Камінь для знака зодіаку Лев: які підходять жінкам і чоловікам

У статті ви дізнаєтеся, які дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння відповідають знаку зодіаку Лев. Ми розповімо, як підібрати талісман для чоловіка, жінки і дітей. А також розберемося, який оберіг принесе Леву щастя, допоможе зберегти здоров’я і зберегти гроші.

Який камінь відповідає знаку зодіаку Лев

Дорогоцінні й напівкоштовні камені, а також мінерали несуть у собі потужну енергетику. Кожному знаку зодіаку відповідають свої амулети. Лев – це вогненний знак, що йому покровительствує Сонце. Представники знаку зодіаку благородні, честолюбні і чітко дотримуються обраної мети. У них складний характер, тому і камені підходять найдорожчі або оригінальні. Левам рекомендують носити бурштин, алмаз, місячний камінь, гранат, рубін або яшму.

При виборі амулета враховують його призначення, а також ті сторони життя, які хотілося б змінити або поліпшити. Головним талісманом для Львова вважають бурштин. Він підходить всім представникам знаку без винятку і символізує сонячну енергію.

По даті народження

Лев – активний і яскравий знак зодіаку. Амулети, які підходять за гороскопом, покращують здоров’я і допомагають налагодити особисте життя.

Щоб дізнатися свій камінь, можна орієнтуватися на декаду народження:

 • 23.07 – 03.08 – діамант, яшма (червона), сердолік, місячний камінь, бурштин, нефрит і тигрове око. На Львів, народжених в цей період, впливає Сатурн. Такі люди прагнуть до успіху і пихаті, а камені допомагають їм досягти бажаного.
 • 04.08 – 12.08 – бурштин, онікс і сардонікс. Правлячої планетою є Юпітер, який посилює владний характер Львів. Камені допомагають трохи пом’якшити вплив планети.
 • 13.08 – 23.08 – рубін, сапфір, олександрит, гранат і топаз. Леви, народжені в цей період, дуже войовничі, так як позначається вплив Марса. Амулети врівноважують і пом’якшують характер.

Можна вибрати камінь за датою народження. Це буде більш точний варіант, так як енергетика у Львів, народжених навіть у період однієї і тієї ж декади, може відрізнятися:

Дата народження Камінь-талісман
23.07 Малахіт
24.07 Гранат
25.07 Хризоліт
26.07 Рубін
27.07 Аметист
28.07 Цитрин
29.07 Бірюза
30.07 Яшма
31.07 Бурштин
01.08 Халцедон
02.08 Бурштин
03.08 Корал
04.08 Алмаз
05.08 Топаз
06.08 Турмалін
07.08 Сапфір
08.08 Агат
09.08 Олександрит
10.08 Опал
11.08 Топаз
12.08 Лазурит
13.08 Чорний агат
14.08 Корал
15.08 Берил
16.08 Смарагд
17.08 Аквамарин
19.08 Халцедон
20.08 Сапфір
21.08 Гранат
22.08 Цитрин
23.08 Лазурит

Якщо камінь, що відповідає даті народження, не подобається зовні чи є відчуття, що він не підходить енергетично, можна вибрати заміну з довколишніх дат. Амулет повинен подобатися своєму власникові.

По року народження

згідно зі Східним календарем рік народження чинить сильний вплив на характер людини. Це варто враховувати при підборі талісмана.

Камені, які відповідають знаку Лева за Східним календарем і рік народження:

Щур Бурштин, гранат
Бик Нефрит
Тигр Рубін
Кіт або Кролик Топаз
Дракон Бурштин, хризоліт
Змія Бурштин, геліотроп
Кінь Гранат
Коза Сердолік, бурштин
Мавпа Гранат, аквамарин
Півень Цитрин, топаз
Собака Сердолік
Свиня Топаз

Збіг по року народження та дату не обов’язково. Можна вибирати будь-який з відповідних каменів. Орієнтуватися варто на свої уподобання. Камінь не повинен викликати відторгнення і негативних емоцій.

Камені-талісмани для Лева-жінки

Лев-амбітна жінка, любить владу і прагне добре виглядати, щоб викликати емоції у оточуючих. Камінь-талісман за знаком зодіаку повинен бути яскравим, помітним, притягувати погляди і посилювати внутрішню енергію, але при цьому вирівнювати деякі риси характеру.

Треба носити амулети постійно або хоча б регулярно, щоб домогтися бажаного результату. Підбирати стоїть за властивостями, дату народження і статтю.

Для жінок підходять найбільше:

 1. Гранат – напівпрозорий камінь червоного кольору. З одного боку це талісман керівників, а з іншого – символ творчих людей. Левам дана влада над людьми, а гранат допоможе посилити вплив і насолодитися своїм становищем. Такий талісман підійде для художників, скульпторів і артистів. Леви можуть використовувати його і для залучення любові у своє життя.
 2. Рубін – напівпрозорий камінь червоного кольору. Амулет посилює вплив стихії Вогню. Левам він дарує безстрашність, упевненість у своїх силах і допомагає знайти любов. Але з каменем варто бути обережніше, оскільки він може посилити деякі негативні якості Лева.
 3. Сапфір – напівпрозорий камінь синього кольору, але зустрічаються і чорні різновиди. Амулет заспокоює і врівноважує. Леви чудово відчувають себе з таким талісманом. Сапфір приваблює справжніх друзів і допомагає знайти вірного супутника життя. Камінь коригує характер Лева, врівноважує його і утихомирює гординю.
 4. Алмаз – дає життєву силу і допомагає в досягненні поставлених цілей. Гордому і величного Лева камінь підходить ідеально, так як підкреслює статус свого власника. Алмазний оберіг допомагає мандрівникам. Він також захищає від необдуманих вчинків.
 5. Бурштин – самий сонячний талісман “левового” гороскопу. Камінь залучає удачу і допомагає впоратися з депресією. Він напитан енергією сонця, істотно збільшує внутрішній потенціал Львів і дає їм можливість досягти великих успіхів. Бурштин – кращий супутник творчих особистостей. Вироби з каменю приносять натхнення.
 6. Сердолік – гарний сонячний камінь. Він підсилює жіночу сексуальну енергію і зміцнює здоров’я. Сердолік вважається оберегом від бідності.
 7. Яшма – скромний камінь, що допомагає зберегти здоров’я на довгі роки. Він оберігає від необдуманих вчинків і надає впевненості в собі.

Жінки носять амулети у золотих і срібних оправах. Вишукані прикраси піднімають самооцінку. А для Львова це важливо: вони звикли бути на висоті.

Камені-обереги для Лева-чоловіки

Амулети з чоловічою енергетикою допоможуть представникам сильної статі налагодити справи у різних сферах життя. Лев-чоловік – благородний, амбітний і владний.

Кращі камені за знаком зодіаку:

 1. Сардонікс – джерело мужності і сили. Леви гордовито, але часто нерішучі. Цей камінь допоможе впоратися з нестачею. Амулет загострює розум, робить людину безстрашним. Він захищає від пристріту.
 2. Олександрит – різновид хризоберилу. Камінь змінює колір. Він посилює лідерські якості лева, захищає від заздрісників і від недругів. Амулет підштовхує до прийняття правильних рішень.
 3. Жовтий сапфір – різновид дорогоцінного каменю, що надає мудрість і загострює інтуїцію. Амулет допомагає побудувати гармонійні стосунки.
 4. Нефрит – мінерал з волокнистою структурою. Оберігає від пристріту, псування та поліпшує стан здоров’я. Він допомагає налагодити роботу сечостатевої системи у чоловіків.
 5. Аметист – кварцовий мінерал фіолетового кольору. Камінь додає сили і допомагає впоратися з тривогою. Він покращує здоров’я і позбавляє від безсоння.
 6. Хризоліт – напівкоштовний камінь, що підсилює вплив чоловіка-Лева на людей. Амулет допомагає налагодити стосунки з друзями, знайти спільну мову з колегами та підлеглими.

Чоловіки можуть носити каміння в запонках або браслетах-вервиці. Чим ближче до тіла талісман, тим краще.

Камінь-амулет для Лева-дитини

Лев – вогненний знак зодіаку. Риси характеру виявляються вже в ранньому віці. Для дитини-Льва підійдуть не всі амулети, які носять дорослі.

Його камінням вважаються:

 1. Бурштин – допомагає хлопчикам і дівчаткам розвивати здібності, змушує повірити в себе і рухатися до наміченої мети. Сонячний камінь покращує настрій і сприяє формуванню позитивного погляду на світ.
 2. Жовтий агат підходить гіперактивним дітям, розвиває вміння концентруватися і покращує увагу.
 3. Тигрове око – допомагає розвинути інтелектуальні здібності у маленького Левеняти.
 4. Яшма (червоного кольору) – чудові ліки від депресії, посилює бажання вчитися і працювати.

Дітям подобаються камені з оригінальним забарвленням. Бурштин і тигрове око радують різноманітністю кольорів. Підійдуть смугасті каміння або з незвичайним природним малюнком.

Грошові камені для Лева

Деякі мінерали притягують енергію грошей. Якщо носити їх регулярно, можна поліпшити матеріальне становище і здобути фінансову незалежність.

Левам підходять “грошові” амулети:

 1. Топаз – талісман бізнесменів. Він приносить удачу і допомагає виявити несумлінних партнерів.
 2. Цитрин – стабілізує доходи, допомагає знайти вихід з найскладніших ситуацій.
 3. Тигрове око – залучає гроші. Краще вибирати камінь жовтого кольору. Але тигрове око дуже розбірливий. Якщо людина не відрізняється чесністю, амулет не допоможе. Камінь може попереджати про небезпеку. У таких ситуаціях він стає важче. Якщо прислухатися до своїх відчуттів, це можна відчути.
 4. Бурштин – загострює інтуїцію, притягує багатство і допомагає справлятися з тимчасовими невдачами.
 5. Сапфір – залучає удачу в справах. Для поліпшення фінансового становища краще вибрати чорний сапфір.
 6. Хризоберил – вчить свого власника витрачати гроші економніше.

Камені для залучення багатства рекомендують носити на шиї або на лівому зап’ясті. Фігурки з напівкоштовних мінералів можуть прикрашати робочий стіл. Це теж приваблює багатство.

Камені на любов

Коли в особистому житті все складається не найкращим чином або якщо є бажання зберегти діючі відносини, варто вибрати амулет, який не просто підходить за знаком зодіаку, але і привертає любов.

Левам можна розглянути наступні варіанти:

 1. Рожевий кварц – активізує серцеву чакру. Амулет допомагає одиноким людям знайти своє щастя.
 2. Сердолік – покращує відносини в шлюбі. Незаміжнім дівчатам камінь надає допомогу в пошуку другої половинки.
 3. Гранат – камінь любові і пристрасті. Пробуджує таємні бажання, покращує сексуальне життя. До каменю варто ставитися з обережністю, якщо в родині і так все добре.
 4. Авантюрин – дозволяє побудувати гармонійні стосунки, в яких обом партнерам буде добре. Камінь оберігає від кохання, що руйнує життя.
 5. Алмаз – допомагає зустрітися двом людям, що мають відмінну сумісність. Камінь даремний для тих, хто вже побував у шлюбі і не відійшов від переживань, викликаних негативним досвідом.

Якщо в особистому житті все складається погано, варто носити амулет з відповідним каменем постійно. На ніч можна знімати його і класти в узголів’я ліжка.

Камені, поліпшують здоров’я

Леви відрізняються міцним здоров’ям. Але часті стреси, неправильне харчування та інші фактори вносять свої корективи.

Для покращення роботи організму підходять камені-амулети:

 1. Гранат – покращує стан серця і судин, допомагає протистояти інфекціям.
 2. Онікс – налагоджує сон, зміцнює пам’ять.
 3. Сардонікс – покращує роботу репродуктивної системи.
 4. Тигрове око – допомагає при астмі та захворюваннях суглобів.
 5. Бурштин – покращує роботу щитовидної залози.
 6. Яшма – благотворно впливає на роботу кровоносної системи.

Носіння амулетів припустимо розглядати лише як допоміжну терапію. Сподіватися на силу каменів при розвитку серйозних захворювань не варто.

Камінь на удачу і щастя

Коли є сумніви у тому, які саме сфери життя потребують поліпшення, краще вибирати талісмани на щастя.

Для Львова універсальними є:

 1. Бурштин – активізує енергію, дарує відчуття умиротворення. Це ідеальний камінь для тих, хто часто впадає в депресію.
 2. Рубін – талісман, що приносить успіх і задоволення своїм життям. Він дозволяє виявити розумові здібності і сконцентруватися на важливих справах. Результат такого підходу до роботи не змусить себе довго чекати.
 3. Гранат – щедро живить внутрішні запаси енергії і заповнює їх. Камінь приносить удачу творчим людям.
 4. Сапфір – сприяє просуванню по кар’єрних сходах, допомагає знайти хороших друзів, які можуть стати ідеальними діловими партнерами.
 5. Тигрове око – вчить правильно розпоряджатися часом і дарує відчуття щастя.

Якщо Лев інтуїтивно відчуває, що камінь покращує його життя, він на вірному шляху. В процесі носіння талісмана не повинно бути дискомфорту. Коли є сумніви, краще зняти прикрасу і зробити паузу.

Камінь для Лева від пристріту

Правильно підібрані амулети захищають від негативної енергії.

Левам, які бояться пристріту або псування, рекомендують носити камені:

 1. Онікс – потужний енергетичний талісман, запобігає нещасні випадки.
 2. Нефрит – сильний оберіг від пристріту і псування. Особливою енергетикою має чорний нефрит.
 3. Бурштин – вбирає в себе негатив, звільняючи від нього свого власника.
 4. Топаз – позбавляє від одержимості і знімає пристріт.
 5. Турмалін – рятує від невдач, запобігає псуванню та згладжує негативний вплив на людину.

Талісмани-обереги краще носити так, щоб їх не було видно стороннім людям. Якщо це кулон, його треба ховати під одяг.

Якого кольору краще вибрати камінь

Колір каменя за знаком зодіаку Лев має значення. Вибирати відтінок амулета краще не тільки виходячи з особистих переваг, сумісності з одягом, але і з характеристиками:

 • червоний – розпалює пристрасть, привертає любов і гроші, активізує внутрішню енергію;
 • жовтий – позбавляє від депресії, покращує настрій, привертає багато позитивних моментів в повсякденне життя;
 • блакитний, синій – дарує відчуття влади і умиротворення, допомагає знайти свій шлях тим, хто заплутався;
 • зелений – покращує фінансове положення, зміцнює стосунки в сім’ї.

Напівпрозорі мінерали виглядають цікавіше, але найсильнішими вважаються непрозорі камені. Амулети складних відтінків працюють відразу в декількох напрямках.

Небажані камені для Лева

Цілеспрямованим Левам, які вважають себе королями звірів, підходять не всі камені. Деякі талісмани заважають їм добиватися цілей або нейтралізують енергетику.

Левам не підходять:

 1. Бірюза – камінь для земних зодіакальних знаків, що може погіршити стан здоров’я Лева.
 2. Хризопраз – залучає помилкових друзів.
 3. Змійовик – провокує хвороби.

Якщо камінь подарували, але він не підходить, краще покласти його в скриньку і не чіпати, або принести в дар родичу з найкращими побажаннями. Викидати отримані від кого-небудь амулети не можна.

Як правильно носити каміння Леву

Амулети, як правило, носять в прикрасах. Є ряд важливих правил, які допомагають використовувати мінерали з максимальною користю:

 1. В якості оправи краще вибирати золото. Скромність і аскетизм – не для царственого знака.
 2. не Можна носити прикраси з камінням після когось. Це особливо актуально, коли попередній власник каменя з нещасливою долею.
 3. Можна надягати тільки один амулет, а не відразу кілька з різними каменями. Багато мінерали не поєднуються між собою, складно підібрати вдалу комбінацію.
 4. Талісмани з каменями можна знімати час від часу, але не можна залишати на видному місці. Не варто дозволяти стороннім чіпати їх.

Якщо є бажання поліпшити якісь сфери свого життя, носити каміння слід регулярно, а не одягати прикраси на свята. Коли виникає відчуття, що талісман поважчав, потрібно зняти його і покласти в солону воду на кілька хвилин або провести інший ритуал очищення.

Рекомендації для Львів – як вибрати свій камінь

Потужною енергетикою володіють тільки натуральні камені. При виборі амулета важливо не купити підробку. Зазвичай пластикові аналоги легше оригінальних каменів і не такі міцні.

Набувати талісмани краще в перевірених магазинах, а не в ломбардах. Приймати їх в дар можна, але тільки від людей, у яких є впевненість. Дарувальник не повинен бажати людині зла. Якщо є сумніви з приводу купівлі або складно вибрати з декількох варіантів, варто потримати кожен в руці і прислухатися до своїх відчуттів. Камінь має зігрівати. Якщо від нього виходить ледь вловиме тепло, він принесе удачу.