Жінка-Терези і чоловік-Стрілець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Терезами і чоловіком-Стрільцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Стрілець-чоловік і жінка-Терези в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Терези і чоловік-Стрілець як пара

Ваги-жінка і чоловік-Стрілець створені один для одного. Союз близький до ідеалу або навіть є ним. Сумісність знаків зодіаку становить 90 відсотків і більше. Стихії Повітря і Вогню – вдале і перспективне поєднання. Ці люди не завжди помічають один одного при перших зустрічах. Але єднає їх спільна робота, друзі або якісь інтереси.

Пара Ваг-жінки і Стрільця-чоловіки – одна з найбільш гармонійних. У ній відсутня конкуренція, але є душевне тепло і бажання зрозуміти свого партнера. Лідером в союзі стане Стрілець. У нього вольовий і цілеспрямований характер. М’яка жінка-Терези навіть не захоче оскаржувати це, її цілком влаштовує другорядна роль. Але в стосунках вона підтримує чоловіка і надихає його на нові звершення.

Плюси відносин

Жінка-Терези і чоловік-Стрілець прагнуть до загальним цілям, адже їх сумісність одна з найвищих. У партнерів відмінні шанси побудувати міцний союз.

До плюсів відносин відносять:

 • взаєморозуміння;
 • уміння знаходити компроміси;
 • немає ревнощів і конкуренції;
 • спокій обох партнерів;
 • звичка мирно вирішувати всі питання;
 • однакові погляди на виховання дітей.

В такому союзі жінка врівноважує свого коханого і дає йому можливість реалізувати свій потенціал. Партнери тонко відчувають один одного, не дозволяють нудьзі руйнувати відносини, що намагаються весь час вносити в повсякденне спілкування щось нове.

Мінуси відносин

Стрілець-чоловік і жінка-Терези можуть відчувати труднощі в комунікації. Головна небезпека полягає в невмінні партнерів пристосовуватися до змін. В нових умовах кожен прагне залізти у свою раковину і перекласти відповідальність на партнера.

У стосунків є й інші мінуси:

 • висока ймовірність зрад;
 • чоловік приділяє багато часу кар’єрі, що йде на шкоду сім’ї;
 • з часом жінці-Терезам починає здаватися занадто жорстким характер її другої половинки;
 • звички грають не останню роль у відносинах;
 • у невдачах партнери звинувачують один одного.

Стрілець – реаліст, а Ваги – романтична натура. Це теж створює протиріччя. Протилежності притягуються, але на етапі притирання характерів різниця дуже відчутна.

Сумісність Ваг-жінки і Стрільця-чоловіки в дружбі

Стрілець-чоловік і жінка-Терези відмінно розуміють один одного. Їм не нудно разом. Сумісність у дружбі – майже 100 відсотків. Частіше представники зодіакальних знаків сходяться вже в зрілому віці на тлі загальних інтересів або роботи. Вони з подивом розуміють, наскільки їм добре разом.

Жінка-Терези завжди вислухає, дасть слушну пораду і підтримає морально. Вона стає для свого приятеля не тільки другом, а й особистим психологом. В свою чергу він готовий приїхати до неї в будь-який час доби і допомогти з переїздом, надати фінансову підтримку або вирішити побутові питання.

Але іноді в дружбі їм доводиться переступити межу. Стрілець-чоловік і Ваги-жінка опиняються в одному ліжку, і цей зв’язок здатна тривати роками.

Сумісність Стрільця-хлопця і Ваг-дівчата в любові

Стрілець-чоловік любить самовіддано, палко і пристрасно. Він за всяку ціну досягає поставлених цілей. Дівчина-Терези підсвідомо прагне до пошуку більш сильного партнера, так як вона по своїй природі нерішуча і малоэмоциональна. Відносини в парі нагадують класичні. Він – лицар, завойовник і захисник своєї сім’ї. Вона – слабка і ніжна леді. Сумісність знаків зодіаку в любові складає 90 відсотків і більше.

Чоловік-Стрілець не сидить на місці. Це захоплена натура. Він постійно в пошуку, любить пригоди і подорожі, готовий продемонструвати свій світ коханій жінці. Закохані відкривають перед собою нові горизонти.

Сумісність пари в ліжку

Жінка-Терези може бути неймовірно ніжною і спокусливою. Зовні здається, що вона скромна і сором’язлива, але в інтимних стосунках вона розкривається з несподіваного боку. У ліжку дівчини-Ваги і хлопця-Стрільця панує легкість і невимушеність. Вони готові на експерименти.

У Стрільця, як правило, більш багатий сексуальний досвід. І він з задоволенням ділиться ним з ніжною і пристрасної партнеркою. Мінусом є трохи легковажне ставлення до інтимної близькості. Обидва партнера здатні змінювати. І це відбувається не в кризові моменти, а коли в парі все добре. Просто кожному хочеться спробувати щось нове. Коли Ваги і Стрілець просто друзі, вони теж часто переходять межу.

Дівчина-Терези і чоловік-Стрілець у шлюбі

У шлюбі партнери починають відчувати перші складності. Ваги-дівчина і Стрілець-чоловік дуже непрактичні. У побутових питаннях кожен дивиться в бік іншого і намагається перекласти на чоловіка або дружину всі проблеми.

Жінка-Терези надихає свого чоловіка, але їй хочеться, щоб він став більш приземленим і забезпечив надійний тил. Стрілець вважає себе вище багатьох побутових дрібниць. На тлі цього виникають серйозні сварки. Ваги-дружина часто залишається одна, так як її чоловік приділяє багато уваги роботі. Але для нього це більше задоволення і можливість реалізувати себе. Часто такі чоловіки працюють на низькооплачуваних посадах і не прагнуть зростати.

Якими батьками будуть жінка-Терези і чоловік-Стрілець

Стрілець-чоловік і Ваги-дівчина стають хорошими батьками. Сумісність знаків зодіаку в цьому напрямку висока. Мама-Ваги відчуває абсолютно фантастичні почуття по відношенню до дітей. Для неї народження первістка – одне з головних подій у житті. Така мама багато часу проводить з родиною, приділяє увагу розвитку здібностей дітей, але і емоційна сфера не страждає. Ваги стають справжнім другом своїм дорослим синам і дочкам, який здатний підтримати в будь-який момент.

Стрілець не відразу дозріває для батьківства. Йому потрібен час для того, щоб звикнути до нової ролі. Але в підсумку він сильно прив’язується до дітей, дотримується такого ж стилю виховання, як і його дружина-Ваги. Це ще одна точка дотику в парі.

Ділова сумісність Стрільця-чоловіки і Ваг-жінки

Представники зодіакальних знаків непогано підходять один одному як ділових партнерів. Ефективність спільної праці не буде занадто високою, але працювати разом виявиться комфортно. У такій зв’язці немає місця ревнощі, прагнення відсунути колегу і зайняти його місце. Стрілець-чоловік і Ваги-жінка відразу розподіляють ролі, діючи чітко і злагоджено.

Коли начальник – Стрілець, це не найгірший варіант. Чоловіка не можна назвати практичним, але у нього багато ідей, і він впевнено йде до мети. Ваги-підлегла виконує всі вказівки керівника. Якщо вона сама стає босом, ситуація сумна. Така жінка не може командувати і постійно сумнівається. Врятувати ситуацію може тільки те, що Стрілець багато візьме в свої руки.

Як чоловікові-Стрільцеві завоювати жінку-Ваги

На етапі залицяння не повинно виникнути жодних складнощів, якщо діяти правильно. Жінка за знаком зодіаку Терези любить красу у всіх її проявах. Її приваблюють акуратно одягнені і доглянуті чоловіки. У чоловіка знаку Стрілець з цим, як правило, немає проблем. Зачарувати її можуть цікаві розмови і красиві залицяння.

Дівчина-Терези здатна адекватно оцінити матеріальне становище свого коханого – не треба намагатися пустити пил їй в очі. Від студента вона з радістю прийме запрошення на чашку кави в недорогому закладі або пропозицію прогулятися по мальовничих місцях, але від солідного підприємця вона чекає чогось більш вагомого. І важливо не обдурити ці очікування.

Як Терезам-дівчині закохати в себе чоловіка-Стрільця

Стрілець-чоловік має високу сумісність з Вагами-жінкою. Щоб завоювати його, дівчині навіть не потрібно щось із себе вдавати. Досить залишатися самою собою. Стрілець любить ніжних і витончених натур. Він добре ставиться до змін, тому можна сміливо пробувати різні образи, експериментувати із зачіскою або макіяжем.

Стрільця потрібно приймати таким, який він є. Навіть найменші спроби переробити його на початкових етапах розвитку відносин закінчаться повним крахом. Чоловік цього не потерпить, постарається якнайшвидше відійти в сторону і відправитися на пошуки нової партнерки.

Як дівчина-Терези і хлопець-Стрілець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Стрілець і дівчина-Терези відносяться до розриву відносин по-різному. Чоловік не приймає все близько до серця. У його житті часто відбуваються зміни, тому зміну дівчини він сприймає як черговий етап. Виключенням стає ситуація, коли у відносинах божевільна любов або вже встигли з’явитися діти. Стрілець часто виступає в ролі ініціатора розриву. Після розставання він може відправитися в подорож або відразу ж піти на пошуки нового щастя. Навіть якщо кинули його, він легко переносить.

Ваги-жінка рідко вирішується на розрив. Якщо відносини стали токсичними і не приносять нічого, крім розчарувань, вона все одно намагається щось змінити, сподіваючись на краще. Розлучення стає для неї справжньою трагедією, що б’є по самооцінці. Така жінка після хворобливого розставання довго залишається одна і не вирішується пробувати побудувати особисте щастя заново.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Терези і хлопець-Стрілець мають хорошу сумісність, але робота над відносинами не завадить. Тільки спільними зусиллями можна досягти гармонії. У жінці-Вагах закладено сильний внутрішній потенціал. Зовні вона скромна і тиха, але здатна направити свого чоловіка в потрібне русло. Дружину треба пам’ятати про це і частіше прислухатися до її порад, не піддаючи її слова критики. Це дозволить домогтися в житті набагато більшого.

Головна порада для такої пари – приймати недоліки один одного і не дозволяти нудьзі руйнувати відносини, не звинувачувати партнера у власних невдачах. На початкових етапах Ваги і Стрілець відмінно ладнають, а потім виникають завищені претензії і докори. Якщо прибрати їх, можна щасливо прожити все життя.