Колір аури за датою народження людини – розрахунок і значення в нумерології

У статті ми розповімо, що таке аура людини, яких кольорів вона буває і як дізнатися свій. Розберемося, як розраховують колір аури за датою народження, що означає кожен, а також наведемо рекомендації нумерологів.

Що таке аура людини

Аурою називають скупчення енергії навколо тіла людини, що відображає його духовний стан, думки, переживання і життєвий досвід. Енергетичне біополе, з одного боку, захищає свого володаря, а з іншого – випромінює певні вібрації, які передають інформацію в зовнішній світ.

Аура – це не просто тонка, невидима оболонка. В її структуру входить сім шарів (їх ще називають тілами), кожен з яких має власний колір. Між цими шарами немає чітких меж, тому вони змішуються і створюють унікальне поєднання.

Хоча аура і змінює свої відтінки в залежності від настрою, фізичного стану або здоров’я, але загальний фон, тобто основний колір, залишається сталим протягом усього життя. По аурі можна скласти докладну характеристику для будь-якої людини, описати його сильні сторони, слабкості, уподобання, звички і зрозуміти, як складаються його відносини з оточуючими.

Є різні способи аналізу аури: астрологія, медитація, прилади для діагностики та ін. Найбільш доступний і інформативний метод – це нумерологія. З допомогою простих розрахунків за датою народження можна самостійно визначити колір своєї аури.

Як визначити колір аури за датою народження

Щоб визначити колір аури по нумерології, необхідно скласти всі цифри дати народження, тобто день, місяць і рік. Якщо при розрахунках виходить двозначне число, то його потрібно спростити, тобто знову скласти цифри, поки не вийде значення від 1 до 9. Виняток становлять майстер-числа 11 і 22 – для них є власні розшифровки, тому їх не треба скорочувати до двійки або четвірки.

Покажемо, як розрахувати ауру на прикладі дати 17 липня 1995 года:

  • 1+7+0+7+1+9+9+5=39;
  • 3+9=12;
  • 1+2=3.

В даному прикладі колір аури відповідає трійці.

Значення кольору вашої аури по нумерології

В нумерології кожна цифра має власні вібрації, тобто наділяє людину тими чи іншими якостями, впливає на його характер і життєвий шлях. За датою народження ви можете визначити колір вашої аури, щоб зрозуміти свої переваги і недоліки, переваги та можливі причини проблем або невдач. Нижче наведені детальні розшифровки для всіх чисел з рекомендаціями.

Цифра 1 – червоний колір аури

Володаря одиниці можна назвати емоційним, активним, товариським, щирим і життєрадісним. Завдяки чарівності і красномовства він справляє приємне враження на оточуючих, легко викликаючи у них симпатію. Червоний колір аури часто зустрічається у лідерів і представників творчих професій.

Для людини з числом 1 характерні такі якості, як сила волі, цілеспрямованість, сміливість і наполегливість. Він має високі амбіції, любить змагатися і перемагати, тому його не зупиняють труднощі і невдачі.

Рекомендації

Слід розставляти пріоритети і не братися за кілька завдань одночасно. Не варто проявляти байдужість по відношенню до інших людей, ігнорувати їхні почуття або діяти на шкоду їх інтересам заради власних цілей.

Цифра 2 – оранжевий колір аури

Помаранчевий колір символізує такі якості, як чуйність, чуйність та щедрість. Володар двійки прагне бути корисним для оточуючих, тому проявляє турботу, допомагає потребуючим, займається благодійністю, але не вимагає подяки за свою доброту. Він навіть може вибрати професію, яка пов’язана з наданням допомоги.

Людини з такою аурою можна назвати винахідливим, винахідливим і енергійним. Він веде активний спосіб життя та любить пригоди. Ще одним його перевагою є тонка інтуїція.

Рекомендації

Необхідно проявляти любов не тільки до інших людей, але і до себе, визнавати і приймати свої недоліки або слабкості. Краще уникати ситуацій, які викликають роздратування або злість.

Цифра 3 – жовтий колір аури

Людина з жовтою аурою є комунікабельним, оптимістичним і доброзичливим. Він веде себе природно і щиро, відкрито проявляючи свої емоції. Завдяки почуттю гумору він легко знаходить спільну мову з оточуючими і стає душею будь-якої компанії.

Йому можна вибрати професію, яка пов’язана зі спілкуванням, виступами або організацією заходів. Він уміє працювати в режимі багатозадачності, адаптуватися до змін і справлятися зі стресом. Володар числа 3 також може знайти своє покликання в мистецтві або творчості.

Рекомендації

Треба бути менш імпульсивним і легковажним. Треба спрямовувати свою бурхливу енергію в мирне русло і в діяльність, яка може приносити користь іншим людям.

Цифра 4 – зелений колір аури

символізує Четвірка зелений колір, який відповідає за такі якості, як чесність, надійність, сталість і витривалість. Людина з такою аурою може подолати будь-які перешкоди, його не лякають труднощі. Він рідко змінює думку. На його точку зору неможливо вплинути, якщо він впевнений у власній правоті.

У той же час він буває сентиментальним, ранимим, наївним і довірливим, хоча намагається виглядати стриманим і не показувати свої емоції. Його можна назвати поміркованим, розумним і освіченим.

Рекомендації

Слід бути уважним і не дозволяти оточуючим користуватися своєю добротою. Потрібно стежити за емоційним і фізичним станом, уникати зайвої навантаження та психологічного напруження.

Цифра 5 – блакитний колір аури

Голубий колір символізує креатив, уяву, ентузіазм і натхнення. Володар числа 5 – це емоційний, творчий і енергійна людина, якого не приваблює звичайне розмірене життя. Він намагається жити цікаво, активно, насичено, любить подорожувати і рідко відмовляється від авантюрних пропозицій.

Потік його ідей не зупиняється. Йому не хочеться упускати свій шанс, тому він намагається займатися кількома справами одночасно, постійно дізнаватися чи пробувати щось нове.

Рекомендації

Необхідно робити перерви, давати собі час на відпочинок і відновлення. Режим нескінченної гонки призводить до емоційного вигорання. Потрібно бути більш поміркованим, зважувати всі плюси і мінуси, перш ніж приймати рішення.

Цифра 6 – синій колір аури

Аура синього кольору вказує на високу самооцінку, сильну логіку і здоровий глузд. Людина з числом 6 виглядає впевненим, сміливим, але в ньому немає зарозумілості і зверхності. Навпаки, він прислухається до думки оточуючих і не боїться брати за них відповідальність.

Володар шістки воліє самостійно вирішувати проблеми і не потребує допомоги. Незважаючи на те, що він може здаватися незворушним і навіть байдужим, у нього розвинена емпатія. Завдяки їй він не тільки вміє співпереживати, але і добре відчуває інших людей, у тому числі їх приховані мотиви, тому його складно надурити.

Рекомендації

Варто знизити вимоги і до себе, і до оточуючих. При аурі з числом 6 може часто змінюватися настрій, тому потрібно стежити за своїм емоційним станом, не допускати затяжний меланхолії або апатії.

Цифра 7 – фіолетовий колір аури

Фіолетове біополе вказує на наявність сильної інтуїції, яку можна розвинути до рівня екстрасенсорних здібностей. Людина з такою аурою добре розуміє оточуючих, але не завжди може розібратися в собі, своїх почуттях і бажаннях.

Він нерідко замикається в собі, занурюючись у власні роздуми. Духовні цінності для нього важливіше, ніж матеріальні блага. За маскою спокою часто ховається тонка, ранима, чутлива натура, наділена багатою уявою і творчими задатками.

Рекомендації

У володаря числа 7 може бути прихований потенціал актора або письменника. Йому потрібно набратися сміливості, стати більш відкритим, ініціативним і не йти з реальності у світ ілюзій.

Цифра 8 – рожевий колір аури

Рожевий колір можна назвати символом працьовитості. Людина з таким біополем має великі амбіції і цілі, тому наполегливо рухається до своєї мети. Він прагне до високого соціального статусу, достатку та успіху. Йому не подобається одноманітність і рутина, він хоче отримувати задоволення від життя, користуватися матеріальними благами і подорожувати.

Володар числа 8 живе за своїми правилами і не визнає помилок. Він не відноситься до категорії людей, яких можна легко переконати і нав’язати їм чужу точку зору.

Рекомендації

Необхідно прислухатися до думки оточуючих хоча б для того, щоб не втрачати важливі деталі і приймати рішення обдумано.

Цифра 9 – бронзовий колір аури

Дев’ятка означає сильний характер, чесність і мораль. Володар бронзового біополя – це порядна і принципова людина. Він намагається вести себе стримано, ввічливо, не показує свої почуття і не здійснює імпульсивні, необдумані вчинки.

Навколишні ставляться до нього з повагою, тому що він виконує дані обіцянки і не відмовляється від мети, якщо стикається з труднощами. Він може здаватися байдужим і навіть грубим, але таке поводження є захистом. Йому хочеться приховати свою чутливу, вразливу натуру.

Рекомендації

Людина з числом 9 схильний до самопожертви. Йому складно відповідати на прохання відмовою, тому його добротою нерідко користуються. Важливо не лише надавати допомогу нужденним, але й не забувати про власні інтереси.

Цифра 11 – срібний колір аури

Срібло – це колір мрійників, фантазерів, мислителів і психологів. Людина з срібною аурою має багатий внутрішній світ. Вона комфортно відчуває себе наодинці зі своїми думками, тому намагається уникати шуму і великої кількості людей.

Активне спілкування викликає у нього стрес, тому його життя протікає неквапом, без суєти і погоні за достатком, розкішшю і популярністю. Число 11 нерідко зустрічається у творчих особистостей і діячів мистецтва, які займаються улюбленою справою, але не намагаються домогтися визнання широкої публіки.

Рекомендації

Людині з таким показником потрібно уникати самотності. У нього повинен бути більш поміркований і прагматичний партнер, який зможе взяти на себе побутові та фінансові турботи.

Цифра 22 – золотий колір аури

Золото є символом лідерів і переможців, тому золота аура говорить про таких якостях, як харизма, потужна енергетика і відсутність страху. Людини з числом 22 можна назвати хорошим прикладом для оточуючих, джерелом ентузіазму, мотивації і натхнення. Його не влаштовує середній результат, він має грандіозні плани і завжди прагне до кращого.

Сміливість і винахідливість допомагають йому виходити зі складних і заплутаних ситуацій. Але з-за своїх амбіцій він не дає собі право на помилку і може довгий час згадувати про невдачі.

Рекомендації

Володар золотого біополя ставить собі високу планку, тому рідко буває задоволений результатом. Йому потрібно знизити вимоги до себе і вчитися радіти навіть дрібницям.