Енергетичний психотип за датою народження – розрахунок і розшифровка значень

У статті ми розповімо, як дізнатися свій енергетичний тип. Згідно нумерології, ви можете бути магом, вампіром або донором. Розберемося, як розрахувати психотип по даті народження і розшифрувати значення.

Який у вас енергетичний тип – чорний маг або вампір

Кожна людина володіє унікальною енергетикою, яка визначає його особисті якості, достоїнства та недоліки, а також впливає на відносини з іншими людьми: він може заряджати оточуючих енергією, позитивом, мотивацією або, навпаки, використовувати їх для відновлення життєвих сил і викликати при спілкуванні почуття емоційного дискомфорту.

В нумерології прийнято виділяти 5 психотипів: донор і вампір, білий і чорний маг, а також нейтрал. Визначити свій енергетичний тип можна за датою народження.

Як розрахувати свій енергетичний тип по нумерології

Для визначення психотипу потрібно знайти суму чисел дня, місяця та року народження. Якщо при розрахунках виходить двозначне число, то за загальним правилом нумерології його необхідно спростити, тобто скласти цифри, щоб в результаті вийшло від 1 до 9. Покажемо обчислення на прикладі дати 25 травня 1995 року:

  • 2+5+0+5+1+9+9+5=36;
  • 3+6=9 – в даному прикладі енергетичний тип відповідає дев’ятці.

Розшифровка значень по нумерології

Знання психотипів по нумерології допомагає вибудовувати правильні стосунки з оточуючими, а також коригувати свою поведінку і працювати над власними недоліками характеру. Розповімо докладніше про значення кожного енергетичного типу.

Вампір – числа 1 і 2

В нумерології енергетичним вампіром називають людину, яка за датою народження має числовий код 1 або 2. Енергія інших людей є для нього джерелом життєвих сил і спосіб досягнення власних цілей. Після спілкування з ним виникає відчуття втоми, спустошеності, безсилля, зневіри чи, навпаки, хвилювання і тривоги.

Йому набагато простіше отримувати негативні емоції, ніж позитивні. Він провокує суперечки, конфлікти, скандали, робить уїдливі зауваження, критикує оточуючих або навантажує їх своїми проблемами, скаргами, вселяє песимізм чи провину.

Донор – числа 5 і 7

Донор – це людина, яка є джерелом життєвих сил для оточуючих. В нумерології є різновиди цього психотипу. Донори так званого нижчого порядку намагаються врятувати всіх навколо, тому їхня допомога буває недоречним і нав’язливою. Володарі такого енергетичного типу частіше за інших стають жертвами вампірів, оскільки бояться образити їх відмовою або байдужістю.

Донори високого рангу мають ті ж числа за датою народження, але можуть не просто ділитися енергією, а навіть бути цілителями. І тим, і іншим потрібно захищатися від людей-вампірів і відновлювати внутрішній баланс.

Нейтрал – числа 3, 6 і 8

З точки зору нумерології, нейтрал – це людина, яка володіє сильним енергетичним полем і високим життєвим тонусом. Він має внутрішні джерела ресурсів, тому не намагається заряджатися від оточуючих.

У той же час у нього є захист від вампірів, тому він може протистояти їх психологічним атакам, маніпуляцій та інтриг. У нього не виникає апатії або виснаження після спілкування з емоційно важкими людьми.

Білий маг – число 9

Білий маг у нумерології – це людина, що відрізняється від донора за датою народження, маючи потужну позитивну енергетику та вміючи заряджати інших людей. Його перевага полягає в умінні контролювати власну енергію і поповнювати її запаси. Він не дозволяє оточуючим користуватися своїми ресурсами і самостійно вирішує, з ким ділитися життєвими силами.

В даному випадку потрібно не тільки порахувати значення енергетичного коду, але і повною мірою розкрити вроджений потенціал. Якщо він зможе розвинути свої здібності, то стане абсолютно невразливим для вампірів.

Чорний маг – число 4

Чорний маг у нумерології – це людина, яка здатна переходити з одного стану в інший. Це означає, що при сприятливих умовах його характеристика нагадує нейтрала, але при дефіциті життєвих сил він починає заряджатися енергією оточуючих і користуватися їх ресурсами.

Сам він ніколи не виступає в якості донора і вміє протистояти атакам інших людей. При такому значенні енергетичного коду людина може ставати навіть більш наполегливим і агресивним, ніж звичайні вампіри, тобто бути провокатором і ініціатором конфліктів.

Сумісність енергетичних психотипів в нумерології

Відносини двох людей багато в чому залежать від їх психотипів. Вони можуть вдало доповнювати один одного або, навпаки, конфліктувати через нестачу енергії. Виняток становлять пари білих або чорних магів – зазвичай вони утворюють нейтральні спілки. Розповімо докладніше про найцікавіші поєднаннях енергетичних типів з точки зору нумерології.

Два нейтрала

При такому поєднанні психотипів обидва партнери є самостійними, самодостатніми особистостями. Вони не звикли ділитися енергією один з одним, оскільки кожен має потужний запас життєвих сил.

Може скластися вдалий діловий союз, але в романтичних або сімейних відносинах буде не вистачати потягу, пристрасті та уподобання. Для збереження пари потрібно мати спільні цілі, інтереси і захоплення.

Два вампіра

Даний союз вважається одним із самих складних, конфліктних і нестабільних. Обидва партнери відчувають дефіцит енергії, але не мають власного джерела життєвих сил.

Між ним часто виникають суперечки, скандали, взаємні докори, інтриги і зради. Вони можуть зберегти свої відносини, якщо навчаться заряджатися в соціумі, використовувати для підзарядки спілкування з іншими людьми, при цьому не мучити один одного ревнощами.

Два донора

Партнери-донори мають сильне взаємне тяжіння. Але проблема полягає в тому, що вони не можуть позбутися від надлишку енергії, з-за чого в парі виникає напруження і роздратування, відчуття, що кожному з партнерів не вистачає особистої свободи.

Діти, які з’являються в таких сім’ях ростуть в умовах гіперопіки і тотального контролю. Донорам необхідно правильно розпоряджатися своїми ресурсами, наприклад, не нав’язувати турботу один одному, а допомагати нужденним.

Вампіри з донорами

У пари можуть бути напрочуд гармонійні стосунки, оскільки донору необхідно ділитися енергією, а вампірові – поглинати її. Таким чином кожен їх них задовольняє свої потреби.

Проблеми виникають, якщо у партнера-донора настає емоційне виснаження, він відчуває дефіцит життєвих сил. У цьому випадку вампірові потрібно проявити терпіння і дозволити їй відновитися.

Нейтрал з донором

Стосунки пари залежать від того, чи зможе донор дотримуватися особисті кордону і вихлюпувати свою енергію не в родині, а в суспільстві, наприклад, займатися благодійністю або вибрати професію, яка пов’язана з наданням допомоги.

В іншому випадку нейтралу швидко набридне нав’язливе увагу партнера, його довгі розмови і прагнення постійно з’ясовувати стосунки. А в очах донора він почне виглядати байдужим і відстороненим.

Нейтрал з білим магом

Союз вважається одним з найбільш сприятливих, оскільки у партнерів немає нездорової емоційної залежності. Між ними складаються стабільні, рівні стосунки, особливо якщо їх об’єднує не тільки шлюб і побут, але і спільні захоплення або теми для розмови.

Обидва можуть бути один для одного цікавими співрозмовниками і однодумцями. Для збереження пари білому магу потрібно періодично позбавлятися від дефіциту енергії, але через спілкування з нейтралом, а з іншими людьми.

Нейтрал з чорним магом

Відносини цієї пари тривають рівно до того часу, поки чорний маг не почне відчувати емоційне виснаження і потреба в енергії, яку нейтрал не здатний задовольнити.

Партнеру-магу необхідно самостійно шукати джерела життєвих сил, а не перетворюватися у вампіра. Нейтрал стійкий до психологічним атакам, тому спроби спровокувати конфлікт дадуть протилежний результат – він віддалиться ще сильніше.

Чорний маг з білим

В нумерології відносини між чорним магом і білим магом вважаються стабільними і гармонійними. Обидва є самодостатніми особистостями, але якщо в одного партнера-мага виникає дефіцит енергії, то другий може задовольнити ці потреби.

Саме в парі з білим магом чорному не потрібно ставати вампіром, оскільки енергетичний обмін відбувається екологічно для обох.

Донор з білим магом

Для донора ці відносини є ресурсними, оскільки білий маг вміє зберігати кордону і вести себе як нейтрал, але при необхідності може зарядити обранця і повернути його в стан тонусу.

Партнер-маг стає для донора покровителем, наставником, вчить його керувати енергією, шукати джерела життєвих сил і протистояти атакам людей-вампірів. Між ними є потяг, тому незначні конфлікти не загрожують союзу.

Донор з чорним магом

Складний і неоднозначний союз. На початку стосунків обох влаштовує те, як відбувається спілкування і обмін енергією. Але в парі можуть виникати проблеми, тому що партнер-маг буває надто наполегливим і навіть агресивним, якщо відчуває дефіцит життєвих сил.

Він вимагає набагато більше, ніж може дати донор. Йому необхідно бути більш уважним, стриманим, пам’ятати про почуття міри, користуватися донорської енергією акуратно і обережно.

Вампір з білим магом

Для вампіра білий маг є найбільш підходящим партнером, тому що він вміє ділитися енергією, але з урахуванням власних можливостей, не на шкоду собі.

На відміну від донора світлий маг може протистояти атакам вампіра, але в той же час підтримує баланс у відносинах, не змушує обранця шукати джерела життєвих сил на стороні, у тому числі в спілкуванні з протилежною статтю.

Вампір з нейтралом

Така пара може постійно знаходитися на межі розставання. Нейтрал не здатний заряджати інших людей енергією, якої так потребує його обранець.

Вампір може довгий час не усвідомлювати таку особливість партнера і провокувати на емоції все сильніше і сильніше, але безрезультатно. Нейтралу швидко набридають психологічні атаки, тому він або відсторонюється, або розриває відносини.

Чорний маг з вампіром

У власників даних психотипів рідко виникають тривалі відносини або глибока прихильність. Кожен з них прагне отримати від іншого енергію, тільки маг діє ще більш жорстко, ніж вампір, що часто призводить до взаємних образ і скандалів.

Обом потрібно підвищувати рівень духовності, щоб шукати джерела життєвих сил у зовнішньому світі, а не отримувати енергію через конфлікти.

Як захиститися від енергетичного вампіра

В нумерології є енергетичні типи, які добре поєднуються з партнерами, схильними до вампиризму. Приміром, у відносинах з вампіром білому магу достатньо навчитися відстоювати свої кордони. Донорам необхідно прикладати значно більше зусиль для захисту від людей-вампірів.

Ми зібрали для вас корисні рекомендації:

  • Не ведіться на провокації, якщо вампір намагається втягнути вас у конфлікт або викликати неприємні почуття. Вчіться протистояти його претензій або скарг. По можливості відразу ж припиняйте розмову і розривайте контакти.
  • Шукайте джерела позитивних емоцій після спілкування з вампірами. Можна слухати розслаблюючу музику, дивитися улюблені фільми, гуляти на свіжому повітрі, їздити на природу в приємній компанії або проводити час з вихованцями.
  • Якщо вампіром є ваш партнер або близька людина, спробуйте розповісти йому про його особливості і запропонуйте навчитися заповнювати запаси енергії не за ваш рахунок.
  • Носіть талісмани, захисні обереги і займайтеся духовними практиками.