Персональне число року – розрахунок і розшифровка значень

З допомогою простих розрахунків з нумерології можна дізнатися персональний прогноз на кожний рік. Він називається числом персонального або особистого року. У статті ми розповімо, як розрахувати код, і дамо розшифровки значень.

Що означає персональний рік в нумерології

З точки зору нумерології ми живемо девятилетними циклами. І кожному року відповідає енергія свого числа. Число персонального року — це прогноз, який можна скласти на будь-який рік, знаючи день і місяць народження людини. Наприклад, розрахунки допоможуть визначитися, коли найкраще створювати сім’ю або шукати нову роботу.

Як розрахувати кількість особового року по нумерології

Для початку можна розрахувати персональне число народження. Для цього складіть всі цифри в даті народження. Наприклад, 01.01.1980:

0+1+0+1+1+9+8+0=20.

Далі доводимо до однозначного числа: 2+0=2.

Щоб вирахувати число персонального року, на який потрібен прогноз, складаємо цифри в числі і місяць народження, а потім додаємо цифри потрібного року.

Наприклад, дата народження – 01.01.2000, потрібен прогноз на 2024 рік:

 • 0+1+0+1=2.
 • 2+2+4=8.
 • 2+8=10.
 • І також доводимо до однозначного числа: 1+0=1.

тобто, для людини, народженої 1 січня, числом 2024 року є 1. Залишається тільки розшифрувати його значення.

Значення персонального року

Нижче ми зібрали значення чисел від 1 до 9. Прочитавши розшифровки, ви зможете більш впевнено планувати значущі події свого життя.

Число 1

В нумерології цифра 1 асоціюється з оновленням. Якщо особисте число – одиниця, саме в цей період потрібно починати щось нове. Не бійтеся пробувати. Поставте перед собою мету на весь рік і поступово досягайте їх. Змінити можна все: роботу, місце проживання і навіть другу половинку. Але потрібно чітко усвідомлювати, для чого це потрібно.

1 — особистий рік активності та період енергетичного підйому. Саме зараз вам потрібно займатися справами, які найбільш цікаві. Невдачі не повинні бентежити і вибивати з колії. Все, що посіяно в цей рік, дасть свої сходи, ви ще встигнете насолодитися плодами своїх праць, але це станеться пізніше.

Цифрою 1 управляє Сонце, наділена енергією лідерства і змін. У такий рік не можна сидіти склавши руки. Період буде нелегким, але віра в свої сили у поєднанні з працьовитістю творять справжні дива.

В цей рік ви зможете:

 • Поліпшити здоров’я, продуктизно попрацювати над страхами та переживаннями.
 • Досягти нових кар’єрних висот.
 • Зустріти людей, які виявляться корисними і допоможуть здійснити давні мрії.
 • Пережити важливі зміни в житті.
 • Домогтися слави і успіху, якщо будете працювати в цьому напрямку.

Число 2

Вдалий період для укладення шлюбу та зміцнення відносин, в самоті ви точно не залишитеся. З’явиться шанс відновити стосунки, які були зруйновані. Не пропустіть таку можливість. Персональне число 2 пов’язано з чутливістю, емпатією і готовністю йти на компроміс. Намагайтеся уважно слухати своїх близьких, щоб краще їх зрозуміти – це допоможе налагодити спілкування.

Двійка пов’язана з неквапливим і спокійним плином життя. Не женіться за славою і грошима. Вас не повинні бентежити незавершені проекти, на які зараз немає часу. Якщо все зробити потім, ніякої трагедії не станеться. А зараз краще зайнятися створенням гармонії навколо себе.

Цифрою 2 керує Місяць, яка робить людину м’яким і допомагає йому вести переговори. Двійка не терпить поспіху і прийняття необдуманих рішень. В персональний рік з числом 2 можете зайнятися ремонтом або почати щось будувати. І краще заручитися підтримкою з боку.

Цей рік допоможе вам:

 • Знайти нових друзів.
 • Відчути власну привабливість.
 • Поліпшити матеріальне становище.
 • Поміняти житло на більш комфортне.
 • Стати спокійніше і знайти внутрішню гармонію.

Число 3

Ви отримаєте відмінний шанс на самореалізацію. Талантів і здібностей достатньо, але пора знайти їм застосування. Не ховайте їх, продемонструйте всім свою багатогранність. І мова йде не тільки про хобі, а ще й про додаткове джерело доходів. Почніть отримувати власну вигоду.

Персональне число 3 закликає виражати свої почуття через творчість. Вчіться ділитися емоціями з оточуючими. Так вас будуть краще розуміти. Трійкою керує Юпітер. Самий невдалий сценарій для вас у такому році — плисти за течією і займатися рутинною роботою, до якої ви не відчуваєте ніякого інтересу. Спробуйте зламати стереотипи, внесіть в життя елементи свята. Персональний рік з цифрою 3 підходить для відкриття власної справи, але не самий вдалий для підписання нових контрактів.

В цей період належить переконатися, що не всі друзі щирі. Частина з них не пройдуть випробування на міцність. Але це не повинно засмучувати. Скоро чекає знайомство з людьми, які стануть для вас близькими.

Рік здатний принести у ваше життя:

 • Можливості для самовираження.
 • Зміни в найближчому оточенні.
 • Вільний час для закінчення проектів, які були розпочаті раніше.

Число 4

Ви зможете багато чого досягти тільки завдяки наполегливій праці. Це не той рік, коли можна взяти паузу та дозволити собі розслабитися. Працювати доведеться багато. Основне значення числа особового року 4 у нумерології — наведення порядку і досягнення стабільності. Саме зараз ви закладаєте фундамент для світлого майбутнього. Рік сприятливий для одруження, придбання нерухомості або влаштування на постійну роботу. Все, що ви зробите зараз, виявиться вдалим і довгостроковим. Але важливо стежити за своїм здоров’ям: ви можете пережити сильний стрес або емоційно вигоріти.

Цифрою 4 управляє Уран. Це практична планета, яка протегує працьовитим і раціональним людям. Щоб домогтися успіху, продумуйте кожен крок, свідомо підходьте до питань пошуку можливостей для заробітку. Пам’ятайте: у цьому році ви закладаєте фундамент. Найімовірніше, результати праць вдасться побачити не відразу. Не переживайте, все попереду. За наполегливу працю ви будете гідно винагороджені.

Рік може запам’ятатися:

 • Фінансовим успіхом.
 • Появою сили для подолання труднощів.
 • Новою роботою, яка дозволить реалізувати свій потенціал.
 • Купівлею нерухомості.

Число 5

Цифра персонального року 5 в нумерології має значення змін і трансформації особистості. Настав час ризикнути тим, що маєте, щоб отримати ще більше. Можете поміняти місце проживання, імідж або професію. Не бійтеся пробувати. Зараз якісь дії можуть здаватися вам авантюрою, але скоро наступить розуміння, що це були правильні кроки. Якщо ризик виправданий, сміливо йдіть вперед.

Кількість персонального року 5 сприятливо для подорожей. Вирушайте туди, де завжди мріяли побувати, або просто змініть обстановку, організувавши поїздку за місто. Цифрою 5 управляє Меркурій. Планета допомагає налагодити комунікації, розвинути інтелект і навчитися чомусь новому. В поточному році є всі можливості для руху вперед. Якщо раніше ви чогось сильно хотіли, але не наважувалися зробити, пробуйте зараз. Кращого часу для здійснення мети неможливо придумати.

Рік запам’ятається вам:

 • Стабільністю в грошах.
 • Укладанням договорів з діловими партнерами, які допоможуть у розвитку бізнесу.
 • Подорожами.
 • Новими вірними друзями, готовими прийти на допомогу.

Число 6

Значення особистого числа роки 6 у нумерології — можливість налагодити стосунки в сім’ї, допомогу оточуючим. Якщо раніше ви приділяли багато часу роботі, забуваючи про близьких, настав час все поміняти. Відвідайте батьків, родичів, зробіть сюрприз коханій людині або проведіть час з дітьми. Важливо, щоб такий жест уваги був не разовий, намагайтеся частіше балувати рідних. Рік сприятливий для вступу в шлюб і народження дітей.

Цифрою 6 управляє Венера. Планета є символом любові, турботи і дружби. Вона прихильна до тих, хто ставить на перше місце сім’ю. Є шанс відновити стосунки, які були зруйновані. Якщо ви в цей період почнете з кимось зустрічатися, швидше за все, справа закінчиться весіллям.

Рік сприятливий для:

 • Романтичних відносин, зачаття дитини та весілля.
 • Працевлаштування (для безробітних).
 • Налагодження зв’язків з рідними.
 • Приємних і корисних покупок.

Число 7

Персональне число 7 вважається одним із найскладніших. Сімка символізує перехід на інший рівень. Ви зіткнетеся з непростими роздумами про своє призначення і місце в цьому світі. З’являться сумніви: “чи Потрібна мені ця робота?” або “чи я Щасливий шлюб?”.

Період сприятливий для самоаналізу і занурення в себе. У вас з’явиться можливість зрозуміти, чому ті чи інші події постійно відбуваються в житті. Зараз необхідно побути наодинці з собою. Більше читайте, слухайте музику і займайтеся духовним розвитком. Дозвольте собі це!

Сімка знаходиться під заступництвом Нептуна. Це планета снів, фантазій та ілюзій. Цифра 7 приносить у наше життя деяку апатію і замішання. Але саме зараз потрібно взяти паузу. У рік з персональним числом 7 краще не починати бізнес і не приступати до здійснення грандіозних планів.

Період сприятливий для:

 • Пошуку сенсу життя.
 • Перевірки друзів на міцність.
 • Успішного ведення судових справ (коли потрібно відстояти свої права).
 • Духовного зростання.

Число 8

Період сприятливий для реалізації найсміливіших задумів. Персональне число 8 асоціюється з результативністю, успіхом і процвітанням. Можете приступати до нових проектів. Всі вони принесуть прибуток. У цьому році ви зможете піднятися по кар’єрних сходах і завоювати авторитет у оточуючих. Для цього доведеться потрудитися. Не лінуйтеся, шанс для професійного злету і збагачення випадає не так часто.

Цифрою 8 управляє Сатурн, який прихильний до працьовитим і честолюбним людям. Якщо відчуваєте в собі сили, йдіть вперед. При цьому залишатися холоднокровним, зважуйте свої можливості і сили перед кожним рішучим кроком. Не дозволяйте емоціям брати гору над розумом.

Рік сприятливий для:

 • для Участі в судових розглядах (вам вдасться відстояти свої права).
 • Відновлення здоров’я.
 • Громадської роботи.
 • Відкриття бізнесу.
 • Отримання бажаної посади.

Число 9

Період сприятливий для підбиття підсумків. Зупиніться і подумайте, до чого ви прийшли, чого вдалося досягти, а що так і залишилося мрією. Це допоможе зробити висновки на майбутнє. Кількість особового року 9 несе в собі енергію прощення. Пробачте своїх кривдників, перестаньте думати про них, так як це отруює ваше життя. Всю негативну енергію потрібно залишити в минулому, щоб не переносити її в новий цикл.

В цьому році поставте крапку в поточних справах, закрийте по можливості всі проекти, які були розпочаті раніше. Підводить певний підсумок і задумайтеся про те, що робити далі.

Цифрою 9 управляє Марс. Це активна і навіть агресивна планета. Вона закликає прибрати зі свого життя все непотрібне. Для нових починань рік не зовсім підходить: ви можете будувати плани, а до їх здійснення приступите пізніше.

Рік з персональним числом 9 підходить для:

 • Виконання бажань.
 • Виграшу в давній суперечці.
 • Поліпшення фінансового становища через отримання спадщини.