Дитина-Козерог: характеристика хлопчиків і дівчинок різних віків

У статті ми розповімо, який характер у дітей-Козерогів. Ви дізнаєтеся, як правильно виховувати дітей різного віку і як знайти підхід до підлітка-Козерогові. А також розберемося, з батьками яких знаків зодіаку у них висока сумісність.

Характеристика дітей-Козерогів

Козеріг – розумний і діяльний знак зодіаку. Ці люди справедливі і чесні. З ранніх років діти-Козероги не завдають батькам особливих клопотів. Вони не вимагають дорогих речей та іграшок, а також їм не потрібна підвищена увага.

Дитячий гороскоп має деякі особливості. Батьки не можуть нарадуватися на свого дитини-Козерога. Він урівноважений, спокійний, в деяких ситуаціях може здатися, що інертний, але це не так. Маленький Козеріг любить маму і тата, свій будинок і іграшки. Йому важко звикати до нових людей і подій.

Представники знака не люблять привертати увагу марно. Вони воліють відмовчуватися і вичікувати. Діти нерішучі, і в той же час вперті. Козероги повільно, але вірно йдуть до мети. У них це чудово виходить. Друзів представники знаку заводять рідко, воліють бути одинаками. В цілому вони інтроверти.

Дівчинка знака зодіаку Козеріг

Козеріг-дівчинка сувора до самої себе і дотримується дисципліни. Її основними характеристиками є честолюбство і впертість. У такої дитини все має бути на висоті. Вона ставить собі планку, до якої спочатку складно дотягнутися. Всі невдачі дівчинка-Козеріг сприймає близько до серця. Для неї здобувати перемоги – значить, подобатися оточуючим і заслуговувати на похвалу.

Батькам важливо навчити дочку більш спокійно до всього ставитися, не засмучуватися через невдач. Потрібно показати їй, що для них її досягнення означають багато, але це не головне – вони люблять її такою, яка вона є.

Для інших дітей маленькі Козероги часто стають прикладом для наслідування. Але навіть астрологи не знають все про це знаку зодіаку. Козероги потайливі і тримають переживання в собі. У дитинстві дівчинки майже не заводять подруг і не діляться з ними секретами. Навіть якщо у них з’являється близька людина, вони не поспішають розкриватися перед ним.

Хлопчик знака зодіаку Козеріг

Козеріг – самодостатній і впертий знак зодіаку. Для хлопчика це означає наполегливість у досягненні мети. Дитина не намагається нікому нічого довести і пустити пил в очі. Він довго залишається в тіні, але коли вперед виривається явний лідер з ідеальними характеристиками, маленький Козеріг заявляє про себе раптово і здобуває перемогу.

Дитина цього знака активний і займається спортом. Хлопчики сильно прив’язані до своєї сім’ї. У них складаються відмінні стосунки з батьками, братами і сестрами. Але іноді вони відчувають ревнощі з-за браку уваги.

Опис для дошкільнят

Діти, народжені під знаком Козерога, не доставляють проблем своїм батькам і оточуючим. На дитячому майданчику вони грають саме там, де їх залишили. При цьому для таких малюків важливо, щоб дорослі тримали слово. Якщо якесь обіцянку досі не виконано, вони будуть регулярно про це нагадувати, поки не доб’ються свого.

В описі знака особливе місце займає любов до порядку. Дитина-Козерог не розкидає речі, а акуратно складає їх. Він воліє жити за побудованим графіком. Відхилення від звичного способу життя вибивають його з колії, а Козеріг не любить виходити з зони комфорту.

Представники знаку бояться бути відкинутими. Якщо вони дарують дорослому якусь іграшку або листівку, вони очікують побачити річ на самому видному і почесному місці в домі. Коли цього не відбувається, і малюк знаходить свій подарунок покинутим в кут, образа може залишитися на все життя.

Характер молодших школярів

Діти по знаку зодіаку Козеріг не заподіюють ніяких неприємностей своїм батькам і вчителями. Вони кмітливі і добре вчаться. Завдяки наполегливості і працьовитості їм вдається досягти прекрасних результатів. Дівчатка і хлопчики 8 років вже проявляють свої яскраві здібності.

Козеріг не хуліганить сам, але і не видає тих, хто зробив поганий вчинок. При цьому якщо на його очах намагаються звинуватити невинного, дитина не залишиться в стороні, що викликає повагу з боку дорослих і однолітків.

Козероги в дитинстві дотримуються субординації. Але випадки, коли батьки або педагоги сильно не праві, виводять їх з рівноваги і змушують забути про внутрішніх установках. У такій ситуації Козеріг може нагрубити.

Як поводяться підлітки-Козероги

Характеристика підлітка по знаку зодіаку Козеріг позитивна. Перехідний вік у дівчат і юнаків проходить без особливих пригод. Вони рідко потрапляють у погані компанії, так як чітко знають, чого хочуть, і не піддаються поганому впливу. Козероги вважають за краще дружити з одним-двома людьми, а не розпорошувати увагу на безліч знайомих.

Дівчатка-підлітки працьовиті і з радістю виконують роботу по дому. Важливо заохочувати їх прагнення наводити порядок і підтримувати чистоту. Перехідний період у представників цього знака є небезпечним ризиком зародження непотрібних комплексів. Слід не забувати робити своїм дітям компліменти і говорити про їх достоїнства.

Сильні і слабкі сторони дитини-Козерога

Козеріг – позитивний знак зодіаку. Такі діти часто стають улюбленцями. Але, як і у всіх інших, у них є сильні і слабкі сторони:

Переваги Недоліки
Честолюбство Песимізм
Організаторські здібності Жадібність
Допитливість Дріб’язковість
Цілеспрямованість Нерішучість
Воля до перемоги Любов до критики
Відданість Невпевненість
Поступливість Нелюбов до змін
Працьовитість Скритність
Сталість Хвалькуватість

Одні й ті ж риси характеру можна розглядати під різними кутами. Сталість Козерогів – хороша риса, але іноді вона заважає розвитку і змушує чіплятися за минуле.

Таблиця за Східним календарем

На дітей під знаком зодіаку Козеріг впливає і рік народження. За Східним календарем кожному з них відповідає тварина-символ, який наділяє Козерога тими чи іншими додатковими рисами:

Козеріг за Східним календарем Характеристика
Щур Консервативний, стриманий, врівноважений
Бик Стійкий і категоричний, любить послідовність
Тигр Організований і дисциплінований, здатний на авантюри
Кролик Рішучий і вольовий, любить спонтанні рішення
Дракон Працьовитий, володіє потужною харизмою
Змія Енергійний і діловий
Кінь Сумлінну і організований, з хорошим почуттям гумору
Коза Наполегливий, цілеспрямований, наполегливий
Мавпа Невимушений, оптимістичний
Півень Цілеспрямований лідер
Собака Самовпевнений, амбіційний
Свиня Безкорисливий, чесний, благородний

Дата народження також має значення. Козероги, народжені в різні декади, відчувають вплив різних планет, тому є нюанси характеру:

 1. Народжені в грудні – честолюбні, амбітні. Діти знаходяться під впливом Юпітера. Маленькі Козероги люблять, коли їх хвалять, прагнуть бути першими у всьому. Вони дружать зі старшими хлопцями.
 2. Народжені в першій декаді січня – люблять спорт, вперті і запальні. Ці діти знаходяться під впливом Марса. Вони енергійні і рішучі.
 3. Народжені в другій декаді січня – оптимістичні і життєрадісні, талановиті, ними управляє Сонце.

Здоров’я дитини під знаком Козерога

У цілому діти-Козероги відрізняються непоганим здоров’ям. Проблеми можуть бути із засвоєнням кальцію. Це негативно впливає на стан зубів, суглобів і кісток. Потрібно уважно стежити за раціоном дитини. Нерідко представники знаку в дитинстві страждають від розладу шлунково-кишкового тракту. Здорове харчування в їх випадку – не просто рекомендація, а гостра необхідність.

Коли Козероги відчувають стрес, вони воліють замовчувати свої проблеми, щоб не засмучувати батьків. У підсумку це призводить до проблем з психікою.

Захоплення

Маленькі Козероги люблять все доросле, тому і захоплення вибирають виходячи з цього принципу. Вони з задоволенням грають в дочки-матері, у лікарні, воліючи бути матір’ю або лікарем. Представники зодіакального знаку люблять малювати і слухати музику. Вони з задоволенням відвідують художню або музичну школу, а також гуртки. Але найбільше їм подобається практичні напрямки: гончарне мистецтво або вишивка. Свої роботи вони дарують рідним і близьким.

Козероги не люблять безглузде проведення часу. Вони воліють дивитися пізнавальні фільми, а не мультики, і читати цікаві книги. Часто представники знаку вибирають захоплення, які в майбутньому стають для них джерелом основного або додаткового доходу.

Спорт

Козероги з дитинства дружить зі спортом. Вони активні і люблять добиватися поставлених цілей. Спорт для них – спосіб відволіктися від інтелектуальної діяльності. У представників знаку високі шанси домогтися успіху у видах спорту, що вимагають витривалості: у марафонських забігах або важкої атлетики. Успіхи гарантовані в фігурному катанні та гімнастики.

Козероги воліють спорт, в якому кожен бореться за перемогу самостійно. Командні види їм не дуже добре підходять, так як доводиться взаємодіяти з людьми, а ефективно робити це у них виходить не відразу.

Навчання в школі

Козероги-учні старанні і акуратні. Такі діти не виконують завдання поверхнево і просто для того, щоб їх не лаяли. Вони вникають в саму суть і намагаються розібратися в темі. Їх улюбленими предметами стають точні науки і історія.

Підручники в портфелі у Козерога складені акуратно, один до одного, щоденник і зошити заповнені рівним почерком, без помарок. У шкільні роки представники цього знака не проявляють особливої активності і не беруть участь у житті класу. Але з часом все змінюється.

Ближче до кінця навчання підлітки заявляють про себе і стають лідерами. Це стосується і успішності. У середній школі Козероги показують не самі блискучі результати, а в старших класах переходять в розряд хорошистів або навіть відмінників.

Які професії підходять дітям-Козерогам

Козероги дорослішають рано, тому вже в підлітковому віці пора визначатися з майбутньою професією. Представникам земної знака підходять спеціальності, пов’язані з землеробством та світом рослин: агроном або біолог.

Козероги – люди з раціональним мисленням. З них виходять відмінні журналісти, дослідники і юристи. Творчі професії не підходять представникам цього знаку. Занадто багато факторів впливають на результат. А Козероги звикли розраховувати тільки на себе, не люблять, коли їхню роботу оцінюють суб’єктивно.

Сумісність дітей-Козерогів з батьками

Дітям-козерогам простіше жити з батьками-Козерогами, Дівами і Тільцями. У них практично не виникає конфліктів. З дорослими інших знаків сумісність середня або невисока.

Особливості взаємин дитини-Козерога з батьками:

 1. Козеріг – розуміють один одного без слів.
 2. Водолій – дитини лякає новаторський підхід дорослого до всього.
 3. Риби – батько обожнює дитини, а у відповідь отримує відчуженість.
 4. Овен – дорослий тисне, змушує, наказує, а дитина внутрішньо протестує.
 5. Телець – швидкість життя збігається.
 6. Близнюки – батько зі своєї поспіхом і невідповідними жартами робить спілкування з дитиною напруженим.
 7. Рак – хороші взаємини.
 8. Лев – дитина не хоче бути в центрі уваги, ніж засмучує дорослого.
 9. Діва – висока сумісність.
 10. Ваги – батько говіркий, а дитина не любить вторгнення на особисту територію.
 11. Скорпіон – дорослий занадто сильно контролює сина чи дочку і морально тисне.
 12. Стрілець – батько псує відносини з дитиною своєю напористістю і імпульсивністю.

Налагодити стосунки з дитиною-Козерогом може будь-яка людина. Просто деяким знакам для цього потрібно докласти набагато більше зусиль і проявити мудрість.

Як виховувати сина або дочку під знаком Козерога

Найбільшою помилкою батьків може стати звичка порівнювати свою дитину з іншими. Це боляче б’є по самолюбству і може відбити у Козерога полювання до досягнення поставлених цілей. Дітей цього знаку зодіаку потрібно хвалити за досягнення і не ставити їм нікого в приклад.

Батькам варто взяти на озброєння й інші поради:

 1. Козерогам легше жити за розкладом. Розпорядок дня треба починати складати з дитинства.
 2. Впертий характер представників знаку складно зламати, не можна діяти напролом. Якщо потрібно, щоб дитина щось зробив, варто пояснити йому, для чого це потрібно надати аргументи. Тоді він сам захоче виконати прохання.
 3. Козероги прив’язуються до людей, речей і місцем проживання. Не можна травмувати дитину. Якщо чекає переїзд, варто підготувати сина чи дочку заздалегідь, дати можливість згодом відвідувати старих друзів. З речами теж можна розлучатися без стресу, якщо не просто викидати їх, а віддавати нужденним або робити з них вироби.
 4. Представникам знака не можна брехати. Вони дуже гостро сприймають обман і швидко втрачають віру в людей.

Для маленьких Козерогів важливий психологічний клімат у сім’ї. Вони повинні відчувати любов батьків. Важливо і ставлення мами і тата один до одного. Не можна сваритися і з’ясовувати відносини при дітях.

Яке ім’я вибрати для дитини-Козерога

До вибору імені варто поставитися відповідально. Воно має врівноважувати характер і підкреслювати найкращі його риси. Підходять Для дівчаток варианты:

 • Амалия;
 • Александра;
 • Любовь;
 • София;
 • Ксения;
 • Наталья.

Мальчики-Козероги – активні та цілеспрямовані. Їм підходять сильні і звучні имена:

 • Артур;
 • Борис;
 • Александр;
 • Игорь;
 • Петр;
 • Макар;
 • Станислав;
 • Тимур.