Значення числа 9 у нумерології – що означає цифра девять в житті людини

У статті ми розповімо все про цифру 9. Розберемо її значення в різних напрямках нумерології, ви дізнаєтеся, що дев’ятка означає для чоловіків і жінок, а також яким буде характер, якщо в даті народження є число “дев’ять”.

Короткий значення числа 9 у нумерології

У нумерології число 9 означає для людини завершення певного циклу в житті, підведення підсумків. Це кінцева цифра, яка допомагає зрозуміти справжні цінності та проаналізувати накопичений досвід.

Дев’ятка за датою народження є символом зв’язку з божественним. Її тлумачення пов’язано з духовністю, любов’ю, співчуттям, прощенням, завершенням і трансформацією. Цифра 9 також позначає розвинену інтуїцію, здібності до ясновидіння і цілительству.

Все про людину з числом 9

Люди числа 9 по даті народження відрізняються оптимізмом і позитивним ставленням до життя. Число дев’ять у нумерології говорить про частому везінні і світлих енергетичних потоках, що приносять удачу.

Люди-дев’ятки вдячні подарункам долі, вони радіють кожному прожитому дню. Але характеристика дев’яток неоднозначна, можна виділити позитивні і негативні риси, про які розповімо далі.

Сильні сторони характеру

Число 9 по даті народження символізує завершення чогось старого і готовність до змін. Людина-дев’ятка проявляє стійкість при зіткненні з труднощами, робить уроки і рухається вперед.

Сильні сторони:

 • доброзичливість;
 • вміння прощати;
 • природне чарівність;
 • наявність талантів;
 • багатий внутрішній світ;
 • чуттєвість.

Характер людини з числом 9 по нумерології поєднує твердість і здатність зачаровувати, міцний внутрішній стрижень, вміння перебудуватися і прийняти зміни.

Слабкі сторони характеру

У людини, що має за датою народження цифру 9, проявляються і слабкі сторони характеру. Вони пов’язані зі схильністю до зайвої емоційності та драматизмом.

Слабкі сторони:

 • невміння контролювати емоції;
 • схильність до театральності і “влаштування сцен”;
 • відхід у світ мрій і ностальгія про минулі часи;
 • егоїзм;
 • замкнутість.

Якщо починають проступати негативні риси характеру, треба згадати про справжні цінності, які мають значення для числа 9 по нумерології, і намагатися придушити свої слабкості.

Здібності і таланти людей-дев’яток

Для людини, що має в нумерології цифру 9, важливо розпізнати свої приховані таланти та зуміти їх реалізувати. У людей-дев’яток є унікальні здібності, яких немає у інших — вони несуть у світ добро, радість і світло.

Число 9 має властивість залучати успіх і багатство, а значить, дев’ятки мають достатньо можливостей для самореалізації і досягнення своїх цілей.

Значення числа 9 для жінки

Доля жінки з числом 9 по даті народження пов’язана з її природною активністю, здатністю реалізовувати свої оригінальні плани та отримувати бажане. Цифра дев’ять у нумерології позначає чуттєвість, романтизм, естетичність і схильність до філософії.

Жінка має незалежний і добрий характер, любить обертатися серед інтелектуалів і людей мистецтва. Для неї має велике значення розум обранця і наявність спільних інтересів.

Значення числа 9 для чоловіка

В нумерології номер 9 визначає характер чоловіка як відкритий, романтичний, турботливий і раціональний. Особистості з цим кодом мають високий інтелект, розвинену ерудицію і шукають супутницю під стать собі. Чоловіки з числом 9 досконально готуються до побачень, продумуючи кожну дрібницю і намагаючись зробити зустріч незабутньою.

Дев’ятка як чоловічий цифри говорить про вірності, чесності та щирості. Нумерологічне значення дев’ятки полягає в неприйнятності зради, а найменше зрада стає причиною розпаду союзу.

Вплив дев’ятки на професію і бізнес

Якщо ваша цифра – 9, то, згідно з нумерологією, вам потрібно обирати професію за покликом душі. Дев’ятка має велике значення в роботі. Її вплив на людину проявляється в бажанні отримувати моральне задоволення від того, що він робить, а також — розвивати своє хобі в якості бізнесу. Матеріальна сторона відступає на другий план, тому нечасто можна зустріти багатих людей з числом народження 9.

Як цифра 9 впливає на здоров’я

В нумерології вважається, що люди-дев’ятки не відрізняються міцним здоров’ям. Деяким з них протягом життя доводиться кілька разів проходити через хірургічні операції та інші медичні втручання. З-за необережності трапляються побутові травми, тому тим, хто має число народження 9, потрібно особливо ретельно стежити за своєю безпекою і берегти здоров’я.

Вплив дев’ятки на відносини і любов

Число 9 відіграє позитивну роль у стосунках. Під його впливом людина стає романтичним, чуттєвим, велелюбним і турботливим. 9-ка штовхає на пошук другої половини, на зав’язування романів і створення сім’ї.

Міцний шлюбний союз і затишний будинок — обов’язкова умова щасливого життя. Самотність не для вас, вам потрібна людина, якій можна довіритися і на якого ви могли б вилити свої ніжні почуття.

Сумісність з іншими числами

Згідно з нумерологією, на гармонію в любовних, дружніх і ділових відносинах впливає сумісність чисел. Знаючи, наскільки дев’ятка збігається з іншими цифрами, можна прогнозувати — як буде розвиватися спілкування між людьми.

9 і 1

Сумісність вище середнього, при якій впевнена в собі одиниця матиме позитивний вплив на чутливу дев’ятку, виховавши в ній риси лідера. 9-ка ж наповнить життя пари теплом і емоціями. Краще союз між чоловіком-одиницею і жінкою-дев’яткою, а не навпаки.

9 і 2

Кращим варіантом є пара, в якій чоловік з числом 9, а у жінки двійка, так як вони гармонійно доповнюють один одного. В цьому союзі прохолодною партнерці не нудно з поривчастим і гарячим партнером-дев’яткою. Відносини складуться вдало у всіх областях — в дружбі, роботі і любові.

9 і 3

Між дев’яткою і трійкою складаються прекрасні відносини в діловій сфері, вони можуть досягти значних успіхів, будучи колегами по роботі або партнерами по бізнесу. В любовних відносинах сумісність тримається на середньому рівні. 9 і 3 можуть надати один на одного позитивний вплив.

9 і 4

При досягненні взаєморозуміння можуть створити міцну сім’ю. Прагматична і раціональна четвірка робить партнера-дев’ятку впевненіше і целеустремленней. 4 і 9 звикли максимально викладатися на роботі, тому в професійній діяльності також мають високу сумісність.

9 і 5

При варіанті “жінка-п’ятірка і чоловік-дев’ятка” можливий міцний шлюбний союз. В робочих відносинах неминуче непорозуміння, так як енергійна п’ятірка стане тиснути на дев’ятку, а останній це не влаштовує. Плідної взаємодії можна досягти лише в області мистецтва.

9 і 6

Висока сумісність в особистих і робочих відносинах, так як вони базуються на довірі і взаємних поступках. Разом вони зможуть домогтися високих результатів. Лідером в тандемі стане 9, союзи, де це число належить чоловікові, найбільш успішні.

9 і 7

В любові сумісність між цими числами тримається на середньому рівні, а в роботі вони зможуть суттєво досягти успіху. Сімка мотивує дев’ятку, дозволяючи їй повністю розкритися і самореалізуватися. Партнер з числом 9 в цьому союзі стає більш вольовим і впевненим у собі.

9 і 8

через несхожість чисел ці стосунки побудовані на протиріччях, а іноді й ворожнечі. Але вісімки можуть отримати користь від спілкування з числом 9. В умовах суперництва вісімки удосконалюються, використовують всі свої ресурси і зміцнюють навички.

9 і 9

Будучи під впливом однакових чисел, 9 з 9 легко знаходять спільну мову. Згідно нумерології, між двома дев’ятками можливий найміцніший любовний союз, однак без особливої пристрасті. І в особистих, і в ділових відносинах партнери дорожать одне одним, уміють об’єднувати зусилля і реалізовувати спільні плани.

Призначення людини з числом 9 по даті народження

Число 9 у нумерології говорить про те, що для людини на першому місці стоять любов, прощення, великодушність, мир і гармонія. Призначенням тих, хто має дев’ятку за датою народження, є творення і об’єднання людей заради світлих цілей. Постарайтеся приймати оточуючих з відкритим серцем, без упередження і навішування ярликів. Слідуйте своїм призначенням, робіть світ кращим і добрішим.

Що означає цифра 9 в різних видах нумерології

Крім класичної нумерології існує ще декілька напрямків. Щоб краще зрозуміти значення числа 9, розберемо інші його значення.

Нумерологія Піфагора

Характеристика людей з цифрою 9 в нумерології Піфагора залежить від кількості 9 в комірці Психоматрицы. Ця цифра знаходиться в секторі Пам’ять, і багато дев’яток говорить про значні здібності до запам’ятовування інформації, розвинутому інтелекті, схильностях до яснобачення і мудрості. У поєднанні з іншими цифрами число 9 впливає на темперамент, звички в суспільстві, побут, відповідальність за сім’ю, здатність притягувати удачу і т. д.

Ангельська нумерологія

Іноді цифра 9 починає занадто часто попадатися на очі: на годиннику, номерів машин або будинків, номерів телефонів і т. д. Згідно з ангельською нумерології, знак 9 — це послання від ангелів, яке розшифровується як завершення певного життєвого циклу і очікування змін.

Авторка нумерології ангелів Дорін Верче трактує число 9 у позитивному ключі, як закінчення попереднього етапу і готовність приступити до справи всього свого життя.

Ведична нумерологія

Згідно ведичної нумерології число 9 відповідає правлячої планеті Марс і характеризується цілеспрямованістю, вірністю, любов’ю до порядку та терплячістю.

Нестійкість Марса дає невпевненість, імпульсивність і сумніви, а спортивний дух допомагає приймати удачі та поразки. У негативному прояві можливі егоїзм, сварливість і тяга до незаконної діяльності.

Китайська нумерологія або феншуй

Дев’ятка для китайців є священним числом, яке асоціюється з вічним життям. У Китаї прийнято дарувати 9, 99 або 999 квітів або такі ж суми в юанях, а також подарунки із зображенням цієї цифри. Крім того, 9 — вище вираження мужності в Китаї, це символ імператора.

Авестійська нумерологія

В авестійській нумерології 9 відповідає планеті Нептун і означає ідеаліста, фантазера, мрійника, який дивиться на світ через рожеві окуляри. Букви числа 9 — З, Р, Щ Згідно з цим напрямом нумерології, будь-яке число чи перебуває в гармонії, або суперечить іншим числах.

Наприклад, дев’ятку підсилюють числа 1 і 3. Складені спеціальні словники, які містять слова, сприятливі і несприятливі для людей з належним їм чисел. Одні з слів рекомендовані до вживання, а інших треба уникати в своїй промові.

Халдейська нумерологія

Халдейської нумерології число 9 — божественне, для нього не існує буквеного аналога, і в розрахунках воно не бере участь. Для решти чисел є спеціальна таблиця з літерами, але дев’ятка в цю таблицю не включена.

Каббалістична нумерологія

Цифра 9 в кабалістичної нумерології є символом прихильності богів. Їй відповідають букви І і Ї. Дев’ятка означає мудрість, повагу, свободу думки і шану.

Число долі 9

Люди, народжені під цифрою 9 долі, відрізняються життєрадісністю і оптимізмом. Підсумкова цифра 9 в нумерології означає вміння сприймати і передавати позитивні і негативні енергетичні потоки, а також бути в гармонії з самим собою.

Число імені 9

Число або число імені вираження 9 говорить про щасливої здатності прощати і не збирати образи. Ця здатність дає відчуття спокою й умиротворення. Оточуючим приємно спілкуватися з миролюбним і поступливою людиною. Число імені 9 наділяє творчими, творчими талантами і прагненням змінити світ на краще.

Число життєвого шляху 9 у жінки

Цифра 9 в нумерології означає для жінки сприятливий збіг обставин протягом усього життєвого шляху. Ці жінки ранимі і переживають з-за неприємностей, але внутрішня віра в справедливість допомагає впоратися зі складностями і не впасти у зневіру. Жінки з числом 9 впевнені, що зможуть отримати від життя все, чого захочуть, і часто так і відбувається.

Число життєвого шляху 9 у чоловіка

Цифра життєвого шляху 9 обіцяє чоловікові успіх у справах і щасливе життя. Люди-дев’ятки володіють особливим оптимістичним сприйняттям. Вони вміють бути вдячними долі за радісні моменти і отримувати задоволення від життя. Хоча чоловіки з цим числовим кодом не застраховані від неприємностей, але вони вірять, що в майбутньому все налагодиться, і тому сприймають складності більш легко.

9 в даті народження

Людина, що має в даті народження цифру 9, здатний на великі справи і значущі вчинки. Але його діяльність має бути спрямована на загальне благо. Якщо ж людиною, яка народилася 9 числа, керує егоїзм, то можуть виникнути проблеми.

Той, хто має в дев’ятку дні або місяці народження, мало думає про матеріальне, а до земних благ ставиться філософськи. Але варто бути обережнішим, так як його безкорисливість може бути використано нечесними людьми.