Жінка-Близнюки і чоловік-Овен: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Близнюками і чоловіком-Овном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Овен-чоловік і жінка-Близнюки в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Близнюки і чоловік-Овен як пара

-Близнюки і жінка Овен-чоловік можуть побудувати міцний союз – вдале поєднання стихій Повітря й Вогню позитивно відбивається на відносинах. Товариська й активна леді-Близнюки може пом’якшити пристрасного і імпульсивного Овна. Вона притягує молодої людини зовнішністю та харизмою. Хлопець-Овен здатний залучити Близнюків своєю сміливістю і сильним чоловічим характером.

Обидва партнери ведуть активний спосіб життя і мають багато друзів. Вони цінують і поважають один одного, але здатні на необачні вчинки, саме тому сумісність знаків зодіаку не дотягує до 100%.

Плюси відносин

Сумісність жінки-Близнюків і чоловіка-Овна обумовлена великою кількістю плюсів у відносинах:

 • здатні швидко долати життєві проблеми;
 • поважають особисті кордони один одного;
 • здатні проявляти пристрасть у відносинах;
 • швидко забувають погане і йдуть на примирення;
 • надихають один одного;
 • жінка-Близнюки приймає турботу Овна;
 • цікаві один одному як співрозмовники;
 • люблять активності і спорт;
 • вміють домовлятися.

Мінуси відносин

Поряд з позитивними моментами у відносинах Овна-чоловіки і жінки-Близнюків бувають і негативні:

 • непостійність дівчини-Близнюків викликає ревнощі партнера;
 • чоловік намагається контролювати жінку;
 • зайва імпульсивність обох;
 • можуть стати нудними один для одного, якщо не урізноманітнити відносини;
 • обидва можуть наговорити гидот на емоціях;
 • зайва агресивність чоловіка лякає дівчата-Близнюки;
 • їм може не вистачати душевної близькості;
 • Близнюки-дівчина здатна ранити самолюбство Овна гострими словами.

Сумісність Близнюків-жінки і Овна-чоловіки в дружбі

Жінка-Близнюки і чоловік-Овен часто підтримують приятельское або дружнє спілкування – цьому сприяє їхня висока сумісність.

Яскрава і товариська жінка-Близнюки здатна надихнути хлопця на нові вчинки і налаштувати його на позитивний лад. Вона допоможе йому цінних радою та надасть моральну підтримку. Овну подобається вести з подругою інтелектуальні бесіди. Ця дівчина енергійна, але іноді теж потребує підтримки такого надійного друга, як Овен. Він в силах переконати дівчину-Близнюки в її неперевершеності і рішучості, що надає їй впевненості.

Сумісність Овна-хлопця і Близнюків-дівчата в любові

У любовних стосунках цієї пари присутній пристрасть, ніжність і взаєморозуміння. Сумісність знаків зодіаку в любові пов’язана зі схожими поглядами на життя. Обидва партнера активні і цінують свободу.

Чоловік-Овен любить завойовувати дівчат. А Близнюки ніколи не стануть для нього легкою метою. Дівчина не буде першою виявляти своїх почуттів, адже у неї і так багато шанувальників – Овну доведеться докласти багато зусиль, щоб привернути її увагу.

Але навіть коли вони стануть парою, дівчина може поглядати на інших чоловіків. Вона це робить не для зради, а щоб утримати поруч свого впертого обранця.

Сумісність пари в ліжку

Сексуальне життя закоханих яскрава і насичена. Чоловік-Овен – невтомний коханець, якому потрібні сильні емоції, жінка-Близнюки теж володіє підвищеним лібідо. Вони насолоджуються близькістю і не соромляться своїх фантазій.

Якщо партнери не стануть урізноманітнити своє інтимне життя, їм може стати нудно в компанії один одного. Тоді хтось із них може зважитися на зраду.

Дівчина-Близнюки і чоловік-Овен у шлюбі

Якщо весілля Близнюків-дівчата і Овна-чоловіки відбудеться, то не факт, що сімейне життя складеться благополучно. Впертий і ревнивий чоловік постійно контролює свою кохану. І якщо спочатку їй це подобається, то надалі сприймається як порушення особистих кордонів.

Овна дратують будь-які чоловіки, які “крутяться” навколо його дружини, друзі, колеги і навіть далекі родичі. Якщо він не зможе впоратися зі своїми почуттями, то все закінчиться розлученням.

Близнюкам теж варто працювати над стосунками і не давати зайвих приводів для підозр. Обом подружжю доведеться стримувати свої емоції і вчитися говорити про проблеми по мірі їх надходження.

Якими батьками будуть жінка-Близнюки і чоловік-Овен

Овен-чоловік і Близнюки-дівчина здатні стати турботливими і розуміючими батьками. Овен намагається виростити дітей цілеспрямованими, а Близнюки хочуть, щоб вони змогли реалізувати свої таланти і творчі здібності.

Щоправда, методи виховання у мами і тата кардинально відрізняються. Близнюки спілкуються з дітьми на рівних, а Овни виявляють суворість. Але сумісності знаків зодіаку це не знижує, вони виховають сильних і самостійних особистостей. Дорослі сини і дочки Овна і Близнюків ставляться до батьків з вдячністю і повагою.

Ділова сумісність Овна-чоловіки і Близнюків-жінки

У спільній роботі Овен-чоловік і Близнюки-жінка здатні швидко домогтися успіху. І сумісність знаків зодіаку відіграє в цьому важливу роль. Для успішної діяльності Близнюкам варто займатися креативом, а Овну – організаційними питаннями. Як колеги вони підтримають і допоможуть один одного. Овен володіє кмітливістю і може розкласти складну інформацію по поличках, а Близнюки легко впораються з будь-якими несподіваними проблемами під час робочого процесу.

Коли Близнюки-жінка є керівником, а чоловік-Овен знаходиться у неї в підпорядкуванні, то в роботі немає місця ліні і незібраність. Наполегливий Овен завжди виконає побажання керівника найкращим чином. Якщо чоловік обіймає посаду керівника, то будь-проект теж буде доведений до потрібного результату. Близнюки не будуть ображатися на агресивну поведінку начальника і зуміють переконати його в правильності своїх доводах.

Як чоловіка-Овна завоювати жінку-Близнюки

Чоловік по знаку зодіаку Овен зможе завоювати дівчину виключно довірою і терпінням. Вона не виносить тиску і не піддається на загрози. Якщо спробувати командувати нею, то вона припинить відносини. Леді-Близнюки цінує свою свободу і, навіть вступивши у відносини, не дасть себе в образу. Вона не визнає патріархальний тип взаємин і виступає за рівноправність. Якщо коханий буде лізти зі своїми непроханими радами, то їй це не сподобається.

Жінка знака зодіаку Близнюки оцінить красиві залицяння і ніжні букети. Вона любить екскурсії і подорожі. Якщо чоловік проявить увагу і турботу, вона обов’язково відповість взаємністю. Дівчина не терпить грубості і агресивної поведінки, тому чоловікові треба бути стриманішим.

Як Близнюкам-дівчині закохати в себе чоловіка-Овна

Овен-чоловік має високу сумісність з Близнюками-жінкою, однак саме від її поведінки багато в чому залежить їх спільне майбутнє. Дівчині потрібно чітко висловлювати свої думки, говорити те, що думає – Овен любить простоту і правду. Він захоплюється сміливими жінками, але не любить, коли хтось намагається грати його почуттями. Цей запальний чоловік може різко відповісти, а потім шкодувати про скоєне. Але гордість заважає йому визнати провину.

Овен по натурі мисливець, він не любить, коли дівчина вішається йому на шию. Дівчині-Близнюкам слід дозволити цьому чоловікові довше доглядати за собою. Він цінує те, що заробив важким шляхом.

Як Близнюки-дівчина і Овен-хлопець ведуть себе при розставанні

Овен може втомитися від непостійності дівчини-Близнюків, а вона від його контролю і підозр. Тоді вони вирішать розлучитися. Але оскільки обидва надто емоційні, то можуть поміняти своє рішення в будь-який момент. Особливо це стосується Близнюків, які здатні влаштовувати коханому емоційні гойдалки і намагатися маніпулювати ним.

Хлопець-Овен і дівчина-Близнюки рідко залишаються друзями при припиненні любовних відносин. Найчастіше вони звинувачують один одного у всіх гріхах і розлучаються з грандіозним скандалом.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Близнюки і хлопець-Овен мають одну з найвищих сумісних любові і створення сім’ї. Але для того, щоб їх тандем став успішним, потрібно вірити один одному і урізноманітнити своє життя яскравими враженнями.

Щоб партнерам не було нудно, слід більше проводити час у колі друзів, влаштовувати свята і частіше вибиратися з дому. Коханим потрібно радувати один одного приємними подарунками та сюрпризами. А ще не варто занадто бурхливо реагувати на недоліки партнера. Краще вирішувати всі проблеми мирно і без втягування в конфлікт сторонніх людей.