Нумерологія за датою народження: онлайн-розрахунок своїх чисел з розшифровкою

Дата народження людини говорить про багато – розшифрувати значення чисел можна за допомогою нумерології. Ми розповімо, які є способи розрахунків за датою народження, як дізнатися своє призначення, обрати професію, перевірити сумісність з партнером і знайти сенс життя по числах.

Про що говорить дата народження людини в нумерології

Дата народження – це не просто випадковий набір з 8 цифр, а числовий код, в якому зашифрована унікальна інформація про людину, в тому числі особливості його особистості, вроджений потенціал, життєвий сценарій і кармічні завдання. Це означає, що ще в момент появи дитини на світ створюється персональний цифровий шифр, який подібно ДНК має глобальний вплив на його долю протягом усього життя. Зрозуміти, що дата народження говорить про людину, можна з допомогою нумерології.

Нумерологія за датою народження – це вчення, засноване на древніх сакральних знань, яке активно розвивається в наші дні. З’являються нові напрямки, більш точні, інформативні та достовірні способи розшифровки дати народження. На сьогоднішній день у офіційної науки немає однозначних відповідей на питання про те, як саме працює магія чисел. Але сучасна нумерологія вже давно сприймається не як ворожіння, а як ефективний інструмент самопізнання, який застосовується для різних сфер: відносини, кар’єра, самореалізація та ін

Що можна дізнатися за датою народження

Персональний цифровий код містить величезний обсяг даних. Про людину можна дізнатися наступну інформацію лише по даті народження:

 • Опис характеру, темпераменту, достоїнств і недоліків.
 • Таланти, амбіції і сфери, в яких можна реалізуватися або добитися кар’єрних висот.
 • Відносини з іншими людьми (діти, батьки, друзі, колеги), потреба у дружніх і сімейних відносинах.
 • Сумісність в парі, можливі конфлікти і точки дотику з партнером.
 • Фінансовий потенціал, здатність заробляти і раціонально розпоряджатися грошима, марнотратство або скупість.
 • Стан фізичного і ментального здоров’я, схильність до різних захворювань.
 • Карма минулих втілень і родові програми.

В нумерології є різні напрямки: по одним можна скласти точний психологічний портрет, а по іншим – прогноз за роками, передбачити сприятливі або важкі періоди. Багатьом хочеться дізнатися щось нове про себе чи про близьких, тому найбільш часті запити стосуються особливостей характеру жінки або чоловіки, сумісність в любові і дитячо-батьківських відносин. Нижче розповімо докладніше, як нумерологія допомагає відповісти на ці питання.

Призначення по нумерології

Призначення у нумерології – це широке поняття. Під ним розуміють ту сферу чи вид діяльності, у якому людина може реалізувати свій потенціал, розкрити талант, а також знайти сенс життя. Це те діло, яке викликає натхнення, мотивацію, підйом сил і бажання розвиватися, приносить задоволення і приносить користь суспільству, а також допомагає виправити кармічні помилки.

До способів, з допомогою яких можна зрозуміти своє покликання за датою народження, відносяться:

 • Матриця Долі.
 • Розрахунок Числа долі.
 • Розрахунок Числа душі.

Ваше Число душі показує вроджені здібності, а Число долі – завдання по кармі, наприклад, пізнавати, бути лідером, допомагати нужденним і т. д. Розшифровка Матриці Долі дає ще більш повну картину – особисте, соціальне і духовне призначення.

Характер

Нумерологія – це простий спосіб, який допомагає швидко дізнатися характер по даті народження. Щоб розібратися в собі, зрозуміти, з ким ви маєте справу, можна:

 • Побудувати Матрицю Долі.
 • Розрахувати квадрат Піфагора.
 • Знайти своє Число долі, Число душі і Число імені.

З допомогою перерахованих методів можна одержати великий обсяг інформації: сильні та слабкі сторони, типові моделі поведінки, тип мислення, життєва позиція, схильність до інтроверсії або екстраверсію, домінування або рівноправності. Вони показують провідні риси характеру, наприклад, є людина емоційним або розсудливим, імпульсивним або стриманим, відкритим або замкнутим, відповідальним або недбалим, чуйною, турботливою або егоїстичним.

Нумерологія за датою народження для жінок

Нумерологія має особливе значення для жінок, оскільки допомагає їм відповісти на безліч питань. Наприклад, як впливає на життя родова програма, які негативні установки заважають домогтися щастя, успіху і гармонії, в якій сфері варто розвиватися, чому не складаються стосунки з чоловіками і ін

За датою народження можна зрозуміти, чи вона хоче займатися кар’єрою або присвятити себе сім’ї, є потенціал для того, щоб поєднувати роботу з турботою про близьких і т. д. найефективнішими способами жіночого самопізнання в нумерології є розрахунок Числа душі, Числа долі і Матриця долі.

Нумерологія за датою народження для чоловіків

З допомогою нумерології можна по одній лише дату народження скласти докладну характеристику для чоловіка, наприклад, для свого потенційного обранця, дружина або начальника. Такі методи розрахунків, як Число душі, Число долі і Матриця долі дозволяють дізнатися особливості його характеру, темпераменту, здоров’я, життєві пріоритети, ставлення до жінок, сім’ї, дітям, фінансовий потенціал і т. д.

Вони також є ефективними способами самоаналізу та саморозвитку. Розрахувавши свої показники, можна зрозуміти, як реалізувати амбіції і таланти, досягти успіху та стабільного матеріального становища.

Дитяча нумерологія за датою народження

Дитяча нумерологія допомагає батькам краще зрозуміти дитину і вибудувати правильну модель виховання. Розшифровка по даті народження містить інформацію про його риси характеру, здібності, таланти і навіть особливості здоров’я. Найбільш інформативними вважаються такі методи, як:

 • Матриця Долі.
 • Квадрат Піфагора.
 • Підрахунок Числа долі.
 • Підрахунок Числа душі.

З їх допомогою можна дізнатися, як спілкуватися з підлітком, сором’язливим або дуже активною дитиною, які гуртки та секції йому вибрати, як краще вибудовувати навчальний процес (наприклад, через дисципліну або заохочення), які професії підходять для його характеру і т. д. Нумерологія також показує призначення дітей, їх кармічні завдання та сфери самореалізації.

Сумісність з нумерології

За датою народження можна не лише дізнатися про характер людини, але й зрозуміти, що він – це ваша доля. Нумерологія є простим, але точним способом оцінити сумісність пари, визначити перспективи спільного життя, можливі причини розбіжностей, конфліктів або розставання, тип взаємовідносин між партнерами, наприклад, сильна емоційна або духовний зв’язок або фізичний потяг.

Будь-який з методів нумерології показує, як можуть скластися відносини з обранцем:

 • Матриця Долі.
 • Квадрат Піфагора.
 • Обчислення Чисел долі.
 • Обчислення Чисел душі.
 • Розрахунок Числа імені.

Всі перераховані способи підходять не тільки для аналізу любовних відносин. З їх допомогою можна зрозуміти, як складеться спілкування з дітьми, батьками, колегами, діловими партнерами, керівництвом та іншими людьми.

Як розрахувати своє число за датою народження онлайн

У калькуляторі необхідно вказати мінімум інформації: день, місяць, рік народження, ім’я та стать. Програма автоматично робить розрахунки, а також будує Матрицю долі або квадрат Піфагора на основі ваших даних. Ви можете користуватися будь-яким з сервісів без реєстрації або зареєструватися, щоб завести особистий кабінет і отримати більш повну інформацію по даті народження.

Матриця долі

Матриця долі – це унікальний метод, який поєднує в собі нумерологію і Таро. З його допомогою можна визначити своє головне число, яке називається Візитною карткою – вроджений потенціал, таланти і сильні сторони. Але розшифровка допомагає не тільки зрозуміти особливості особистості, але й дізнатися призначення, кармічні завдання та борги минулих втілень душі, сфери самореалізації, перспективи в особистому житті, професії, перспективи відносин з партнером або з дітьми.

Цей спосіб вважається одним з найбільш точних, достовірних і просунутих. Розбір включає тлумачення індивідуальних кодів особистості і показників здоров’я. Унікальність Матриці долі полягає в тому, що метод можна використовувати довічно. З допомогою нього ви зможете заглянути в майбутнє – на основі однієї лише дати народження розкласти події по роках і скласти персональний прогноз на кілька десятиліть вперед з описом позитивних і несприятливих періодів. На нашому сайті ви можете не тільки зробити розрахунки, але і отримати рекомендації психолога-нумеролога про те, як перевести енергії з мінуса у плюс.

Число душі

Число душі – це один з базових показників у ведичній нумерології. За допомогою цього числа можна дізнатися свої переваги і недоліки, здібності і таланти, призначення і відповідні професії. Особливо активно воно проявляється в 33-35 років – саме ці роки життя є найбільш важливими, оскільки в цьому віці у більшості людей настає пік самореалізації. Унікальність даного коду полягає в тому, що розшифровки для чоловіків і жінок можуть відрізнятися.

З допомогою нашого калькулятора можна не тільки розшифрувати своє число душі, але і скласти персональний прогноз. Онлайн-сервіс може розрахувати за датою народження сприятливі і несприятливі дні тижня, найбільш продуктивні періоди, небезпеки та застереження. Розбір містить і інші значущі показники: стан здоров’я, ставлення до фінансів, кольору і дорогоцінні камені, які допомагають посилити енергетику.

Число долі

Число долі – це ще один важливий показник ведичної нумерології. У ньому зашифровано особливості характеру, які впливають на життєвий сценарій, вибір професії та фінансовий ріст. Воно також показує кармічне призначення – ті завдання або помилки, які накопичилися у душі за час попередніх втілень.

На нашому сайті ви можете порахувати онлайн Число долі по даті народження і дізнатися свої сильні сторони і слабкості, знайти шляхи для самореалізації, а також зрозуміти, який вплив на ваше життя надають планети і яке небесне тіло є вашим астрологічним покровителем.

Число імені

Зробити онлайн-розрахунок своїх характеристик можна не тільки за датою народження, але і по імені. Число імені показує провідні якості особистості, життєву позицію, природний потенціал, а також інформацію, яка надходить по родових ліній.

Воно вважається одним з трьох сакральних показників ведичної нумерології і розраховується за номерами букв. У всіх букв є свої цифрові коди, саме на їх основі ПІБ переводиться в числове значення. Докладний аналіз імені допомагає зрозуміти типові моделі поведінки людини, причини його невдач, труднощів і проблем.

Квадрат Піфагора

З допомогою квадрата Піфагора, який також називають Психоматрицей, можна скласти розгорнутий психологічний портрет. Цей метод вважається одним з найефективніших в нумерології. Для того щоб зробити розшифровку, потрібно обчислити числа по своїй даті народження і заповнити ними спеціальну таблицю. У кожній клітинці прихована важлива інформація: характер, тип мислення, пам’ять, стан здоров’я, рівень активності, самооцінка, життєва позиція та ін

Матриця містить кілька показників, на основі яких можна зрозуміти ставлення людини до себе, інших людей, сім’ї, грошей або побуті. Наприклад, розклад показує, чи має він технічним чи творчим складом розуму, любить він брати на себе відповідальність, здатний займатися ручною працею, вміє раціонально розпоряджатися фінансами, супроводжує йому удача і т. д.

Аркани Таро за датою народження

В нумерології є напрямки, які тісно переплітаються з Таро. Одним з таких методів є розрахунок аркана за датою народження. На нашому сайті ви можете вирахувати своє число, яке відповідає одному з 22 арканов Таро, і подивитися його розшифровку.

З допомогою особистої картки можна дізнатися про своє покликання, приховані таланти, стан карми або можливі проблеми, які виникають, коли енергія йде в мінус. А також можна зрозуміти, яким чином доля проводить перевірку, наприклад, посилає випробування або провокує. У розкладі є рекомендації, як гармонізувати своє життя, знайти джерело ресурсів і шлях самореалізації.