Сумісність Ваг та Ваг в любові, шлюбі, дружбі і роботі

У статті ми розповімо про сумісність Ваг та Ваг. Ви дізнаєтесь, чи підходять один одному чоловік і жінка цього знаку зодіаку, в чому вони схожі, а також можуть дружити дівчата-Ваги і як складуться ділові відносини між Вагами-чоловіками.

Підходять жінка-Терези і чоловік-Терези один одному

На думку астрологів, Ваги-жінка і Ваги-чоловік ідеально підходять один одному. Вони мають відмінну сумісність в темпераментах і поглядах на життя. У характеристиці Ваг присутні такі якості, як дипломатичність, комунікабельність і терпимість до людей, тому відносини двох представників повітряної стихії мають великі шанси на розвиток.

Які якості партнерів можуть позитивно і негативно впливати на союз:

Плюси Мінуси
Душевність і щирість Можуть лінуватися
Відмінний естетичний смак Нерішучість
Доброзичливість Виявляють легковажність

Схожість дівчини і хлопця під знаком Терезів – в інтересах і хобі. Вони привітні і оптимістичні. Однак обидва партнера надто мрійливі й влюбливі. Найчастіше, їм складно зберігати вірність один одному. Терези не терплять брехня, але самі схильні згущувати фарби та драматизувати події.

І чоловіки, і жінки мають здатність до маніпуляцій, а також часто змінюють свою думку. Якщо сьогодні вони вирішили одружитися, то не факт, що весілля відбудеться – можуть передумати в самий останній момент. Терезам властиво сумніватися в собі, так і в інших людях. Їм потрібно бути впевненим у партнера на 100%. Але самі надати таку гарантію не завжди готові.

Сумісність Ваг з Вагами в дружбі

Схожість знаків зодіаку дозволяє їм стати добрими приятелями. Близької дружби між ними, швидше за все, не буде. Вони можуть захоплюватися однією справою і багато часу проводити разом, але не більше того. Все тому, що Ваги дзеркалять один одного, а їм необхідно постійно пізнавати щось нове. Тобто поруч має людина, яка зможе здивувати.

Ваги і Ваги навряд чи стануть відкрито конфліктувати – їм не властива така манера поведінки. А ось що викличе взаємний захват при зустрічі – це інтелектуальні бесіди. Їм завжди є що розповісти приятеля.

Ваги довірять один одному невеликі секрети, але при цьому не стануть обтяжувати проблемами. Своє спілкування вони можуть підтримувати довгі роки. Завдяки своїй чуйності завжди прийдуть на допомогу, але нав’язуватися не стануть. Вони часто ідеалізують своїх друзів, тому чекають від них відданості й самозречення.

Сумісність Ваг в любові і відносинах

У Терезів-жінки і Ваг-чоловіки висока сумісність в любовних відносинах. Основою такого союзу стане взаємна довіра і відсутність ревнощів до обранця. Обидва партнери налаштовані на вибудовування відносин, уміло обходять стороною гострі кути, не пригнічують один одного. Любовна сумісність базується і на великому творчому потенціалі. Вони заряджають свого партнера натхненням і самі підживлюються позитивом. Ці закохані не люблять діяти напоказ, ніколи не скаржаться і вирішують проблеми всередині пари. Завжди підтримують один одного в складних ситуаціях і намагаються захистити кохану людину від будь-яких проблем.

На шляху любові у представників цього знаку зодіаку можуть виникнути і перешкоди. В першу чергу – побутові питання, які вони не люблять вирішувати. Терезам просто лінь витрачати свій дорогоцінний час на прибирання і готування. Вони б з радістю поклали ці обов’язки на свого обранця. Але коли партнер такий же творчий, діватися нікуди, доводиться займатися побутом.

А ще у кожного партнера може з’явитися нова муза. Терезам складно утриматися від нових любовних пригод, так що для збереження стосунків доведеться серйозно працювати. Крім того, Ваг поруч з Вагами може стати нудно і нецікаво. Саме тому закоханим слід зберігати невелику загадковість і не відкриватися один одному до кінця.

Сумісність Ваг в ліжку

Інтимне життя пари наповнена ніжністю і гармонією. Для цієї пари велике значення має зовнішня обстановка. Постіль з троянд, зустріч світанку на піщаному пляжі, вечеря на даху – це все про Ваги. Їм подобаються романтичні моменти і розмови по душам, при цьому сам інтим вторинний.

Ваги не терплять грубості і жорсткості. Завжди думають не тільки про власну насолоду, але й про задоволення обранця. Бурхливих пристрастей між ними, швидше за все, не буде – їх більше хвилює душевна гармонія.

Сумісність Ваг для сім’ї та шлюбу

Незважаючи на хорошу сумісність він і вона під знаком Терезів рідко доходять до Загсу. Їм може просто не вистачити рішучості. Але якщо вони все-таки пішли на цей крок, значить, впевнені у своїй любові на 100%. У такій родині все буде спокійно, без бурхливих суперечок і спорів. В коханні та шлюбі цим двом точно нема чого ділити. Вони дбайливі і уважні один до одного. Такі партнери часто проводять вільний час разом, займаються спільною справою і іноді ведуть сімейний бізнес.

Єдиний момент, який може погіршити сумісність цих знаків зодіаку – відсутність лідерства і небажання брати відповідальність. Вони живуть в рівноправному союзі, але коли справа доходить до прийняття важливого рішення, обидва можуть спасувати. У цьому випадку на допомогу родині може прийти старший родич або наставник, який допоможе розподілити ролі. До речі, у багатьох парах лідерство в свої руки доводиться жінці-Терезам.

Якщо чоловіка або дружину щось не влаштовує у відносинах, вони довго не зважаться розлучитися. Можливі зради, однак кардинальний розрив будуть відтягувати до останнього. І навіть у разі припинення відносин Ваги не стануть влаштовувати скандалів, спробувавши вирішити проблеми мирним шляхом.

Сумісність Ваг в роботі та бізнесі

Поєднання Ваг-жінки і Ваг-чоловіки в роботі та бізнесі сприятливо для обох. Ці творчі люди чудово розуміють один одного, мають позитивний настрій і легко об’єднуватися для роботи над спільним проектом. Завдяки своїй дипломатичності і ввічливості вони здатні розташувати до себе будь-яких інвесторів, постачальників і начальників. Спільними зусиллями Терези зможуть добитися успіхів у творчих сферах діяльності. Вони не вміють вставляти палиці в колеса суперникам і не поспішають зайняти керівну посаду.

Ваги за гороскопом сумісні і в бізнесі. Вони палають цікавими ідеями, але для того, щоб довести їх до виконання, знадобиться хтось третій, більш приземлений. Для рутинної та одноманітною сфери ці люди не пристосовані, свої таланти їм краще втілювати у творчих сферах.

Як завоювати чоловіка під знаком зодіаку Терези

Якщо чоловік – Терези по знаку зодіаку, то він підсвідомо шукає більш сильну і впевнену дівчину. Цей хлопець бажає бачити у майбутньої супутниці гарне почуття гумору і турботу. Не зможе зустрічатися і жити з конфліктною і склочною жінкою. Кохана повинна підтримувати чоловіка-Терези у всіх починаннях і не піддавати його критиці. Його можуть відштовхнути пристрасть дівчини до шумним компаніям і неробству.

Дівчині варто показати рівень свого інтелекту в самому початку відносин. Чоловікові-Терезам важливо, щоб кохана також, як він, мала свої устремління і глобальні цілі. Але на що він зверне увагу насамперед, так це на її зовнішній вигляд. Вона не обов’язково повинна бути красунею, але як мінімум доглянутою. При цьому, навіть якщо сам чоловік не відрізняється атлетичностью, він буде шукати собі кохану, з гарною фігурою. Для нього це ознака гарного здоров’я.

Як завоювати жінку під знаком Терези

Жінка-Терези пов’яже своє життя з чоловіком-Терезами, якщо відчують його вихованість і спокійний норов. Їй хочеться відчувати, що вона знаходиться під захистом сильного плеча. Особливо вона оцінить, якщо чоловік з повагою відноситься до своїх батьків і старших родичів. Це для неї сигнал надійності.

Представницям цього зодіаку подобаються артистичні і яскраві чоловіки, які можуть привернути й утримати увагу дівчат. Обранець повинен відрізнятися не тільки зовнішністю, але і неповторною харизмою. Дівчата-Ваги сходять з розуму від освічених і розумних чоловіків, які вміють красиво залицятися. Щедрість обранця у цієї леді завжди в пріоритеті. Вона не зможе зустрічатися з чоловіком, у якого немає життєвих цілей, або з грубіяном.

На зовнішніх даних Ваги не зациклені. Набагато важливіше, щоб чоловік вмів знайти вихід з різних життєвих обставин. Йому не варто порівнювати улюблену з колишніми дівчатами, а ось дарувати подарунки і водити на різні заходи – обов’язково. Коханої сподобаються виставки на тему мистецтва, походи в театр або на концерт інструментальної музики.

Як двом Терезам зберегти відносини

Терезам потрібно урізноманітнити своє життя, наповнювати подіями та емоціями – тоді їм не буде нудно разом. Краще більше часу проводити вдвох і бути щирими один з одним. Терезам не варто кидати слів на вітер. Адже багато з того, що вони обіцяють, не виконується. Якщо собі цю помилку Ваги здатні пробачити, то партнеру – ніколи. А можна нічого не обіцяти, а робити те, що задумали.

Обом Терезам доведеться виключити флірт на стороні. Поменше мріяти, щоб більше часу приділяти реальному житті. Партнерам треба бути сміливішими і не замовчувати наявні проблеми. А також закоханим не варто звертати увагу на думку оточення – краще концентруватися на своїх бажаннях.

Яка сумісність у чоловіків-Терезів в дружбі і бізнесі

Наскільки сумісні Ваги і Терези як друзі і бізнес-партнери – залежить від обставин. В астрології вважається, що це успішний союз для творчості. Ці чоловіки можуть зійтися для досягнення якоїсь важливої мети або ведення цікавого проекту, їм є чому повчитися один у одного.

Конкуренції між ними точно не буде. Проте в бізнесі потрібна рішучість, а її цим хлопцям може не вистачити. Можливо, доведеться пошукати ще одного партнера, більш сміливого для прийняття важливих рішень стосовно фінансів.

Двоє чоловіків цього знаку швидко знайдуть спільну мову і зможуть подружитися. Кожен з них володіє добротою і чуйністю – важливими якостями для міцної дружби. Вони здатні підтримати одне одного і дати слушні поради. Чим більше вони спілкуються, тим краще пізнають себе.

Сумісність двох жінок-Терезів у дружбі та праці

У дівчат цього знака зодіаку висока сумісність в роботі. Ці чарівні колеги здатні швидко налагодити контакт з будь-яким, навіть самим впертим, клієнтом і розташувати до себе начальника. Особливо їх таланти стануть в нагоді в сферах ЗМІ, кадровому справі або у будь-адміністративної діяльності.

Дівчата-Ваги розуміють один одного буквально з півслова. Однак у прийнятті важливих рішень вони можуть довго сумніватися. Тому їх робота повинна бути пов’язана з розробкою творчих проектів. А одноманітну і відповідальну роботу краще доручити іншому співробітникові.

Як подруги дві дівчини знака Ваги теж добре поєднуються. Обидві не налаштовані на конфлікт, ніколи не кинуть один одного в біді і нададуть всебічну підтримку. Основою спілкування двох дам-Ваг стануть спільні інтереси, наприклад, любов до мистецтва і моди. Вони будуть разом відвідувати музеї, їздити на екскурсії і подорожувати. Будь-який спір ці леді вирішують швидко і делікатно. Їм не властиво нав’язувати свою дружбу, але при цьому вони часто знаходяться в центрі уваги.