заробляти і неохоче розлучаються з ними. Такі люди майже не схильні до марнотратства. “Шестірки” можуть бути щедрими в якості благодійників, але собі та членам своєї сім’ї не дозволяють жити розкішно.

Відносини і сім’я

Люди з числом сутності 6 відповідально відносяться до вибору партнерів. Сімейне життя для них стоїть на першому місці, і, тільки будучи в щасливому шлюбі, вони можуть реалізувати себе на 200%. Навіть якщо турбота про близьких стає єдиною метою в житті, “шістки” не відчувають себе ущемленими. Жінки-домогосподарки, навпаки, пишаються своєю роллю.

При виборі супутника життя люди з числом життєвого шляху 6 не практикують метод проб і помилок. Вони довго придивляються, зважують всі “за” і “проти”. “Шістки” вміють любити всім серцем, але розум все одно бере верх над їхніми почуттями. Якщо їм потрібно вибрати між коханою людиною, не підходить для сімейного життя, і тим, з ким буде просто затишно і комфортно, вони виберуть другий варіант.

Розрив відносин “шістки” переживають важко. І в цей момент їх других половинок чекає неприємний сюрприз. Завжди ввічливий партнер стає агресивним і вихлюпує весь негатив. Він вважає, що відносини вкладено дуже багато, тому відчуває сильне розчарування. Крім цього, йому не все одно, що скажуть інші: менше всього хочеться здобути репутацію кинутого людини.

Сумісність з іншими числами життєвого шляху

Представники числа життєвого шляху 6 сумісні з “п’ятірками” і “дев’ятками”. Це актуально як для дружби, так і для любовних стосунків. З “трійками” виходять плідні ділові союзи, а якщо “шістка” — жінка, то можливий і шлюб.

Сумісність людей з ЧЖП 6 і з ЧЖП 1 не найнижча, але їм не можна проводити багато часу разом. Важливо, щоб у кожного була можливість реалізувати себе в чомусь ще, крім відносин і сім’ї. Дві “шістки” можуть дружити, але в любовних відносинах занадто багато труднощів. Нумерологи вважають, що найбільш невідповідними вважаються “двійки” і “сімки”.

Відомі особистості з ЧЖП 6

Володарі числа життєвого шляху 6 — харизматичні і обдаровані особистості. Серед них досить знаменитостей:

 1. Імператор Петро I — 30.05.1672 р.
 2. Письменник А. П. Чехів — 17.01.1760 р.
 3. Письменник Оноре де Бальзак — 20.05.1799 р.
 4. Композитор С. В. Рахманінов — 20.03.1873 р.
 5. Фізик Альберт Ейнштейн — 14.03.1879 р.
 6. Письменник А. В. Солженіцин — 11.12.1918 р.
 7. Рок-музикант Джон Леннон — 9.10.1940 р.
 8. Олігарх М. Б. Ходорковський — 26.06.1953 р.
 9. Актор Л. В. Ярмольник — 22.01.1954 р.
 10. Політик А. Б. Чубайс — 16.06.1955 р.