Камінь по даті народження: як правильно розрахувати і підібрати талісман

Дізнатися, який камінь підходить вам можна з допомогою нумерології – для цього достатньо зробити розрахунок за датою народження. У статті ми розповімо про талісмани для кожного дня народження, а також про те, як правильно підібрати мінерал.

Який камінь підходить вам по нумерології

Є в каменях щось чудове, таємниче і магічне. Камені притягують своєю різноманітністю, незвичайною формою або кольором. Вони не тільки володіють зв’язком з різними енергіями Всесвіту, але і можуть ці енергії передавати людині.

Правильно підібраний камінь може залучити грошовий потік і любовну енергію, принести мир і порядок в будинок, зарядити активністю і навіть врівноважити риси характеру. Тим важливіше знати, який камінь підходить по нумерології саме вам.

Таблиця каменів-талісманів по нумерології

Нумерологія розглядає різні властивості каменів, і тому у кожної людини може виявитися кілька каменів-талісманів. Головне, правильно взаємодіяти з каменем, злитися з його енергетикою і відчути силу, яка в ньому міститься.

Таблиця допоможе зрозуміти, які камені відповідають вашому числа душі.

Число душі Камені-талісмани
1 Корал, рубін, обсидіан
2 Перли, опал, місячний камінь
3 Бурштин, цитрин, жовтий сапфір
4 Тигрове око, аквамарин, сапфір
5 Гірський кришталь, діамант, смарагд
6 Білий топаз, берил, рожевий кварц
7 Котяче око, шпінель, місячний камінь
8 Синя шпінель, опал, чорний перли
9 Червона яшма, малахіт, зелений гранат

Як розрахувати камінь по нумерології

Дізнатися свій камінь по нумерології допоможе наш онлайн-калькулятор. Введіть дату свого народження і натисніть “Розрахувати”.

Ви отримаєте не тільки список каменів-талісманів, але також опис характеру, відповідні професії, дізнаєтеся більше про своє здоров’я, кармічного призначення, сильних і слабких періодах життя. Калькулятор вважає за методикою з ведичної нумерології і дає розшифровки числа душі.

Значення каменів по даті народження

Нумерологія каменів має свої особливості при розрахунку за датою народження. Наприклад, якщо людина народилася 21 липня 1987, то беремо число тільки дні народження – 21. Нижче ми розповімо про каміння для кожного дня.

Камені для народжених 1, 10, 19 і 28 числа

Вам підійдуть рубін, червона шпінель, родохрозит, сардонікс і бурштин. Вони посилюють чоловічу енергію і надають твердість характеру, притягують багатство і успіх у діловій сфері. Жінкам слід з обережністю використовувати ці камені, щоб не нашкодити своєму жіночому началу і особистого життя.

Камені для народжених 2, 11, 20 і 29 числа

Ваші камені: місячний камінь, білий перли, цитрин, опал і лабрадор. Вони допоможуть зберегти точку внутрішньої рівноваги, гармонії і ясність розуму. Завдяки цим каменям вам буде легше налагодити спілкування з потрібними людьми і притягти успіх в життя.

Камені для народжених 3, 12, 21 та 30 числа

Для вас “найкращими друзями” стануть турмалін, сапфір і топаз жовтих відтінків, а також карнеол, смарагд і цитрин. Вони допоможуть налагодити сімейне життя і посилити матеріальну енергетику. А також додадуть впевненості в собі і допоможуть домогтися популярності в потрібних колах.

Камені для народжених 4, 13, 22 і 31 числа

Мінерали для цих чисел – сапфір, гагат, гіацинт і кварц (димчастий). Вони допоможуть зібрати характер в єдиний стрижень, сприяють самодисципліни і приносять порядок в життя. При постійному носінні ці камені згладять негативні впливи навколишнього світу.

Камені для народжених 5, 14 і 23 числа

Вам підійдуть хризоліт, смарагд, малахіт, нефрит, зелені відтінки агата, онікса і турмаліну. Вони підтримують в тонусі розумові здібності, допомагають розвивати красномовство і дипломатичні здібності. Додатково ці камені допомагають розкрити творчий потенціал власника.

Камені для народжених 6, 15 і 24 числа

Для вас ідеально підійдуть білі камені: діамант, циркон, турмалін, гірський кришталь, а також бірюза і рожевий кварц. Вони наділяють гармонією і позитивним поглядом на життя. Ці мінерали допомагають зосередитися на навчанні і притягують сімейну енергетику.

Камені для народжених 7, 16 і 25 числа

Тигрове око, яшма, котяче око, шпінель, місячний камінь – всі вони принесуть вам творчий і духовний підйом. А також допоможуть в наукових експериментах.

Камені для народжених 8, 17 і 26 числа

Для вас підходять всі відтінки синіх сапфірів, лазурит, синій турмалін, аметист і перли чорного кольору. Вони наповнюють енергією і здоров’ям, успіхом і багатством, спокоєм і терпінням. А також зменшують труднощі і закривають воронку, яка витягує фінансові потоки з вашого життя.

Камені для народжених 9, 18 і 27 числа

Вибирайте бурштин, гранат, корал, кварц і яшму червоного кольору. Ці камені допоможуть прийняти важливі рішення і проявити твердість характеру. А також налаштують на позитив і гарний настрій.

Число долі і талісман

Напівдорогоцінне або дорогоцінні камені підходять вам по нумерології – це абсолютно не важливо. Вони будуть надавати однаковий позитивний ефект на свого власника. Найважливіше тут: правильно розрахувати число долі і підібрати камінь.

Для розрахунку числа долі складаємо всі числа в повній даті народження. Наприклад, у людини, який народився 13.12.1988, число долі– 1+3+1+2+1+9+8+8=33. Число подвійне, значить, потрібно скласти цифри ще раз: 3+3=6.

Числом 1 керують сині відтінки: сапфір, берил, аквамарин, бірюза, а також вулканічне скло – обсидіан.

Числу 2 краще вибрати турмалін коричневого кольору, червоний гранат, цитрин або раухтопаз.

Для числа 3 підійдуть чорний турмалін, хризопраз, лазурна камінь і рубін.

4 знаходиться “під охороною” турмаліну чорного кольору, тигрового ока, смарагду і залізного гематиту.

Числа 5 підходять хризоліт, карнеол (він же сердолік) і олександрит.

Для числа 6 позитивну енергетику принесуть зелені відтінки яшми, сапфіра і турмаліну, а також підійде котяче око.

Числу 7 відповідають рубіновий і плавиковий шпат, перли, рожевий кварц і агат.

Числом 8 править мідний силікат (діоптаз), опал, корал і димчастий кварц.

Для числа 9 потрібно вибирати гірський кришталь, рожеві, сині і коричневі відтінки турмаліну, халцедон або малахіт.

Рекомендації по носінню дорогоцінного каміння

Згідно з нумерологією, правильно визначити свій камінь за датою народження – це тільки частина справи. Для досягнення потрібного ефекту потрібно ще правильно її носити.

  • Каміння впливають на енергетику. Для злиття з вашим біополем вони повинні торкатися відкритих ділянок шкіри. Діамант – єдиний камінь, який не вимагає контакту з шкірою.
  • найтонша енергетика тіла – це пальці. Тому важливі для вас каміння найкраще носити в кільцях.
  • Опали можуть викликати апатію, навіть якщо вони вам підходять по даті народження. Людям зі схильністю до песимізму краще від них відмовитися.
  • Гранат може приносити заздрість і роздратування. Якщо помітили в собі ці якості, камінь краще зняти.
  • Перли втілює всі позитивні властивості у риб за знаком зодіаку. Всім іншим треба спочатку подружитися з каменем і тільки потім носити його постійно.
  • Найкраще, коли виріб з каменем-талісманом виготовлено індивідуально для вас. Тоді його корисні енергії будуть більш спрямованими.