Жінка-Скорпіон і чоловік-Водолій: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Водолієм. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Водолій-чоловік і жінка-Скорпіон в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Водолій як пара

Союз Скорпіона-жінки і чоловіка-Водолія – один з найбільш непередбачуваних і дивовижних. Пристрасті в парі розпалюються неабиякі. Чоловік і жінка можуть любити і ненавидіти один одного. Їм хочеться бути разом, але обидва розуміють, що занадто різні.

Сумісність знаків зодіаку становить 70 відсотків. На фізичному рівні є сильне тяжіння, але воно розбивається об побут. Щоб бути разом, доведеться пройти чимало випробувань. Але в цьому є і позитивна сторона. Якщо вдасться знайти компроміси, вийде яскрава і незвичайна пара. Нудно в ній не буде ні жінці, ні чоловікові.

Ці двоє зустрічаються для того, щоб вирости духовно поруч один з одним. Але відносини Скорпіона і Водолія для оточуючих залишаються загадкою. У них власні стандарти і уявлення про кохання і сім’ї.

Плюси відносин

Сумісність жінки-Скорпіона і чоловіка-Водолія не найвища, але союз може вийти щасливим. Все залежить від настрою партнерів.

У відносин багато плюсів:

 • протилежності притягуються;
 • немає нудьги у відносинах;
 • творче начало і практичність доповнюють один одного;
 • сексуальна сумісність;
 • є інтрига, загадка, яку цікаво розгадувати;
 • партнери розвиваються, перебуваючи в парі один з одним.

Жінка-Скорпіон – цілеспрямована і рішуча. Вона підштовхує Водолія-чоловіка до дій, які він сам би ніколи не зробив. З іншого боку, він надає їй підтримку і дає відчуття впевненості. Разом ці люди вчаться знаходити виходи з найскладніших ситуацій.

Мінуси відносин

Водолій-чоловік і жінка-Скорпіон не можуть мирно існувати. Конфлікти в парі все одно будуть виникати. Це обумовлено особливостями їх характерів. Скорпіон-жінка – пристрасна і активна, вимоглива. Чоловік-Водолій намагається підлаштуватися під неї, але у нього це погано виходить. В результаті виникають скандали з гучними з’ясуваннями відносин.

До мінусів союзу відносять:

 • різні погляди на життя;
 • запальність і мінливість Скорпіона;
 • конфлікти інтересів;
 • обопільна ревнощі;
 • обидва схильні до шкідливих звичок;
 • образи і сварки по дурницях стомлюють партнерів.

Скорпіон-жінка весь час намагається обмежити свободу свого партнера, а йому це не подобається. Підсвідомо кожен підозрює, що робить помилку, пов’язуючи своє життя з несхожим на нього людиною, але сила тяжіння не дає можливості зупинитися.

Сумісність Скорпіона-жінки і Водолія-чоловіки в дружбі

Жінка-Скорпіон і чоловік-Водолій рідко стають справжніми друзями. Сумісність знаків зодіаку в цій області ще менше. Вона становить менше 60 відсотків. Водолія-чоловіка відштовхує уїдливість Скорпіона і цинічний підхід жінки до деяких речей. Часто дістається і йому самому – Скорпіону-жінки здаються дивними його хобі і цінності.

Водолій волелюбний і не любить критику або тиск. Дружба між ним і Скорпіоном можлива, лише коли сходяться інтереси або є спільна справа. Чоловіка приваблює практичність і розумність подруги. Він довіряє такій жінці свої таємниці, не побоюючись, що вся інформація стане надбанням громадськості. Навіть якщо між такими особами виникає серйозна дружба, спокою чекати не варто. Періодично у приятелів будуть відбуватися сварки і скандали.

Сумісність Водолія-хлопця і Скорпіона-дівчата в любові

Для палкої і пристрасної жінки-Скорпіона важливо бути в центрі уваги. Вона чекає від свого чоловіка справжніх вчинків і перших кроків. Але Водолій не здатний дати їй все це. Він завжди буде приймаючою стороною, яка дозволяє себе любити. Жінка час від часу буде в подиві з приводу того, як вона могла зв’язати своє життя з таким дивним чоловіком.

Сумісність знаків зодіаку в любові не найвища. Скорпіон вкладає в союз свої сили і енергію, а у відповідь нічого не отримує. Не можна сказати, що все даремно. Водолію ця енергія потрібна, він перетворює її для творчої діяльності і нових відкриттів, а віддає мало. Для нього любов з такою сильною жінкою – це ще один спосіб комунікації із зовнішнім світом.

Сумісність пари в ліжку

Водолій-чоловік і жінка-Скорпіон – одне з самих пристрасних і вогняних поєднань. Але все в цій парі тримається на представниці прекрасної статі. Її темперамент набагато вище, ніж у партнера. Водолія приваблює така активна і яскрава дівчина. Пристрасть між представниками цих знаків зодіаку спалахує миттєво. Вони швидко опиняються в одному ліжку. Чоловік, навіть якщо і вважав себе більш досвідченим, відкриває для себе багато нового в процесі цієї захоплюючої зв’язку.

Мінус в тому, що для Водолія інтрижка з жінкою-Скорпіоном швидко стає великим, ніж просто інтимна близькість. А його яскрава і непередбачувана партнерка не завжди готова до серйозних стосунків.

Дівчина-Скорпіон і чоловік-Водолій у шлюбі

Скорпіон-дівчина і Водолій-чоловік часто відчувають розчарування, якщо їх відносини доходять до шлюбу або спільного проживання. У них абсолютно різні погляди на життя і на практичні питання. Жінка-Скорпіон цілеспрямована, хоче досягти добробуту і фінансової незалежності. Вона діє рішуче, вимагає від чоловіка конкретики, а в нього у відповідь тільки геніальні плани, але ніяких чітких дій.

Неорганізованість Водолій дратує дружину. Вона помилково не втрачає надії на те, що їй вдасться перевиховати свого коханого. Водолій не зміниться, якщо сам цього не захоче. Постійні причіпки і зауваження викличуть у нього злість і роздратування. Якщо Скорпіон і Водолій хочуть вступити в шлюб, краще домовитися про все на березі і не плекати ілюзій щодо переробки один одного.

Якими батьками будуть жінка-Скорпіон і чоловік-Водолій

Водолій-чоловік і Скорпіон-дівчина стають прекрасними батьками. Це якраз та сфера, де вони успішно доповнюють один одного, тому сумісність знаків висока. Скорпіон-мама мріє дати дітям найкраще. Вона не витрачає час на ніжності, але при необхідності приходить на допомогу. Вона стежить за тим, щоб вони добре одягалися і харчувалися. Але у відносинах з спадкоємцями не вистачає ніжності і терпіння.

Недолік емоційної близькості компенсує батько-Водолій. Він є прихильником демократичного виховання, але йому вдається дотримати баланс. У відносинах з дітьми немає вседозволеності. Спілкування з таким татом виходить гармонійним. Діти довіряють йому свої секрети і переймають досвід.

Ділова сумісність Водолія-чоловіки і Скорпіона-жінки

Ці знаки зодіаку воліють не працювати разом. У них різні цілі і погляди на трудові відносини. Якщо доля все-таки зводить їх, доводиться шукати компроміси, але це виходить з працею.

Коли в ролі начальника виступає Скорпіон, це не найкраще поєднання. Жінка сильно тисне на підлеглого, а чоловік-Водолій цього не любить. Якщо робота не дуже йому цікава, він віддасть перевагу звільнитися, а не терпіти витівки керівника.

Скорпіон-підлегла і Водолій-начальник – рідкісне і малопродуктивна поєднання. Обидва відчувають себе не на своєму місці. Може статися так, що Скорпіон візьме ініціативу в свої руки і буде в такій зв’язці провідною, а їх посади залишаться формальністю.

Як чоловікові-Водолію завоювати жінку-Скорпіона

Чоловік по знаку зодіаку Водолій здатний завоювати жінку-Скорпіона, якщо вибере правильну тактику. Не потрібно бути занадто нав’язливим і багато говорити про свої почуття. Вона сприйме це як слабкість. Легких шляхів ця дівчина не шукає, і такий напір може її відштовхнути. Замість переслідувань і ходіння по п’ятах краще пограти з нею в психологічну гру. Чоловікові варто продемонструвати інтерес, а потім відійти в сторону. Жінка знака Скорпіон обов’язково клюне на таку наживку і сама включиться у рольову гру, зробивши крок назустріч.

Водолій-чоловік також повинен продемонструвати свій статус і здатність твердо стояти на ногах. З цим виникнуть проблеми. Але зневірятися не варто. Потрібно просто наблизити себе до ідеального образу, спробувати не витати в хмарах, а озвучити цілком конкретні плани на життя.

Як Скорпіону-дівчині закохати в себе чоловіка-Водолія

Водолій-чоловік не має найвищу сумісність зі Скорпіоном-жінкою, але у неї є всі шанси сподобатися йому вже на першому побаченні. Водолій цінує нестандартність у всьому. Ідеальною для нього стане жінка з унікальною красою або трохи навіжена, незвичайна. У Скорпіона з цим немає проблем. Не потрібно навіть прикидатися.

Але жінці важливо розуміти, що при всій зовнішній м’якості і поступливості Водолій не дає командувати собою. Його характер з внутрішнім стрижнем не терпить тиску. Краще частіше питати його, куди б він хотів піти і що приготувати на вечерю.

Як дівчина-Скорпіон і хлопець-Водолій ведуть себе при розставанні

Хлопець-Водолій і дівчина-Скорпіон болісно сприймають розлучення, якщо почуття були серйозні. Коли в родині вже є діти, рішення про розлучення вони не можуть прийняти, навіть якщо жити разом нестерпно. Водолій-чоловік довго обмірковує ситуацію, намагається зважити всі “за” і “проти”. Іноді причиною стає його зрада. У цьому випадку він йде з сім’ї, але відчуває почуття провини. Коли кидають його, страждає самолюбство, але Водолій не буде влаштовувати скандали і з’ясовувати відносини. Більше того, через деякий час він може повернутися, якщо покличе екс-кохана.

Жінка-Скорпіон рідко повертається в колишні відносини. Розлучається вона раз і назавжди. Далі пов’язувати з колишнім чоловіком її можуть лише спільні діти. Але якщо Водолій вирішить кинути її, йому не позаздриш. Скорпіон-жінка перетворюється в злобного месника.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Скорпіон і хлопець-Водолій мають невисоку сумісність, але у них може вийти гармонійний союз, якщо обидва попрацюють над відносинами. Для початку варто чітко розподілити обов’язки. У кожного повинна бути своя зона відповідальності.

Скорпіону-жінці слід перестати контролювати свого коханого і не мучити його ревнощами. Це призведе до зворотного ефекту. Водоліям потрібно спуститися з небес на землю і стати більш практичним. Не варто у всьому покладатися на свою сильну і вольову партнерку.