Жінка-Лев і чоловік-Скорпіон: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Левом і чоловіком-Скорпіоном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Скорпіон-чоловік і жінка-Лев в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Лев і чоловік-Скорпіон як пара

Лев-жінка і чоловік-Скорпіон – це володарі сильного характеру, харизми і великих амбіцій. Їхні стосунки ніколи не бувають спокійними і стабільними, оскільки вони, з одного боку, наповнені взаємним потягом, романтикою, пристрастю, а з іншого – суперництвом, гарячими суперечками і ревнощами.

Дві самовпевнених особистості схожі між собою – обидва мають високу самооцінку і пред’являють завищені вимоги до потенційного партнера. Незважаючи на те, що в парі Лева і Скорпіона любов змінюється ненавистю, астрологи вважають, що сумісність цих знаків зодіаку може перевищувати 90 відсотків.

Плюси відносин

Жінка-Лев і чоловік-Скорпіон – це красива, ефектна, успішна пара, яка залучає загальну увагу.

У цього поєднання знаків є безліч переваг:

 • Лев і Скорпіон займаються саморозвитком, просуваються по кар’єрних сходах і мотивують один одного на особистісне зростання. Разом вони можуть досягти досить амбітних цілей.
 • Їхнім стосункам не загрожує нудьга, рутина і одноманітність. Жінка вміє підтримувати інтерес чоловіка, а він не перестає за нею романтично доглядати.
 • Захоплення партнерів збігаються, що істотно підвищує їх сумісність. Їм подобається відвідувати ресторани і вечірки, подорожувати, вести активний спосіб життя. У них немає розбіжностей із-за того, як організувати дозвілля.
 • Лев-жінка та Скорпіон-чоловік сумісні інтелектуально. Вони не втрачають взаємний інтерес, навіть коли згасає пристрасть. Кожен з них має широкий кругозір, тому у пари завжди є теми для розмови.
 • Обидва прагнуть до красивої і комфортного життя. Між ними не буває суперечок фінансів. Дівчина-Лев, як і її обранець, не любить економити на собі і воліє дорогі, якісні речі.

Мінуси відносин

У Скорпіона і Лева є спільні риси, але вони не підсилюють їх сумісність, а, навпаки, негативно впливають на відносини. Егоїзм, вимогливість, прискіпливість, самовпевненість, уразливість і злопам’ятність – ці якості притаманні обом.

У подібного поєднання знаків є й інші недоліки:

 • Два володарі високого темпераменту бувають дуже дратівливими та запальними. Вони доводять до гучного скандалу навіть незначний спір.
 • Недовірливий, підозрілий чоловік намагається контролювати і обмежувати свою дівчину, при цьому сам нерідко дає приводи для ревнощів.
 • Скорпіон-чоловік і жінка-Лев лояльні до себе, але вимогливі до обранця. Кожен з них може дорікати партнера в недоліках, перекладати на нього відповідальність за свої помилки, але не помічати власних слабкостей.
 • Обидва схильні до маніпуляцій. Вони можуть спеціально влаштовувати інтриги та провокації, щоб виводити один одного на негативні емоції.
 • Часті конфлікти можуть призвести до емоційного вигорання. В родині чоловіка-Скорпіона і жінки-Лева рідко настає тиша і спокій.

Сумісність Лева-жінки і Скорпіона-чоловіки в дружбі

Висока любовна сумісність знаків зодіаку заважає їхній дружбі. Навіть якщо дівчина і чоловік починають спілкуватися по-дружньому, взаємне фізичний потяг швидко перетворює їх з друзів коханців. Але винятки, коли жінка-Лев і чоловік-Скорпіон дружать, все ж бувають.

Вони розуміють один одного з півслова, можуть вести відверті розмови, не соромляться говорити про душевні переживання і просити про моральної підтримки. Жінка є ініціатором їх спільного відпочинку, пропонує одному-Скорпіону нові захоплення. Поруч з нею він стає активним, заряджає її енергією та ентузіазмом.

Сумісність Скорпіона-хлопця і Лева-дівчата в любові

Важко назвати більш високу сумісність знаків зодіаку в любові, ніж у Лева і Скорпіона. Вони створені для романтики і пристрасті. З-за природного чарівності і сексуальності обох між ними спалахує взаємна закоханість ще в першу зустріч. Їхні стосунки розвиваються стрімко.

Наполегливий чоловік-Скорпіон знає, як позбутися від численних шанувальників дівчини. Вона відчуває його силу, мужність, могутній темперамент і отримує задоволення від красивих залицянь. Він вміє говорити шикарні компліменти, щедро обдаровує кохану подарунками, тому швидко добивається її розташування.

Сумісність пари в ліжку

Інтимне життя Скорпіона і Лева викликає лише захоплення. Ліжко є тим місцем, де знаки не тільки виявляють свою любов і пристрасть, але і миряться після чергового грандіозного скандалу. Незважаючи на те, що чоловік і жінка люблять фліртувати і провокувати на ревнощі, вони не стануть змінювати, оскільки тільки наодинці один з одним можуть втілити будь-які ідеї і отримати максимум задоволення.

Дівчині подобається, що партнер вміє бути активним і в той же час ніжним, ласкавим. Чоловіка-Скорпіона приводять у захват багата фантазія і готовність до сміливих експериментів його гарячою обраниці.

Дівчина-Лев і чоловік-Скорпіон у шлюбі

Лев-дівчина і Скорпіон-чоловік не квапляться оформляти свої відносини. Їм хочеться любові, пристрасті і романтики. Їх зовсім не приваблює перспектива вирішувати побутові проблеми. Жінка-Лев вимоглива до шанувальників і довго вибирає кандидата в чоловіки, а чоловік-Скорпіон не поспішає прощатися з вільним життям і брати на себе зобов’язання. Тому вони свідомо приймають рішення про створення сім’ї. Вона – надійна, смілива, рішуча, він – мужній, відповідальний, безстрашний, тому Скорпіон і Лев можуть стати одне для одного відповідними подружжям.

Амбітний чоловік досягає високого матеріального становища, тому його сімейство зазвичай живе в достатку і комфорт. Цілеспрямована, енергійна жінка хоч і не має великого інтересу до побуту, але вміє поєднувати домашні обов’язки з роботою. Їй подобається, що чоловік-Скорпіон не змушує її сидіти вдома, не обмежує її професійний ріст і саморозвиток. Знаки успішно доповнюють один одного в сімейному житті, хоча їх відносини далекі від гармонійних. Вони голосно лаються, а потім гаряче і пристрасно миряться.

Якими батьками будуть жінка-Лев і чоловік-Скорпіон

Сумісність знаків підвищується із-за того, що Скорпіон-чоловік і Лев-дівчина відповідально ставляться до народження дитини і заздалегідь готуються до його появи. Вони виховують дітей у любові, турботі, ласці, хоча обоє, як люди запальні, бувають чіткими та вимогливими. Вони можуть і балувати дітей, і карати їх за провини або лінь, але завжди намагаються бути справедливими.

Тато-Скорпіон приділяє особливу увагу освіті, а мама-Лев займається розвитком талантів. В їх сім’ї діти ростуть самостійними, сміливими, впевненими в собі і творчими. Вони не бояться бути відвертими з батьками.

Ділова сумісність Скорпіона-чоловіки і Лева-жінки

Самовпевненість і великі амбіції заважають цим знакам зодіаку працювати разом. Але якщо вони вгамують егоїзм заради спільних інтересів, то можуть домогтися будь-яких цілей. Розумний, розважливий Скорпіон і рішучий, сміливий Лев ставлять ділові стосунки вище особистих, якщо розуміють, наскільки вигідним може бути співпраця, наприклад, якщо мають спільний бізнес.

В іншому випадку між ними буде конкуренція, особливо при поєднанні “керівник-підлеглий”. Чоловік захоче обійти начальницю по кар’єрних сходах, а владолюбна дівчина не кожному дозволить командувати собою.

Як чоловіка-Скорпіона завоювати жінку-Лева

До чоловіка знака зодіаку Скорпіон не може залишитися байдужою практично ні одна дівчина, але тільки не Лев. Вона розпещена чоловічою увагою, тому вимоглива до всіх бажаючих підкорити її серце.

Стисло розповімо, як домогтися розташування жінки-Лева:

 • Вона може вибрати чоловіка тільки собі під стать – розумного, привабливого, харизматичного, самодостатнього і успішного. Їй важливо, щоб обранець мав високий соціальний статус і хороше матеріальне становище.
 • З жінкою знака зодіаку Лев треба бути особливо галантним і ввічливим. Чоловікові-Скорпіону доведеться відмовитися від звички критикувати і підколювати. Ця дівчина може слухати тільки компліменти.
 • Їй хочеться відчувати себе особливою, кращою. Скорпіону не варто згадувати про минулі відносини, оскільки вона не терпить конкуренції. Йому потрібно частіше балувати улюблену шикарними букетами, дорогими подарунками і походами в ресторани.

Як Леву-дівчині закохати в себе чоловіка-Скорпіона

Скорпіон-чоловік має високу сумісність з Левом-жінкою через її краси і чарівності. Але в нього завжди є вибір з безлічі інших гідних дівчат. Їй потрібно знати особливості характеру Скорпіона, щоб всерйоз зачарувати його:

 • Цей чоловік може захоплюватися різними жінками, але захоче серйозних стосунків лише з тією, до якої відчуває повагу. Дівчині-Леву не варто поспішати і швидко зближуватися з ним, тому що він любить ігри, інтриги і азарт.
 • Він відчуває себе лідером і не спілкується з тими людьми, які намагаються підірвати його авторитет. Самовпевненою жінці-Леву, яка часто сперечається і нав’язує власну точку зору, слід бути поступливішою і стриманою.
 • У нього є така риса, як недовірливість. Він попрощається з дівчиною, якщо запідозрить її в нещирості і невірності. Цей чоловік не дозволяє собою маніпулювати і не піддається на жіночі хитрощі, особливо якщо вони стосуються весілля.

Як дівчина-Лев і хлопець-Скорпіон ведуть себе при розставанні

Хлопець-Скорпіон і дівчина-Лев можуть неодноразово розходитися і миритися. Особливо часто вони розлучаються в розпал сварки. Знаки однаково поводяться при розставанні – їх поведінка залежить від того, хто є ініціатором розриву.

Кинутий Скорпіон не прощає образ і зрад. Він влаштує гучний скандал і навіть може мстити невірної обраниці, а потім поринути в глибоку депресію. Але в той же час він холоднокровно, без докорів совісті попрощається з дівчиною, якщо знайде їй гідну заміну. Аналогічно надходить і жінка-Лев – вона легко йде сама, але довго не відпускає коханого.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Лев і хлопець-Скорпіон підвищать сумісність, якщо навчаться спокійно спілкуватися, перестануть відчувати терпіння одне одного і какає провокаціями. Часто причиною такої поведінки є банальна нудьга або бажання додати пристрасті відносин.

Їм варто направити свою хаотичну енергію в мирне русло, наприклад, створити спільний бізнес, знайти загальне захоплення або зайнятися екстремальним спортом. Приводом для сварок у цієї пари нерідко стають ревнощі і взаємну недовіру. Жінка боїться бути кинутою, а чоловік хоче контролювати кожен крок своєї обраниці. Слід вчитися довіряти один одному і змиритися з тим, що у кожного є особисті межі.