Як поверх впливає на долю людини – значення по нумерології

Згідно нумерології, поверх, на якому ви живете, може впливати на ваші думки і дії. Вся справа в енергетиці чисел. У статті ми розповімо, на якому поверсі краще жити в будинку з якою поверховістю купувати квартиру.

Значення поверхів по нумерології

Підбираючи квартиру, найчастіше ми оцінюємо поверховість з точки зору зручності і вартості нерухомості. Але в нумерології вважається, що у кожного поверху своя енергетика, яка може позитивно або негативно впливати на мешканців.

Номер поверху – це зашифроване значення, за яким можна судити про поведінку, сильних і слабких сторонах власників квартир. Числа можуть впливати на хід подій і дії людей – враховуйте це при купівлі житла.

На якому поверсі купити квартиру по нумерології

Ми зібрали для вас значення поверхів від 1 до 25 згідно з нумерологією. Прочитайте всі розшифровки і виберіть для себе, на якому поверсі хотіли б придбати квартиру. Для тих, хто не збирається нічого купувати, ця інформація також буде корисною – ви знайдете відповіді на багато питань.

1 поверх

Ідеально підходить для лідерів та цілеспрямованих людей. Вибирайте квартиру на першому поверсі, якщо хочете побудувати запаморочливу кар’єру. Одиниця допомагає тим, хто готовий до наполегливої праці. Таке житло принесе удачу власникам бізнесу.

2 поверх

Двійка допомагає знайти спокій і навчитися мислити раціонально. Квартира на другому поверсі підійде, якщо ви схильні приймати необдумані рішення. Цифра 2 врівноважить вашу імпульсивність. Вона підходить також творчим людям. Але є й істотний мінус. Нумерологи вважають, що мешканці таких квартир схильні до депресивних станів.

3 поверх

Енергія трійки сприяє кар’єрному зростанню. Третій поверх підходить амбітним і цілеспрямованим людям. Це житло для сильних особистостей, які хочуть заробляти більше. Енергетика поверху додасть впевненості і допоможе досягти бажаного.

Але є і зворотна сторона медалі. Не всім вдається впоратися з потужною енергією, направивши її в правильне русло. Може розвинутися гординя або жадібність. В гонитві за матеріальними цінностями не втрачайте свою душу.

4 поверх

В нумерології вважається не самим вдалим поверхом. Його енергетика підштовхує до конфліктів і суперечок. Мешканці четвертих поверхів часто сваряться з сусідами і найближчим оточенням. Причіпки виникають на порожньому місці. Такі люди звикли у всіх невдачах звинувачувати кого завгодно, але не себе.

Якщо ви по натурі оптиміст, не вибирайте квартиру на 4 поверсі. Його енергія може зіпсувати ваш характер.

5 поверх

Варіант для тих, хто хоче побудувати кар’єру. Енергія п’ятірки допомагає досягти цілей. Якщо осядете на п’ятому поверсі і будете докладати зусилля, в роботі все вийде. З’явиться реальний шанс заробити багато грошей. Але ви повинні чітко визначитися з завданнями на найближче майбутнє.

6 поверх

Це поверх для сімейних пар. У відносинах буде панувати гармонія і взаєморозуміння. Енергетика цифри 6 допомагає зберегти спокій в будинку. Якщо хочете щастя в особистому житті, сміливо вибирайте квартиру на шостому поверсі. У ній буде комфортно і дорослим, і дітям.

7 поверх

Сімка приносить удачу тим, хто звик мислити нестандартно. Якщо ви оригінальні і виділяєтеся на тлі навколишніх, сьомий поверх – те, що потрібно. Це повний збіг по енергетиці.

В такій квартирі легко і приємно займатися творчістю, а шанси стати успішним збільшуються в рази. Вашою діяльністю почнуть цікавитися. Ви зможете продавати свої творіння, попит буде завжди. У квартирі на сьомому поверсі натхнення стане відвідувати вас частіше.

8 поверх

Згідно з нумерологією, житло на 8 поверсі не завжди приносить удачу. Воно обмежує погляди на світ. Люди в таких квартирах часто стають або максималістами, або задовольняються малим, не прагнуть досягти висот. Вони здатні довго перебувати на одному і тому ж рівні, не рухаючись вперед. Вісімка провокує лінь і невпевненість у своїх силах.

9 поверх

В нумерології дев’ятка асоціюється з досягненням цілей. Вибирайте житло на такому поверсі, якщо хочете досягти успіхів у кар’єрі. Це число лідерів, які завжди знають, чого хочуть, і не зупиняються перед труднощами.

10 поверх

Такий поверх підійде людям з вольовим характером. Мешканці квартир на десятому поверсі прагнуть лідирувати в робочих колективах або сім’ї. І у них це чудово виходить.

Енергетика цифри підштовхує до самостійного прийняття рішень. Люди починають орієнтуватися тільки на свою думку, не враховуючи зауваження з боку оточуючих. Але не будьте занадто самовпевненими.

11 поверх

Такі квартири ідеальні для амбітних людей, які знають, чого хочуть. 11 поверх підходить для керівників і фінансистів. Він підходить і творчим натурам, так як його енергетика допомагає розвивати таланти. Проживаючи на 11 поверсі, ви можете відкрити в собі несподівані здібності.

12 поверх

Квартири на 12 поверсі не вважаються сприятливими. На думку нумерологів, вони послаблюють волю. Ви ризикуєте втратити впевненість у собі і стати відомими. Чим довше ви живете в такій квартирі, тим рідше приймаєте рішення самостійно. Але вихід є – обзавестися наставником.

13 поверх

Мешканці тринадцятих поверхів можуть стикатися з нерозумінням з боку оточуючих. Близькі вважають їх трохи дивними. Дії і думки насправді відрізняються від звичної моделі.

Якщо вам подобається бути несхожими на інших, можете сміливо жити в такій квартирі. У неї потужна енергетика, яка допомагає генерувати ідеї.

14 поверх

Квартири на 14 поверсі сприятливі для життя, якщо ви хочете поліпшити матеріальне становище. Число 14 приносить удачу і допомагає розбагатіти в короткий проміжок часу. Але є і зворотна сторона. В гонитві за багатством можна розгубити духовні цінності – вони стануть для вас не такими значущими, як раніше.

15 поверх

Мешканці квартир на 15 поверсі відрізняються чарівністю та харизмою. Вони завжди в центрі уваги і в оточенні друзів, які завжди підтримають. Якщо ви яскрава особистість і любите спілкування, вибирайте 15 поверх. Однак, і сором’язливі люди під впливом числа 15 стають більш комунікабельними і швидше заводять корисні зв’язки.

16 поверх

Квартира на цьому поверсі просто створена для авантюристів. Якщо ви любите ризикувати і швидко приймаєте рішення, то енергетика числа 16 співпадає з вашою. Життя в цій квартирі не буде нудною.

Але якщо події почнуть змінювати один одного з великою швидкістю, такий темп може втомити навіть самого завзятого шукача пригод. Вибирайте 16 поверх, якщо вам хочеться внести трохи різноманітності в будні.

17 поверх

Енергетика 17 поверху підштовхує до самостійного прийняття рішень. Мешканці таких квартир не реагують на зауваження з боку. Думка інших людей їм не важливо. Якщо ви хочете почати самі будувати свою долю і перестати залежати від когось, спробуйте пожити на 17 поверсі.

18 поверх

Проживання в квартирі на 18 поверсі — кращий захист від токсичних особистостей. У ній вам гарантований душевний спокій. Недоброзичливці нікуди не подінуться. Але ви перестанете реагувати на випади з їх боку. Поверх відмінно підходить для тих, хто звик досягати бажаних цілей.

19 поверх

З точки зору нумерології квартири на 19 поверсі не вважаються вдалими. Проживаючі в них люди нерідко прагнуть до влади будь-якою ціною. Чим довше період проживання, тим сильніше псується характер. І це незмінно відбивається на стосунках з близькими. Якщо ви хочете гармонії в родині, цей варіант точно не для вас.

20 поверх

Енергетика 20 поверху робить мешканців інфантильними. Перш ніж оселитися в такій квартирі, подумайте добре, чи потрібно вам це. З часом ви все більше почнете занурюватися у світ ілюзій. Повсякденні труднощі будуть вибивати вас з колії. Непристосованість до реальної життя не самим кращим чином позначиться і на відносинах з другою половинкою.

21 поверх

Вдалий поверх для тих, хто прагне до кар’єрного росту. Проживання у такій квартирі збільшить шанси на успіх. Вам навіть не обов’язково чітко формулювати свої бажання і просити про Всесвіт допомоги. Варто тільки подумати про щось, і доля подарує можливість здійснити це.

22 поверх

Під впливом цього числа люди стають нерішучими. Ви можете спробувати оселитися у квартирі на 22 поверсі, якщо впевнені в собі на 100%. Воно підійде людям з величезною силою волі. Тим же, хто часто зупиняється перед труднощами і не може зробити вибір, краще не вибирати 22 поверх. В іншому випадку вам буде складно досягти своїх цілей.

23 поверх

Мешканцям квартир на 23 поверхах може не вистачати сили воли. Якщо є вибір, не погоджуйтеся на таке житло. Його енергетика підходить для мрійників, але несприятлива з практичної точки зору. Ви будете багато міркувати, будувати абстрактні плани, але нічого не робити для їх здійснення. З’явиться впевненість, що все прийде саме. А коли доведеться випробувати розчарування, винними виявляться хто завгодно, тільки не ви.

24 поверх

Число 24 може тиснути на емоційний стан мешканців. Воно підштовхує до сварок і скандалів. Під його впливом можливі невдачі, краху надій і депресії. Нумерологи не рекомендують вибирати такі квартири для проживання з сім’єю. Відносини можуть загострюватися так, що виникнуть думки про розлучення.

25 поверх

поверху нестабільна енергетика. Мешканці таких квартир не знають, чого хочуть насправді, і можуть кидатися з крайності в крайність. Поверх не підійде тим, кому за життя складно приймати рішення і доводити розпочате до кінця.

На що впливає поверховість будинку

В нумерології має значення і кількість поверхів у будинку. Ця цифра теж впливає на характер і долю мешканців.

Одноповерховий. що Живуть у ньому люди щасливі, бадьорі й повні сил. Вони знають, чого хочуть, чітко йдуть до наміченої мети. У такому будинку ви не будете відчувати негатив.

Двоповерховий. В цьому будинку ви завжди будете висипатися. Двійка підсилює інтуїцію. Житло сприятливо для проживання екстрасенсів і езотериків. Воно підійде, якщо ви хочете жити сім’єю, так як число 2 відповідає за розвиток сімейних відносин.

Триповерховий. В таких будинках відчувається спокій. Енергетика підходить для сильних, чуттєвих, високодуховних особистостей і тих, хто не ставить матеріальні цінності на перший план.

Чотириповерховий. Цифра 4 допомагає знаходити відповіді на будь-які питання. Якщо ви постійно зупиняєтеся перед труднощами і не можете швидко приймати рішення, осядете в будинку з 4 поверхів. Але він не підходить для творчих натур, т. к. четвірка відображає сувору дисципліну, а не натхнення.

П’ятиповерховий. Місце для активних та комунікабельних людей, що люблять тусовки і веселощі. У будинку часто збираються гості, і звучить сміх. Але є й мінуси. Енергетика такого житла не для тих, хто шукає стабільність. Є небезпека не зупинитися вчасно. А при відсутності самоконтролю можна звикнути і до шкідливих звичок.

Шестиповерховий — ідеальне місце для сімей з дітьми, для подружніх пар та тих, хто працює у сфері дизайну. Це місце гармонії і любові. У нього завжди хочеться повертатися. Воно не підійде тільки в одному випадку: якщо ви схильні до самопожертви і звикли ставити інтереси інших вище власних.

Семиповерховий. Життя в ньому допомагає розвинути інтуїцію. Це храм усамітнення. Вибирайте його, якщо хочете спокійного життя. Сімка наділяє людей здатністю йти власним шляхом, не звертаючи уваги на чужу думку. Будинок не підійде, якщо є бажання створити сім’ю і позбутися від самотності.

Восьмиповерховий. Число 8 наділяє працьовитістю і практичністю. Будинок підійде, якщо є бажання завоювати авторитет і отримати владу. У ньому навіть люди зі слабким здоров’ям відчувають себе в тонусі. Це не ваш варіант, якщо ви не вмієте грамотно розпоряджатися грошима.

Дев’ятиповерховий. Це будинок з сильною аурою, він сприятливий для людей, які точно знають, чого хочуть, і прагнуть досягти бажаного. Якщо хочете оселитися в ньому, ви повинні розуміти, що за будь-які вчинки потрібно нести відповідальність. Це місце не підходить для слабких духом.

В нумерології є особливі числа, які називаються майстер-числами – це 11 і 22. На нашому сайті є окрема стаття про них. Напишемо значення цих поверхів теж.

Будинок з 11 поверхами — ідеальне місце для бажаючих розвинути свою інтуїцію. Жителі таких будинків приділяють багато уваги духовності. Це ваш варіант, якщо любите допомагати іншим і постійно самосовершенствуетесь. Але приділяйте занадто багато уваги своїм мріям.

Будинок з 22 поверхами підходить архітекторам, письменникам і всім, хто звик працювати на благо інших. В такому житлі вас частіше буде навідувати натхнення, але розслабитися буде складніше. Доведеться постійно підвищувати свій рівень.