Число експресії у нумерології – розшифровка характеру і талантів

Знаючи число експресії або число вирази, можна дізнатися про якості людини, його особливості і таланти. У статті ми розповімо, як розрахувати кількість експресії в нумерології, і дамо розшифровки значень.

Що таке число експресії в нумерології

Кількість експресії відображає сильні і слабкі сторони особистості. Воно розкриває здібності, манеру поведінки і найяскравіші риси, які кидаються в очі оточуючим. В нумерології його ще називають числом вираження.

Як розрахувати кількість вирази з нумерології

Кількість вираження вважають за повного імені людини (ім’я, прізвище, по батькові). Для цього потрібно перевести літери, числа.

Таблиця для імен російською мовою:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Р Д Е Е Ж З
@@@

Ї До Л М Н Про П Р
З Т У Ф Х Ц Год Ш Щ
Ъ S Ь Е Ю Я

Таблиця імен з англійською алфавітом:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z
  1. Знаходимо числове відповідність кожної літери імені.
  2. Складаємо числа окремо в імені, прізвища та по батькові.
  3. Складаємо отримані значення імені, прізвища та по батькові.
  4. Якщо де-то виходить двозначне число, доводимо його до однозначного, складаючи цифри, з яких воно складається.

Виконаємо розрахунок на прикладі: Іванов Петро Іванович.

  • Іванов: 1+3+1+6+7+3=21=2+1=3;
  • Петро: 8+7+2+9=26=2+6=8;
  • Петрович: 8+6+2+7+3+1+7=34=3+4=7.
  • 3+8+7=18.
  • Складаємо до однозначного: 1+8=9. 9 – це і є число експресії.

В нумерології ще є поняття малої експресії – коли вважається не повне ім’я, а те ім’я, яким вас найчастіше називають. Це може бути зменшувально-пестливе (Настуся, Іванку), яким вас називають будинку, або лише прізвище, якщо вас так прийнято називати, наприклад, на роботі.

Припустимо, в колі друзів хлопця частіше називають “Макс”, а не Максим. Кількість вираження одно 1 (5+1+3+1).

Розрахунок за датою народження

Якщо ви міняли ім’я або прізвище, можна розраховувати число вираження за датою народження. Для цього прийнято складати всі цифри в даті народження. Але це вже буде не кількість експресії, а число долі. Його можна розрахувати в онлайн-калькуляторі на нашому сайті. Там же зібрані розшифровки.

Значення числа вираження

Нижче ми зібрали розшифровки для кожного числа експресії — від 1 до 9. А також ви знайдете рекомендації, як правильно користуватися своїми перевагами і швидше досягти цілей в житті.

Число експресії 1

Загальна характеристика

Люди з числом експресії 1 відчувають на собі енергію Сонця. Це яскраво виражені лідери. Вони активні та амбіційні, але іноді бувають агресивними. Близькі вважають їх непохитними. Представники числа вирази 1 вміють ставити перед собою цілі і йти до них впевненими кроками. Їх неможливо переконати або змусити відмовитися від мрії. Але із-за нездатності підлаштовуватися під обставини такі люди іноді ламаються. Вони дуже вимогливі до себе і тяжко сприймають невдачі.

Здібності

“Одиниці” – наполегливі, вони можуть втілювати в життя найскладніші завдання, які іншим здаються чимось фантастичним.

Рекомендації

Дозволяйте собі іноді відпочивати і розслаблятися. Контролюйте емоції і не проявляйте агресію по відношенню до людей. Навіть якщо щось не влаштовує, це не привід зриватися.

Число експресії 2

Загальна характеристика

Представники числа виразу 2 — м’які, чарівні й артистичні, але в той же час трохи відсторонені від реальності і пасивні. Це люди-загадки. У них сильно розвинена інтуїція – так позначається вплив Місяця. Зазвичай вони багато роздумують, але мало роблять. “Двійки” люблять аналізувати і представляти, як можуть розвиватися події.

Вони комунікабельні і знаходять спільну мову навіть з самими складними співрозмовниками. Такі люди відчувають себе щасливими тільки в оточенні близьких: вони не терплять самотності. Головним недоліком є нездатність швидко приймати рішення. “Двійки” не квапляться змінювати своє життя і часто перекладають відповідальність на інших. Вони не форсують події, коли це необхідно, а воліють плисти за течією.

Здібності

Люди з числом експресії 2 тонко відчувають і володіють розвиненим художнім смаком. Це талановиті дипломати, здатні примирити навіть злісних ворогів.

Рекомендації

Приймайте рішення самі. Думка оточення можна врахувати, але не можна знімати з себе відповідальність.

Число експресії 3

Загальна характеристика

“Трійки” — ініціативні, товариські, незалежні та успішні особистості. Вони відчувають на собі вплив Юпітера і завжди в центрі уваги. Представники числа вираження 3 виділяються на загальному тлі. Вони нерідко відчувають свою перевагу над іншими, тому можуть бути примхливими і вимогливими. З ними складно підтримувати рівні відносини: час від часу відбуваються конфлікти.

Здібності

Кількість експресії 3 означає, що перед нами творча особистість. Такій людині подобається створювати красу і оточувати себе незвичайними речами. Нестандартне мислення допомагає йому знайти вихід із ситуацій, які на перший погляд здаються нерозв’язними. Такі люди вміють заговорити кого завгодно і перевести на свій бік навіть ворогів.

Рекомендації

не Можна зупинятися на половині шляху і закидати справи тільки тому, що інтерес до неї втрачено. Доводьте розпочату справу до кінця.

Число експресії 4

Загальна характеристика

Кількість експресії 4 знаходиться під впливом міфічної планети Раху. Його представники — стабільні, вперті і дисципліновані особистості. Вони вміють відстоювати свою думку. Їх не цікавить, що думають оточуючі. Такі люди практичні і звикли все добиватися своєю працею. Вони не чекають подарунків від долі і багато працюють. “Четвірки” воліють дивитися на світ тверезим поглядом і не витають у хмарах. Вони не піддаються паніці і не поступаються своїми принципами заради того, щоб опинитися у виграшному становищі.

Представники числа експресії 4 — надійні та вірні. Згідно нумерології, їхні слабкі сторони — недовірливість і похмурість. Вони постійно чекають від оточуючих підступу, тому довго придивляються до потенційних друзів або діловим партнерам. Їм складно підпустити когось до себе надто близько, з-за чого вони нерідко проводять час у самоті.

Здібності

“Четвірки” педантичні і люблять, коли все розкладено по поличках. Вони звикли жити за правилами і від інших вимагають того ж. З них виходять успішні керівники: суворі, але справедливі.

Рекомендації

Не варто губитися в ситуаціях, коли немає чіткого плану. Можна самостійно опрацювати керівництво до дій. Іноді потрібно дивитися на ситуацію з боку і перебирати різні варіанти вирішення проблем. “Четвірки” часто вибирають перший-ліпший шлях і не хочуть з нього згортати, хоча є коротша дорога.

Число експресії 5

Загальна характеристика

Представники числа експресії 5 відчувають на собі вплив Меркурія. Вони незалежні й динамічні, часто вчиняють дії, не замислюючись про наслідки. Їм складно догодити, і вони звикли до постійного пошуку. Такі люди здатні часто міняти роботу або партнерів. Їм завжди чогось не вистачає і хочеться більшого.

В нумерології “п’ятірки” вважаються вільними особистостями, які не прив’язуються до людей і обставин. Вони люблять подорожувати і час від часу змінювати місце проживання або навіть починати все спочатку. Ці люди стійко переносять негаразди. Їх важко вивести з рівноваги або змусити змінити плани. Вони часто переключаються, але роблять це з власної волі. Така незалежність може навіть викликати заздрість у оточуючих. Це відкриті і нехитрі помічники, але інші можуть користуватися їх якостями в корисливих цілях.

Здібності

“П’ятірки” вміють швидко пристосовуватися до мінливих обставин. Тому вони відмінно проявляють себе в тих сферах, де потрібна динаміка, наприклад, в туризм.

Рекомендації

“п’ятірок” багато інтересів, і вони часто розпорошують увагу, перемикаючись з одного на інше. Доводити розпочате до кінця і не губіться перед перешкодами – так ви швидше досягнете мети.

Число експресії 6

Загальна характеристика

Числом експресії 6 управляє Венера. Його представники — миролюбні й чуйні особистості. Вони легко знайомляться і стають улюбленцями в компаніях. “Шістки” об’єктивні і справедливі, вони зачаровують своїм шармом. На них складно ображатися, адже вони здаються виключно позитивними.

Ці люди часто закохуються і кожен раз готові на все заради об’єкта симпатії. А їх безкорисливість нерідко призводить до того, що навколишні користуються їх добротою.

Здібності

В нумерології вважається, що у “шісток” розвинена творча жилка. Наприклад, вони можуть реалізувати себе в якості артистів, музикантів, дизайнерів або художників. При цьому вони здатні примиряти людей і переконати всіх у своїй правоті, тому серед них чимало політиків.

Рекомендації

Будьте сміливіше, впевненіше і не бійтеся труднощів. Ставте перед собою нові цілі і не зупиняйтеся на досягнутому.

Число експресії 7

Загальна характеристика

В нумерології люди з числом експресії 7 вважаються тихими і спокійними. З-за впливу планети Кету вони можуть втомлюватися від спілкування. “Сімки” воліють відокремлений спосіб життя і люблять тишу. Це мудрі і справедливі особистості, які не звикли все приймати на віру. Будь-яку інформацію вони ретельно обдумують, після чого визначаються з тим, що робити далі.

Така людина вирішує всі проблеми самостійно і намагається не приймати навіть запропоновану допомогу, не кажучи про те, щоб просити про щось самому. Він ретельно вибирає друзів: поруч з ним не буває випадкових людей.

Здібності

Представники числа експресії 7 – одні з найрозумніших та начитаних. Здатність до глибокого аналізу допомагає їм проявити себе в науці. У “сімки” є всі шанси стати талановитим вченим, філософом і аналітиком.

Рекомендації

Частіше знайомтеся з новими людьми і шукайте однодумців – це принесе вам більше можливостей, ніж самотність.

Число експресії 8

Загальна характеристика

Під впливом Сатурна “вісімки” можуть бути зарозумілими, вимогливими до себе і близьким. Вони володіють залізною волею, тому оточуючі вважають їх холодними і твердими. Але за цією маскою часто ховаються палкі натури, схильні до емпатії. При цьому вони першими прийдуть на допомогу своїм близьким.

Людям з числом експресії 8 не підходить спокійна і розмірене життя. Існування в такому темпі не дозволяє їм розкритися. Їм потрібно постійно кудись бігти і щось робити. Якщо на шляху виникають труднощі, вони не намагаються згорнути з дороги або взяти паузу, а вирішують виникаючі проблеми.

Здібності

Кількість вираження 8 вважається одним з найбільш вдалих. Ці люди практичні і вміють поводитися з грошима. Вони здатні притягувати гроші і при бажанні можуть поліпшити своє матеріальне становище.

Рекомендації

Намагайтеся більше часу приділяти духовному розвитку, а не думок про гроші. А ще говорите з оточуючими про свої почуття – так ви відкриєтеся для них з нової сторони, що розширить коло спілкування.

Число експресії 9

Загальна характеристика

В нумерології вважається, що число експресії 9 знаходиться під впливом Марса. Його представники — яскраві і прямолінійні особистості, які не звикли порушувати правила. Вони можуть бути надто принциповими і консервативними, з цієї причини деякі люди з оточення вважають їх старомодними.

“Дев’ятки” — відчайдушні борці за справедливість. Якщо вони бачать, що чиїсь права порушені, то готові відстоювати інтереси скривдженої сторони до останнього. Вони щедрі, але надають допомогу тільки тим, хто, на їх думку, потребує в ній.

Здібності

Людина з числом вираження 9 володіє творчим потенціалом і вміє нестандартно мислити. Він може стати успішним артистом, музикантом, дипломатом або дизайнером.

Рекомендації

Не зациклюйтеся на глобальних проблемах: направте енергію на покращення життя близьких. Але не всі люди безкорисливі. А тому, віддаючи, краще нічого не чекати у відповідь.