Карта Таро Королева Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Дама Кубків – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Королеви Чаш можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Королева Кубків” в Таро

На малюнку зображена жінка в білому платті, біло-синій мантії і короні. Вона сидить на березі водойми, біля самого краю води на троні, який виконаний з каменю і прикрашений фігурками ангелів.

В руках вона тримає великий закритий кубок із золота. Дама уважно роздивляється його, як ніби намагається вгадати вміст.

Що означає карта Таро “Королева Кубків”

Королева кубків – це карта в колоді Таро Уейта, яка відноситься до молодшим арканам і має декілька інших назв:

 • Дама Чаш.
 • Володарка Кубків.
 • Королева Водних Престолів.
 • Королева Німф і Ундин.
 • Турботлива жінка.
 • Сівілла.

Все, про що говорить аркан при гадання на Таро, має позитивний сенс. Карта означає емоційність, мягкосердечность, тонку інтуїцію, готовність прийти на допомогу. Вона також символізує:

 • чутливість;
 • багате воображение;
 • доброту;
 • нежность;
 • спокойствие;
 • успіх у справах;
 • розсудливість;
 • чесність.

“Королева Кубків” для жінок

Значення карти при ворожінні для жінки – переважання почуттів над розумом. Королева чаш говорить, що ви покладаєтеся на уяву, емоції, внутрішній голос, а не на здоровий глузд, розум, раціональність.

Але ваша інтуїція настільки сильна, що допомагає досягти успіху там, де, здавалося б, немає ніяких шансів, тому не переставайте слухати себе, звертайте увагу на сигнали, знаки, сни. Аркан також попереджає, що ваше бажання приносити користь людям доходить до самопожертви.

“Королева Кубків” для чоловіків

При розкладі для чоловіка карта символізує багатий спектр почуттів. Це означає, що в поведінці, словах, вчинках можуть проявлятися якості, які традиційно прийнято вважати жіночими, тобто доброта, ніжність, ласка, турбота, чуттєвість, гостинність.

Важливо розуміти, що людині необхідно бути в балансі, тому не варто придушувати ніякі риси характеру, адже саме вони роблять вашу особистість унікальною і подобаються близьким.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Карта, витягнута з колоди в правильному положенні, символізує і людей, і події. Вона може вказувати на приємну жінку, яка незабаром дасть вам пораду, підтримає чи допоможе.

Друге тлумачення аркана – сприятлива ситуація. Вам доведеться попрацювати, докласти зусиль, щоб досягти мети, але процес принесе задоволення, радість. У вашому оточенні немає ворогів або заздрісників, тому складається комфортна, безпечна обстановка.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернуте зображення Королеви кубків можна розшифрувати як нестійкий психологічний стан. Зворотний аркан говорить про схильності перебільшувати або недооцінювати, приймати бажане за дійсне, не відрізняти фантазії від реальності.

Емоційність призводить до сварливості, уразливості, відсутності контролю над шкідливими звичками, а також до нездорової залежності від партнера. Карта також вказує на ситуацію, яка змусить страждати або призведе до скандалу.

Характеристика людини по карті “Дама Кубків”

Якщо ви ворожите на людину, то по карті можна дати таку характеристику: добрий, відкритий, доброзичливий, чутливий, милосердний, уважний до оточуючих. Має тонку інтуїцію, але легко потрапляє під чужий вплив. Його недоліки – це різкі перепади настрою і неуважність.

Королева кубків символізує жіночу енергетику, але це не означає, що вона не підходить для опису чоловіки. Володаря цього аркана можна назвати неконфліктним, турботливим, вірним, чесним.

Перевернута карта вказує на людей з нестійкою поведінкою: істеричним, скандальним, знервованою. Дама чаш зазвичай говорить про владною, мстивої, підступною жінкою, яка любить плести інтриги, поширювати плітки, але при цьому ніколи не вступає у відкрите протистояння. Таку особистість можна вважати небезпечною, оскільки вона буває мінливою, ненадійною, схильної до необачних вчинків, які шкодять і їй, і оточуючим.

Молодший аркан у відносинах і любові

Карта у ворожінні на любовні відносини має кілька значень. Якщо у вас вже є союз з чоловіком, то вона показує щирі почуття, взаєморозуміння, гармонію, підтримку в парі. Королева кубків також каже, що заради коханої людини ви готові боротися, долати перешкоди, досягати високих цілей. Якщо ж у вас зараз немає партнера, то по карті можна судити про сильної потреби в любові і фізичної близькості, про бажання створити міцну сім’ю.

Якщо в розкладі аркан лежить в перевернутому положенні, то його можна розшифрувати як нездорові, надмірно емоційні відносини, скандали, істерики. Можливо, ви намагаєтеся контролювати або шантажувати коханого з-за ревнощів і невпевненості в собі. Або поряд з вами знаходиться умілий маніпулятор, які постійно виводить з душевної рівноваги. У будь-якому випадку в парі немає довіри, стабільності і романтики.

Значення у роботі та фінансах

Королева кубків символізує все професії, пов’язані з красою, естетикою, доглядом і турботою або творчістю, наприклад: косметологи, візажисти, письменники, психологи і т. д. Якщо карта випадає в прямому положенні, то вона говорить про сприятливий періоді у роботі та фінансах. Вам вдасться вирішити спір мирним шляхом прийти до компромісу з колегами або партнерами. Ви отримаєте привабливу пропозицію, не виключено, що це буде плідна і прибуткове співпрацю саме з жінкою.

Перевернуте зображення є знаком нереалістичних планів, фантазій, ілюзій, які не судилося втілити в життя. А також карта в зворотному положенні говорить про не дуже вмілому стилі управління справами. Можливо, вам не вистачає гнучкості, дипломатії, тактовності, з-за чого навколо вас з’явилися недоброзичливці. Ситуація з грошима найближчим часом не буде стабільною через необдуманих рішень, спонтанних і непотрібних покупок.

Значення на здоров’я

Основне значення карти при ворожінні на здоров’я – порушення балансу в організмі, наприклад, інтоксикація, отруєння, набряки або психосоматичні розлади з-за надмірних переживань аж до нервового зриву. Королева кубків нерідко віщує швидку вагітність.

В перевернутому положенні вона говорить про проблеми, які виникають із-за неправильного способу життя і безтурботного ставлення до свого тіла.

Духовність і саморозвиток

Карта вказує на прагнення допомагати людям, робити добро, що говорить про високий рівень духовності. З іншого боку, аркан є знаком глибокого внутрішнього світу, бажання піти від суворої реальності в свої фантазії або медитативний стан.

Перевернуте зображення, навпаки, показує егоїстичність і самозамилування, небажання духовно рости, розвиватися як особистість.

Карта “Королева Кубків” в поєднанні зі старшими арканами

Розшифровка розкладу залежить від поєднання карт Таро один з одним. У таблиці вказано, що означає Королева чаш у комбінації зі старшими арканами.

Блазень Переживання за близьких, турботу про дітей
Маг Маніпуляції, ігнорування чужих почуттів
Жриця Потреба вирішити свої душевні проблеми
Імператриця Обдумування ідеї або планування зачаття
Імператор Прагнення до заміжжя, бажання завести сім’ю
Ієрофант Покаяння, каяття, звільнення від провини
Закохані Гармонія, чесність, взаєморозуміння в парі
Колісниця Нерозуміння своїх почуттів, розгубленість
Сила Джерело натхнення, творчий потенціал
Відлюдник Замкнутість, спроба приховати емоції
Колесо Фортуни Оновлення відносин, відродження пристрасті
Справедливість Пошук правди
Повішений Вірність, самовіддача
Смерть Сумні думки, пригнічений стан, туга
Помірність Відновлення після сильного потрясіння
Диявол Сумнівну пропозицію, спокушання
Башта Страждання через нерозділене кохання
Зірка Можливість почати новий етап у житті
Місяць Обман, помилкові, невиправдані обіцянки
Сонце Розкриття талантів, самореалізація у творчості
Суд Негативні події, які вдасться пережити
Світ Емоційне відродження, прийняття ситуації

Поєднання аркана Таро “Дама Чаш” з іншими картами

Нижче ми розшифрували значення Королеви кубків у поєднанні з іншими картами Таро (молодшими арканами).

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Розумний вибір, зважене рішення Вразливість, довірливість Поповнення в сім’ї, вагітність Сильні емоції, азарт, закоханість
Двійка Сумніви в партнері, ревнощі Серйозні відносини, можливість одруження Зміни настрою, невизначеність Протиріччя у вчинках
Трійка Сварка, шлюборозлучний процес Висока ймовірність заручин, весілля Співпрацю на вигідних умовах Емоційний підйом, енергія
Четвірка Відновлення після нервового зриву Пригнічений, пригнічений стан Практичність, раціональність Задоволення, насолода
П’ятірка Програш, невигідне становище Невдалий роман, зв’язок без перспектив Тривога, занепокоєння, побоювання Відсутність довіри у парі, непорозуміння
Шістка Приємна поїздка або подорож Колишня коханка, подруга, знайома Доброзичливість, відкритість Визнання, повагу, пошана
Сімка Заздрість до чужих досягнень Самообман, небажання знати правду Терпіння, витримка, самовладання Суперечки, конфлікти в особистому житті
Вісімка Неконтрольовані сильні почуття Розчарування в обранцеві, партнера Увага цілком зосереджена на ділі Шанс дізнатися правду, отримати визнання
Дев’ятка Тривожне або тужливий стан Досягнення мети, виконання мрії Задоволення від життя, задоволення Розчарування, розлад
Десятка Порожнеча в душі, туга, печаль Тепла, душевна обстановка в сім’ї Гостинна, привітна жінка Кінець терпінню, вибух
Паж Спори, з’ясування відносин Взаєморозуміння, довіра в парі Розсудливість, прагматичність Ніжність, турбота, ласка
Лицар Криза в парі або сім’ї, ризик розриву Бажання дарувати любов, турботу Отримання вигоди, прибутку, користі Невміння стримувати емоції
Королева Втрата чогось або когось цінного Стабільність у сім’ї та фінансах Віра в любов, чисті почуття
Король Користуватися довірою іншої людини Заміжжя в найближчому майбутньому Добрі стосунки з партнером або чоловіком Нова закоханість, щасливий союз

Значення карти Таро “Королева Кубків” на ситуацію і питання

При ворожінні на ситуацію карта має сприятливе значення. Вам будуть надходити сигнали, знаки, які допоможуть прийняти правильне рішення. Або ви отримаєте допомогу у своїй справі від впливової покровительки або родички.

Ваше бажання збудеться, якщо цьому не завадить ваша надмірна емоційність. Якщо питання передбачає відповідь “так” або “ні”, то Королева кубків відповідає позитивно.

Прогноз на день

Карта дня радить не змінювати своїм принципам, не ігнорувати власні почуття, не піддаватися чужому негативному впливу. Якщо вам потрібна рекомендація, підтримка чи допомога, то чекайте її від жінки.

Розклад на майбутнє

При розкладі на майбутнє карта обіцяє спокійний, сприятливий період. Швидше за все, у вас не буде запаморочливих перемог або стрімкого кар’єрного зростання, але ви отримаєте можливість прислухатися до себе, побачити новий напрямок для саморозвитку.

Головний рада

Прийміть рада карти і не літати в хмарах. Ваша фантазія настільки багата, що ви забуваєте про реальне життя і з головою поринаєте у світ ілюзій.

Контролюйте свої емоції, намагайтеся виявляти їх у повній мірі лише в оточенні близьких людей.