Керуючі або майстер-числа у нумерології – значення і розрахунок

У статті розповімо, що таке майстер-числа, чому їх називають панівними або керуючими, як їх порахувати і які числа до них відносяться. А також ми дамо розшифровки значень усіх чисел майстра – 11, 22, 33 і іншим.

Що таке майстер-числа в нумерології

В західній нумерології є таке поняття як “майстер-числа” – це двозначні числа, які не потрібно спрощувати. Згідно з загальним правилом, щоб порахувати будь-числовий код, наприклад, число життєвого шляху, необхідно отримати одну з 9 базових цифр, тобто перевести складене число на однозначне (наприклад, 34=3+4=7). Але якщо при розрахунках виходить “число майстра”, то його залишають в незмінному вигляді.

Майстер-числа мають особливу вібрацію, тому надають потужний вплив на долі людей. З одного боку, носій такої кількості володіє великим потенціалом, тому може досягти неймовірних успіхів, а з іншого – його покликання пов’язано з тим, щоб направити енергію в мирне русло, наприклад, служити суспільству, бути творцем, новатором або реформатором у своїй сфері. У такої людини є шанс вийти на більш високий щабель розвитку і стати видатною особистістю.

Власникові майстер-числа потрібно постійно отримувати нові знання, підвищувати рівень духовності та професіоналізму, а також бути готовим до самовіддачі. Тільки в цьому випадку він зможе побачити свій вроджений потенціал, реалізувати його і по максимуму використовувати силу цифр і можливості, даровані Всесвіту. Слід вчитися керувати своєю енергією і уникати спокус, щоб не направляти її на деструктивні цілі і не завдавати шкоди оточуючим.

Які числа називають керуючими

В нумерології до майстер-числам належать 11 і 22. Але є думка, що і інші двозначні числа з однаковими цифрами, тобто 33, 44, 55, 66, 77, 88 і 99, є “числами можливостей”. Зазвичай їх називають “числами сили”, керуючими, пануючими або головними.

Але все ж між цими числовими кодами є відмінності. Вважається, що тільки володар майстер-числа може мати інтуїцію на рівні екстрасенсорних здібностей (11) або втілювати глобальні ідеї (22).

Частина нумерологів додатково ділять керуючі числа на верхні і нижні. До верхніх відносяться непарні – вони спрямовують людину на шлях духовності і саморозвитку. Нижні, тобто парні, допомагають досягти успіху в матеріальному плані.

Значення панівних чисел в нумерології

В нумерології кожне число має унікальне значення, в якому міститься важлива інформація про людину: його сильні і слабкі сторони, цілі, можливості і ризики. Розповімо докладніше про те, як впливають на характер і життєвий сценарій панівні числа – 11, 22 і інші.

Майстер-число 11

В нумерології майстер-число 11 символізує вразливість, проникливість, мудрість і пророцтво. Людина з цим числом майстра” володіє могутньою інтуїцією, вміє мислити нестандартно і передбачати події. Його можна назвати благородним, рішучих, кмітливим, дотепним і артистичним. Його завдання – пізнавати світ і передавати знання, ділитися досвідом, надихати оточуючих, бути духовним лідером або вчителем. Він може стати видатним діячем мистецтва.

Якщо така людина не знаходить застосування своїм здібностям, то виникає внутрішній конфлікт, вибір між добром і злом. У цьому випадку число 11 приймає негативне значення: він стає непрактичним, самозакоханим, егоцентричним, цинічним, вимогливим і навіть аморальним. При відсутності вищої мети людина може стати неконтрольованим фанатиком або підступним маніпулятором.

Майстер-число 22

Володаря майстер-22 числа в нумерології часто називають “будівельником” або “архітектором”. Завдання цієї людини – шукати баланс між духовним і матеріальним світом, а також втілювати абстрактні ідеї. Його можна вважати цілеспрямованою, працьовитим, дисциплінованим, прагматичним і витривалим. Він наділений даром організатора, який уміє керувати колективом і координувати будь-який масштабний проект.

Носія числа 22 потрібно контролювати свої амбіції і бажання. Його особисті цілі не повинні переважати над суспільними. У негативному значенні-це майстер-число проявляється як зловживання владою, заздрість до успіхів інших, шахрайство та порушення закону. Якщо потенціал даного числа не реалізується, людина відчуває сильне внутрішнє напруження і відчуває себе в залежному становищі.

Контрольне число 33

33 не є майстер-числом, хоча деякі фахівці вважають його таким. В нумерології його значення пов’язано з натхненням і самовіддачею. Людина з таким кодом вміє щиро співпереживати, співчувати, відчувати настрій оточуючих і вселяти в них надію.

Носій числа 33 – це талановита, креативна особистість, генератор оригінальних ідей, наділена потенціалом музиканта, художника або письменника. Його завдання – наповнювати світ любов’ю і гармонією через творчість.

При негативному прояві керуючого числа 33 у людини знижується емпатія і чуйність. Можуть проявлятися такі якості, як егоїзм, байдужість і нетерпимість до чужої думки. Він ризикує стати пасивною жертвою або емоційним вампіром, який вимагає до себе підвищеної уваги, створює проблеми для інших людей і перекладає на них відповідальність за своє життя.

Контрольне число 44

Володар числа 44 – це цілеспрямована, працьовита і витривала особистість. Людина з таким кодом може добитися великих успіхів в матеріальній сфері, особливо якщо ставить благородні цілі, наприклад, хоче з допомогою достатку допомагати нужденним. У ньому поєднуються такі якості, як творчий потенціал і практичність, тому він без праці досягає процвітання.

Якщо число проявляється негативно, то людина стає владним, жорстким, егоїстичним, заздрісним і використовує інших людей заради досягнення своїх корисливих цілей. В цьому випадку його робота призводить до саморуйнування: він або займається справою, яка не приносить задоволення, або витрачає занадто багато енергії, але не отримує потрібного результату.

Контрольне число 55

У людини з чільним числом 55 поєднуються високий інтелект і енергійність. Він володіє потужною енергією. Його мета – пізнавати світ, розширювати кругозір, отримувати знання та застосовувати їх на практиці, наприклад, бути винахідником і піонером. Він наділений талантом реформатора, який здатний зруйнувати старі стереотипи і запропонувати світу нові, прогресивні, конструктивні ідеї.

При негативному прояві числа людина стає образливим, злопам’ятним, агресивним, уникає відповідальності, звинувачує інших людей у власних невдачах і не визнає помилки. Він перестає помічати недоліки в собі, але часто критикує оточуючих.

Контрольне число 66

Володар числа 66 – це особистість з високими моральними принципами і цінностями. Його можна назвати добрим, безкорисливим і чуйним. Його шлях до мудрості і пізнання часто пов’язаний з труднощами і невдачами. Йому потрібно подолати чимало труднощів, щоб зрозуміти своє призначення.

Завдання такої людини – допомагати суспільству, дарувати любов, турботу і радість. Наприклад, він може бути лікарем або волонтером. Якщо він не реалізує свій потенціал, то число набуває деструктивне значення. У цьому випадку людина стає прискіпливим, критичним, обвинувачує навколишніх у власному нещасті, демонструє їм песимізм і зневіру. Він відчуває слабкості інших людей і тисне на “больові точки”, щоб самоствердитися.

Контрольне число 77

Носій керуючого числа 77 – це особистість з талантом винахідника, яка вміє мислити оригінально і нестандартно. Він розуміє, що людство не може зупинитися в розвитку, тому пропонує сміливі ідеї і показує, які переконання заважають прогресу. Його інтелект поєднується з тонкою інтуїцією і філософією життя. Вища завдання володаря цього числа – використовувати свій потенціал і знання для інновацій та відкриттів, які принесуть користь суспільству.

При негативному прояві числа 77 він може стати пасивним, ледачим, байдужим або песимістичними. Він відходить від реальності у світ ілюзій і стає одержимий фантазіями, які неможливо реалізувати.

Контрольне число 88

Людина з таким кодом володіє великими амбіціями. Він не боїться кардинальних змін і відчуває той момент, коли необхідно відмовитися від старих правил або зламати систему. У нього є потенціал лідера, керівника, він вміє делегувати завдання, мотивувати своїх підлеглих і домагатися їх поваги. Його місія може бути пов’язана з управлінням, коли потрібно зібрати команду і досягти великої мети спільними зусиллями.

При деструктивному впливі числа 88 людина стає меркантильним, жадібним, зарозумілим і безжальним. Він не вміє визнавати поразку, тому прагне отримати владу будь-якими способами, у тому числі обманом і інтригами.

Контрольне число 99

Кількість сили 99 робить людини чуйним, чуйним, щирим і привабливим. Він здатний на самовіддачу і безкорисливу любов, часто ставить інтереси оточуючих вище власних і вміє щиро радіти чужим успіхам. Її покликання – єднати людей, підвищувати рівень їхнього внутрішнього розвитку, вселяти в них оптимізм і віру в краще.

Якщо володар цього числа не реалізує свої можливості, то стає вимогливим, образливим і лицемірним, наприклад, використовує заслуги іншої людини або його праця в корисливих цілях або перекладає на нього відповідальність за свої помилки. Він вимагає від оточуючих самопожертви, але ігнорує їхні почуття і шкодує тільки себе.