Число життєвого шляху 3 у нумерології – значення для жінок і чоловіків

Якщо ваше число життєвого шляху – трійка, ви життєрадісна особистість. По-іншому це число називають в нумерології числом сутності. Ми розповімо про жінок, чоловіків і дітей з ЧЖП 3, про вибір професії, про стосунки і сумісність з іншими числами життєвого шляху.

Плюси і мінуси характеру

У нумерології число життєвого шляху 3 (або число сутності 3) означає творчість, дотепність і талант. Його володарі — позитивні і світлі люди. У чомусь вони схожі на дітей: вміють радіти життю і щиро мріяти. Доля надає їм багато шансів, щоб проявити себе і добитися успіху в житті.

До плюсів характеру относятся:

 • жизнерадостность;
 • упорство;
 • великодушие;
 • эмоциональность;
 • активность.

Ви яскрава особистість. Про що б ви не говорили, що оточують вас слухають, затамувавши подих. Ви чудовий друг, готовий підтримати в скрутну хвилину і вселити впевненість у завтрашньому дні. Вашої енергії можна тільки позаздрити.

Але не всі позитивні характеристики. Є й недоліки:

 • не вмієте спокійно сприймати критику;
 • схильність до змін настрою;
 • егоїзм;
 • непрактичність.

“Трійку” легко образити. І в цьому випадку представник числа не завжди показує свої почуття. Він може грати в мовчанку, а через якийсь час продовжить спілкуватися з кривдником як ні в чому не бувало, жартома і веселячись. Але неприємний осад все одно залишиться.

Коли ці люди сильно роздратовані, вони можуть дозволити собі колючі висловлювання на адресу співрозмовників. Часто це стає причиною сварок з близькими. А також володарі цього числа зазвичай не прагнуть вирішувати побутові питання, що здаються їм занадто нудними.

Жінка з числом життєвого шляху 3

Число життєвого шляху 3 має значення розвиненої уяви та оптимізму. Жінка з ЧЖП 3 щира, чуттєва і розважлива. Вона впевнена в собі, і іноді навіть занадто. Їй не чужі самозакоханість і самолюбування.

Це жінка-свято, вона завжди в центрі уваги. Стосунки з протилежною статтю для неї — можливість відчути себе більш значущою. Їй подобається увагу, подарунки та гарні слова. Почуття партнера вона ніколи не ставить на перший план. Шлюб такі жінки розглядають як щось, що обмежує їх свободу. З цієї причини вони не прагнуть рано вийти заміж. Але якщо зустрічається “підходяща партія”, вони впевнено вступають у шлюб. І мова не про меркантильному інтересі. Такі жінки просто хочуть відчувати себе королевами, але при цьому не жити в суворих рамках.

Трійки ранимі, такі дівчата часто ображаються на жарти оточуючих на свою адресу. При цьому вони легко розривають відносини, і шлюб для них в цьому плані не є чимось непорушним.

Їх складно уявити в ролі звичайних домогосподарок. Щоденна прасування, готування або прибирання здаються їм нудними заняттями. “Трійки” — не кар’єристки, але їм важливо знайти “свою” справу. Якщо вони не влаштовуються на роботу для душі, то займаються хобі або стають активістками в якихось громадських організаціях.

Чоловік з числом життєвого шляху 3

Число життєвого шляху 3 означає, що чоловік розвинений інтелектуально і вміє знаходити вихід із складних ситуацій. Він привабливий і швидко стає душею компанії. При знайомстві він справляє яскраве враження: його оптимізм і легкість в спілкуванні підкорюють з перших хвилин.

ЧЖП 3 має значення мінливості. А це може говорити про те, що чоловіки-трійки часто міняють партнерок і здатні зустрічатися з кількома жінками одночасно. Вони влюбливі, але в першу чергу цінують у жінках харизму, а не зовнішні дані. Для таких хлопців важлива духовна близькість. В результаті вони залишаються поруч з тими, хто не буде зазіхати на їх незалежність і зможе підтримувати їх інтереси.

Чоловіки-трійки домагаються успіху, якщо вибирають професію або вид діяльності, що по-справжньому їм цікаві. Однак, надмірна довірливість заважає їм досягати високих результатів у бізнесі.

Число життєвого шляху 3 у дітей

Діти з числом життєвого шляху 3 по даті народження викликають захват і розчулення у дорослих. Вони активні, допитливі і постійно щось вигадують. Навіть їхні пустощі не засмучують батьків.

Але не забуваємо, що ЧЖП 3 у нумерології – це нестабільність. Тому настрій троечек може часто змінюватися. Вони можуть раптом стати вередливими або навіть агресивними. Важливо правильно виховати таку дитину, щоб в майбутньому він не став егоїстом.

Професія і фінанси

Людям з числом життєвого шляху 3 важливо правильно вибрати професію. Вони не терплять одноманітності і тих напрямків діяльності, де потрібно чітко дотримуватися правил або підкорятися наказам. Їм потрібен простір для уяви і свобода дій.

Людина з ЧЖП 3 легко знайде собі застосування там, де потрібно проявляти фантазію і приймати креативні рішення. З “трійок” виходять запам’ятовуються актори, режисери, поети, художники і дизайнери. Вони люблять винаходити, але не прагнуть бути начальниками, тому їм підійде посада керівника творчого колективу.

Їх відносини з фінансами можуть складатися по-різному. “Трійки” не ставлять гроші на перше місце. Їм більше цікавий творчий процес. Матеріальне становище покращується, коли приходить успіх. Але проблема в тому, що такі люди можуть дуже багато витрачати і йти в борги.

Відносини і сім’я

Люди з числом сутності 3 в молодості можуть бути легковажні. Партнерів вони вибирають серцем, але якщо відчувають до нового знайомого фізичний потяг, то цього достатньо для початку бурхливого роману. “Трійкам” не особливо важливий статус партнера, вони вважають, що зможуть надихнути його на “великі справи”. Однак, якщо цього не відбувається, то розчаровуються у другій половинці. Тільки з віком вони починають більш вибірково вибирати супутника життя.

Людина з числом життєвого шляху 3 не обмежує свої інтереси будинком і сім’єю. Він яскравий, позитивний, емоційний і завжди в центрі уваги. Другій половинці не завжди легко прийняти це. Ревнивцам і власникам з “трійками” явно не по дорозі. Останні люблять, коли захоплюються їх зовнішністю і талантами, а зайвий контроль тільки вбиває любов. Якщо ж вони відчувають холод з боку партнера, то можуть позовать відсутню увагу на стороні.

Сумісність з іншими числами життєвого шляху

Люди з ЧЖП 3 – товариські і легко знаходять спільну мову з новими людьми. Для дружби і шлюбу їм найбільше підходять володарі чисел 6, 7 або 9. Гармонійні пари виходять і з “одиницями”.

Представники числа життєвого шляху 3 не завжди вживаються з “двійками” і “вісімками”. Перші здаються їм нудними й передбачуваними. Сумісність з трійками теж під питанням, але якщо успішно пройти етап “притирання”, то пару чекає щасливе майбутнє.

Відомі особистості з ЧЖП 3

Люди з числом сутності 3 — творчі та активні. Серед них багато знаменитостей:

 1. Механік-винахідник В. П. Кулібін — 10.04.1735 р.
 2. Поет А. С. Пушкін — 26.05.1799 р.
 3. Драматург А. Н. Островський — 12.04.1823 р.
 4. Поет Б. Ш. Окуджава — 09.05.1924 р.
 5. Балерина М. М. Плісецька — 2.11.1925 р.
 6. Кінорежисер Е. А. Рязанов — 18.11.1927 р.
 7. Режисер А. С. Міхалков-Кончаловський — 20.08.1937 р.
 8. Художник В. Е. Рєпін — 05.08.1944 р.
 9. Актор А. В. Панкратов-Чорний — 28.06.1949 р.
 10. Співак Микола Басков — 15.10.1976 р.