Сумісність Діви та Скорпіона в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Діва, Скорпіон, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Скорпіоном і дівчиною-Дівою і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Діва, Скорпіон

На перший погляд може здатися, що у стриманій, практичною Діви і емоційного, імпульсивного Скорпіона немає нічого спільного. Але в цих знаків зодіаку є риси, які їх об’єднують, наприклад, серйозне ставлення до життя.

У таблиці дана їх коротка характеристика. Основні переваги і недоліки допоможуть краще зрозуміти, якою може бути сумісність Діви зі Скорпіоном.

Діва Скорпіон
Плюсы:

 • спокойный;
 • интеллигентный;
 • искренний;
 • аккуратный;
 • рациональный;
 • добрый;
 • отзывчивый;
 • ответственный.

Минусы:

 • придирчивый;
 • мелочный;
 • скептичный;
 • схильний до критике;
 • пессимистичный;
 • упрямый;
 • тревожный;
 • раздражительный.
Плюсы:

 • обаятельный;
 • темпераментный;
 • амбициозный;
 • целеустремленный;
 • смелый;
 • выносливый;
 • проницательный;
 • остроумный.

Минусы:

 • скрытный;
 • подозрительный;
 • обидчивый;
 • злопамятный;
 • мстительный;
 • коварный;
 • язвительный;
 • ревнивый.

Як видно з опису сильних і слабких сторін, знаки мають абсолютно різні характери і темпераменти. Діва любить ясність, стабільність, порядок, керується розумом і не поспішає з прийняттям рішень. Скорпіоном ж керують емоції, а також любов до ризику, з-за чого він робить необдумані вчинки. Прискіплива і прямолінійна Діва прямо заявляє про свої претензії, а Скорпіон рідко діє відкрито, тому що вміло маніпулює людьми і завдає удару зненацька.

Незважаючи на безліч відмінностей у цих астрологічних знаків є такі риси, як чесність, справедливість і працьовитість, завдяки чому вони відчувають повагу один до одного. Кожен з партнерів вносить свій внесок у відносини: розважлива і мудра Діва стримує імпульсивність і спалахи гніву Скорпіона, а він робить їх спільне життя яскравою, насиченою, позбавленої нудьги й одноманітності.

Сумісність Скорпіона-жінки і Діви-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Діва, Скорпіон при такому поєднанні може бути доброю, тому що вони вдало доповнюють один одного. Яскрава, чуттєва дівчина дарує серйозному, відповідальному і діловому чоловікові емоції, яких йому не вистачає в повсякденному житті.

Його не дратують, а, навпаки, надихають її імпульсивність, пристрасть і відсутність комплексів. Завдяки їй він стає більш вільним і впевненим у собі. Він же, в свою чергу, захищає і оберігає її, дає цінні поради, допомагає впоратися з проблемами і пережити невдачі. Але відносини можуть зіпсувати критика Діви і уїдливість Скорпіона.

У дружбі

знаків зодіаку Скорпіон і Діва немає дружній сумісності з-за сильного фізичного потягу. Жінка-Скорпіон не вірить в дружбу з протилежною статтю, а чоловік-Діва не може встояти перед її красою і чарівністю.

Виключенням може бути лише ситуація, коли хлопець і дівчина відносяться один до одного як брат і сестра, тому що знайомі з дитинства. В цьому випадку вони зможуть спілкуватися без натяку на романтику і навіть дружити сім’ями. Два інтелектуали завжди знаходять теми для діалогу, які, втім, часто закінчуються суперечкою. Але незважаючи на розбіжності, вони прислухаються до порад один одного.

У любові

Сумісність знаків зодіаку може бути високою, тому що стриманий і прагматичний представник земної стихії втрачає голову від любові в момент знайомства з харизматичною і пристрасною дівчиною. Консерватор-Діва стає романтиком, красиво доглядає, проявляє ніжність і турботу і зовсім не помічає недоліків своєї обраниці.

Перший час йому подобається емоційність жінки, але поступово починає дратувати її імпульсивність. У неї теж виникають претензії до впертого і занудного партнеру. Лише взаємні поступки допоможуть їм зберегти відносини.

У шлюбі

Сумісність цих знаків зодіаку в любові і шлюбі може бути доброю, тому що Скорпіон-жінка і Діва-чоловік мають схожі уявлення про сімейні цінності і хочуть, щоб у відносинах були чесність і вірність. Обидва прагнуть до стабільного матеріального стану та комфорту, люблять проводити вільний час в затишній обстановці наодинці один з одним.

Сім’я з надійним, стриманим і турботливим чоловіком-Дівою може стати тихою гаванню для навіженої дівчини, яку тягне до ризику і азарту. Він візьме на себе всі турботи і клопоти, а вона втихомирить свій палкий норов і направить енергію в мирне русло.

У ліжку

Жінка-Скорпіон і чоловік-Діва підходять один одному як коханці, але між ними далеко не відразу виникають гармонія і повне взаєморозуміння. Представник стихії Землі більше цінує у відносинах емоційну близькість, а не фізичну. Дівчина ж, навпаки, потребує активною, насиченою та різноманітною інтимного життя. Відсутність регулярної близькості є для неї одним з вагомих приводів для розлучення.

Але жінці варто проявити терпіння і фантазію, щоб розпалити в обранцеві інтерес і пристрасть. Він готовий на все заради коханої, тому навчиться доставляти їй задоволення.

У роботі та бізнесі

У цієї пари є великий потенціал, тому що педантичний, уважний, розважливий чоловік-Діва і наполеглива, смілива, амбіційна дівчина-Скорпіон розуміють, наскільки вигідним буде для них цей союз. Вони вміють відокремлювати особисті відносини від ділових, тому не витрачають сили і час на те, щоб вирішити, хто з них головний, а спрямовують зусилля на те, щоб отримати прибуток і домогтися успіху.

Два відповідальних і працьовитих знака справедливо розподіляють і обов’язки, і доходи. Обидва є чесними, порядними людьми, тому не плетуть інтриги і не влаштовують махінації за спиною друг у друга.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Діви та Скорпіона у відносинах псує прискіпливість чоловіки. Він любить критикувати близьких і щиро вважає, що таким чином допомагає їм ставати краще. Але дівчина болісно реагує на зауваження. Передбачити, якою буде її реакція, не вийде – вона може впасти в гнів або затамувати образу.

Ще один привід для сварок – зацикленість Діви на чистоті. Жінку-Скорпіона можна насилу назвати зразковою господинею, тому вона нерідко чує закиди в тому, що занадто захоплена кар’єрою і не займається домом.

У таблиці ми перерахували і інші фактори, які впливають на цей союз.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Двом партнерам ніколи не буває нудно наодинці Жінка нерідко поводиться егоїстично і капризно
Знаки є вірними, чесними, хоча можуть один одного ревнувати З-за консерватизму чоловік-Діва відмовляється від будь-яких змін
Завдяки терпінню Діви в парі рідко трапляються скандали Жінка-Скорпіон буває уїдливою і навіть жорстокою
Обидва прагнуть до високого рівня життя У пари можуть бути різні уподобання в інтимній сфері
Скорпіон має гарне почуття гумору і переводить спори в жарт Вони схильні до упертості, не завжди йдуть на компроміси

Сумісність чоловіка-Скорпіона і жінки-Діви

Скорпіон-чоловік і Діва-жінка вдало доповнюють один одного – він заряджає енергією повільну дівчину, а вона стримує його імпульсивність і спалахи гніву. Поруч з нею він стає більш раціональним і врівноваженим, а вона – сміливої і активною.

У них може бути висока сумісність ще й завдяки тому, що обидва дотримуються традиційних поглядів на відносини, коли чоловік є главою сім’ї, захисником і годувальником, а жінка – надійним тилом і хорошою господинею. В їх союзі буде гармонія і потяг один до одного, якщо Діва зможе м’яко керувати своїм рішучим обранцем і надихати його.

У дружбі

У Діви та Скорпіона рідко виникає сумісність в дружбі, тому що при знайомстві між ними майже відразу з’являється взаємний потяг, і відносини стають не дружніми, а романтичними.

Якщо закоханості немає, то представники цих знаків зодіаку можуть бути приятелями і періодично зустрічатися в загальній компанії. Але їм не варто часто і близько спілкуватися. Два інтелектуали завжди знаходять цікаву тему для розмови, обмінюються думками, але через свою впертість нерідко починають сперечатися. Обидва не вміють поступатися і визнавати неправоту, тому навіть незначні розбіжності можуть призвести до конфлікту.

У любові

знаків зодіаку Скорпіон і Діва може бути висока сумісність в любові, якщо вони побачать один одного ідеальних партнерів. Ніжній дівчині подобається активний і рішучий чоловік, а його приваблює її м’якість, жіночність і скромність.

Але вона не поспішає зближуватися і відразу відповідати взаємністю, чим ще сильніше розпалює інтерес чоловіка-Скорпіона. Йому хочеться домогтися цю чарівну і недоступну жінку, але він приймає її правила гри. Оскільки обидва зацікавлені в серйозних відносинах, то поступово пізнають один одного, проводять разом час в романтичній обстановці і перевіряють почуття.

У шлюбі

Сумісність в любові і шлюбі у Діви-жінки і Скорпіона-чоловіка може бути однією з найвищих. Їх погляди на побут, фінанси і виховання дітей збігаються. Владному і авторитарного Скорпіону подобається, що дружина визнає його главою сім’ї, прислухається до його думки і створює затишну домашню атмосферу.

У неї також немає претензій до чоловіка, який прагне до матеріального достатку, раціонально розпоряджається грошима і вирішує побутові проблеми. В їх парі рідко виникають приводи для конфліктів, але стосунки більше нагадують партнерські, а не любовні через нестачу пристрасті і романтики.

У ліжку

В інтимних стосунках жінки-Діви і чоловіка-Скорпіона можуть бути розбіжності. Активному і темпераментній Скорпіону здасться занадто холодної стримана і консервативна дівчина. Її збентежать або навіть налякають його ідеї і фантазії.

Щоб в їх парі настала гармонія, чоловікові доведеться трохи охолодити свій запал і налагодити емоційний зв’язок. Йому не потрібно бути наполегливим і змушувати свою обраницю на ті експерименти, до яких вона не готова. Набагато краще спочатку домогтися її довіри, наприклад, довгими красивими залицяннями, не забувати про романтику, бути уважним, ніжним і турботливим.

У роботі та бізнесі

У ділових стосунках чоловіка-Скорпіона і жінки-Діви зберігається звичне розподіл ролей. Він є лідером, керівником, який створює стратегію, веде переговори і приймає важливі рішення. А дівчина як людина розважливий, уважний і розумний може займатися фінансами, плануванням, розрахунками та документацією. У працьовитій

Діви рідко бувають високі амбіції, тому для Скорпіона вона може стати незамінним, вірним і надійним напарником, на якого завжди можна покластися, довірити їй відповідальні завдання і не сумніватися в тому, що результат буде бездоганним.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність цих знаків гороскопа може бути вище середнього, за винятком того, що у відносинах з часом зникає романтика і пристрасть. Чоловікові-Скорпіону потрібні яскраві емоції, зміни, драйв, а жінці-Діві – комфорт, стабільність і передбачуваність.

Якщо вона не придумає, як утримувати інтерес і направляти енергію чоловіки в мирне русло, то підозр у його невірності їй не уникнути. Темпераментному та активного Скорпіону швидко набридає нудьга і одноманітність, тому він шукає пригоди на стороні або провокує на ревнощі.

У таблиці ми вказали, що ще впливає на союз Скорпіона і Діви.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
У чоловіка і жінки дуже різні темпераменти Партнери відверті і чесні один з одним
Скорпіон буває запальним чоловіком гнівливим, і Спокійна Діва вміє зберігати самовладання
У них не завжди сходяться погляди на проведення дозвілля У пари не буває конфліктів на ґрунті фінансів
Чоловік-Скорпіон може проявляти уїдливість і єхидство, а жінка-Діва – холодність Обидва не квапляться з весіллям, намагаються дізнатися один одного
Жінка-Діва нерідко прискіпується по дрібницях в побуті В їх спільного життя рідко відбуваються скандали і крики

Підходять один одному жінка-Діва і жінка-Скорпіон

При такому поєднанні у цих знаків зодіаку рідко буває сумісність у дружніх стосунках. Дівчина-Скорпіон і дівчина-Діва мають дуже мало спільних інтересів. Одна любить проводити час у спокійній, затишній обстановці, а другу постійно тягне до пригод. Скорпіона може дратувати занудство Діви, а Діву відштовхувати імпульсивність, цинічність і саркастичность Скорпіона.

Але Діва-жінка та Скорпіон-жінка можуть стати діловими партнерами. Обидві мають такі якості, як чесність, справедливість і працьовитість, тому в роботі воліють займатися справою, а не плести інтриги.

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Діва як друзі і партнери

Авантюризм чоловіка-Скорпіона і консерватизм чоловіки-Діви знижує сумісність цих знаків, особливо в бізнесі. Сміливий, відчайдушний Скорпіон легко приймає складні рішення і не боїться змін, тому він вважає, що Діва з-за своєї прагматичності і обережності тільки втрачає вдалі можливості. Діва ж, навпаки, волає до розуму партнера і намагається відмовити його від невиправданого ризику.

Ці чоловіки рідко стають друзями, бо їх інтереси і точки зору багато в чому не сходяться, але при цьому жоден з них не упустить шансу покритикувати іншого або спробувати нав’язати свою думку.