Значення числа 4 в нумерології – що означає цифра чотири в житті людини

У статті ми розповімо все про цифру 4. Розберемо її значення в різних напрямках нумерології, ви дізнаєтеся, що четвірка означає для чоловіків і жінок, а також яким буде характер, якщо в даті народження є число “чотири”.

Короткий значення числа 4 в нумерології

У нумерології число 4 означає стабільність, твердість, надійність, почуття та емоції. Четвірка символізує практичність, тверезий погляд на речі і раціональність у прийнятті рішень.

При тлумаченні числа за датою народження можна виділити його головні особливості: порядок, планування, створення і грунтовність. Для людини 4 позначає традиційність, відповідальність, обережність, презентабельність, вміння зосередитися і працьовитість.

Людина з числом 4

Люди числа 4 відрізняються розсудливістю і дисципліною. Число чотири в нумерології означає стабільність і фінансову незалежність. Однак характеристика людини, що має за датою народження число 4, не настільки однозначна. Далі розберемо його сильні і слабкі сторони.

Сильні сторони характеру

Позитивні риси характеру человека-четверки:

 • основательность;
 • преданность;
 • выносливость;
 • любов до порядку;
 • работоспособность;
 • невозмутимость;
 • справедливость.

Число 4 по нумерології свідчить про твердих моральних переконаннях. Є впевненість, що в житті ніщо не дається просто так — нагороду потрібно заробити працею та вмінням. Люди, які мають по даті народження четвірку, завдяки своїм твердим принципам і високої моралі користуються визнанням і повагою.

Слабкі сторони характеру

Якщо за датою народження випала цифра 4, потрібно звернути увагу на слабкі сторони характеру:

 • зайве упертість;
 • повільність;
 • небажання йти на компроміс;
 • підозрілість;
 • похмурість.

Значення числа 4 по нумерології також пов’язано з недовірливістю і бажанням все контролювати. Часом людей з цифрою 4 дорікають в занудстві, скрупульозність і надмірної педантичності.

Здібності і таланти людей-четвірок

Цифра 4 в нумерології означає витривалість, високу працездатність. Для людини-четвірки притаманні принциповість і твердість поглядів, завдяки чому він завжди знає, як потрібно вчинити, і зберігає незворушність в складних ситуаціях. Є талант добиватися поставлених цілей своїм чесним, методичним і наполегливою працею.

Значення числа 4 для жінки

Число 4 за датою народження для жінки означає раціональне мислення, підприємливість і впевненість у собі. Люди-четвірки володіють тонкою інтуїцією, постійністю, відданістю, цінують матеріальну стійкість і дорожать традиціями.

Обираючи партнера, жінка надає значення його фінансового становища. Але її не можна назвати меркантильною, просто вона любить стабільність та уникає потрясінь. В нумерології цифра чотири означає, що дівчина має стійкий характер, вміє згладжувати гострі кути, є власницею і намагається прив’язати до себе партнера.

Значення числа 4 для чоловіка

Четвірка як чоловічий цифри робить свого власника раціональним. Номер 4 визначає твердий, прямолінійний, цілеспрямований, спокійний та врівноважений характер. Чоловіки з таким кодом користуються популярністю у жінок, так як вони надійні, терплячі і є хорошими семьянинами.

Згідно нумерологическому значенням, ці особи не відрізняються романтизмом і сентиментальністю. Вони у всьому керуються здоровим глуздом і рідко проявляють емоції. Шукають партнерку, яка розділяла їх погляди, була вірною і вміла створити домашній затишок.

Вплив четвірки на професію і бізнес

Четвірка, згідно нумерології, говорить про вроджений трудоголізм, відповідальному ставленні до роботи і відданості справі. Її вплив на людину виражається у здатності займатися рутинною, монотонною працею, що вимагає посидючості та уваги.

Якщо ваша цифра по даті народження 4, то ви, ймовірно, виберете професію за збігом обставин чи за порадою старших родичів. У своїй роботі ви надаєте велике значення дисципліни, вдосконаленню навичок і чесному просуванню по кар’єрних сходах.

Як цифра 4 впливає на здоров’я

Завдяки спокою, раціонального мислення і холоднокровності нервові зриви і психосоматичні захворювання у четвірок спостерігаються рідко. Але причиною хвороб може стати трудоголізм, який виснажує сили і не дозволяє вчасно відновитися. Число 4 може означати такі захворювання, як мігрень та інші головні болі, проблеми з суглобами і хребтом, а також остеохондроз.

Вплив четвірки на відносини і любов

4 у відносинах говорить про сталість, але і певної одноманітності — союз буде позбавлений романтики і нестримної пристрасті. Ви прагніть до ясності і стабільності у всьому, в тому числі, в любові. Захопленість і ейфорія перших почуттів швидко змінюються повсякденністю і приземленістю.

Ви не любите палких слів любові, а свої почуття доводите конкретними справами. 4-ка спонукає вас шукати партнера, який розділяє ваші погляди, охочого простих сімейних радостей і не витає в хмарах.

Сумісність з іншими числами

На відносини людей в різних сферах впливає нумерологічна сумісність. Від того, наскільки четвірка сумісна з іншими числами, буде залежати гармонійність в спілкуванні друзів, колег, родичів, коханих і подружжя. З’ясуймо, з якими цифрами число 4 має найкращу сумісність, а з якими можуть бути суперечності.

4 і 1

Четвірка і одиниця утворюють міцні союзи, так як вони цілеспрямовані і наполегливі. Їх протилежність відіграє позитивну роль, дозволяючи доповнювати, надавати взаємодопомогу і робити один одного сильніше. Маючи єдину мету, вони здатні багато чого добитися спільними зусиллями.

4 і 2

На початковому етапі можливі складності, але якщо четвірка і двійка подолають труднощі, то далі їх чекає успішне співробітництво у всіх областях. Любовні відносини найбільш гармонійно складуться між чоловіком з цифрою 2 і жінкою-четвіркою.

4 і 3

З-за поганої сумісності вдалі любовні та сімейні союзи між 4 і 3 малоймовірні. Але ці числа зможуть стати бізнес-партнерами. Трійка завжди готова підтримати цінних радою або практичною допомогою, а четвірка дотримується ділової етики і вірна спільній справі.

4 та 4

У 4 з 4 складається непростий союз. Згідно нумерології, партнери-четвірки в суспільстві один одного схильні до песимізму і прояву суворості. Їх відносини дуже холодні і рассудочны.

4 і 5

Згідно з нумерологією, це одна з найгірших комбінацій. Енергійна, поривчаста, безтурботна, любляча зміни п’ятірка погано сумісна зі стабільною і серйозною четвіркою. Партнеру з числом 5 не вистачає романтизму і прояви почуттів в цьому любовному союзі. В робочих відносинах вони також рідко знаходять спільну мову.

4 і 6

В особистих відносинах цнотливу четвірку не влаштовує зайва свобода і розкутість шістки в інтимній сфері, тому між ними рідко укладаються шлюби. У діловій сфері між 4 і 6 хороша сумісність, так як вони люблять розміреність і серйозне ставлення до справи.

4 і 7

Незважаючи на відмінності, між 4 і 7 сумісність спостерігається в дружбі, коханні й роботі. Сімка вміє згладжувати кути і підтримувати теплу атмосферу. Завдяки цьому відносини можуть довго тривати, без серйозних непорозумінь і конфліктів.

4 і 8

Сумісність між четвіркою і вісімкою близька до ідеальної. У них однакові цінності і погляди, обидва раціонально підходять до матеріальної сторони життя. Їх відносини не відрізняються яскравістю і палкістю, зате партнери можуть бути впевнені у вірності один одного.

4 і 9

Дев’ятка може дати четвірці відчуття легкості і розкутості, поділитися мудрістю і зробити її більш соціально адаптованою. Між ними складаються вдалі любовні та сімейні союзи, особливо, якщо 4 — чоловік, а 9 — жінка. У діловій сфері відносини менш гармонійні.

Призначення людини з числом 4 по даті народження

Число 4 в нумерології означає прихильність суворої дисципліни, порядку, невідступне слідування заздалегідь складеним планом і нелюбов до змін. Призначення людини, що має четвірку за датою народження, полягає в тому, щоб, зберігши свої кращі риси, стати більш гнучким, знайти нові джерела радості, більш терпимо ставитися до змін і цінувати те, що дає життя.

Що означає цифра 4 в різних видах нумерології

Крім класичної нумерології є ряд інших напрямків. Розглянемо, яку трактування має число 4 в різних видах нумерології.

Нумерологія Піфагора

Люди з цифрою 4 мають різні характеристики в нумерології Піфагора в залежності від того, одна чи багато четвірок знаходиться в Квадраті. Бувають і Психоматрицы без четвірок. Цифра 4 позначає стан здоров’я. Чим більше четвірок в Квадраті, тим більше буде цифр у вертикалі “Побут” або горизонталі “Цілеспрямованість”.

Ангельська нумерологія

ангельської нумерології число 4 означає схвалення ангелами працьовитості людини, цілеспрямованості на обраному шляху, а також підтримку і захист Вищих Сил. Особливе значення мають повторювані четвірки на годиннику, номери будинків або машин, які можуть означати позбавлення від самотності, плідну працю та отримання високих результатів.

Ведична нумерологія

Люди з числом 4 знаходяться під впливом Раху — північного вузла Місяця. Згідно ведичної нумерології, основні риси четвірки: терпіння, інтелект і хоробрість. У негативному прояві: лінь, прагнення до насолод, скритність, злість і невміння відрізнити добро від зла.

Китайська нумерологія або феншуй

Китайці уникають числа 4, так як в китайській мові слово “чотири” співзвучно слову “смерть” і несе вкрай руйнівні вібрації. Боязнь четвірки отримала назву “тетрафобия”. Китайці не пишуть цифру 4 на будинках і квартирах, намагаються уникати номерів машин і телефонів з четвіркою.

Авестійська нумерологія

4 означає планету Меркурій відповідає за вміння вести переговори. Четвірка відповідає літерам Р, Л, Ф, Е В авестійській нумерології 4 знаходиться в протиріччі з числом 5, а цифра 7 посилює четвірку.

Людині з числом 4 варто уникати слів з п’ятіркою. Існують цілі словники, що включають сприятливі і несприятливі слова.

Халдейська нумерологія

халдейської нумерології четвірці відповідають латинські букви D, M, T. За цим числом пов’язано стан фізичного здоров’я, здатність організму протистояти хворобам і залишатися в тонусі. Чим більше четвірок, тим міцніше здоров’я — ці люди не потребують ліків і лікарів.

Каббалістична нумерологія

Цифрове значення імені важливіша, ніж дата народження. Згідно з кабалістичною нумерології число 4 вказує на видатні інтелектуальні здібності та сильні риси характеру. Така людина наділена надзвичайною цілеспрямованістю і волею до перемоги. Часом він здатний на хитрість і лукавство для досягнення результату.

Число долі 4

Люди, народжені під цифрою 4, наділені організаторськими здібностями, ораторським талантом, цілеспрямованістю, наполегливістю, вмінням правильно розподіляти сили і старанністю. Ці якості допомагають особам з підсумкової цифрою долі 4 домагатися бажаного у всіх сферах життя. В нумерології четвірка не є числом щасливчиків, але вона дає шанс проявити свої здібності та зробити своє життя щасливим своїми руками.

Число імені 4

Для числа 4 імені в нумерології властиві традиційні чоловічі риси: твердість, наполегливість, працездатність, витривалість, принциповість, стриманість і свідомість. Але цими рисами має і безліч жінок.

Люди-четвірки є надійною основою суспільства, вони зберігають традиції і підтримують моральні підвалини, на них можна покластися. Вони не чекають незаслужених почестей, а звикли добиватися успіху чесною працею та самовідданістю.

Число життєвого шляху 4 у жінки

Для жінки число життєвого шляху чотири означає потребу в стабільності, матеріальної забезпеченості, затишок і душевний спокій. Цифра 4 в нумерології означає практичність, раціональний підхід до справ, економність, прихильність до будинку і вірність.

Часом жінка з цим числом допускає капризи, сцени ревнощів, сварки через дрібниці і нервові зриви. Їй потрібен чоловік, який по енергетиці був би сильнішим, інакше можливі розчарування з обох сторін. Рекомендується втихомирити власницькі інстинкти, стати більш податливою і гнучкою.

Число життєвого шляху 4 у чоловіка

Чоловік, який має число життєвого шляху 4, любить ясність, визначеність, сталість у відносинах, цінує і зберігає сімейні традиції, а також підтримує зв’язок з родичами. Йому потрібна супутниця, має такі ж погляди на життя, якій він міг би довіряти, тому він проявляє обережність у виборі дружини. Багато працює, намагається забезпечити матеріальний достаток сім’ї, є ощадливим господарем і вимагає того ж від подружжя.

При негативному аспекті числа може бути впертим і незговірливим. Йому варто більше уваги приділяти нематеріальній стороні життя, стати більш романтичним, душевним і відкритим.

4 в даті народження

Цифра 4, присутня в даті народження, не обіцяє щасливих поворотів долі. Вона означає успіх іншого роду — можливість досягти вершин успіху своєю наполегливою працею. У негативному прояві число дня 4 означає повільність, занудство і скептицизм.