Жінка-Терези і чоловік-Близнюки: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Терезами і чоловіком-Близнюками. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Близнюки-чоловік і жінка-Терези в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Терези і чоловік-Близнюки, як пара

Більшість астрологів сходяться на думці про те, що сумісність двох знаків зодіаку стихії Повітря може перевищувати 90 відсотків. Ваги-жінка і чоловік-Близнюки володіють такими якостями, як доброта, життєрадісність і безтурботність. Обидва прагнуть до легким, приємним і романтичним відносинам. Вони цінують свободу, тому не порушують особистих кордонів одне одного.

В цій парі немає проблем, які могли б виникнути через суперництво або через вимогливості, критичності та нав’язливості одного з партнерів. Ваги і Близнюки хочуть отримувати задоволення від життя, тому намагаються не ускладнювати її.

Плюси відносин

Ваги і Близнюки – це доброзичливі, неконфліктні люди, які легко і з оптимізмом ставляться до життя. Про такі пари говорять, що вони створені один для одного.

У даного поєднання знаків є безліч переваг:

 • Жінка-Терези і чоловік-Близнюки мають схожі характери і взаєморозуміння на рівні інтуїції. Між ними рідко виникають непереборні розбіжності.
 • Їх погляди, інтереси збігаються. Вони ведуть активний спосіб життя, люблять подорожувати і мало турбуються про побутові проблеми.
 • У їх відносинах немає місця для одноманітності, рутини та нудьги. У чоловіка завжди є безліч ідей, як цікаво і романтично провести час, а дівчина-Терези охоче їх підтримує.
 • Їх висока сумісність багато в чому заснована на гнучкості та дипломатичності жінки, яка розуміє, коли треба поступитися, а коли варто відстоювати свою думку.
 • Незважаючи на зовнішню безтурботність, Ваги і Близнюки володіють аналітичним розумом. Вони хоч і бувають імпульсивними, але не приймають важливих рішень, не порадившись з партнером.

Мінуси відносин

Близнюки-чоловік і жінка-Терези рідко конфліктують, але їхні стосунки не завжди витримують перевірку на міцність через побуту.

Розповімо про основні недоліки цього поєднання знаків:

 • Обидва схильні до змін настрою, з-за чого бувають імпульсивними і непередбачуваними. У чоловіка радість може різко змінитися роздратуванням, а у дівчини – журбою або апатією.
 • В їх сімейному житті відсутня постійність і стабільність. У цій парі немає відповідального і надійного людини, який би повністю взяв на себе вирішення матеріальних проблем.
 • Представники повітряної стихії не відрізняються відданістю і вірністю. І Близнюки і Терези можуть давати реальні приводи для ревнощів.
 • Чоловік-Близнюки не відноситься до категорії кар’єристів. Він займається тією справою, яка приносить задоволення, а не високий заробіток. Але жінка любить комфорт, тому не стане терпіти фінансові труднощі.
 • Дівчина-Терези може пожертвувати кар’єрою і самореалізацією заради сім’ї, виховання дітей. Але якщо вона загрузне в побутових турботах, то чоловік швидко втратить до неї інтерес.

Сумісність Ваг-жінки і Близнюків-чоловіки в дружбі

Висока дружня сумісність повітряних знаків зодіаку будується на їх дружелюбність і відкритість. Жінка-Терези і чоловік-Близнюки люблять проводити час в компанії один одного, наприклад, займатися активним спортом, ходити на виставки або вечірки, їздити за місто.

Вони не належать до тієї категорії друзів, які діляться душевними переживаннями і допомагають у важкий момент. Їхні стосунки нагадують приятельські і навіть дитячі. Обидва наділені такою якістю, як інфантилізм, тому воліють обмінюватися позитивними емоціями, отримувати задоволення від спілкування і уникати серйозних тем.

Сумісність Близнюків-хлопця і Ваг-дівчата в любові

Перед привабливою, милою і ніжною дівчиною-Вагами не може встояти жоден чоловік, в тому числі і Близнюки. Йому подобається саме такий типаж жінок: товариська, добра, м’яка і делікатна. У неї теж викликає симпатію веселий, балакучий і романтичний чоловік-Близнюки.

Їхні стосунки розвиваються стрімко з-за високої сумісності знаків зодіаку в любові. Але вони швидко приходять до взаєморозуміння, злагоди та гармонії. Ця пара рідко стикається з конфліктним період “притирання”, тому навіть через кілька років спільного життя у них може зберігатися взаємний інтерес, романтика і пристрасть.

Сумісність пари в ліжку

Інтимне життя цих знаків може бути напрочуд гармонійним, тому що Ваги і Близнюки добре сумісні фізично, а в їх відносинах є романтика і пристрасть. Чоловік-Близнюки, який звик жити на високих швидкостях, може бути надмірно активним і наполегливим.

Але у жіночною і делікатною дівчини вистачає мудрості та тактовності, щоб м’яко, ненав’язливо і грайливо показати коханому, як саме він може доставити їй задоволення. Вона не соромиться говорити про свої бажання, реагувати на його дотики і ласки. Така поведінка жінки ще сильніше заводить чоловіка, який і так у неї закоханий.

Дівчина-Терези і чоловік-Близнюки у шлюбі

Ваги-дівчина і Близнюки-чоловік прагнуть до того, щоб їхнє життя була активною, насиченою, романтичною і після весілля. Їм хочеться зустрічатися з друзями, відвідувати ресторани і світські заходи, а також їздити в подорожі. Чоловік-Близнюки не намагається зробити зі своєї дружини зразкову домогосподарку, не змушує її відмовлятися від своїх захоплень, кар’єри чи самореалізації заради готування, прибирання і виховання дітей. Він хоче, щоб обраниця залишалася такою ж цікавою і привабливою, що повністю влаштовує жінку-Ваги.

Ідилія триває рівно до того моменту, поки не виникають матеріальні проблеми. Близнюки складно назвати главою сімейства, який сам справляється з усіма труднощами. Він швидше вважатиме за краще розділити сімейні обов’язки на двох, ніж буде думати про майбутнє, планувати бюджет і забезпечувати сім’ю. Коли дівчина-Терези розуміє, що їй потрібен більш надійний, відповідальний, самостійний і прагматичний обранець, у подружжя починаються конфлікти. Саме в такий період сім’я Терезів і Близнюків може розпастись, якщо партнери не домовляться про те, хто і яку роль виконує.

Якими батьками будуть жінка-Терези і чоловік-Близнюки

Близнюки-чоловік і Ваги-дівчина по-різному реагують на поява в родині малюка, що позначається на сумісність знаків. Будучи в ролі мами, жінка стає абсолютно інший – більш уважною, відповідальною і домашньої. Змінюється і її спосіб життя, тому що вона не користується допомогою няні або бабусі. Вона намагається прищепити дітям такі якості, як оптимізм, сміливість і самостійність.

Чоловік же не відразу розуміє, що став татом. У нього з’являється інтерес до дитини дещо пізніше, коли з ним вже можна говорити або разом проводити час, наприклад, грати, гуляти, займатися спортом або ходити в походи.

Ділова сумісність Близнюків-чоловіки і Ваг-жінки

Ці знаки зодіаку можуть бути гарною парою і в діловій сфері. Вони вміють розділяти особисті та робочі стосунки, тому не допускають флірту або конфліктів між собою. Близнюки і Терези мають такі риси, як активність, цілеспрямованість і комунікабельність, тому можуть працювати, наприклад, у творчості або рекламі.

Але якщо вони розвивають свій бізнес, то їм знадобиться ще один, більш відповідальний, уважний і прагматичний партнер. Між ними виникають розбіжності, навіть якщо один з них є керівником, оскільки обидва ставляться один до одного з повагою.

Як чоловікові-Близнюкам завоювати жінку-Ваги

Жінка знака зодіаку Терези оточена юрбами бажають завоювати її серце, тому від чоловіка-Близнюка потрібно щось більше, ніж харизма і красномовство. Коротко розповімо, що треба знати про цю дівчині:

 • Вона може бути вимогливою при виборі супутника життя. Поруч з нею може бути тільки добрий, вихований, тактовний і розумний чоловік з хорошими манерами, смаком, освітою та ерудицією.
 • Дівчина-Терези може здаватися довірливою і наївною, але вона не приймає серйозні рішення під впливом почуттів. На неї не справляють враження слова – тільки дії, в тому числі залицяння, подарунки і чоловіча допомога.
 • Їй потрібен обранець, який стане для неї надійною опорою. Вона може спілкуватися з легковажним, безтурботним і веселим чоловіком знака зодіаку Близнюки, але в чоловіки вибере відповідального і забезпеченої людини.

Як Терезам-дівчині закохати в себе чоловіка-Близнюки

-Близнюки чоловік має високу сумісність з Вагами-жінкою, тому що його приваблює саме такий типаж дівчат. Його можна без праці залучити, але викликати в ньому бажання мати серйозні стосунки – завдання не з легких.

Розповімо, як завоювати чоловіка-Близнюка:

 • Розділяти його інтереси. Йому потрібна не просто супутниця життя, а друг і однодумець, який підтримає будь-яку його ідею, з яким він може говорити на одній мові.
 • Бути самодостатньою, незалежною, різнобічно розвиненою особистістю. Його не зацікавить дівчина, яка не хоче нічого, крім заміжжя, або не може сама вирішити свої проблеми.
 • Зберігати інтригу. Він із задоволенням спілкується з легкодоступними дівчатами і навіть доглядає за ними, але його потяг зазвичай проходить після першої ж ночі.

Як дівчина-Терези і хлопець-Близнюки ведуть себе при розставанні

Хлопець-Близнюки і дівчина-Терези по-різному поводяться, коли розривають стосунки. Зазвичай розставання з чоловіком-Близнюками відбувається з-за його невірності. Вітряний і велелюбний чоловік може швидко переключити увагу на інших жінок, особливо якщо його роман був нетривалим. З такою ж легкістю він приймає рішення про розлучення. Він намагається жити без драм і страждань, тому може запропонувати колишній дружині або дівчині залишитися друзями.

Жінка-Терези болісно переживає розставання, особливо якщо дізнається про зраду коханого чоловіка. Але якщо вона сама вирішує розлучитися, то веде себе стримано, холодно й розважливо. Зазвичай вона довго думає про те, піти або залишитися. Вона може проявляти терпіння і не руйнувати відносини. Але якщо приймає рішення про розрив, то згодом його вже не змінює.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Терези і хлопець-Близнюки мають високу сумісність. Вони розуміють один одного з півслова, відчувають взаємний інтерес, потяг і пристрасть. Причиною проблем в цій парі зазвичай стають матеріальні питання і фінанси. Близнюки можуть жити одним днем, але Ваги потребують стабільності, комфорт і затишок.

Чоловікові слід проявити відповідальність, частіше думати про майбутнє, планувати бюджет і шукати стабільні джерела заробітку. Жінці ж потрібно зрозуміти, що її обранець завжди буде легковажним, непрактичним і безтурботним. У неї можуть виникати труднощі, з якими їй доведеться справлятися самостійно. Тому ще на початку стосунків їм необхідно серйозно задуматися, чи варто їх продовжувати.