Сумісність Рака і Козерога в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Рак і Козеріг, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Козерогом і дівчиною-Рак і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Рак і Козеріг

Людей, народжених під знаком зодіаку Рак, можна описати як замкнутих, чутливих, обережних і схильних до співчуття. Вони часто не впевнені в собі і потребують авторитетному думці, а також можуть необгрунтовано ревнувати кохану людину. У характеристиці Козерога присутні такі якості, як прагнення до верховенства і матеріального благополуччя, завзятість і спокій. Козероги потайливі і не звикли розповідати комусь свої секрети.

Рак Козеріг
Романтичний і ніжний Відданий і не терпить брехня
Володіє хорошою інтуїцією Цілеспрямований і постійний
Мстивий Приховує емоції

Сумісність Козерога з Раком зумовлена гармонійним поєднанням їх стихій – Землі і Води. У такому союзі партнери добре розуміють один одного, виявляють взаємну турботу і підтримку. Обидва люблять спокій, цінують відданість і часто проводять дозвілля вдома. Вони можуть створити міцну сім’ю або стати вірними друзями – все залежить від їх цілей.

Сумісність Козерога-жінки і Раку-чоловіки

Козеріг-жінка разом з Раком-чоловіком можуть побудувати міцні і перспективні відносини. А сумісність знаків зодіаку Рак і Козеріг тільки сприяє цьому. Жінці необхідно командувати і керувати, але поруч з сильним і впертим чоловіком цього не вийде. А от хлопець-Рак не буде з нею конкурувати за верховенство і підтримає всі її рішення.

Ракам подобаються такі незалежні й цілеспрямовані леді, а дівчина-Козеріг оцінить неспішність і галантність чоловіки. Вона буде приймати його залицяння, але якщо він не виправдає її надій, то відносини легко перейдуть в дружні.

У дружбі

Зазвичай замкнуті і нетовариські Козероги можуть розкритися в компанії Раку. Цей хлопець тактовний і не стане говорити на відверті теми. Його доброта і вміння співчувати залучать до нього подругу-Козерога на довгий час. Обидва люблять домашній затишок і не розташовані до широкого кола спілкування.

Ці друзі будуть багато часу проводити разом, гуляючи по місту і вибираючись на пікнік біля річки. Висока сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак в дружбі – запорука того, що вони збережуть міцний зв’язок на довгі роки. Але нерідко їх приятельські стосунки переростають у любовні – якщо обидва в цей момент вільні.

У любові

Любовні відносини Раку-чоловіки і Козерога-жінки розвиваються повільно. Рак буде довго і красиво домагатися розташування цієї дівчини, обдаровуючи її розкішними букетами і прикрасами. У якийсь момент вона все-таки зважиться стати його коханою. Сумісність знаків зодіаку Рак і Козеріг означає, що в їхніх стосунках не буде драми і скандалів – тільки взаємна теплота, турбота і ласка.

В любові ці чоловік і жінка будуть щирими один з одним. Глибоко в душі Рак буде ревнувати свою кохану, але ніколи не образить її підозрами і не образить.

У шлюбі

Козеріг і Рак – господарські та гостинні люди, в їхньому домі завжди затишок і порядок. Вони вміють відкладати і збирати на сімейні потреби. Сумісність цих знаків зодіаку допомагає їм не тільки в любові, але і в шлюбі. Будь-які вони вирішують спори мирним шляхом, чоловік-Рак завжди прислухається до своєї дружини, цінує її думку і оберігає від проблем.

Козеріг є лідером цього союзу, жінка здатна самостійно приймати рішення – куди вони з чоловіком поїдуть на відпочинок або в яку школу краще віддати дитину. Чоловік сприймає її рішення як турботу про їх сім’ї.

У ліжку

Інтимне життя цієї пари складно назвати пристрасної або різноманітною. Обидва партнера консервативні і довго готуються до близькості. Ніжний Рак здатний розтопити неэмоциональную партнерку своїми поцілунками і компліментами. Дівчина-Козеріг може вразити його мереживною білизною або романтичною обстановкою.

Якщо між коханими є духовна близькість, то вони зможуть повністю розслабитися в ліжку. У цьому випадку вони отримають справжнє задоволення від спільного проведення часу.

У роботі та бізнесі

Начальник-Рак буде в захваті від виконавчої і працездатною дівчата-Козерога. Однак йому можуть не сподобатися її прагнення до влади. Якщо Козеріг-дівчина займає керівну посаду, то вона з задоволенням попрацює з чоловіком-Рак. Начальницю вразить його професійне чуття та вміння знайти творчий підхід до будь-якої, навіть найскладнішої, проблеми.

Як рівноцінні співробітники дівчина-Козеріг і хлопець-Рак теж можуть спрацюватись. Завзятість Козерога і інтелект Раку здатні стати їм у пригоді в реалізації важливих робочих завдань.

Плюси і мінуси відносин

Навіть при високої сумісності Рака і Козерога в їх відносинах бувають розбіжності. У таблиці ми зібрали плюси та мінуси їх пари.

Сильні сторони союзу Слабкі сторони союзу
Обидва врівноважені і не схильні до скандалів Закриті, нетовариські, не люблять ділитися сокровенним
Партнери збігаються у поглядах на життя, однаково виховують дітей Рак часто ревнує Козерога
Легко розподіляють обов’язки Козеріг дуже вимогливий до Раку
Обидва домосіди і люблять спокійний дозвілля Чоловіка дратує емоційна відстороненість жінки
Є чому повчитися один у одного Козероги не вміють поступатися

Сумісність чоловіка-Козерога і жінки-Раку

Сильний чоловік-Козеріг і вразлива дівчина-Рак мають високу сумісність у коханні, дружбі і ділових відносинах. Козерогові подобаються крихкі і ніжні леді, тому його може вразити приваблива дівчина-Рак. Вона поступлива і не стане суперничати з Козерогом.

Цей чоловік здатний сподобатися Раку своєю серйозністю і рішучістю. Спочатку він може зберігати дистанцію і спостерігати за дівчиною. Якщо вона не поведеться легковажно і не зробить перший крок, то точно завоює його увагу. Чоловіки-Козероги не люблять, коли за ними бігають, їм подобається самим домагатися розташування.

У дружбі

Рак і Козеріг можуть стати щирими друзями. Добра дівчина-Рак завжди прийде на допомогу Козерогові, вона може підтримати її у непростий період. Козероги цінують відданість і будуть добре ставитися до подруги. Цей чоловік здатний дати корисні поради і допомогти справою.

Астрологічна сумісність у дружбу у цих знаків зодіаку одна з найвищих. Вони люблять проводити час вдома, тому можуть разом дивитися фільми або допомагати один одному облаштовувати житло. Проте в більшості випадків їх дружба є лише першим етапом в любовних відносинах.

У любові

Сумісність знаків зодіаку зовсім не означає палку пристрасть і романтику у стосунках. Вони будуть довго придивлятися один до одного та робити невеликі кроки назустріч. Жінка-Рак обережна, їй не властиво кидатися у вир з головою. Такій дівчині потрібна впевненість у партнері.

Як тільки Козеріг першим проявить свої почуття і доведе, що у нього серйозні наміри, тоді і почнеться їх любов. У поданні обох партнерів любовні стосунки – це взаємна турбота, підтримка і повага.

У шлюбі

Вимогливий Козеріг може занадто тиснути на чутливу дружину. Він занадто суворий до своїх домочадців, вимагає порядку у всьому і підпорядкування. Якщо спочатку така рішучість і наполегливість подобається Раку, то в тривалих відносинах може трохи дратувати. Дівчина може відверто поговорити з чоловіком на цю тему, і якщо він не стримає свій запал, то може втратити кохану назавжди. Жінки-Раки терплячі, але не виносять тотального контролю.

Сумісність в любові і шлюбі у Раку-жінки і Козерога-чоловіки вище середнього, але їм доведеться постійно йти на поступки. Козерогові бажано стати м’якше, а Раку перестати накручувати себе по дурницях.

У ліжку

Ніжна і чутлива дівчина-Рак є хорошою коханкою і може легко спокусити Козерога. Разом з нею чоловік може зважитися на експеримент, наприклад, на близькість в незвичайному місці. Жінки-Раку потрібні ніжні поцілунки і приємні слова від партнера, вона не терпить поспіху і чекає такого ж від коханого.

Інтимні стосунки між Козерогом-чоловіком і Рак-дівчиною – те, що пов’язує їх ще більше. Їх зв’язок може перерости у щось більш серйозне, і кожен не буде проти цього.

У роботі та бізнесі

Робітничий союз Козерога-хлопця і Раку-дівчата буде плідним для обох. Козеріг зможе перейняти у цієї дами професійну інтуїцію, а Рак навчиться швидше приймати рішення. У спільній роботі стратегічним плануванням краще зайнятися дівчині, а фінансові питання доручити чоловікові.

У Раків багато терпіння, яке допомагає їм повільно, але вірно йти вгору по кар’єрних сходах, а Козероги досягають великих висот за рахунок свого працьовитості та цілеспрямованості. Разом вони зможуть довести до розуму будь-який робочий питання і досягти поставленої мети.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак означає, що їхні стосунки можуть тривати довгі роки. Ми підготували для вас таблицю з сильними і слабкими сторонами цього союзу.

Плюси пари Мінуси пари
Обидва спокійні Відсутність пристрасті в інтимному житті
Однаково дивляться на світ Коханим складно виразити свої емоції
Козеріг у цій парі стає м’якше, а Рак наполегливіше Рак може ревнувати кохану, а Козеріг бути надто вимогливим
Обидва партнера терплячі і уважні один до одного Не завжди готові з’ясовувати стосунки
Взаємна підтримка Можуть приховувати щось один від одного

Підходять один одному жінка-Рак і жінка-Козеріг

Ці дами можуть легко стати подругами. Рак-жінка Козеріг-жінка розуміють один одного з півслова. Більш сильна і бойова Козеріг може швидко привести в почуття поранену подругу, яку залишив хлопець або насварив начальник. А Козерогові-жінці подобається в подрузі чуйність і співчуття. Вони не зможуть бути відвертими один з одним, але їм завжди є про що поговорити.

Висока сумісність знаків зодіаку відбивається і на їх роботі. Відповідальна, наполеглива дівчина-Козеріг і мудра дівчина-Рак зможуть разом впоратися з будь-яким, навіть самим складним проектом. Творча жінка-Рак сповнена цікавих ідей, але втілити їх заважає її нерішучість. І така пробивна, цілеспрямована колега, як Козеріг, точно буде їй корисна. Вона проб’є дорогу будь-якого проекту і зможе відстояти спільні інтереси.

Чоловік-Козеріг і чоловік-Рак як друзі і партнери

Чоловік-Козеріг і чоловік-Рак сумісні для дружби та ведення спільних справ. Вольовий Козеріг завжди буде лідером їх дружнього союзу. Він ніби старший брат, допомагає нерішучому Раку долати життєві труднощі. Рак, у свою чергу, завжди прийде на допомогу другові, який потрапив в біду. Він поспівчуває, якщо у Козерога виникли особисті проблеми, а також допоможе знайти вірне рішення.

Вірні друзі можуть організувати спільний бізнес. Навряд чи це буде щось глобальне, але точно стабільно приносить заробіток. Можливо, їх буде пов’язане з торгівлею, юридичними консультаціями або послугами краси. Фінансову сторону справ візьме на себе Козеріг. Раку ж належить зайнятися стратегією компанії і просуванням товарів або послуг . Керувати підприємством і нести відповідальність перед підрядниками та клієнтами доведеться чоловікові-Козерогові. А от підбір кадрів краще довірити чоловікові-Раку.