Який знак зодіаку підходить жінці-Стрільцеві: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Стрілець. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Стрільця-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Стрільцеві

Жінка-Стрілець — незалежна і волелюбна особа. Тому їй потрібен чоловік, який зрозуміє її потребу в особистому просторі і не буде вимагати звітів про проведений без нього часу.

не Можна відповісти однозначно, який знак зодіаку підходить Стрільцеві-жінці. Нижче ми розповімо про її сумісності з іншими знаками зодіаку і виділимо найбільш підходящих чоловіків.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Прямолінійна і активна Стрілець-жінка шукає для відносин партнера, який не буде обмежувати його свободу і при цьому зможе відповісти такою ж щирістю та відкритістю. В шлюбі жінка цього знаку зодіаку не терпить рутини. Тому за гороскопом їй підходить далеко не кожен чоловік.

Таблиця сумісності знаків зодіаку в любові:

Знаки зодіаку Сумісність
Овен Висока. Сильна пристрасть і взаєморозуміння.
Телець Низька. Різні темпераменти і образи життя.
Близнюки Середня. Є взаємний інтерес, але поверхневий.
Рак Низька. Зайва емоційність партнерів, часті сварки.
Лев Висока. Пристрасні і веселі відносини, взаєморозуміння.
Діва Низька. Різні характери та звички, побутові розбіжності.
Ваги Висока. Взаєморозуміння, схоже світогляд.
Скорпіон Низька. Часті сварки, скандали і ревнощі, зіткнення двох сильних характерів.
Стрілець Висока. Яскраві відносини, пристрасть і емоції, загальний світогляд.
Козеріг Низька. Різні цінності і побутові звички, постійні розбіжності.
Водолій Висока. Взаєморозуміння та довіру, повагу до особистого простору.
Риби Низька. Різні характери і образи життя, часті сварки і непорозуміння.

Сумісність жінки-Стрільця з чоловіками інших знаків

Жінка-Стрілець сумісна з представниками вогняного знаку зодіаку, оскільки вони здатні зрозуміти і розділити її ентузіазм, вічні духовні пошуки, любов до екстремальних розваг і подорожей. Відповідні партнери повинні мати харизму, упевненістю в собі і рішучістю. Тільки так вони зможуть приборкати непокірну і вспыльчивую дівчину-Стрільця.

Сумісність жінки-Стрільця з представниками земної і водної стихії не настільки висока. Їй буде комфортно з чоловіком, який вміло поєднує в собі емоційність і раціональність. Земні знаки зодіаку занадто спокійні і повільні для невтомної дівчата-Стрільця, а водні, за винятком Скорпіона, будуть ображатися на прямолінійність партнерки.

Жінка-Стрілець і чоловік-Овен

Чоловік-Овен найбільше підходить жінці-Стрільцеві, хоча між ними і можуть виникнути деякі розбіжності. Овен звик займати позицію лідера, тому може тиснути на партнерку, намагаючись повністю підпорядкувати її собі. Зрозуміло, жінці-Стрільцеві таке звернення доведеться не до душі.

Однак найчастіше вони знаходять компроміс і залишаються разом. Між ними сильне сексуальне тяжіння і взаєморозуміння, вони можуть мотивувати один одного і разом досягати поставлених цілей. Без сумнівів, це сильний союз вогняних знаків.

Жінка-Стрілець і чоловік-Телець

Чоловік, який за знаком зодіаку Телець, не дуже підходить запальною і активної дівчині-Стрільцеві. Для нього важливий домашній затишок, він віддає перевагу спокійне проведення часу, тому його буде дратувати прагнення жінки-Стрільця до пригод. До того ж її марнотратство не раз стане причиною конфліктів. Економний і господарський Телець не терпить зневажливого ставлення до фінансів.

Товариська жінка-Стрілець не відмовиться пофліртувати з незнайомцем, що виводить ревнивого чоловіка-Тельця з себе. Це справжній власник, який буде намагатися обмежувати свободу партнерки. Навряд чи такі відносини будуть тривати довгий час.

Жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки

Якщо дивитися сумісність знаків зодіаку, то жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки — не сама ідеальна пара. У них схожі побутові звички, схожий спосіб життя і напевно знайдуться спільні інтереси, але рідко вони можуть побудувати міцні серйозні стосунки. Рано чи пізно їх поверхневий інтерес один до одного згасає.

Жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки можуть стати відмінними друзями, але між ними не буде романтики і пристрасті. Вони не бачать один в одному ту саму другу половинку для щасливого сімейного життя.

Жінка-Стрілець і чоловік-Рак

Стрілець-дівчина рідко звертає увагу на чоловіка-Рака. Він здається їй надто образливим і вразливим, а такі якості потенційного партнера її не приваблюють. Якщо все-таки жінка-Стрілець вступає у відносини з Раком, то швидко займає лідируючу позицію і починає командувати коханим.

Але через деякий час чоловік-Рак починає проявляти своє невдоволення і почуття власництва. Йому не подобається, що амбітна жінка-Стрілець відмовляється сидіти разом з ним в чотирьох стінах і смиренно виховувати дітей. Тому ці стосунки можуть припинитися через взаємних докорів.

Жінка-Стрілець і чоловік-Лев

Якщо вибирати найбільш підходящий знак зодіаку для жінки-Стрільця, то варто звернути увагу на гордого й рішучого чоловіка-Лева. Це той партнер, який готовий взяти на себе відповідальність за улюблену жінку. Він буде довго придивлятися до дівчини-Стрільцеві, але, зрештою, здобуде її наполегливими залицяннями.

Для дівчини-Стрільця Лев — ідеальний знак зодіаку, оскільки він не скупиться щодо неї на щедрі жести, турботу і слова любові. Їх інтимне життя пристрасна, насичена і яскрава, що теж не може не радувати темпераментну жінку-Стрільця.

Жінка-Стрілець і чоловік-Діва

Діва — не найкращий знак зодіаку для жінки-Стрільця. Педантичний і акуратний чоловік-Діва буде роздратований неохайністю партнерки в побуті, її невмінням економити і недбалим ставленням до того, що для нього по-справжньому важливо. Навіть у стосунках чоловік-Діва насамперед керується логікою, тому між ним і емоційною жінкою-Стрільцем можливі бурхливі суперечки.

Ці знаки зодіаку у відносинах виявляють зайву вимогливість одне до одного і прискіпливість, що позначається в тому числі і на їх інтимного життя. У них абсолютно різні сексуальні темпераменти, і чоловік-Діва швидко втомиться від своєї енергійної партнерки.

Жінка-Стрілець і чоловік-Терези

Це цілком сумісні знаки зодіаку, хоча і не є один для одного ідеалом. Товариська жінка-Стрілець і харизматичний чоловік-Терези зійдуться на ґрунті спільних інтересів і знайомих. Їх чекають захоплюючі спільні бесіди, інтелектуальне задоволення і пригоди. Ці знаки зодіаку нерідко стають близькими друзями.

Але в побуті і в іншому між ними можуть виникати розбіжності. Чоловік-Терези хотів би бачити поряд з собою більш витончену і тактовну супутницю, а Стрілець-жінка може в деяких ситуаціях вважати свого обранця снобом.

Жінка-Стрілець і чоловік-Скорпіон

Дівчина знака зодіаку Стрілець швидко помічає в чоловіка-Скорпіона привабливі для неї якості характеру. Він сильний, загадковий і привабливий. А так як дівчина-Стрілець без розуму від усього незвичайного, то вона швидко починає відчувати до цього чоловіка магнетичне тяжіння.

Чоловік-Скорпіон легко може закохатися в чарівну жінку-Стрільця, однак швидко починає мучити її підозрами і ревнощами. Саме це може привести до розриву романтичних відносин.

Жінка-Стрілець і чоловік-Стрілець

Стрільці можуть зійтися завдяки схожості характерів і захоплень, а також схожого способу життя. Обидва люблять свободу і знаходяться в постійному пошуку пригод, тому завжди знайдуть про що поговорити.

Чоловік-Стрілець і жінка-Стрілець ведуть активне соціальне життя. Власне, на цьому ґрунті вони сходяться. Але саме це в результаті може послужити причиною розриву. Кожен настільки зануриться в своє життя, що вони просто перестануть цікавитися один одним.

Жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг

Чоловік-Козеріг і Стрілець-жінка володіють різними характерами. Практичний Козеріг не розуміє безтурботності дами-Стрільця, а також її недбале ставлення до грошей. У свою чергу, жінка-Стрілець дратується, коли помічає смуток на обличчі Козерога. Вона не любить висловлювати співчуття і не бажає розуміти причини його депресії.

А також Стрілець-жінка буде вимагати від партнера увагу, що той, будучи захопленим роботою, не зможе дати. Звідси може виникнути невдоволення та інтимною стороною відносин.

Жінка-Стрілець і чоловік-Водолій

Стрілець-дівчина і Водолій-чоловік швидко знаходять спільну мову завдяки схожому способу життя. Вони відрізняються оригінальними поглядами і любов’ю до свободи. З них часто виходять відмінні друзі, але в романтичних стосунках все складніше.

Водолій-чоловік не дуже любить публічні вираження почуттів і часто виявляє егоїзм. Партнерці через деякий час це набридає, і вона може почати шукати тепло на стороні.

Жінка-Стрілець і чоловік-Риби

Прямолінійність жінки-Стрільця зовсім не радує ранимого і похмурого чоловіка-Риби. Він не може відповісти їй взаємністю, а запальність вогненної дами не тільки не сприяє появі довіри у парі, але і змушує чоловіка ще більше замикатися в собі.

Ці двоє рідко створюють міцний союз один з одним. Між ними буде багато недомовок і непорозумінь. Така заплутана зв’язок не принесе задоволення ні чоловікові-Рибам, ні жінці-Стрільцеві.