Діва: характеристика знака зодіаку, якості і особливості

Із статті ви дізнаєтесь, як виглядає символ знака зодіаку Діва, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні серпня і вересня. Ми розповімо цікаві факти про Дів, як вони проявляють себе в любові, відносинах і дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Символ знака Діва і дати народження

Діва — шостий знак зодіаку. Сонце знаходиться в ньому приблизно один місяць. У різних астрологічних школах період починається в різний число останнього літнього місяця — 22, 23 або 24 серпня. А закінчується 23 вересня – це дата, коли Сонце переходить в наступний знак.

Діва – земний рухливий знак. Народжені під цим знаком збирають і співвідносять факти, вони здатні вбирати велику кількість інформації. Діва – знак аналізу, роботи і служіння.

Загальноприйнятий в астрології символ Діви пишеться у вигляді літери m з хвостиком-завитком на останній ніжці. Зображення символізує здатність знака зодіаку утримувати енергію, а також позначає практичність, обережність та аналітичне мислення народжених під знаком Діви.

На картинках в мережі Діва часто виглядає як молода жінка з колосками в руках. Згідно інформації із стародавніх книг по астрології, раніше знак зодіаку мав іншу назву — “Колос” або “Борозна”. Найяскравіша зірка сузір’я Діви носить назву Спіка, що перекладається з латинської як «колос».

Люди по знаку зодіаку Діва – які вони?

Головні відмінні риси Діви — дисциплінованість, пунктуальність, підприємливість і схильність критикувати оточуючих. Більшість типових Дів не виносять хаос. Ці люди не приймають імпульсивних рішень. Кожен крок довго і ретельно обмірковують. Тільки переконавшись, що вчинок буде вірним, і вони нічим не ризикують, Діви починають діяти.

Аналітичний склад розуму змушує їх шукати раціональність не тільки в справах, але і в особистих взаєминах. Це означає, що вони довго і ретельно вивчають людину, перш ніж перейдуть до більш близького спілкування чи зважаться укласти шлюб.

До позитивних якостей Діви відносяться:

 • вміння тверезо оцінити ситуацію і прийняти правильне рішення;
 • готовність взяти на себе відповідальність;
 • тяга до порядку;
 • працьовитість;
 • гострий розум;
 • товариськість.

Діви проявляють турботу про своїх близьких і в будь-який момент готові прийти на виручку. Але зайвий раз подумають чи варто витрачати сили і час заради чужої для них людини.

Негативні риси характеру:

 • надмірний педантизм;
 • люблять критикувати оточуючих;
 • категоричність і небажання прощати чужі помилки.

Представники знаку бувають вимогливі до оточуючих і до себе, володіють вольовим характером. Організованість і бажання всіх контролювати дозволяють Дівам займати керівні посади і досягати багато чого в житті.

Діва вміє робити краще за інших?

Діва може впоратися практично з будь-яким справою. У цьому допомагають властиві їй пунктуальність, здатність планувати, послідовність і відповідальність. Навіть якщо Діва не володіє потрібними знаннями та навичками, вона в короткий термін навчитися всьому необхідному. Вона може приділяти вирішенню поставленого завдання все свій час, повністю занурюючись у процес.

Представники знаку вміють краще за інших вести домашнє господарство. Вони економні, майстерно звертаються з грошима і не допускають зайвих витрат. Часом ця економія межує зі скнарістю, але члени сім’ї Діви можуть бути спокійні — їм не доведеться животіти в убогості.

Це один з найвідданіших і постійних знаків зодіаку. Діва краще інших може зберігати вірність партнеру.

Опис жінки-Діви

Жінка-Діва постає романтичною, витонченою натурою. У неї добре розвинене відчуття стилю. Не сприймає вульгарності, неохайності. Часто буває бридлива. Манери відрізняються аристократизмом і витонченістю.

Володіє швидким розумом і гострим язиком. Помічає найменші недоліки і, часом, не може стримати невдоволення. Надмірна вимогливість до оточуючих може стати причиною конфліктів.

Діва представляє з себе суворого критика і довго вивчає сильні і слабкі сторони обранця. Здатна на глибокі почуття, але, погоджуючись вийти заміж, враховує матеріальну сторону. Любить жити в достатку і бажає, щоб її діти ні в чому не потребували.

Опис представниці знака зодіаку Діва неможливо без згадки про її крайньої практичності. Вона знає, як керувати особистим і сімейним бюджетом. Це хороші господині вміють створити затишок.

Опис чоловіки-Діви

Чоловік-Діва відрізняється серйозністю і надійністю. Його загальна характеристика включає такі якості, як відповідальність, дисциплінованість, вимогливість, практичність і дбайливість. Приділяє багато часу роботі. Любить все розкласти по поличках і запланувати далеко наперед свої справи. Типова риса характеру — бажання все контролювати.

Діви-чоловіки стримані, не люблять демонструвати емоції. Їх важко вивести з рівноваги, змусити нервувати і панікувати.

У оточуючих, іноді, складається думка про чоловікові-Діві, як про те, хто не упустить можливості когось покритикувати. Діва володіє гострим розумом і схильністю до чорного гумору. Однак по відношенню до друзів і близьким проявляє себе як людина, на якого можна покластися. Готовий у будь-який момент кинутися на допомогу, він турботливий чоловік і ніжний батько.

До вибору дружини підходить серйозно, влаштовуючи справжнє випробування претендентці. Практичність представників знаку іноді межує зі скнарістю, але з улюбленими вони щедрі.

Висхідний знак – Діва

Висхідний знак настільки ж важливим, наскільки й сонячний, – адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка і перше враження, яке проводиться на оточуючих. Асцендент (куспид Першого Будинку) визначається по годині народження.

Асцендент в Діві дає допитливий розум і моложавую зовнішність. Ці люди практичні і готові доводити почате до кінця. Висхідна Діва дивиться на світ немов через мікроскоп, помічаючи кожну деталь.

Діву на куспиде першого Будинку характеризує бажання приносити користь людям. Вони будуть найбільш успішні в професіях, де потрібна посидючість, терпіння, скрупульозність.

Характер у дітей-Дев

Дитина-Діва рідко приносить проблеми батькам. Буває примхливий у виборі страв і гардеробу. З ранніх років вимагає у батьків красиві речі і не любить неохайності в одязі. Як правило, акуратний та ощадливий.

Малюки погано реагують на зміни в розпорядку дня. У них може зіпсуватися апетит, сон, настрій. Допитливі, задають багато питань. Люблять розгадувати головоломки, часто з ранніх років вміють грати в шахи і шашки. Можуть займатися рукоділлям. При цьому старанні і приділяють увагу дрібницям.

В школі виявляють старанність. Їм цікаво отримувати нові знання і розширювати світогляд. Але іноді складно складаються відносини з однолітками, т. к. Діви мають закритий і стриманий характер. Але якщо дитина з кимсь подружитися, то буде відданим товаришем.

Діва в дружбі

Люди, народжені під знаком Діви, вибагливі. Не кожного готові назвати своїм другом. Придивляються до оточуючих і намагаються зрозуміти, чого варто чекати від людини. Воліють старі дружні зв’язки, що виникли в дитинстві або юності.

Діва завжди готова прийти на допомогу. Але перед цим піддасть критиці будь-яку помилку приятеля, не особливо рахуючись з його почуттями. Тільки зусилля волі може змусити її не чіплятися до свого ближнього. Але всі друзі знають — Діва їх не підведе, і на неї можна покластися.

Діва в любові і відносинах

Про Діву потрібно знати, що представники цього знака зодіаку не поспішають зав’язувати серйозні любовні відносини, поки не перевірять обранця на відповідність свого ідеалу. І чоловіки, і жінки можуть здаватися холодними, відстороненими і незацікавленими у продовженні спілкування. Проте зовнішнє байдужість пояснюється обережністю Діви і її розбірливість.

Для того, хто пройде перевірку, Діва розкриється як ніжний, турботливий і люблячий партнер. Вона буде намагатися організувати дозвілля, не дасть занудьгувати. Щодо коханої людини проявляє щедрість і обсипає подарунками.

Сім’я і шлюб для Діви

До створення сім’ї Діва ретельно підходить. Її відмітні особливості — вірність і відданість. Це один з найбільш орієнтованих на сім’ю знаків. Будинок для Діви — місце сили. Тут вона черпає енергію, відпочиває і проводить вільний час.

Відносини з чоловіком може зіпсувати нездатність Діви проявляти поблажливість. Не кожен чоловік або дружина витримає часту критику і бажання Діви їх перевиховати.

Крім того, другій половинці може не вистачати романтики і веселощів. Діви мало надають цьому значення, роблячи упор на матеріальну сторону життя. Зате вони прекрасно справляються із забезпеченням сім’ї усім необхідним. Домочадці можуть не турбуватися про завтрашній день, повністю довірившись Діві.

Якими батьками будуть Діви

Діви — одні з найкращих батьків серед знаків зодіаку. Материнство і батьківство для них є джерелом радості.

Характерні риси Дів-батьків:

 • прищеплюють дисципліну та любов до порядку;
 • проявляють чуйність і поблажливість;
 • не нав’язують свої думки і волю;
 • прагнуть стати другом для дитини.

Намагаються матеріально забезпечити спадкоємця і полегшити йому життя. Коли дитина підростає і намагається жити самостійно, у Діви може проявитись тяга до контролю.

Захоплення Дів

Діви цікавляться різними речами. З дитинства люблять малювати, конструювати, вивчати природу, їх приваблює читання. Більшість намагається займатися фізкультурою і спортом, щоб тримати себе у формі.

Представники знаку зодіаку до всього ставляться розважливо і прагматично, що стосується і дозвілля. Діви, як правило, не витрачають час на даремні заняття. Це означає, що хобі, на їх думку, має приносити не тільки задоволення, але і матеріальну користь.

Вони люблять подорожувати і відкривати нові місця. При прагненні до комфорту здатні якийсь час жити навіть у наметі.

Кар’єра, професія і заробіток Діви

Незважаючи на захоплення своєю справою, не всі представники знаку є трудоголіками. Діва намагається впорядкувати свій робочий день, скласти чіткий план і зробити працю більш ефективним.

Значення знака зодіаку часто проявляється при виборі професії. Діви найкраще зможуть реалізуватися в наступних областях:

 • психология;
 • педагогика;
 • медицина;
 • лингвистика;
 • журналистика;
 • экономика;
 • бухгалтерський облік.

Дисциплінованість, відповідальність та уміння швидко освоїти нове говорять про те, що Діви здатні досягти висот у багатьох професіях. Як правило, вони не стоять на місці, а роблять кар’єру.

Вміють і люблять заробляти гроші. Завжди можуть знайти додаткове джерело доходів. Ощадливість і раціоналізм допомагають їм сколотити капітал.

Здоров’я Дів

Повна характеристика знака неможлива і без опису його ставлення до власного здоров’я.

Діви поділяються на дві категорії. Одні стежать за самопочуттям і неухильно виконують рекомендації лікарів. Інші не приділяють здоров’ю належної уваги, пускаючи все на самоплив. Можуть страждати нервовими розладами та хворобами травної системи. А також уваги вимагають суглоби і легкі.

Порушення в організмі відбуваються з-за занадто великий захопленості роботою, нервового перенапруження і недостатнього відпочинку. Діва зможе зміцнити здоров’я, якщо буде частіше відпочивати, гуляти на свіжому повітрі і навчиться розслаблятися.

Характеристики знака зодіаку за східним календарем

Найбільш повну характеристику знака можна отримати, зіставивши зодіакальний гороскоп з східним. Діви, які народилися в певний рік китайського календаря, володіють наступними рисами:

Щур Відрізняються витонченістю манер і стильним одягом. Мають репутацію надійного людини, користуються повагою.
Бик Наділені міцним здоров’ям. Люблять подорожувати, але на перше місце ставлять дім і сім’ю. Готові люто захищати рідних і близьких.
Тигр Відрізняються сильною енергетикою. Йдуть по життю легко. Гостро відчувають чужий біль і не проходять повз. Серйозно ставляться r вибору партнера.
Кролик Ерудити, з дитинства прагнуть до знань. Багато часу приділяють кар’єрному зростанню. Цінують затишок і спокій.
Дракон Мають сильний характер і вміють у потрібний момент сконцентруватися. Вірять в себе і неохоче приймають допомогу.
Змія Творчі особистості. Гнучкий характер дозволяє пристосуватися до будь-яких умов. Довіряють інтуїції і не дають себе обдурити.
Кінь Гармонійна особистість, оптиміст. Розвинені відповідальність і почуття обов’язку. Люблять свободу, тому можуть довго не укладати шлюб.
Коза Естети, вимогливі до себе і оточуючих. Вважають найважливішим особистий розвиток. Романтичні. Це добрі порадники.
Мавпа Люблять життя, в будь-якій ситуації знайдуть хорошу сторону. Наділені глибоким розумом і аналітичними здібностями.
Півень Багато знають і можуть проникнути в саму суть речей. Не люблять спонтанності. Часто критикують оточуючих.
Собака Практичні. Не стануть витрачати час і сили на заняття, не приносять користі. Цінують любов і дружбу.
Свиня Вміють співчувати. Це гуманісти, які постійно комусь допомагають. У відносинах цінують відкритість і сталість.

Сильні і слабкі сторони Діви по датах народження

Плюси і мінуси характеру знака зодіаку можуть проявлятися в залежності від дати народження людини. У таблиці ми зібрали сильні і слабкі сторони Дів.

Дата народження Сильні сторони Слабкі сторони
22 серпня Прагнення до мети, вміння зосередитися, дипломатичність Відсутність самокритики, помисливість
23 серпня Завзятість, сила волі, щедрість, уважність до оточуючих. Закритість, чутливість до зауважень, невміння дати відсіч
24 серпня Високий інтелект і швидкий розум, віра в свої здібності. Відчуженість, прохолодне ставлення до близьких
25 серпня Підприємливість, економність, чуйність. Завищена зарозумілість, зайва довірливість
26 серпня Терпимість, прагнення до саморозвитку, завзятість Владолюбство, емоційна нестабільність, безтурботність
27 серпня Розвинена інтуїція, комунікабельність, самовпевненість. Схильність до смутку, дратівливість, корисливість
28 серпня Розсудливість, винахідливість, тяга до знань Надмірний альтруїзм
29 серпня Стійкість, цілісність натури, дружелюбність Пристрасть до критики, ранимість
30 серпня Підприємливість, розвинене логічне мислення Владолюбство, зайва увага до дрібниць
31 серпня Впевненість у своїх силах, наполегливість, товариськість Часта зміна настрою
1 вересня Чесність, прагматичність, прагнення до мети Підвищена нервовість, невміння розслабитися
2 вересня Прагнення до розвитку, дипломатичність, доброта Неуважність до здоров’я, заміна особистому житті роботою
3 вересня Красномовство, організаторські здібності, високий інтелект Непослідовність, неуважність до здоров’я
4 вересня Висока працездатність, доброзичливість Трудоголізм, заперечення власних потреб
5 вересня Уміння концентруватися, щедрість, увагу до людей Схильність до авантюр, відсутність чітких принципів
6 вересня Оптимізм, комунікабельність, тактовність Тривожність і нездатність впоратися з емоціями
7 вересня Стратегічні здібності, рішучість Завищені вимоги, скритність
8 вересня Вміння взяти на себе відповідальність, відданість Небажання показувати свої почуття, розважливість
9 вересня Амбіційність, прагнення до результату, милосердя Закритість, тяга до необґрунтованого ризику
10 вересня Незворушність, творчі таланти, цілеспрямованість Відгородження від інших, надмірні вимоги до людей
11 вересня Сміливість, уміння розташувати до себе, активність Мінливість, схильність до екстриму, наївність
12 вересня Відповідальність, дисципліна, наполегливість, доброта Запальність, уразливість, свавілля
13 вересня Оптимізм, вміння співчувати, цілеспрямованість Спалахи агресії, підвищена емоційність
14 вересня Планомірність, любов до порядку, стриманість Неприйняття критики в свою адресу, замкнутість
15 вересня Чуйність, комунікабельність, доброта Меркантильність, сприйнятливість до негативу на свою адресу
16 вересня Глибокодумність, внутрішній стрижень, наполегливість Зайва стриманість
17 вересня Врівноваженість, розсудливість, прагнення до результату Нерішучість, недовірливість, непомірність в їжі
18 вересня Розвинена інтуїція, самодостатність, наявність талантів Скритність, неконтрольовані емоції
19 вересня Милосердя, доброзичливість, поблажливість Гостра реакція на критику, залежність від інших
20 вересня Амбіційність, чуйність, щедрість, наявність видатних здібностей Невміння оцінити і розподілити свої сили
21 вересня Якості лідера, інтуїція, здатність до аналізу Схильність до флірту, легковажність
22 вересня Старанність, заповзятливість, енергійність Саркастичность, гординя, нестриманість
23 вересня Чесність, щирість, товариськість, доброта Владолюбство, підвищена вразливість, лінь

Цікаві факти про Дів

Ми зібрали для вас 3 цікаві факти про Дів:

 1. Діви прискіпливі до зовнішнього вигляду оточуючих. Вони обов’язково звернуть увагу на нечищені черевики або застаріле плямочка на одязі. Один найменший недолік в зовнішності може перекреслити гарне враження.
 2. У Дів відмінно розвинена інтуїція. Вони можуть розпізнати будь-яку брехню, навіть добре замасковану. Володіючи увагою до дрібниць і спостережливістю, Діва побачить нещирість за зміною інтонації, по очам чи повороту голови. Співрозмовникам не варто намагатися обдурити представника цього знака.
 3. Тяга до економії і підприємливість Діви може призвести до захаращення житла. Думаючи, що проявляє хазяйновитість, Діва приносить додому масу непотрібних речей, які ніколи не буде використовувати.

Знаменитості-Діви, народжені з 22 серпня по 23 вересня

Серед відомих жінок, народжених під знаком Діви:

 • Єлизавета I;
 • Софі Лорен;
 • Агата Крісті;
 • Клаудія Шиффер;
 • Бейонсе;
 • Грета Гарбо.

Добірка з 7 чоловіків-Дів:

 • Іван Грозний;
 • Лев Толстой;
 • К. Е. Ціолковський;
 • Майкл Джексон;
 • Фредді Мерк’юрі;
 • Кіану Рівз;
 • принц Гаррі.