Нумерологія паспорта: розрахунок за серією та номером, розшифровка значень

Згідно нумерології, у серії та номера паспорта зашифровано важливе число, яке може впливати на ваші вчинки. Розберемося, як її порахувати і що воно означає. Ми підготували для вас розшифровки всіх цифр, а також у статті ви знайдете корисні поради.

Як паспортні дані впливають на ваше життя

Паспорт – важливий документ, а згідно нумерології, його серія і номер – це цифровий код, який може впливати на поведінку, цілі і бажання людини. З допомогою паспортних даних можна визначити характер, сферу для самореалізації, амбіції, перспективи кар’єрного зростання, фінансовий потенціал, стосунки з оточуючими і навіть можливі перешкоди.

Кількість паспорта повинно гармоніювати з енергетикою чисел людини, наприклад, з числом долі або імені. Якщо між ними є дисбаланс, можуть виникати труднощі, наприклад, у кар’єрі, бізнесі або особистого життя. Наприклад, цифри, які символізують стабільність і обережність, можуть перешкодити в реалізації амбітного проекту. Під їх впливом виникають сумніви і з’являється небажання ризикувати. З цієї причини нумерологи радять розрахувати число паспорта, дату його видачі, щоб відразу знати, яка енергетика закладена в цьому цифровому коді.

Розрахунок числа паспорта з нумерології

Кількість паспорта рекомендується розраховувати кожен раз, коли він змінюється: при видачі дубліката, при досягненні 20 або 45 років, при зміні прізвища і т. д. Розрахунок паспортних даних відбувається за загальним правилом нумерології – цифри серії та номера підсумовуються до того моменту, поки не вийде однозначне число.

Розглянемо на прикладі неіснуючого документа з числами 2233 444556:

2+2+3+3+4+4+4+5+5+6=38=3+8=11=1+1=2.

В даному випадку число паспорта – це двійка.

Значення цифр у паспорті

Нумерологія допомагає не тільки зрозуміти значення числа, але і правильно використовувати його енергетику. Наприклад, цифри в паспорті можуть показати, в якому напрямку варто шукати своє призначення, які якості слід посилити або, навпаки, опрацювати і послабити. Розглянемо докладніше зміст усіх можливих чисел паспорта.

1

Одиниця – це число лідера, амбітного, цілеспрямованого і впевненого в собі людини, яка не боїться брати відповідальність і вміє вирішувати завдання будь-якої складності. Ця цифра посилює такі якості, як сміливість і силу волі, допомагає досягати нових цілей, просуватися по кар’єрних сходах і розвивати бізнес.

Порада:

При такому числі паспорта слід стежити за собою, щоб амбіції не перетворилися в гординю, марнославство і агресію. Негативний вплив цифри проявляється як деспотизм, прагнення ігнорувати інтереси оточуючих і нав’язувати свою думку.

2

Двійка символізує співробітництво. Під її впливом посилюються такі риси, як товариськість, дружелюбність і навички дипломатії. Ця цифра допомагає знайти щастя і гармонію, наприклад, знайти партнера або змінити сімейні відносини в кращу сторону. Завдяки їй вдається знаходити взаємовигідні рішення, налагоджувати зв’язки і вирішувати конфлікти у діловій сфері.

Порада:

Таке число паспорта вказує на бажання відпустити ситуацію і перейти з кар’єри на особисте життя. Якщо у вас є грандіозні плани у професії, то потрібна завзятість, щоб не розслабитися і не відмовитися від своєї мети.

3

Трійка є числом оптимізму, радості та гумору. Вона допомагає дивитися на життя з позитивом, позбутися від тривожних думок і простіше ставитися до дрібних неприємностей. З її появою може виникнути атмосфера флірту і романтики, можливо, ви будете оточені увагою нового шанувальника. Цифра також сприяють розкриттю таланту в творчій сфері: мистецтво, музика, театр і т. д.

Порада:

Під впливом цього числа з’являється бажання отримувати задоволення від життя, але послаблюються такі якості, як наполегливість і цілеспрямованість. Щоб енергетика цифри 3 не стала негативною, потрібно бути більш відповідальним і частіше проявляти ініціативу.

4

Цифра чотири – це символ працьовитості і завзятості. Четвірка, що допомагає у побудові кар’єри і реалізації складних проектів. З її допомогою виявляються кар’єрні амбіції, з’являється бажання досягти стабільності і високого матеріального становища. Але під її впливом може розвиватися трудоголізм і пропадати інтерес до інших сфер життя, наприклад, до сімейних відносин.

Порада:

Якщо 4 є числом вашого паспорта, намагайтеся проявляти увагу до близьких, частіше проводити з ними час і не йти з головою в кар’єру. Не забувайте, що в житті має бути місце не тільки для роботи, але і для любові, відпочинку й хобі.

5

П’ятірка відповідає за інтерес до життя, за бажання отримувати новий досвід, експериментувати, відвідувати місця, незвичайні і заводити знайомства. Під її впливом з’являються думки про те, щоб змінити обридлу роботу, кардинально змінити вид діяльності, переїхати або відправитися в подорож. Ця цифра допомагає зробити вибір, на який раніше не вистачало сміливості.

Порада:

Цифра спонукає до несподіваних, непередбачуваних і різких дій, тому кожне рішення треба ретельно обдумувати, наприклад, не писати заяву про звільнення чи не подавати на розлучення під впливом емоцій.

6

Шістка є символом краси, любові і гармонії. Коли починає діяти енергетика цієї цифри, посилюються такі якості, як чуйність, почуття справедливості і виникає бажання допомагати оточуючим. Завдяки цьому числу на перший план виходять інтереси близьких, сімейна ситуація змінюється на краще і з’являється шанс досягти взаєморозуміння з партнером.

Порада:

Під впливом числа загострюється почуття обов’язку. Не потрібно брати на себе всю відповідальність за події, що відбуваються, шукати свою провину в помилках і ситуаціях, на які впливають і інші люди. Слід робити висновки зі своїх невдач, а не дорікати себе.

7

Сімка вважається знаком мудрості, прозріння і розвитку. Якщо вона з’являється у вашому житті, то виникає інтерес до навчання, самопізнання і духовним практикам. З її появою може загостритися інтуїція. Для цієї цифри характерно усамітнення, бажання побути на самоті і зануритися в свої думки, тому кар’єрне зростання і романтичні відносини відходять на другий план.

Порада:

В пошуку знань і істини не варто відмовлятися від матеріальних благ, спілкування з друзями і близькими або ставати аскетом. Енергетику числа 7 потрібно використовувати для того, щоб допомагати людям, наприклад, слухати і давати мудрі поради.

8

Цифра вісім символізує достаток, благополуччя і достаток. Під впливом цього числа починаються позитивні зміни у фінансовій сфері. Наприклад, завдяки вісімці відбувається підвищення в посаді, надходять вигідні пропозиції по бізнесу або з’являється можливість отримати прибуток від вкладень. Дана цифра допомагає вирішити проблеми з грошима.

Порада:

Таке число паспорта стимулює більше заробляти і витрачати, але саме через нього пропадає інтерес до духовної сторони життя, задоволення доставляють тільки матеріальні блага. Не забувайте про саморозвиток!

9

Дев’ятка робить людину більш відкритим, привітним, добродушним і проникливим. У оточуючих виникає бажання звернутися до вас за порадою, розповісти про свої почуття, поділитися переживаннями і отримати моральну підтримку. З появою цієї цифри часто налагоджуються стосунки в сім’ї, згладжуються конфлікти і з’являються нові інтереси.

Порада:

Під впливом цього числа ви можете стати більш сентиментальним, чутливим і вразливим. Не варто пред’являти завищені вимоги до себе і близьким.

Що означають серія та номер вашого паспорту в нумерології

В нумерології можна не тільки порахувати число паспорта. Його номер і серія окремо теж мають важливі значення:

 • Зовнішній образ – це сума чотирьох чисел серії паспорта. З його допомогою можна зрозуміти, як до вас ставляться оточуючі.
 • Внутрішній образ – сума шести цифр номера. Він вказує на приховані думки і несвідомі переживання.

Зробимо розрахунок цих показників на прикладі неіснуючого документа з числами 1234 098765. Зовнішній образ – це 1+2+3+4=10=1+0=1. Внутрішній образ – це 0+9+8+7+6+5=35=3+5=8.

Дамо коротку розшифрування цифр зовнішнього образу:

 • 1 – оточуючі відчувають до вас повагу, цінують вас за сміливість і оригінальність, але їх можуть відштовхнути такі якості, як замкнутість і відчуженість;
 • 2 – дружелюбність допомагає заводити корисні знайомства, але надмірна відкритість і доброзичливість залучають корисливих людей;
 • 3 – трійка може створювати враження безвідмовного і чуйної людини, який готовий безоплатно пропонувати свою допомогу нужденним;
 • 4 – завдяки четвірці навколишні бачать у вас талант миротворця, який здатен виходити з складних ситуацій і залагоджувати конфлікти;
 • 5 – п’ятірка робить вас непередбачуваним, імпульсивним і спонтанним, тому оточуючі не завжди розуміють ваші вчинки;
 • 6 – цифра відповідає за високу самооцінку, впевненість у своїх поглядах і рішеннях, вона створює образ вольової та амбітної особистості;
 • 7 – число характерно для людини, яка любить брати на себе занадто багато відповідальності, тому не дає близьким робити власний вибір;
 • 8 – навколишні помилково можуть прийняти практичність за жадібність і матеріалізм, а стриманість за байдужість і відстороненість;
 • 9 – з-за дев’ятки може скластися враження про вас, як про авторитарний людині, який не здатний на співчуття.

Кожне число у внутрішньому образі (номер паспорта) може вказувати на певну проблему:

 • 1 – почуття самотності, покинутості;
 • 2 – труднощі в спілкуванні, невпевненість в собі;
 • 3 – апатія, втрата інтересу до повсякденних справ через відсутність улюбленої справи;
 • 4 – зацикленість на грошах і трудоголізм;
 • 5 – занижена самооцінка і пасивність;
 • 6 – образи на оточуючих через їх невдячності;
 • 7 – звичка перекладати вину і відповідальність на інших людей;
 • 8 – нездатність отримувати задоволення від матеріальних благ;
 • 9 – схильність занурюватися у свої фантазії і йти від реальності у світ ілюзій.