Жінка-Водолій і чоловік-Діва: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Водолієм і чоловіком-Дівою. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Діва-чоловік і жінка-Водолій в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Водолій і чоловік-Діва як пара

Союз Водолія-жінки і чоловіки-Діви сповнений протиріч і складнощів. Сумісність знаків зодіаку в різних сферах життя рідко перевищує 60 відсотків. На такий низький результат впливає різниця у світосприйнятті і неоднакові цінності Водолія і Діви.

Чоловікові і жінці потрібно постаратися, щоб досягти гармонії і взаєморозуміння. Багатьом парам вдається це зробити завдяки високому інтелекту обох знаків і вміння самовдосконалюватися. Кожен з них здатний оцінити ситуацію і знайти спосіб налагодити стосунки в парі.

Плюси відносин

При неідеальної сумісності у своїх відносинах жінка-Водолій і чоловік-Діва можуть спертися на ряд позитивних моментів:

 • знаки доповнюють один одного;
 • мають відмінну інтелектуальну сумісність;
 • кожен може стати джерелом натхнення для своєї пари;
 • можуть запозичити один у одного корисні якості і стати більш досконалими особистостями;
 • непрактичність дівчата-Водолія компенсується діловитістю чоловіки-Діви;
 • зближуються, ставши матір’ю і батьком, їх діти щасливі мати таких батьків;
 • при взаємній повазі і поступки стануть ідеальною парою.

Мінуси відносин

Діва-чоловік і жінка-Водолій стикаються з мінусами, які неминучі при спілкуванні цих знаків:

 • мають неоднакові цінності і уявлення про життя;
 • по-різному проводять дозвілля;
 • економного чоловіка-Діву дратує марнотратство дівчата-Водолія;
 • часті розбіжності при веденні домашнього господарства;
 • незалежність дівчата-Водолія стикається з консерватизмом чоловіки-Діви;
 • Діва не може утриматися від критики, а Водолій погано ставиться до зауважень на свою адресу;
 • ревнощі з боку чоловіка і його бажання захистити жінку від спілкування з друзями.

Сумісність Водолія-жінки і Діви-чоловіки в дружбі

Жінка-Водолій і чоловік-Діва можуть стати хорошими друзями. Їх пов’язує інтелект і тонкий гумор. Кожен має свої інтереси і захоплення, і їм є чим поділитися з другом.

Сумісність знаків зодіаку в дружбі висока. Чоловік-Діва цінує у Водолії-дівчині вміння вислухати і підтримати. Він знає, що подруга завжди на його стороні, не осудить і не відштовхне. Дівчина звертається до одного-Діві, коли не може прийняти рішення. Її приваблюють солідність і серйозність хлопця, його тверезий погляд на речі. Друзі не проводять разом всі дні безперервно, але можуть пронести тепле розташування через довгі роки.

Сумісність Діви-хлопця і Водолія-дівчата в любові

Між чоловіком-Дівою і жінкою-Водолієм може виникнути сильне фізичне і духовне тяжіння. Але любовні відносини не можна назвати рівними та гармонійними. Можливі періоди як чарівності і повного розчинення один в одному, так і раптового відчуження. Сумісність знаків зодіаку в любові трохи вище середнього показника.

Дізнавшись один одного ближче, Діва, Водолій розуміють, що вони занадто різні. Якщо до цього моменту почуття між ними сильні, то закохані можуть докласти зусиль і залишитися разом. Але часто відбувається емоційне вигорання, і пара розлучається, щоб знайти когось кращого.

Сумісність пари в ліжку

Дівчина-Водолій і хлопець-Діва чудово поєднуються в інтимній сфері. Хоча обидва не дуже темпераментні й пристрасні, але їм не буває нудно. Дівчина сповнена ідей, як урізноманітнити інтимне життя, і Діва з задоволенням втілює її пропозиції. Їх сумісність в ліжку вище середнього рівня.

Якщо чоловікові-Діві буває складно розслабитися і розкритися, жінка-Водолій знає, як пробудити бажання партнера. Для Діви важливі не тільки фізичні ласки, але і сексуально-інтелектуальні ігри. Його заводять дотепні та непередбачувані жінки. Водолій вміє порушити мозок партнера, і чоловік-Діва цінує це.

Дівчина-Водолій і чоловік-Діва у шлюбі

Шлюби між Водолієм-дівчиною і Дівою-чоловіком — явище нерідке. Однак пройде не один місяць або навіть рік, поки ця пара вирішить створити сім’ю. Чоловік-Діва надто обережний, йому необхідно ретельно придивитися до обраниці і перевірити її в різних життєвих ситуаціях. Дівчина-Водолій не поспішає зв’язувати себе шлюбом, так як боїться втратити незалежність.

Сумісність знаків зодіаку в шлюбі середня. На початку подружнього життя дівчина-Водолій приміряє на себе маску зразкової дружини і господині. Але незабаром їй надоїдає проводити час вдома, біля плити. Вона відновлює свої захоплення і спілкується друзями. Чоловіка-Діву не влаштовує, якщо дружина довго відсутній. Він бачить ідеальну сімейне життя в межах своєї квартири.

Чоловік велике значення приділяє матеріальній стороні, прагне забезпечити сім’ю. А дівчина-Водолій не звикла економити і, часом, витрачає гроші на непотрібні речі. На цьому грунті можливі сварки.

Щоб прожити довге спільне життя, подружжю потрібно йти на компроміси. Чоловік-Діва повинен довіряти дружині і давати їй більше свободи. А Водолію необхідно зрозуміти, що статус дружини накладає обмеження на її особисті інтереси.

Якими батьками будуть жінка-Водолій і чоловік-Діва

Діва-чоловік і Водолій-дівчина добре поєднуються як батьків. Сумісність знаків в цій області висока. І хоча між суворим татом-Дівою і демократичною мамою-Водолієм трапляються розбіжності, діти відчувають себе щасливими в такій сім’ї.

Діва, як і належить батькові, привчає малюків до порядку. Він встановлює чіткі рамки, складає розпорядок дня і контролює кожен крок дітей. Однак мама-Водолій пом’якшує жорстку дисципліну. Вона багато дозволяє дітям, поблажливо ставиться до витівок, але намагається прищепити їм важливі духовні цінності. Обоє батьків зацікавлені в отриманні дітьми якісної освіти, тому стежать за їх навчанням і віддають в кращу школу.

Ділова сумісність Діви-чоловіки і Водолія-жінки

В якості рівноправних колег ці знаки зодіаку надають професійну підтримку один одному. Але працювати над одним проектом їм заважає різний підхід до справи. Чоловік-Діва довго вникає в проблему, вибирає рішення з безлічі варіантів. Жінка-Водолій діє інтуїтивно. Вона бачить всю проблему цілком, і в її голові виникає готове рішення.

Якщо один із знаків є начальником іншого, їм складно знайти спільну мову. Керівник-Діва вважає жінку-Водолія надто поверхневою і необов’язковою. Але він цінує підлеглу за креативне мислення і безліч пропонованих нею ідей. Дівчина-Водолій погано переносить постійну критику свого керівника-Діви, їй простіше змінити роботу, ніж виправитися самої.

Сумісність знаків вище, якщо начальником є жінка-Водолій. Вона цінує завзятість, діловитість і раціональний підхід Діви-чоловіки.

Як чоловікові-Діві завоювати жінку-Водолія

Якщо чоловік знака зодіаку Діва вирішить завоювати жінку-Водолія, йому потрібно врахувати особливості її характеру. Водолію приємні знаки уваги. Але вона може відчути себе зобов’язаною чоловікові, який підніс дуже цінний подарунок. Дівчина-Водолій не виносить стану залежності. Їй більше сподобається запрошення в незвичайну подорож, на концерт або в компанії цікавих людей.

Поспішні натяки на спільне життя злякають волелюбну жінку знака Водолій. Про заміжжя вона почне думати, лише переконавшись, що з чоловіком їй краще, ніж без нього.

Не варто з’ясовувати у дівчини, що вона вміє робити по господарству, добре готує і знає, в яких магазинах ціни нижче. Жінка далека від побутових питань, принаймні, поки не вийде заміж.

Великим плюсом буде знайти спільну мову з її друзями. Навіть вийшовши заміж, вона не розлучиться з ними. І якщо хлопець поставить її перед вибором — він або друзі, то невідомо, хто переможе.

Як Водолію-дівчині закохати в себе чоловіка-Діву

Діва-чоловік не має найвищу сумісність з Водолієм-жінкою, тому дівчині буде непросто завоювати його серце. Їй слід почати з себе.

Діва-хлопець любить у всьому порядок. Він не стане витрачати час на ненадійну дівчину. Надмірна оригінальність у зовнішньому вигляді або екстравагантна поведінка, можливо, зацікавлять хлопця, але не викликають у нього довіри. Дівчині потрібно показати, що вона глибока і серйозна особистість. На щастя, жінка-Водолій від природи наділена розумом і інтуїцією, і ці якості підкажуть їй правильну лінію поведінки.

Одна з обов’язкових якостей обраниці чоловіки-Діви — хазяйновитість. Запрошуючи хлопця до себе в гості, потрібно подбати про порядок в квартирі і смачну вечерю. Чоловік оцінить економність дівчини. Він сам не смітить грошима і не любить, коли хтось витрачає гроші даремно.

Діва віддає перевагу проводити вільний час вдома. Хлопцеві не потрібні гучні компанії малознайомих людей. Не треба нав’язувати обранцеві суспільство своїх ста друзів. Досить при представити йому пару-трійку найбільш близьких.

Як дівчина-Водолій і хлопець-Риби ведуть себе при розставанні

Хлопець-Діва, дівчина-Водолій, часом, не витримують розбіжностей і приймають рішення розлучитися. При цьому вони по-різному переносять розрив.

Діва-чоловік болісно переживає розставання. Він консерватор, який міцно прив’язується до людей. Відхід коханої може призвести до страждань і затяжної депресії. Сам він рідко стає ініціатором розриву. Спочатку спробує перевиховати дівчину-Водолія і прив’язати її до себе. Але така тактика тільки погіршить ситуацію.

Жінка-Водолій відноситься до розставання більш стійко, по-філософськи. Вона теж деякий час буде перебувати в зневірі. Але потім вирішить, що життя продовжується і почне шукати, чим заповнити утворену порожнечу в житті та душі. Через час залишилися почуття до Діви охолонуть, і вона повністю заспокоїться.

Як парі знайти спільну мову

Оскільки сумісність між дівчиною-Водолієм і хлопцем-Дівою далека від ідеальної, між ними часто відбувається непорозуміння. Різні погляди на життя призводять до конфліктів і труднощів у спілкуванні. Для поліпшення відносин парі потрібно переглянути свою поведінку.

Дівчині-Водолію варто розставити пріоритети і вирішити, наскільки дорогий для неї хлопець-Діва. Бажаючи зберегти союз, вона повинна відмовитися від частини своїх захоплень і більше часу проводити з обранцем. Чоловік-Діва зазвичай встановлює свої правила. Якщо дівчина з чимось не згодна, треба відкрито поговорити з партнером і прийти до компромісу. Свавілля і відкрите ігнорування його інтересів болісно сприймається Дівою.

Чоловік-Діва має менше критикувати і надати дівчині більше вільного часу. Довіра і розуміння з боку партнера найкраще утримають Водолія.