Камінь для знака зодіаку Стрілець: які підходять жінкам і чоловікам

У статті ви дізнаєтеся, які дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння відповідають знаку зодіаку Стрілець. Ми розповімо, як підібрати талісман для чоловіка, жінки і дітей. А також розберемося, який оберіг принесе Стрільцеві щастя, допоможе зберегти здоров’я і зберегти гроші.

Який камінь відповідає знаку зодіаку Стрілець

Дорогоцінні камені володіють потужними властивостями, що впливають на долю і життя людини: вони здатні принести удачу в любові і кар’єрі, фінансових справах, а також поліпшити здоров’я. Кожен камінь відповідає певному знаку зодіаку, стаючи його унікальним талісманом.

Отже, який камінь у знака зодіаку Стрілець? Перерахуємо деякі назви. Це аметист, сапфір, місячний камінь, гранат, топаз та інші. Стрільцеві підходить кілька каменів, які можна вибрати як по даті, так і по року народження.

По даті народження

Стрілець — знак зодіаку, до якого підходять за гороскопом дорогоцінні й напівкоштовні камені. Щоб дізнатися свій камінь, досить визначити, до якої декаді ставиться дата народження:

 • 23 листопада – 2 грудня. Першій декаді Стрільців протегує планета Меркурій. Людям, народженим у цей період, підійдуть такі камені, як смарагд, бірюза, лазурит і аметист.
 • 3 грудня – 12 грудня. Друга декада Стрільців має двох заступників: Місяць і Юпітер. Їм принесуть удачу хризоліт, циркон, рубін, бірюза і топаз.
 • 13 грудня – 21 грудня. Сатурн управляє третьою декадою Стрільців, для яких талісманами є смарагд, хризоліт, топаз, гранат, циркон, рубін і сапфір.

Каміння, відповідні кожному дню народження Стрільців:

Дата народження Камінь
23 листопада Алмаз
24 листопада Берил
25 листопада Альмандин
26 листопада Яшма
27 листопада Рубін
28 листопада Бірюза
29 листопада Рубін
30 листопада Сапфір
1 грудня Бірюза
2 грудня Змійовик
3 грудня Циркон
4 грудня Шпінель
5 грудня Гранат
6 грудня Геліотроп
7 грудня Цитрин
8 грудня Чароїт
9 грудня Олександрит
10 грудня Аквамарин
11 грудня Тигрове око
12 грудня Алмаз
13 грудня Аметист
14 грудня Сапфір
15 грудня Гіацинт
16 грудня Нефрит
17 грудня Бірюза
18 грудня Гематит
19 грудня Яшма
20 грудня Обсидіан
21 грудня Хризопраз

По року народження

Камені, які відповідають знаку Стрілець, можна вибрати і за Східним календарем, тобто за роком народження. Для цього потрібно дізнатися, в рік якої тварини ви народилися.

Ми підготували для вас таблицю:

Щур Гранат
Бик Агат
Тигр Аметист
Кролик Рубін
Дракон Сапфір
Змія Смарагд
Кінь Топаз
Коза Сапфір
Мавпа Опал
Півень Рубін
Собака Яшма
Свиня Лазурит

Якщо ви бажаєте ґрунтовно підійти до вибору самоцвіти, то враховуйте не тільки знак зодіаку, але і власні відчуття. Камінь, відповідний за гороскопом, може вам не сподобатися – не носіть його, тому що він буде відбирати енергію.

Камені-талісмани для Стрільця-жінки

Щоб підібрати ідеальний камінь за знаком зодіаку, рекомендується враховувати ще й пів власника або власниці чарівного самоцвіту. Розберемо характеристики каменів, які потрібно носити Стрільцеві-жінці, щоб досягти успіху в житті.

 • Гранат. Цей камінь-талісман найбільш підходящий для жінок, які за датою народження є Стрільцями. Він виконує одразу кілька функцій: захищає від нещасних випадків під час подорожей, оберігає від пристріту, негативних слів і думок оточуючих людей, приносить успіх на роботі, покращує відносини з колегами і начальством, відводить від власниці розчарування і нечесних людей.
 • Бурштин. Яскравий, сонячний камінь прекрасно підходить знакам зодіаку вогняної стихії, до яких відноситься і Стрілець. Запальною дамі не завжди вдається уникнути конфліктів з оточуючими. Саме цю проблему здатний усунути бурштин, налагоджуючи стосунки господині з друзями, колегами, родичами і другою половинкою. А також цей цікавий камінь допомагає знайти душевний спокій, прибирає дратівливість, плаксивість і агресію.
 • Сапфір. Його називають каменем вірності і мудрості. Невтомною дівчині-Стрільцеві він приносить щастя в особистому житті, оберігає від пліток і неприязнь оточуючих. Крім того, сапфір здатний значно поліпшити стан жіночого здоров’я і допомогти тим, хто страждає від серцевих захворювань або астми.
 • Аметист. Стрілець — амбітна і рішуча жінка, яка має на це життя багато планів. І вони неодмінно збудуться, особливо якщо вона буде носити аметист в якості талісмана. Цей камінь допомагає досягти цілей і дарує душевну гармонію. Він є надійним помічником під час вагітності, роблячи цей період для жінки максимально легким і спокійним.
 • Смарагд. Елегантний зелений камінь позбавляє жінку-Стрільця від стресів і хвилювань, які часто з’являються в її насиченого життя. Смарагд приносить успіх у всіх громадських справах, особливо в командній роботі. Камінь є надійним оберегом для Стрільців-матерів.
 • Рубін. У дівчини-Стрільця багато ентузіазму для того, щоб домогтися бажаного. Однак часто їй не вистачає обачності і раціональності. Саме з цим допоможе витончений рубін, оберігаючи господиню від хвилювань і емоційних спалахів. Рубін гарний і для зміцнення любовних стосунків, а також шлюбу.

Камені-обереги для Стрільця-чоловіки

Стрілець-чоловік, вибираючи свій камінь за знаком зодіаку, повинен керуватися тим, які цілі він переслідує, чого хоче домогтися за допомогою амулета і які якості характеру посилити. Розглянемо найбільш потужні камені, здатні стати оберегом для чоловіка-Стрільця:

 • Аметист. Стрільці, як правило, є освіченими і розумними чоловіками з широким кругозором. Вони обожнюють дізнаватися все нове і досліджувати незвичайні місця. Але далеко не завжди Стрільці-чоловіки можуть правильно застосувати на практиці свої глибокі знання. В цьому допомагає аметист — камінь, який відповідає за інтелектуальні здібності власника і його потенціал у кар’єрі.
 • Обсидіан. Це камінь, який є джерелом енергії і внутрішньої сили. Він здатний загартувати і без того сильний характер хлопця, допомогти йому легко і швидко впоратися з усіма труднощами. Обсидіан захистить власника від ворогів і дасть потужний заряд енергії для досягнення цілей і усунення ворогів.
 • Циркон. Цей камінь сприяє розвитку комунікабельності і красномовства у чоловіка-Стрільця. Дані якості присутні у товариську представника вогняної стихії, але циркон здатний вивести їх на новий рівень. Камінь наповнює власника позитивною енергією і розганяє похмурі думки.
 • Топаз. Допоможе Стрільцеві піднятися по кар’єрних сходах, розвинути навички лідера та оратора, а також підвищити впевненість в собі. З таким амулетом чоловік зможе оточити себе предметами розкоші і підняти рівень матеріального добробуту.
 • Бірюза. Цей загадковий і красивий камінь оберігає Стрільця від підступи заздрісників і ворогів, сприяє поліпшенню чоловічого здоров’я і сили. Чоловік-Стрілець, носить бірюзу, може бути впевнений у тому, що володіє ефективним захистом від навколишнього негативу.
 • Хризоліт. Дотепний і діяльний Стрілець іноді буває надмірно емоційним і запальним. Саме з цим йому допомагає боротися хризоліт в якості оберега. Він заспокоює нервову систему, дарує хазяїнові спокій і терпіння.

Камінь-амулет для Стрільця-дитини

Знак зодіаку Стрілець є одним з найбільш енергійних, яскравих і сильних. Тому його камінь теж повинен володіти потужною енергетикою. Особливо уважно слід добирати талісман для дитини-Стрільця.

 • Бурштин. Цей сонячний камінь однаково підходить як хлопчикам, так і дівчаткам. Він зміцнить дитяче здоров’я, позбавить від болю і безсоння.
 • Бірюза. Красивий блакитний камінь обов’язково сподобається дівчинці-Стрільцю, а також приборкає її буйний норов. З бірюзою маля буде менше вередувати, стане більш терплячою і спокійною.
 • Хризоліт. Рекомендується для хлопчиків-Стрільців. Він розвиває творчі здібності, потяг до знань і посидючість. Камінь допомагає малюкові вирости справжнім чоловіком — сміливим, рішучим і відповідальним.

Грошові камені для Стрільця

Деякі дорогоцінні й напівкоштовні камені здатні принести Стрільцям успіх у фінансових справах. До таких талісманам відносяться рубін, сапфір і топаз, які наділяють його упевненістю в собі і сприяють везінню.

Але головним грошовим амулетом для Стрільців є особливий камінь — тигрове око. Він притягує до господаря або господині вигідні знайомства, нові джерела доходу, привабливі ділові пропозиції, а також відкриває грошовий канал.

Камені на любов

Стрільцям не завжди щастить у коханні, оскільки їм важко знайти собі партнера під стать. Щоб прискорити процес, потрібно носити каміння-амулети з магічними властивостями:

 • Рубін. Притягує в життя Стрільців фатальну пристрасть, наповнює її яскравими емоціями і дає можливості для нових захоплюючих романів. Побудови сімейного щастя він теж сприяє.
 • Гранат. Якщо Стрілець почне носити гранат, то скоро помітить, наскільки збільшилася в його житті кількість романтичних моментів і інтерес з боку протилежної статі.
 • Перли. Для дам-Стрільців корисно носити перли будь-якого кольору. Він допоможе знайти щастя в особистому житті і знайти другу половинку на довгі роки.

Камені, поліпшують здоров’я

Дивна властивість дорогоцінних каменів — здатність позитивно впливати на здоров’я людини. Подивимося, які підійдуть камені Стрільцям, які бажають поліпшити самопочуття.

 • Сапфір. Це універсальний камінь для тих, хто хоче покращити загальний стан здоров’я. Він позбавляє від головних болів, бореться з безсонням і втомою, сприяє розслабленню.
 • Обсидіан. Ефективний при боротьбі з запальними процесами. Позитивно впливає на чоловіче здоров’я і потенцію.
 • Топаз. Улюблений камінь жінок-Стрільців, оскільки він відповідає за молодість організму і зовнішній вигляд, стрункість фігури, а також правильну роботу органів травлення.
 • Хризоліт. Допомагає налагодити роботу центральної нервової системи і боротися з серцевими захворюваннями.

Камінь на удачу і щастя

Основним каменем, що приносить Стрільцям щастя і везіння у всіх сферах життя, можна назвати опал. Рекомендується носити камінь зелених або синіх відтінків.

Він здатний наділити Стрільця неймовірною працездатністю та силою волі. З опалом представник стихії Вогню навчиться спрямовувати свою невичерпну енергію в потрібне русло і домагатися вражаючих успіхів скрізь: у коханні, кар’єрі, дружбу і фінансовій сфері.

Камінь для Стрільця від пристріту

Навіть такий самовпевнений і не схильний до забобонів знак зодіаку Стрілець, іноді відчуває негатив, що виходить від недоброзичливців. Існують талісмани, відводять вроки від господаря:

 • Бурштин. Бореться з негативними думками самого Стрільця, а також пом’якшує його ворогів і нейтралізує всі злісні слова, сказані на його адресу.
 • Смарагд. Прекрасно справляється з заздрістю ворогів. Особливо ефективний для тих, хто знаходиться в любовному трикутнику, оскільки перешкоджає недобрим справах суперників у любові.
 • Топаз. В оточенні товариську Стрільця нерідко присутні лицеміри. Топаз допомагає господареві оперативно вирахувати ошуканців, пліткарів і заздрісників.

Якого кольору краще вибрати камінь

Важливо вибрати й підходящий колір каменю для знака зодіаку Стрілець. Невірно вибраний відтінок талісмана здатний звести нанівець всі його позитивні властивості.

Кращими квітами каміння для Стрільців є синій, фіолетовий і бузковий. Такими відтінками володіють, наприклад, хризоколла, чароїт і азурит.

Небажані камені для Стрільців

Не всі дорогоцінні камені можна використовувати Стрільцеві. Деякі з них навіть здатні завдати шкоди цьому знаку зодіаку. До таких каменів відносяться:

 • Нефрит. Заважає налагодити особисте життя, оскільки постійно штовхає господаря на необачні вчинки і порушення обіцянок.
 • Чорний опал. Може повергнути Стрільця в депресію або притягти до нього недобросовісних людей.
 • Чорний агат. Здатний залучити в круговорот неприємностей, притягти в життя розчарування і смуток.

Як правильно носити каміння Стрільцеві

Щоб дія каменів позитивно позначалося на житті Стрільця, потрібно знати, як правильно їх носити в прикрасах і з чим поєднувати. Бірюзу, наприклад, рекомендується носити в срібній оправі, а обсидіан досить повісити на будь шнурок або ланцюжок. Топаз може розташовуватися в підвісці або на брошки.

Ні один талісман не можна віддавати в чужі руки, оскільки так він може увібрати енергетику іншої людини і втратити свій ефект. Бажано ховати амулет від сторонніх очей під одягом. Цей захід обережності допоможе продовжити потужне дію каменю.

Рекомендації для Стрільців – як вибрати свій камінь

Вибираючи камінь, не менш важливо звертати увагу на його оправу. Для Стрільців більше схожі прикраси з білого золота, срібла і платини, в яких органічно розташовується підходящий талісман.

При виборі каменю обов’язково звертайте увагу на його стан. На камені не повинно бути відколів, тріщин і забруднень. Не забудьте зосередитися на своїх відчуттях, вибираючи амулет. Дотик каменю до шкіри повинно викликати приємні емоції. Якщо це так, то талісман буде діяти, підлаштовуючись під ваші бажання і почуття.