Сумісність Стрільця і Стрільця в любові, шлюбі, дружбі і роботі

У статті ми розповімо про сумісність Стрільця і Стрільця. Ви дізнаєтесь, чи підходять один одному чоловік і жінка цього знаку зодіаку, в чому вони схожі, а також можуть дружити дівчата-Стрільці і як складуться ділові відносини між Стрільцями-чоловіками.

Підходять жінка-Стрілець і чоловік-Стрілець один одному

Вогняний Стрілець відрізняється харизмою, яскравим характером і добродушностью. При цьому у знака зодіаку досить гострий язик – Стрілець не любить брехню, завжди говорить перше, що приходить на розум. Астрологи стверджують, що всі знаки зодіаку можуть знайти спільну мову зі Стрільцем, тому що з ним завжди весело і цікаво. Характеристика знака каже, що і в любові у Стрільця все в порядку – він сумісний з багатьма представниками зодіакального кола.

У кожного знака свій характер, але як йдуть справи в парі, коли Стрілець-жінка і Стрілець-чоловік починають спільний шлях? По-перше, схожість поглядів на світ виходить на перший план, це допомагає будувати плани і йти до намічених цілей. По-друге, завдяки одній стихії, пара Стрільців підходять один одному, але можуть бути і проблеми, які ставлять під питання подальший розвиток відносин.

Розглянемо в таблиці всі плюси і мінуси пари, що складається з дівчини-Стрільця і хлопця-Стрільця.

Плюси Мінуси
Бурхлива пристрасть, емоції і яскраві враження Часті сварки, причому на порожньому місці
Бажання завжди бути поруч один з одним Шлюб схожий на гойдалки, іноді виникає бажання розірвати стосунки
Завжди є про що поговорити Стрільці весь час змагаються один з одним, намагаючись показати, хто з них лідер
Загальні життєві цілі і плани Не поступаються один одному
Відносини швидко розвиваються Не можуть знайти точку дотику в плані фінансів
Гармонія в інтимі Можливі зради
Темперамент дозволяє Стрільцям знаходити вихід з конфліктних ситуацій Намагаються все робити окремо, при спільній діяльності часто сваряться

Сумісність Стрільця зі Стрільцем у дружбі

Стрілець Стрілець можуть створити відмінний дружній союз на довгі роки. Цікаво, що навіть після розлучення люди будуть продовжувати спілкуватися і близько дружити. У них багато спільних інтересів, вони готові підтримувати один одного в будь-яких ситуаціях. Сумісні вони завдяки спільній стихії Вогню, але саме вона може стати причиною гострих конфліктів і непорозумінь.

Схожість знаків зодіаку може стати тією самою червоною лінією, яка зруйнує навіть саму довгу і міцну дружбу. В основному причиною розбрату стає бажання одного з Стрільців стати головніший, краще, розумніше, а другий не хоче залишитися “за бортом”. Конфлікти починаються з малого, але поступово нарощують свою силу, тим самим віддаляючи друзів один від одного. Якщо ж Стрільці візьмуться за спільну справу і зможуть розібратися у своїх відносини, то дружба принесе не тільки позитив, а й успіх у будь-якій справі.

Сумісність Стрільців в любові і відносинах

Стрілець-жінка і Стрілець-чоловік досить часто створюють любовний союз. У цих людей по-справжньому спалахує закоханість, яка відображається в ніжності, турботі і пристрасті. По початку їх чекає буря емоцій, але в любові не все так просто. Знак зодіаку відрізняється агресивним і періодично занадто вимогливим характером. А тепер уявіть, якщо така риса буде дзеркаль у відносинах. Енергія у Стрільців б’є ключем, тому їм буває важко прислухатися один до одного. Рано чи пізно відносини можуть зійти нанівець.

Сумісність в любовних відносинах у Стрільців виникає на тлі бажання до нових відчуттів, подорожей і пригод. Якщо вони знайдуть спільну ідеал і сенс життя, то союз може перерости в щось більше. Любовна сумісність у Стрільців виникає на тлі гарного гумору, сили волі, оригінального мислення, але відштовхує їх один від одного впертість і прагнення до лідерства.

Сумісність Стрільців в ліжку

Темперамент Стрільців гарантує парі, що в ліжку вони отримають феєрверк почуттів і безмежне задоволення. Цікаво, що чоловік і жінка можуть розірвати стосунки, але як і раніше любити один одного в ліжку. Причому такий союз Стрільцям подобається навіть більше, ніж шлюб. З-за своєї природної енергії Стрілець може легко піти на бік, навіть якщо в цих стосунках все чудово. Ненаситність, спрага любові і отримання нових емоцій нерідко змушує Стрільців зраджувати один одного.

Сумісність Стрільця і Стрільця в ліжку – часте явище, але в основному це легкі інтрижки, які закінчуються при першому згадуванні про серйозні стосунки.

Сумісність Стрільців для сім’ї та шлюбу

Швидше за все, вона і він вступають у шлюб за покликом серця або завдяки хорошого і стабільного інтиму. Необачне рішення може зіпсувати стосунки в парі, тим самим завдасть біль обом сторонам. Через кілька місяців Стрільці розслабляються, показують свою справжню сутність, яка заважає будувати міцний і надійний союз. Знову ж нерідкі випадки зрад як з боку чоловіка, так і жінки.

За підрахунками астрологів, сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі найчастіше становить приблизно 50%. В сім’ї завжди будуть сварки і агресія, що виникають на тлі фінансів, роботи і обов’язків по будинку. Щоб хоч якось повернути відчуття, що виникли на початку відносин, Стрільцям доведеться навчитися йти на компроміс один з одним.

Сумісність Стрільців в роботі та бізнесі

Поєднання знаків Стрілець Стрілець в роботі та бізнесі – рідкісний виняток із правил. Тут на арену виходить бажання бути лідером і керувати людьми. Стрілець ніколи не зможе проявити себе, якщо зверху на нього тисне інша людина. Хоча енергетика і креативність, а також уміння знаходити шляхи вирішення дозволяють Стрільцям стати досить успішними бізнесменами.

Чоловік по природі хоче бути головним, а завдяки своїм знаком зодіаку він буде прагнути захопити владу. Жінки більш лояльні, але не будуть терпіти приниження, а скажуть своє слово проти.

Гороскоп сумісності передбачає не лише спільні погляди та інтереси, але й бажання знаходити спільну мову. У союзі Стрільців такого домогтися вкрай важко.

Як завоювати чоловіка під знаком зодіаку Стрілець

Зустрівшись одного разу, Стрільці вже будуть притягатися один до одного. Жінці не потрібно робити якісь грандіозні дії, щоб чоловік-Стрілець звернув на неї увагу. Сильна стать стихії Вогню не любить занадто сильних і незалежних по натурі жінок, це точно відштовхне його від неї.

Жінка-Стрілець легко завоює чоловіка-Стрільця, якщо покаже свій оптимізм, легкість і душевну красу. Стрільці ласі на внутрішній стан людини, при цьому майже завжди ігнорує зовнішність майбутнього партнера. А також головним фактором для чоловіка стане інтелект, якого у жінки за знаком зодіаку Стрілець хоч відбавляй.

Як завоювати жінку під знаком Стрільця

Жінка-Стрілець точно зможе побачити в натовпі схожого за темпераментом чоловіка. Але це не говорить про те, що вона відразу ж кинеться в обійми. Її потрібно здивувати, підкорити своїм гумором, романтикою, подарувати незабутні враження. Дівчина-Стрілець ставиться поблажливо до багатьох негативних якостей хлопця-Стрільця, але точно ніколи не потерпить зраду, при цьому сама може легко фліртувати на стороні.

Сумісність знаків гарантує, що чоловік легко зможе привернути її увагу і зацікавити жінку. Щоб створити союз, доведеться докласти чимало зусиль і заховати свої лідерські замашки. Жінці потрібно дати свободу, але при цьому подарувати їй почуття захищеності. Стрілець зі Стрільцем – це пара, якій будуть заздрити, ставити в приклад, тільки стосунки їхні стосунки не завжди тривають довго.

Як двом Стрільцям зберегти відносини

Наскільки сумісні знаки зодіаку, настільки вони й суперечливі один одному. Перша зустріч – це буря, пристрасть, емоції, але з кожною новою приходить усвідомлення, що Стрільці не можуть знайти спільну мову. Їм важко переступати через свої принципи. Виправити таку особливість практично неможливо.

Стрілець Стрілець можуть створити міцний союз, якщо один з них, переважно чоловік, буде старше. З віком Стрільці стають мудрішими, стриманіше, що дозволяє їм ставитися до нестримного і емоційного Стрільцеві набагато простіше.

Основна їхня проблема – це зайва прямолінійність. З-за цього в парі виникає безліч непорозумінь, періодична агресія і сварки. Важко впоратися з собою, тому відносини поступово охолоджуються, навіть незважаючи на пристрасть в ліжку.

Яка сумісність у чоловіків-Стрільців в дружбі і бізнесі

Стрілець Стрілець цінують один одного оригінальність мислення. Тому у них часто виникають дружні стосунки, які можуть перерости в ділові. В основі їхньої дружби лежить іскрометний гумор, оптимізм і бажання пізнавати нове. До речі, саме мета пізнати все навколо і може змусити Стрільців створити спільний бізнес. У цьому випадку їм потрібно відразу визначити зону відповідальності, це дозволить запобігти сварки і непорозуміння.

Сумісність знаків зодіаку базується ще й на любові до подорожей і пригод. Взявшись за руки, Стрільці можуть подолати будь-які перешкоди, знайти багато нового і цікавого, а також поділитися знаннями один з одним.

Сумісність двох жінок-Стрільців у дружбі та праці

В бізнесі, як і в дружбі, дівчата легко знайдуть спільну мету. Сильний характер, бажання досягти успіхів і просто поговорити на цікаві теми дозволять Стрільцям заручитися підтримкою, а також знайти собі найкращого співрозмовника і соратника. Бізнес краще починати у сфері законодавства, журналістики або віддати свою увагу тваринам.

Щоб не зіпсувати стосунки, Стрільцям потрібно перестати говорити все, що приходить у їх голову. Іноді заради вищих цілей можна перебороти себе, щоб в результаті отримати вірного друга або надійного партнера на все життя.