Сумісність Овна і Риб в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Овен і Риби, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Рибами і дівчиною-Овном і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Овен і Риби

Знак зодіаку Овен відомий своєю емоційністю і чуттєвістю, він прагне в усьому бути першим і досягти великих висот у житті. Риби мають в своїй характеристиці такі риси, як романтичність і ранимість. Якщо жагучому Овну подобається активний спосіб життя і пригоди, то Риби проводять свій вільний час за читанням книг або переглядом документального фільму. І хоч на перший погляд вони різні немов Вогонь і Вода, але все ж можуть бути разом.

Овен Риби
Любить висловлювати правду в очі, але не любить критику у свою адресу Толерантні і терпимі до помилок інших людей
Ревнивий і контролює другу половинку Звикли довіряти коханій людині і не влаштовувати сцен ревнощів
Прагнуть до лідерства Не будуть боротися за верховенство у відносинах

Рибам необхідно поступатися своєму впертому партнеру, а Овну навчитися терпінню і стримати свій запал. Їм доведеться подолати безліч перешкод у спільному житті, непорозуміння і різниця темпераментів. Але все це можна вирішити, якщо кохані докладуть максимум зусиль і постараються зрозуміти один одного. Сумісність Овна з Рибами не можна назвати ідеальною, але при обопільній роботі над відносинами вони здатні прожити щасливе життя.

Сумісність Риб-жінок і Баранів-чоловіків

Згідно астрології, сумісність цих знаків зодіаку знаходиться під великим питанням. Вони несхожі один на одного: у них різні життєві пріоритети та інтереси. Коли Овен прагне до влади і розкоші, Риби шукають щирі почуття і чекають принца на білому коні. Однак Овен-чоловік може закохатися в цю вразливу і тендітну дівчину-Риби, і тоді їх історія точно зробить їх щасливими.

Саме Риби можуть надихнути Овна на побудову запаморочливої кар’єри і вдихнути життя в його забуксував проект. Відносини можуть бути плідними не тільки в любові, але і в роботі чи дружбу.

У дружбі

Сумісність знаків зодіаку в дружбі говорить про те, що вони діаметрально протилежні особистості. Овен – це вічний двигун з постійними тусовками, великим колом спілкування, поїздками і спортом. А Риби – романтична дівчина з великою фантазією, читає захлинаючись історичні романи. Але як у математиці мінус на мінус дає плюс, так і їх дружба може випадково зав’язатися.

Хлопець-Овен здивує нову подругу щедрістю, а вона його – наївністю і простодушністю. Правда, дружбою це складно назвати, швидше приятельство, яке може перерости в яскраву любов.

У любові

Сумісність Риби-жінки і Овна-чоловіки любові обумовлена тяжіння протилежностей. Овни цікаві, тому можуть почати відносини з Рибами з інтересу.

Однак ця дівчина наділена не тільки зовнішньою красою, але і багатим внутрішнім світом. Її інтелект і щирість здатні здивувати і підкорити Овна. А чоловік може сподобатися Рибам мужністю і рішучістю. Він наче лицар буде захищати свою прекрасну даму, а вона не стане змагатися за лідерство у відносинах.

У шлюбі

Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі можлива, якщо Овен-чоловік і Риби-жінка навчаться йти на компроміс. Занадто запальний Овен здатний образити ніжну Рибку.

Іноді Овну стає нудно поруч зі спокійною другою половинкою і він може поглядати наліво. Однак, як тільки дівчина-Риби відчує це, вона почне підвищувати самооцінку, зробивши нову зачіску і відправившись в спортзал. Ревнивий Овен відчує, що зглупив, і вирушає навздогін за своєю дружиною. Ця великодушна дама дасть другий шанс чоловікові, але наступного разу все може закінчитися набагато гірше.

У ліжку

Інтимне життя цих коханців наповнена романтикою та пристрастю. Жінка-Риби буде з усіх сил намагатися догодити коханому, заманювати його мереживною білизною і вечерею при свічках. Вона володіє відмінною інтуїцією і може передбачити бажання коханої.

Пристрасть, притаманна цьому чоловікові, може злегка пом’якшити поруч з такою ніжною коханкою. Вона підкуповує його своєю красою і сексуальністю, а він може прищепити їй любов до експериментів в ліжку. Незважаючи на різні темпераменти, обидва партнери будуть задоволені інтимними відносинами.

У роботі та бізнесі

Продуктивна спільна робота можлива, якщо партнери “на березі” розмежують повноваження. Наприклад, наймані працівники зможуть працювати в різних відділах, разом вони навряд чи спрацюють.

Якщо це бізнес-партнери, то жінці-Рибі варто зайнятися генерацією креативних ідей, а Овну-чоловікові фінансовим плануванням і просуванням компанії. Риби мають фантазією і можуть розробити дизайн чи проводити навчання працівників, а Овну потрібно очолити фірму і взяти на себе відповідальність. Тільки при такому розкладі компанія цих бізнес-партнерів досягне успіху.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Овна і Риб у відносинах не вважається ідеальною, у цього союзу є слабкі і сильні сторони.

Плюси союзу Мінуси союзу
Партнери можуть багато чому навчити один одного Різні інтереси та захоплення
Риби не стануть суперничати з Овном за лідерство Несхожі темпераменти, Овни активні, а повільні Риби
Гармонійний розподіл ролей в сім’ї Ревнощі Овна може образити Риб
Обидва партнера щирі і надійні Партнери занадто ідеалізують один одного
Кожен любить романтику Можливі сварки з недовіри

Сумісність чоловіків-Риб та жінок-Овнів

Овен-жінка і Риби-чоловік можуть гармонійно виглядати разом. У них хороша сумісність, тому що їм не доводиться змагатися за владу і доводити один одному власну правоту.

Різка дівчина-Овен звикла командувати і не під кого не підлаштовуватися. Але поряд з цим романтичним і милим чоловіком вона стає ніжною і не такою вимогливою. Спокійного чоловіка-Риби вистачить терпіння і мудрості, щоб утримати біля себе цю вспыльчивую леді. Їх відносини можуть зав’язатися в одному робочому колективі, перейти в дружнє спілкування, а після спалахнути полум’яною любов’ю.

У дружбі

Сумісність у дружбу у цих знаків зодіаку не найвища. Овен-дівчина здається хлопцеві-Рибам надто балакучою і активною. А він їй, навпаки, надто замкнутим. Знайомство не стане незабутнім для обох. Однак потім вони будуть дивувати один одного щирістю і чесністю. По мірі зближення Риби-чоловік і Овен-жінка зможуть розуміти один одного.

Але найкращий варіант розвитку міцної дружби, якщо спілкування зав’язалося в далекому дитинстві. Тоді їм є що згадати і чого разом порадіти. Часто приятельські стосунки цих людей переходять в роман.

У любові

В любові сумісність цих знаків зодіаку можна назвати середньої. Овну-жінці не подобається, коли на неї тиснуть, їй потрібна свобода і спілкування з друзями.

Мудрий хлопець-Риби не стане мучити ревнощами свою звужену. Він стане красиво доглядати за дівчиною, дарувати їй дорогі подарунки і влаштовувати романтичні сюрпризи. Це надихне Овна і додасть їй енергії. Вона, в свою чергу, наповнить життя чоловіка пристрастю. Все це говорить про те, що Овен-дівчина і Риби-хлопець здатні на тривалий роман.

У шлюбі

Сприятлива сумісність у цих знаків зодіаку можлива не тільки в любові, але і в шлюбі. В цьому союзі Риби допоможуть впоратися дружині з ревнощами і агресивністю, а вона позбавить чоловіка від меланхолійності та образливість.

В цій парі обопільні претензії і докори швидко зійдуть нанівець. У жінки-Овна і чоловіка-Риб спільне життя буде схожа на американські гірки з романтичними побаченнями і бурхливим з’ясуванням відносин. Жінці варто більше довіряти своєму чоловікові, а чоловікові стати більш серйозним і відповідальним. Якщо вони будуть щоденно піклуватися один про одного і менше зациклюватися на своїх бажаннях, шлюб триватиме багато років.

У ліжку

Перший сексуальний досвід пари може не викликати захвату, т. до. у цих жінки і чоловіки різні уявлення про інтим. Але з часом партнери пристосовуються один до одного. Темпераментна дівчина-Овен звикне до повільності Риб, а хлопець прийме її тягу до експериментів.

Дівчина у парі буде більш активною і зможе реалізувати свої найсміливіші бажання. Риби навчаться пристрасності і зарядяться від партнерки сексуальною енергетикою. З нею чоловік отримає раніше незвідані відчуття і насолоду від близькості.

У роботі та бізнесі

Представникам цих знаків зодіаку буде важко спрацюватися. Якщо це спільний проект, і кожен з них знаходиться в рівних повноваження, то над творчою частиною краще попрацювати чоловікові-Рибам, а фінансові завдання варто довірити Овну-жінці.

В бізнесі керівну роль доведеться брати на себе Овну. Чоловік-Риби зможе показати всі свої задуми в якості креативного директора. Його дипломатичність здатна привернути будь-якого, навіть найвибагливішого клієнта. В якості повноважень йому підійде розробка нових продуктів або послуг. Однак просувати товар на ринок краще вийде у дівчини-Овна.

Плюси і мінуси відносин

Навіть не сама висока сумісність знаків Овен і Риби у відносинах може перерости в гармонійний союз. У романа є свої плюси і мінуси, які ми зібрали в таблиці.

Плюси Мінуси
Немає боротьби за верховенство у відносинах Різні темпераменти
Люблять правду і щирі в спілкуванні Сварки через ревнощі і підозрілість
Можуть домовитися по будь-якому питанню Несхожі захоплення
Гармонійні у сексі Овен-жінка може пригнічувати чоловіка
Заряджають один одного позитивом Риби надто драматизують відносини

Підходять один одному жінка-Овен і жінка-Риби

Знаки зодіаку Риби і Овен сумісні в плані роботи і дружнього спілкування. Якщо говорити про дружбу, то ці дами навряд чи стануть близькими подругами. Овен-жінка любить поговорити і виплеснути емоції, її надмірна прямолінійність здатна відштовхнути вразливу Рибу. До того ж Овен-дівчина не любить, коли їй дають поради. Дівчина-Риби замкнута і мрійлива, вона не стане ділитися з Овном сокровенним і вважатиме її легковажною. Обидві приятельки не схильні до інтриг, що позитивно впливає на їх спілкування.

Дівчина-Овен і дівчина-Риби на роботі зможуть підтримувати формальне спілкування. Однією командою вони навряд чи стануть. Овни націлені на вирішення оперативних короткострокових завдань, а Риби будуть корисні в довгостроковому проекті. Останні повільно і скрупульозно перевіряють кожну дрібницю, а Овни можуть наробити помилок із-за прагнення зробити багато справ одночасно. У загальному бізнесі жінки-Риби краще зайнятися спілкуванням з клієнтами, а Овну зосередитися на стратегії компанії і просуванні бренду.

Чоловік-Риби і чоловік-Овен як друзі і партнери

На думку астрологів, чоловік-Овен і чоловік-Риби мають слабку сумісність для дружнього спілкування та ділового партнерства. Дружба стане можливою, якщо хлопці спілкуються з дитинства. Тоді вони сприймають один одного як брати, діляться секретами і обговорюють життєві проблеми. Якщо вони познайомилися в дорослому віці, то навряд чи стануть підтримувати близьке спілкування. Овну потрібні активні друзі, готові відправитися з ним в авантюрну подорож. Спокійні Риби люблять проводити час на самоті або в компанії одного-двох близьких друзів в більярдному клубі або на історичній виставці.

Партнерство в бізнесі між цими хлопцями теж вельми сумнівно. Вони по-різному бачать свою компанію. Якщо вони стали повноцінними та рівноправними партнерами, то потрібно поділити зони впливу. Чоловікові-Рибам доведеться взятися за креатив, т. к. вони сповнені ідей. Овну-чоловікові судилося стати керівником цієї компанії, займатися підбором персоналу і укладати контракти, адже він має рішучість і аналітичним складом розуму.