Вік душі по нумерології – розрахунок по даті народження і значення

В нумерології є таке поняття, як “стара душа”. Це означає, що душа приходить у цей світ далеко не в перший раз. У статті ми розповімо, як розрахувати вік своєї душі або дитини, а також дамо розшифровки віку.

Скільки років живуть душі

Нумерологія допомагає не тільки зрозуміти особливості людини, характер, таланти або призначення, але і дізнатися про його минулого життя. Вважається, що будь-яка душа проходить реінкарнацію, тобто перероджується і кожен раз приходить в матеріальний світ у новому тілі.

Вік душі – це енергетична пам’ять, накопичена за час всіх попередніх втілень. При кожному наступному народженні вона з’являється на Землі з набором знань для того, щоб пройти певні кармічні уроки або закрити борги. Її стан не залежить від біологічного віку, тому деякі діти змалечку виявляють себе мудрецями.

Стара душа – що це значить по нумерології

Будь-яка душа може перевтілюватися десятки, сотні і навіть тисячі разів, але її стан не залежить від кількості прожитих років. Стара душа по нумерології – це душа, яка не тільки неодноразово перерождалась, але і в одному зі своїх минулих втілень повністю виконала призначені їй кармічні борги. Це означає, що така душа з’являється на Землі з власної волі, а не для відпрацювання уроків, посланих Всесвіту. Молодий називають душу, яка знаходиться на початку свого шляху. Їй ще належить пережити безліч життів у різних тілах.

Стару душу можна назвати майстром. Вона володіє багатим досвідом, її завдання в цьому житті полягає в тому, щоб допомагати людям і ділитися знаннями. Але, як і інші душі, вона не пам’ятає себе до народження, тому нерідко допускає помилки, властиві молодим душам, і не реалізує свій потенціал. В цьому випадку Вищі Сили роблять все, щоб нагадати людині, навіщо він в черговий раз з’явився на світ, посилають йому труднощі і неприємності на роботі або в родині, чим змушують змінюватися. Як тільки настає розуміння і прозріння, з’являються нові можливості і зникають страхи.

Визначити вік своєї душі можна різними способами. Молоду душу можна дізнатися по її прагнення до різноманітності і щирого інтересу до всього нового, в тому числі до людей, речей, подій та емоцій. Людина зі старою душею, навпаки, не особливо цікавиться матеріальним світом, а знаходиться в пошуку мудрості і знань. У нього часто виникає стан під назвою дежавю – відчуття, що він бував в подібних ситуаціях багато разів. З допомогою нумерології можна порахувати, скільки разів втілювалася душа, і дізнатися, стара чи молода.

Як розрахувати вік душі за датою народження

Вирахувати вік своєї душі можна по даті народження. Для цього потрібно провести прості розрахунки – скласти цифри дня, місяця і року народження, а потім привести суму до однозначного числа.

Покажемо на прикладі 24 квітня 1979 року:

  • 2+4+0+4+1+9+7+9=36;
  • 3+6=9.

Вийшла дев’ятка – в нумерології така душа вважається старої.

Скільки років вашій душі – розшифровки по нумерології

В нумерології немає чітких критеріїв і однозначних відповідей на питання, скільки років душі. Число показує лише приблизний діапазон з різницею в 100 років. Але не так важливий сам вік, як його вплив на конкретну людину.

Знаючи стан душі, можна оцінити поточну життя, зрозуміти, в якому напрямку слід розвиватися, і як реалізувати свій потенціал. Розповімо докладніше про значення кожного числа душі.

Вік душі – число 1

Одиниця – це число молодої душі, для якої поточне втілення є першим. У неї ще немає боргів по кармі, тому її основне завдання – вивчити світ і набратися досвіду.

Для володаря цього числа душі характерна дитяча безпосередність, допитливість і жага життя. У нього ще не розвинений внутрішній голос, тому він часто допускає помилки, невиправдано ризикує і потрапляє в небезпечні ситуації.

Такій людині необхідно аналізувати інформацію і вибирати з усього обсягу тільки те, що допоможе в саморозвитку. Він потребує друзів і партнерів, які можуть стати для нього наставниками.

Вік душі – число 2

Вік душі з числом 2 становить не більше ста років. Вона вже накопичила певний досвід за час минулих втілень, але продовжує робити помилки та робити невірний вибір. Її завданням у поточному земного життя є розвиток комунікацій.

Людині потрібно вчитися налагоджувати зв’язки, знаходити підхід до різних людей, одержувати від них знання, домовлятися і шукати компроміс. Його кармічний урок – подолати егоїзм і зайву самовпевненість через взаємодію з суспільством.

Вік душі – число 3

Душа з числом 3 вважається юної, хоча її вік може досягати 200 років. У нинішньому втіленні у неї вже є певний багаж знань, оскільки вона пройшла два важливих уроку: навчилася бути самостійною і вибудовувати відносини з зовнішнім світом.

На даному етапі їй необхідно реалізувати свій природний потенціал, наприклад, через творчість, науку або бізнес. Людині з таким показником хочеться домогтися визнання, тому він має велике коло друзів, прагне бути в центрі уваги і продемонструвати оточуючим свої таланти.

Вік душі – число 4

Якщо душа має число 4, то вона перебуває на етапі дорослішання. Її вік може складати від 200 до 300 років. Власника такого числа душі можна назвати інтелектуалом. Він виглядає спокійним і розважливим.

До цього моменту він вже має інтуїцію, яка допомагає йому приймати вірні рішення. Він володіє сильною енергетикою, досвідом і знаннями, тому може сам стати наставником, вчителем і експертом. Навколишні ставляться до нього з повагою, прислухаються до його порад, і навіть звертаються за допомогою.

Вік душі – число 5

Вважається, що душа з числом 5 вже досягла зрілості, тому що на поточний момент вона існує близько 500 років. Її завдання після чергового переродження – розвиток, рух і розширення горизонту.

Людина з таким числом веде активний спосіб життя, прагне вивчити світ, отримує знання і експериментує, тому що хоче робити відкриття. У нього відбувається своєрідне перемикання – з власних бажань до бажань інших людей. Йому хочеться піклуватися, допомагати нужденним, відчувати себе потрібним і корисним.

Вік душі – число 6

Душа з числом 6 досягла високого ступеня зрілості, її вік може становити понад 600 років. Така людина вже націлений не на навчання і пізнання, а на допомогу і передачу свого досвіду підростаючим поколінням. Йому хочеться ділитися знаннями, бути наставником і провідником.

В ньому вже немає таких якостей, як дитяча допитливість і імпульсивність. Він веде себе спокійно, стримано і розважливо. Його можна назвати самодостатньою особистістю, яка дає мудрі поради, але не нав’язує людям власні погляди, цінності і традиції.

Вік душі – число 7

Сімка є знаком мудрої душі, яка існує у Всесвіті близько тисячі років. До цього віку вона вже володіє багатим досвідом, тому людина з числом 7 душі розуміє, чого він хоче від життя, від оточення і від себе. Він має чіткі цілі та впевнено рухається до них. Зазвичай його інтереси зосереджені не на матеріальних речах, а на духовних цінностях.

Його завдання в поточному втіленні – максимально використовувати свій інтелект і досвід. Він уміє пояснювати складні теми простими словами, тому може бути оратором або лідером, за яким йдуть люди. У нього також є потенціал новатора і творця.

Вік душі – число 8

Людини з таким числом можна назвати мудрецем, тому що в цьому випадку вік душі перевищує тисячу років. Це багатогранна особистість, яка занурена у власний світ. Оточуючим складно зрозуміти справжні почуття і думки такої людини, тому для інших людей він є цікавим, але загадковим і незрозумілим персонажем.

Він володіє потужним внутрішнім стрижнем, тому веде себе мудро і відповідально, але вміє здійснювати дії, на які не наважиться ніхто інший. Його завдання в поточній земного життя полягає в самопізнанні.

Вік душі – число 9

Душа з числом 9 називається старою. Дізнатися її справжній вік неможливо, оскільки вона існує кілька тисячоліть і знаходиться на фінальному етапі. Поточне земне втілення може бути останнім, тому її метою є служіння людям.

Володар цього числа від природи наділений могутньою інтуїцією, тому добре розуміє почуття іншої людини. У нього може бути талант лікаря, вчителя, психолога, гуру або священика. Він вміє співчувати, знімати душевну біль, надихати і дарувати надію.

Якщо у вашої дитини стара душа

Нумерологія дозволяє не тільки відповісти собі на питання: “Скільки років живе моя душа?”, але і зробити розрахунки для своєї дитини. Старі душі, навіть якщо вони перебувають в дитячих тілах, шукають відповіді на сакральні питання. Тому у таких дітей ще в юному віці з’являється інтерес до психології, духовності і самопізнання. Вони не захоплюються дитячими або підлітковими іграми, а віддають перевагу усамітнення, наприклад, з книгою. Часто володіють тонкою інтуїцією і бачать віщі сни. У них може бути неусвідомлене бажання піклуватися про батьків, брати за них відповідальність, особливо якщо батьківські душі ще молоді.

Бувають ситуації, коли батьки з допомогою нумерології з’ясовують за датою народження вік душі їх сина або дочки і розуміють, що вона вже стала зрілою або старої. У цьому випадку дитина може бути для них кармічним учителем, наставником і провідником, який допомагає пройти земний шлях і здобути мудрість.

Завдання мами і тата – зрозуміти його особливості, побачити інтереси та здібності, допомогти йому розкрити вроджений талант і не заважати його самореалізації. Для цього їм потрібно забути про свої амбіції, не нав’язувати власних очікувань, а спробувати створити для нього комфортні та спокійну атмосферу. Важливо, щоб він міг відчути їхню любов, підтримку і захист.