Сумісність Лева і Стрільця в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Лев і Стрілець, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною Стрільцем і дівчиною-Левом і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Лев і Стрілець

Знак зодіаку Лев характеризується як любитель спілкування і матеріаліст, прагне до фінансового благополуччя. Він щиро вважає себе ідеальним, тому гостро сприймає будь-яку критику. У характеристиці Стрільця можна побачити допитливість, прагнення до свободи і новизні. Це люди, які з легкістю заводять нові знайомства і часто не бажають обтяжувати себе відповідальністю. І Лев, Стрілець відносяться до стихії Вогню, проте їх союз не можна назвати ідеальним.

Лев Стрілець
Потребує визнання, амбіційний Прямолінійні, можуть висловити те, що думають
Прагне зайняти лідерські позиції Занадто вимогливі до себе і самокритичні
Володіє відмінним почуттям гумору, заряджає позитивом співрозмовника Щирі і душевні

Хороша сумісність Стрільця з Левом допомагає їм швидко знайти спільну мову. Вони чудово розуміють один одного, але в цій парі можливі і скандали. Обидва активні, емоційні і прагнуть домогтися багато чого в житті.

Сумісність Стрільця-жінки і Лева-чоловіки

Стрілець-жінка може сподобатися Леву -чоловікові. Обидва пристрасні і цілеспрямовані, з сильними характерами. Однак Лев прагне фінансової незалежності і хоче отримати все увагу суспільства. А Стрілець-дівчина мріє побачити світ, знайти багато друзів і спробувати щось незвичайне.

Чоловік може тиснути на неї, намагатися контролювати її, а Стрілець не терпить такого ставлення до себе. Тому, незважаючи на високу сумісність знаків зодіаку, обом доведеться працювати над стосунками, будь вони робітниками, дружніми чи любовними.

У дружбі

Хлопець-Лев стане надійною підтримкою для дівчини-Стрільця. Однак у цих відносинах він не буде відвертим і щирим. Якщо у нього виникнуть проблеми, він не стане звертатися за допомогою з-за гордості. І цей момент може дратувати Стрільця. Дівчина любить в дружбі свободу, їй не подобаються нав’язливі поради і надмірний інтерес до особистого життя. Точкою дотику можуть стати спільні захоплення. Обидва активні, люблять спорт, вечірки і великі компанії.

Гармонійна сумісність знаків зодіаку Стрілець і Лев означає, що дружнє спілкування триватиме довгий час. Але все-таки дружба між ними – це перехідний період перед близькими стосунками. Можливо, вони поки не усвідомили, що закохані або бояться бути відкинутими, тому зберігають дистанцію.

У любові

Цей союз сповнений пристрасті і романтики. Жінка-Стрілець і чоловік-Лев можуть побудувати міцні стосунки, якщо навчаться контролювати свої емоції. Обоє запальні, а Лев ще й ревнивий. Він моторошний власник і буде підозрювати кохану в зраді. Коли Стрілець зрозуміє, що обранця не переробити, у неї є два шляхи. Перший – припинити їх бурхливий роман, другий – навчитися терпінню. Леву доведеться довіряти коханій, а ще перестати фліртувати з іншими дівчатами.

З часом партнери стають більш чуйними і розуміючими. І прекрасна сумісність знаків зодіаку Лев і Стрілець в любові супроводжує тільки зміцненню їх відносин.

У шлюбі

Чоловік-Лев – це голова родини, який здатний забезпечувати дружину і дітей. Але жінка-Стрілець навряд чи буде сидіти вдома. Їй потрібен рух, спілкування і розвиток. Тому в цьому тандемі можлива тільки рівноправна сім’я, де у кожного є свої переваги і обов’язки. Стрілець і Лев разом зможуть подолати будь-які неприємності і будуть підтримувати один одного у важкі часи.

Але навіть при відмінну сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі у них можуть виникати спори. Обидва не терпимі до критики, запальні і легко виходять з себе. Якщо не навчаться спокійно розмовляти, то є ймовірність розлучення.

У ліжку

Бурхливе інтимне життя цієї парочки просякнута палкими почуттями, любов’ю і романтикою. Вони розкуті, готові до експериментів і любовних пригод. Чоловік-Лев володіє великим сексуальним досвідом, він може багато чому навчити свою обраницю.

Жінка-Стрілець теж прагне до різноманітності, їй нудний традиційний інтим. Вона з легкістю погодиться на пропозиції коханого і не відмовиться від інтиму в незвичайному місці. Але їй необхідна романтична обстановка, інтригуючі подарунки та приємні емоції від партнера.

У роботі та бізнесі

Жінка-Стрілець не любить працювати за наймом. Їй подобається створювати власні цікаві проекти. Чоловік-Лев може стати для неї прекрасним союзником. Він здатний взяти на себе велику частину відповідальності за спільну справу. Стрілець не буде змагатися за керівну посаду, їй важливо реалізувати свої ідеї.

Жінка-Стрілець легко знаходить спільну мову з клієнтами, може налагодити відносини з самим примхливим інвестором і вигідно піднести будь-який проект. А Лев здатний організувати їх роботу і зайнятися стратегічним плануванням. Лев і Стрілець – прекрасна команда, в якій партнери підтримують і розуміють один одного.

Плюси і мінуси відносин

Астрологічна сумісність Лева і Стрільця у відносинах пов’язана з їх загальною вогняною стихією. Але в житті пари бувають не тільки позитивні моменти, але й негативні – ми зібрали їх у таблиці.

Плюси союзу Мінуси союзу
Гармонійне інтимне життя Запальні й не терплять критику партнери
Немає боротьби за лідерство Лев може пригнічувати і ревнувати свою обраницю
Розуміють один одного Часто сваряться і з’ясовують, хто прав
Обидва товариські, люблять увагу Занадто багато часу приділяють роботі, мало особисте життя
Мають однакові інтереси та захоплення Не хочуть шукати компроміси

Сумісність чоловіка-Стрільця і жінки-Лева

Стрілець-хлопець і Лев-дівчина можуть чудово порозумітися як колеги, приятелі і коханці. У них висока сумісність для близьких відносин. Все тому, що вони легкі на підйом і просто заводять спілкування. Жінка-Лев приваблива для багатьох своєю сексуальністю і яскравою зовнішністю. Для чоловіка-Стрільця така дівчина буде прекрасною супутницею.

Проте Леви звикли до лідерства, а Стрільці не люблять бути в підпорядкуванні, вони обожнюють свободу. Щоб стосунки цих двох стали успішними, їм доведеться вчитися поступатися і допомагати один одному.

У дружбі

Жінка-Лев любить лестощі, але її друг-Стрілець звик говорити правду. Стрільці-чоловіки завжди висловлюють усе, що думають, і це може образити Левицю. У них відмінна сумісність в дружбі і багато спільних інтересів. Їм подобається жива природа і спілкування з друзями, обох можна назвати тусовщиками.

Але в цих знаків зодіаку є істотні відмінності, що впливають на дружбу. Леви люблять повчати, а Стрільцям не подобається, коли їм вказують, що потрібно робити. Якщо дівчина-Лев не буде тактовна, то може втратити друга. Лев і Стрілець мають однакові цілі, але йдуть різними шляхами. Дівчина здатна піти напролом, а хлопець більш схильний до дипломатичності.

У любові

Початок відносин дівчата-Лева і хлопця-Стрільця можна назвати ідеальними. В них панує розуміння, любов і пристрасть. Але з часом Лев може спробувати контролювати свого хлопця. І якщо дівчина буде робити це занадто відкрито, то може нарватися на скандал. Хлопця-Стрільця неможливо прив’язати йому, навпаки, подобається бути в ролі мисливця. І якщо партнерка вчасно зрозуміє це, то пара буде щасливою.

треба періодично дозволяти йому завойовувати себе, але не до кінця. А всякі маніпуляції Стрілець чує за версту. Тому незважаючи на сприятливу сумісність знаків зодіаку Стрілець і Лев любові їм доведеться працювати у відносинах.

У шлюбі

Як тільки жінка-Лев і Стрілець зважаться зв’язати себе узами шлюбу, в обох почнеться зовсім інше життя. Стрільцеві-хлопцеві буде важче звикнути, що він належить одній жінці. А дівчині-Леву складно прийняти, що чоловік – голова сім’ї.

Щоб вдала сумісність в любові і шлюбі грала їм на руку, їм доведеться все робити нестандартно. По-перше, чоловікові передати першість дружині і поважати її рішення. По-друге, дружині варто відкинути всі сумніви щодо верности чоловіка і ні в якому разі не висловлювати їх йому. По-третє, проводити більше часу разом, наприклад, частіше літати в спільний відпустку.

У ліжку

Насичена інтимне життя – запорука успіху цієї солодкої парочки. Обидва володіють підвищеним лібідо, тому ідеально збігаються в сексуальних темпераменти. Стрілець заводиться з пів-обороту від своєї яскравої партнерки. Вона теж палає від пристрасті і досить розкута, щоб отримати насолоду від близькості.

Стрілець ласкавий зі своєю партнеркою, йому важливо, щоб і їй було приємно перебувати поруч. При цьому дівчина-Лев може сама ініціювати щось нове у відносинах, наприклад, запропонувати інтим в незвичайному місці.

У роботі та бізнесі

Колеги дівчина-Лев і хлопець-Стрілець можуть стати відмінною командою для важливих бізнес-проектів. Леви – відповідальні в роботі і цілеспрямовані. Вони легко розташовують до себе людей. Стрільці мають в запасі багато творчих ідей, які втілюють з величезним ентузіазмом. Жінка-Лев здатна зарядити свого колегу позитивним настроєм і вірою в успіх.

Разом вони можуть відкрити своє підприємство. Управління краще вдасться Леву, а створення продукції і розробку бренду варто доручити Стрільцеві. Спільно вони зможуть розвивати свої ідеї і досягти великих висот.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків Стрілець і Лев означає, що в їх відносинах буде гармонія. Правда, у цього союзу є як плюси, так і мінуси для обох закоханих.

Сильні сторони пари Слабкі сторони пари
Схожі інтереси, захоплення та погляди на життя Складно піти на поступки
Обидва палкі коханці, яким подобається різноманітність у ліжку Запальні й імпульсивні, але відхідливі
Прагнуть до матеріального благополуччя Лев любить пригнічувати свого партнера
Товариські партнери, вміють пожартувати Стрілець дуже цінує свою свободу і незалежність
Люблять пізнавати все нове і подорожувати Не терплять критику

Підходять один одному жінка-Лев і жінка-Стрілець

Лев-жінка і Стрілець-жінка можуть стати хорошими подругами. Обидві товариські і легко знаходять точки дотику. Разом вони можуть відвідувати фітнес-клуб, займатися шопінгом і ходити на вечірки спільних знайомих. Їм завжди є про що поговорити, попліткувати про своїх коханих або спільних знайомих.

Однак, Левиці можуть бути занадто нав’язливими і постійно розповідати про свої проблеми, чому Стрілець точно втомиться. Дівчина-Стрілець може ставати занадто прямолінійною і видати все, що думає про подругу. На цьому грунті у подруг часто виникають конфлікти.

Сумісність цих знаків зодіаку колег теж висока. Дівчина-Стрілець може навчити свою напарницю незвичайного підходу в роботі і поділитися цікавими ідеями. Однак, Лев здатний хитрістю привласнити собі заслуги Стрільця. Але в більшості випадків дівчина-Стрілець і дівчина-Лев стають дружною командою в роботі.

Чоловік-Стрілець і чоловік-Лев як друзі і партнери

Чоловік-Стрілець і чоловік-Лев мають всі шанси бути кращими друзями. Стрілець, так і Лев люблять активний спосіб життя, спорт, подорожі і посиденьки в галасливих компаніях. Однак Стрільцеві може не сподобатися, що Лев перетягує всю увагу на себе. Стрілець може стати конкурентом для Лева за увагу дівчат, адже він теж володіє мистецтвом зваблювання. Тому з часом друзі можуть віддалитися один від одного.

Сумісність цих знаків може допомогти і в загальному бізнесі. Якщо вони зможуть грамотно розподілити обов’язки, то шанси на успіх великі. Креативної стороною бізнесу краще зайнятися творчому Стрільцеві – він завжди знайде правильне рішення в самій незвичайній ситуації. Управління персоналом, пошук інвесторів і ринку збуту будуть по плечу Леву. Він може налаштувати команду на позитивний лад і направити думки співробітників в правильне русло.