Сумісність Діви і Стрільця в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Діва, Стрілець, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною Стрільцем і дівчиною-Дівою і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Діва, Стрілець

Яскравий, темпераментний Стрілець і прагматична Діва часто вступають у відносини. Їх притягує наче магнітом, так як виникне обопільний інтерес, приправлений пристрастю і схожими принципами. Сумісність Діви зі Стрільцем така, що у них є всі шанси полюбити один одного і пронести ці почуття через все життя. Однак, кожен з цих знаків зодіаку по-своєму уявляє щасливі відносини, що нерідко призводить до претензій на парі і сварок.

У таблиці ми зібрали характеристики знаків зодіаку, щоб ви могли порівняти їх слабкі і сильні якості.

Стрілець Діва
Харизматичний, темпераментний, пристрасний Прагматичний
Оптиміст Серйозний, впевнений у собі
Прямолінійний, завжди говорить те, що думає Працьовитий
Вибуховий характер, егоїст Норовливий
Яскравий, товариський, велелюбний Злопам’ятний
Цілеспрямований, працює заради задоволення Щирий, вірний
Не вміє грамотно витрачати гроші Товариський, поважний, галантний

Сумісність Стрільця-жінки і Діви-чоловіки

Діва, Стрілець схожі в одному – вони вперті і рідко йдуть на компроміс. Саме тому цим двом знакам зодіаку іноді складно знайти спільну мову, побудувати гармонійні і поважні відносини. Земна Діва сильно втомлюється від вічно оптимістичного і запального Стрільця, їй хочеться спустити його на землю.

Сумісність знаків зодіаку Діва, Стрілець – не найвища. Нерідко союз швидко розпадається, хоча чоловік-Діва не проти продовжити стосунки з жінкою-Стрільцем в інтимному плані. На початковому етапі представникам цих знаків зодіаку може бути легко один з одним за рахунок хорошого почуття гумору і товариськості обох. Вони швидко перейдуть до більш серйозних відносин, але тут їх можуть чекати різні проблеми.

У дружбі

Подружитися Діва-чоловік і Стрілець-жінка можуть тільки після розставання, але таке трапляється рідко. Діві важко сприймати поруч наївну і іноді занадто легковажну партнерку. Він дивиться на неї як на мале дитя, яке не вміє приймати рішення в життя. А Стрілець-дівчина бачить у Діві-чоловікові зарозумілого гордія, який думає тільки про себе і своїх почуттях. Без взаємної симпатії їм буде складно знайти тему для розмови.

В дружбі Стрільцю та Діві потрібні люди, які зможуть підтримати і направити на правильний шлях, але чекати такого один від одного не варто. Сумісність знаків зодіаку Стрілець і Діва в дружніх відносинах вважається низькою із-за різних поглядів на життя.

У любові

В любовному союзі вогненної земній жінці і чоловікові набагато складніше залишитися спокійними. Крім відмінностей у характері, на перше місце виходять ревнощі і постійні вимоги. Педантичність Діви-чоловіки ставить під сумнів щирість його почуттів для Стрільця-жінки. Вогняна дівчина в любові чекає на відповідь і яскравих емоцій, але Діва не може дати цього повною мірою.

Чоловік і жінка люблять один одного, вони оцінять яскраві якості партнера, але пелена закоханості швидко зійде, і вони будуть концентруватися на недоліки. Астрологи вважають, що сумісність знаків зодіаку Діва, Стрілець – нижче середнього, для створення гармонійних відносин доведеться докласти багато зусиль.

У шлюбі

Стрілець і Діва дивляться на шлюб однаково. Для кожного знака зодіаку важливо відчувати себе впевнено і спокійно. Вони не потерплять постійні сварки, хаос і взаємні претензії. Але в компанії один одного їм не варто чекати спокою, тому сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі не вважається високою.

Якщо чоловік і жінка вступають у шлюб у зрілому віці, то їм буде простіше прийняти недоліки один одного. Стрілець стане менш емоційним, а Діва навчиться слухати свого партнера.

У ліжку

Стрілець – дама емоційна, пристрасна, але не схиблена на сексі. Вона любить експерименти в ліжку і хоче доставити задоволення своєму партнеру, при цьому геть забуваючи про себе. Діви в цьому плані не відрізняються активністю, для них інтим – це більше про обов’язки.

Тому в ліжку вони доповнюють один одного. Тільки часто буває, що задоволеність в ліжку не гарантує гармонію у відносинах. А це може призвести до зрад з боку обох.

У роботі та бізнесі

Діва-чоловік оцінить працьовитість і енергію жінки-Стрільця. Так як Діви практичні, то вони не упустять можливості взяти собі в команду такого ініціативного і високоінтелектуального співробітника. Стрілець, в свою чергу, відноситься до відповідальності Діви шанобливо, жінка зрозуміє, що з таким партнером можна звернути гори. Тому бізнес-союз Стрільця і Діви зазвичай прибутковий і успішний.

Виникне тільки одна проблема – бажання жінки стати лідером в команді. Якщо Діва-чоловік зможе спокійно пояснити, чому дівчині не варто брати на себе керівні функції, то їх союз триватиме довгий час.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Діва і Стрільця у відносинах не найвища, але такі союзи зустрічаються досить часто. Вони закохуються одне в одного, намагаються побудувати гармонійні стосунки, але у них не завжди виходить.

У таблиці ми зібрали основні позитивні та негативні сторони цього союзу.

Плюси пари Мінуси пари
Взаємна пошана і щирість Можливо зраду, зраду
Гармонійні інтимні стосунки Часті сварки і гучні розлучення
Яскрава закоханість на початковому етапі Принциповість знаків зодіаку псує навіть саму сильну любов
Можуть цікаво проводити час удвох Стрілець-жінка не терпить, коли обмежують її свободу, а Діва-чоловік любить все контролювати
Завжди є спільні теми для розмови Діва може втомлюватися від яскравого, енергійного Стрільця

Сумісність чоловіка-Стрільця і жінки-Діви

Чоловік-Стрілець і жінка-Діва – вдалий союз, вони зможуть доповнити один одного і створити пару, яка принесе кожному безліч позитивних моментів. Сумісність знаків зодіаку в цьому випадку – вище середнього, але у відносинах Стрілець і Діва часто будуть знаходити причини для сварок.

Надмірна охайність і любов до порядку Діви іноді викликає у Стрільця роздратування, що може призвести до розладу. При цьому чоловік-Стрілець прагне у будь-яких видах спілкування до легкості і взаєморозуміння, а Діва часто дорікає і пред’являє претензії.

У дружбі

Згідно астрології, сумісність в дружбу у цих знаків зодіаку – середня. Жінка і чоловік рідко потрапляють в одну компанію, так як представник Вогню любить гучні вечірки, а Діва бачить свій відпочинок в затишній і тихій обстановці біля каміна.

Якщо Діва, Стрілець випадково перетнуться, то у них може виникнути цікава бесіда, в ході якої вони переконаються, що їх мало що пов’язує. Між ними виникає симпатія, але навряд чи вона зможе перерости в дружбу.

У любові

Волелюбний Стрілець не зможе довго терпіти критику своєї партнерки, яка з кожним разом просить все більше і більше. Діва-жінка теж незадоволена легковажністю й непостійністю Стрільця. Згодом вона розуміє, що чоловік не зможе дати їй тієї впевненості, про яку вона марить. В любовних відносинах дівчина шукає спокою і впевненості, але життя зі Стрільцем часто схожа на хаос. І це знижує сумісність знаків зодіаку Стрілець і Діва.

Проте, між ними часто спалахує закоханість з першого погляду. Впевнена і гарна Діва зацікавить Стрільця, і це спонукає його піти на зближення. Важливо, щоб кожний умів підлаштовуватися під партнера.

У шлюбі

Стрілець і Діва можуть довго не погоджуватися на шлюб. Для чоловіка це дуже серйозний крок, який означає, що доведеться відмовитися від своєї свободи заради щастя і гармонії у відносинах. До цього він буде готовий тільки в більш зрілому віці. Діва теж ніколи не піде під вінець з першим зустрічним, їй, крім почуттів, важливо і матеріальне становище майбутнього чоловіка.

Вони прекрасно розуміють, що у них є багато проблем, які вони не можуть вирішити легко і швидко, тому не поспішають вступати в шлюб. Чоловік і жінка можуть сильно любити один одного, але цього не завжди достатньо. Астрологи оцінюють сумісність в любові і шлюбі приблизно на середньому рівні – є шанс, що вони зможуть знайти компроміс.

У ліжку

Стримана Діва – протилежність вогняного Стрільця. На тлі різних темпераментів у них часто виникають суперечки, які важко вирішити відразу.

Щоб досягти згоди в інтимних питаннях, Стрільцю та Діві доведеться довгий час вчитися один у одного і проявляти неабияке терпіння. Але результат спільної роботи порадує їх і дозволить перейти на новий етап у відносинах.

У роботі та бізнесі

Чоловік-Стрілець успішний у сфері бізнесу. У нього є підприємницька жилка, він творчо підходить до будь-якої ситуації. Цей партнер має належної витримкою і приймає рішення, прибираючи з поля зору свої почуття і емоції. Діва – сильна, розумна і цілеспрямована бізнесвумен, яка завжди ставить на перше місце роботу.

Саме тому союз Діви і Стрільця буде продуктивним і прибутковим. На тлі постійних успіхів чоловік і жінка можуть перейти грань партнерства і почати зустрічатися. Однак, незабаром обом може здатися, що це була погана ідея.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність цих знаків не найвища, але в реальності Діва, Стрілець часто виявляються разом. Зазвичай інтерес друг до друга виникає з першої хвилини. Вони обережно пізнають один одного, але при перших же серйозних спорах починають усуватися.

У відносинах їм може бути важко, але є і позитивні сторони їх союзу. У таблиці ми зібрали головні плюси і мінуси пари.

Сильні сторони Слабкі сторони
Є чому повчитися один у одного Різні уявлення про сім’ю і шлюб
Кожен сприяє розвитку партнера Стрілець багато витрачає, а Діва економить
Можуть домовитися з інтимних питань Чоловікові потрібна свобода і спілкування, жінка цього не розуміє
Загальні цілі й однакове ставлення до матеріальної забезпеченості Ревнощі, вимогливість і контроль з боку Діви
Повагу до цінностей партнера Стрілець здатний на зраду

Підходять один одному жінка-Діва і жінка-Стрілець

Стрілець і Діва рідко стають по-справжньому відданими друзями. Їм складно знайти спільну тему і місце для зустрічей, які б сподобалися обох. Сумісність знаків зодіаку така, що Діва-жінка і Стрілець-жінка можуть бути приятельками.

Дівчата можуть познайомитися випадково, і якщо їм вистачить терпіння, то дружба принесе багато позитивних емоцій. Стрілець навчиться ставитися до речей більш відповідально, почне економити гроші і задумається про більш серйозному ставленні до життя – всьому цьому його навчить прагматична Діва. А дівчина-Діва візьме на замітку легкість, з якою за життя йде енергійний Стрілець.

Вони можуть часто сваритися – в основному конфлікти виникають із-за прямолінійності Стрільця, який говорить все, що приходить на розум. Діву не можна назвати образливою і вразливою, але постійні нападки на її сторону стають червоною лінією, яка призводить до розриву.

Чоловік-Стрілець і чоловік-Діва як друзі і партнери

Чоловік-Стрілець і чоловік-Діва часто конфліктують на роботі, але їхня зустріч може стати доленосною. Харизматичний і цілеспрямований Стрілець з великим задоволенням візьме під крило відповідального і впевненого чоловіка-Діву. Разом вони зможуть досягти небувалих успіхів і навіть продовжити спілкування поза роботою як друзі. Спільна справа зближує їх надовго, чоловіки навіть не будуть звертати уваги на недоліки один одного. Швидше за все, Стрілець і Діва будуть спілкуватися сім’ями, і їх дружини теж знайдуть спільну мову.

Сама висока сумісність у цих знаків можлива в дружбі. А коли Стрільця і Діву об’єднує спільна мета, то спілкуватися їм стає набагато простіше.