Значення року народження по нумерології – розрахунок і розшифровка чисел

Згідно нумерології, у кожного року народження є своє число, здатне впливати на характер людини. Ми розповімо, як розрахувати кількість свого року, а також дамо розшифровки значень від 1 до 9.

Як рік народження впливає на долю людини

Рік народження має відношення до родової карми і надає важливе вплив на особистість. Згідно нумерології, в якісь роки народжуються менш рішучі й упевнені люди, а якісь- амбіційні і цілеспрямовані.

В рік народження зашифроване число, яке може розповісти про характер і здібності людини. Нижче ми наведемо приклад його розрахунку.

Як розрахувати кількість року по нумерології

Порахувати число можна самостійно. Для цього з дати народження беремо тільки рік і складаємо цифри. Наприклад, дата народження – 07.05.1982:

1+9+8+2=20.

Якщо вийшло двозначне число, як у нашому випадку, знову складаємо цифри:

2+0=2.

2 – це і є ваше число року народження.

Що означає ваш рік народження в нумерології

Розраховуючи кількість року народження, ми завжди отримуємо число від 1 до 9. Нижче наведемо значення кожної цифри по нумерології – ви дізнаєтеся, в якому напрямку краще розвиватися, що варто поправити в характері і як може скластися ваше життя.

Число 1

У нумерології число 1 символізує поступовий зріст та наполегливість на шляху до досягнення цілей. Якщо це ваш код, сміливо йдіть вперед, не звертаючи з обраної дороги. Не міняйте курс, не намагайтеся зробити більше, ніж ви можете зараз. Рухайтеся до мрії розмірено, але впевнено.

Пам’ятайте, що ваші бажання повинні порівнюватися з можливостями. А також враховуйте інтереси близьких людей. Ваші плани не повинні йти врозріз з їх думкою. Любите не тільки себе, зверніть увагу на відносини з оточуючими. Схильність до суперечок і конфліктів не призведе ні до чого хорошого. Позбавляйтеся від цієї негативної риси, якщо хочете жити щасливо.

Число 2

Людям з числом року 2 важливо навчитися справлятися з внутрішніми протиріччями. Ви можете бути нерішучі і віддаєте перевагу ретельно зважувати всі факти. Позбавтеся від звички у всьому сумніватися, намагайтеся приймати рішення швидше – тоді справи підуть в гору. Краще зробити якийсь неправильний крок, визнати свою помилку і виправити, ніж постійно перебувати в підвішеному стані.

При вирішенні будь-яких завдань спирайтеся на факти та власні відчуття. Думки сторонніх людей не так важливі, але ви акцентуєте на них свою увагу. Навчіться думати не тільки про інших, але і про себе. Трохи здорового егоїзму не завадить.

Число 3

Люди з таким кодом нетерплячі, всі хочуть прискорити та спростити. І це заважає розвиватися. Ви прагнете до діяльності, яка не обтяжує, що закриває доступ до додаткових можливостей.

Пробуйте нові напрямки, займайтеся тим, що цікаво. Труднощі на початкових етапах не повинні лякати. Ретельно обдумуйте всі рішення. Кожен крок має певні наслідки. Якщо зійдете в якийсь момент, далі виправити ситуацію буде складніше.

Число 4

У нумерології число 4 символізує надійність, стійкість, стабільність і уважність. Якщо ви народжені в такий рік, всі ці сильні якості у вас є. Але зворотна сторона медалі — схильність жити ілюзіями.

Ви самі придумуєте для себе якийсь світ, вірите в чесність і порядність інших людей, але нерідко розчаровуєтеся. Не займайтеся самообманом. Вірте тільки в те, що бачите своїми очима.

Число 5

Число асоціюється зі стрімким рухом вперед. В нумерології 5 означає раптовість. Ваша поведінка може бути спонтанним і непередбачуваним. Ви не замислюєтеся про наслідки, а йдете на поводу у почуттів і раптових бажань. Часто це призводить до неприємних результатів.

Завжди оцінюйте перспективи справи, до якої збираєтеся приступати. Керуйтеся здоровим глуздом. Якщо шансів майже немає, не витрачайте свій час: пам’ятайте, що майбутнє створюється вже зараз.

Число 6

Число під номером 6 у нумерології має значення розміреності і стабільності. Якщо воно відповідає даті народження, найімовірніше, ви відповідально підходите до виконання завдань. Вас цінують на роботі і вдома.

Але вам може не вистачати амбітності. Тому ви зупиняєтеся на досягнутому і не прагнете підкорювати нові вершини. Приділяйте особливу увагу самовдосконаленню, прагніть більшого, не бійтеся мріяти і йти до досягнення мети.

Число 7

Якщо ви народилися в рік з таким кодом, природа нагородила вас різними талантами. Ваше завдання — розвинути їх. Займайтеся тим, що вам подобається. Не бійтеся пробувати і помилятися. Вам доведеться стикатися з труднощами, але якщо дорога вибрана вірно, успіх все одно прийде.

Уникайте бездіяльності і ліні. Йдіть весь час вперед, не давайте собі поблажок. Часті зупинки і “топтання” на одному місці призведуть до того, що ви просто розгубите свої здібності. Відновити їх буде складно.

Число 8

Людям, народженим в такі роки, потрібно приділяти більше уваги духовним цінностям. Не варто гнатися за грошима: вони приходять і йдуть, а духовне багатство залишається з вами назавжди.

Займайтеся самовдосконаленням, працюйте над собою. Будьте добрішими до оточуючих, і все хороше повернеться до вас. Діліться не тільки досвідом, знаннями, але і матеріальними благами, якщо в цьому є необхідність. Однак, протягувати руку допомоги потрібно тільки тим, хто готовий її прийняти.

Число 9

найважливіша задача для людей, народжених в такі роки — правильно обрати життєвий шлях. Вам потрібно визначитися, до чого лежить душа і які здібності є сенс розвивати.

Якщо вибір буде зроблений правильно, все складеться чудово. Ви зможете використовувати свої таланти за призначенням і з користю для суспільства. Не витрачайте час на те, що вам не цікаво, пробуйте себе в нових сферах, поки не знайдете справа, яким захочете займатися день і ніч.