Жінка-Овен і чоловік-Козеріг: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Овном і чоловіком-Козерогом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Козеріг-чоловік і жінка-Овен в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Овен і чоловік-Козеріг як пара

Емоційна, імпульсивна, допитлива дівчина і серйозний, стриманий, розважливий чоловік є повними протилежностями. Але у них є і загальні риси: самовпевненість, наполегливість і впертість. Тобто ті якості, які часто заважають їм досягти взаєморозуміння і гармонії.

Незважаючи на безліч розбіжностей і протиріч, у пари можуть бути стабільні, щасливі відносини. Астрологи оцінюють сумісність знаків зодіаку приблизно 80 відсотків. Овен-чоловік і жінка-Козеріг можуть конфліктувати або, навпаки, доповнювати один одного.

Плюси відносин

Жінка-Овен і чоловік-Козеріг є рішучими, цілеспрямованими людьми, тому разом можуть досягти будь-яких цілей. Перерахуємо основні достоїнства цього союзу:

 • Активна, оптимістична дівчина стає для чоловіка джерелом енергії і позитиву. Саме завдяки їй в їх відносинах не настає нудьга і рутина.
 • Незворушний і терплячий Козеріг вміє стримувати емоційні пориви своєї обраниці. Він не здатний реагувати на її провокації і згладжувати конфлікти.
 • Для знаків характерні такі якості, як чесність, відданість і вірність, тому їх парі немає обману, лицемірства зрад.
 • Жінка підтримує починання свого обранця. Працьовитому Козерогові-чоловікові часто не вистачає власної мотивації, але амбітна Овен-дівчина знає, як вселити йому впевненість та націлити на перемогу.
 • Партнери прагнуть до серйозних, стабільних відносин, що підвищує їх сумісність. Обом хочеться створити сім’ю з коханою людиною.

Мінуси відносин

Козеріг і Овен є представниками різних стихій, тому вони не завжди розуміють один одного. Приземлений, спокійний чоловік часто дивується, чому його обраниця веде себе надто емоційно і імпульсивно. Вона може здаватися йому неврівноваженою, а він їй – нудним і нудним.

Інші недоліки пари:

 • Надміру прямолінійний чоловік буває прискіпливим, критичним і своїми висловлюваннями або докорами зачіпає самолюбство жінки.
 • Чуттєвої дівчині може не вистачати в цих відносинах романтики, пристрасті, турботи і компліментів з боку її обранця.
 • Консервативний Козеріг-чоловік і енергійна жінка-Овен живуть в різному темпі. Йому потрібна стабільність, а вона не уявляє життя без руху, змін та нових досягнень.
 • Партнери з працею йдуть на компроміс. Кожен з них вважає свою точку зору єдиною вірною, тому їх суперечки нерідко доходять до затяжних конфліктів.
 • Легковажну поведінку дівчини-Овна і її бажання бути в центрі чоловічої уваги викликає роздратування і образу у ревнивого чоловіка-Козерога.

Сумісність Овна-жінки і Козерога-чоловіки в дружбі

Жінка-Овен і чоловік-Козеріг можуть бути друзями, незважаючи на те, що дружня сумісність цих знаків зодіаку знижується із-за різних інтересів і захоплень. Овен веде активний спосіб життя, любить вечірки, а Козерогові потрібна спокійна обстановка без галасливих компаній.

Вони воліють по-різному проводити дозвілля, але це не заважає їм близько спілкуватися. Завдяки їхній дружбі чоловік стає більш оптимістичним і енергійним. Йому подобається почуття гумору подруги-Овна, а їй – розсудливість і чуйність Козерога, його вміння підтримати, дати мудру пораду і знайти вихід зі скрутної ситуації.

Сумісність Козерога-хлопця і Овна-дівчата в любові

Приваблива, товариська жінка-Овен здатна розпалити почуття навіть у такому серйозному і малоэмоциональном людині, як Козеріг. Закоханий чоловік і сам дивується раптово виниклої пристрасті. Зазвичай скептичний і економний чоловік-Козеріг стає романтичним і щедрим, тому в період залицянь Овен-дівчина ходить на побачення в кращі заклади і отримує дорогі подарунки.

Сумісність знаків зодіаку в любові багато в чому залежить саме від жінки. Шанувальник-Козеріг може здаватися їй нудним, нудним і консервативним до тих пір, поки вона не побачить у ньому надійного, чесного і дбайливого партнера. У неї виникають взаємні почуття в той момент, коли вона розуміє, що може покластися на цю людину.

Сумісність пари в ліжку

Смілива, розкута дівчина-Овен знає, як зробити з недолугого, консервативного чоловіка-Козерога пристрасного і активного коханця. Він має високий темперамент, але дотримується традиційних поглядів на інтим до моменту зустрічі з жінкою, яка володіє багатою фантазією.

Їй подобається бути в ролі спокусниці, дивувати партнера нескромними ідеями і відверто розповідати про свої бажання. На початку відносин Овна може не вистачити ніжності і ласки, але з часом Козеріг розуміє, як доставити задоволення коханої, і починає сам вносити різноманітність в їх інтимне життя.

Дівчина-Овен і чоловік-Козеріг у шлюбі

Закоханій жінці-Овну хочеться якнайшвидше узаконити стосунки, але серйозний і грунтовний Козеріг не поспішає з весіллям. Він відповідально ставиться до створення сім’ї, тому може довго перевіряти свої почуття. Якщо Овен-дівчина і Козеріг-чоловік стають подружжям, то їх сімейне життя рідко буває спокійною, стабільною і безконфліктною.

Козерога можна назвати працелюбною сім’янином, який бере на себе всі чоловічі обов’язки. Йому хочеться бачити поруч із собою домашню, господарську жінку, яка вважає чоловіка главою сімейства. Овен-жінка дотримується інших поглядів. Вона не є домогосподаркою, яка займається тільки побутовими проблемами і в усьому слухається чоловіка. Амбіційна дівчина має свою думку з усіх питань і не боїться його відстоювати.

Її дратує в Козерозі його причіпки по дрібницях і спроби обмежити її свободу, нав’язати свої цінності. Ця жінка може щиро любити близьких, але не відмовиться заради них від самореалізації та кар’єри.

Ще однією причиною конфліктів з чоловіком є великі витрати. Економний чоловік-Козеріг часто буває незадоволеним через марнотратства Овна.

Якими батьками будуть жінка-Овен і чоловік-Козеріг

Козеріг-чоловік і Овен-дівчина сходяться в поглядах на виховання дітей, що підвищує сумісність цих знаків. В їх сім’ї діти ростуть розумними і самостійними. Овен і Козеріг бувають суворими і вимогливими, особливо коли справа стосується навчання. З-за того, що батьки надають великого значення розвитку талантів та освіти, дітям може не вистачити простих дитячих радощів, розваг і пустощів.

Саме з появою малюка в жінці пропадає інфантилізм і імпульсивність, вона стає більш спокійною і стриманою, тому зазвичай після народження дитини її стосунки з чоловіком налагоджуються.

Ділова сумісність Козерога-чоловіки і Овна-жінки

Незважаючи на те, що Козеріг-чоловік і Овен-жінка є впертими людьми і схильними до боротьби за лідерство, вони можуть бути колегами або бізнес-партнерами і успішно працювати разом. Вони ставляться один до одного з повагою, тому обидва спокійно підлаштовуються під стиль роботи напарника.

В союзі “начальник-Козеріг і підлеглий-Овен” не виникає проблем. Дівчина визнає авторитет свого керівника і строго виконує його вимоги. Якщо ж керівний пост займає жінка, то прагматичний кар’єрист-Козеріг наполегливо рухається кар’єрними сходами, але не ущемляє інтересів свого керівництва.

Як чоловікові-Козерогові завоювати жінку-Овна

Чоловік знака зодіаку Козеріг зазвичай віддає перевагу більш спокійних і м’яких жінок, але не може встояти перед харизмою і темпераментом Овна. Йому доведеться постаратися, щоб домогтися її взаємності, тому що ця дівчина завжди оточена чоловічою увагою.

Розповімо коротко, що треба знати про Овна-жінку:

 • Вона любить слухати компліменти і не терпить критики на свою адресу. Найбільш вірний спосіб зіпсувати з нею відносини – зробити їй зауваження або піддати сумніву її слова.
 • Їй хочеться яскравих емоцій та нових вражень, тому чоловікові-Козерогові доведеться напружити свою фантазію. Дівчина-Овен обожнює романтичні сюрпризи.
 • Жінка знака зодіаку Овен не допускає контролю над собою. Вона моментально розлучиться з людиною, який захоче обмежити її спілкування з друзями або перешкодить самореалізації.

Як Овну-дівчині закохати в себе чоловіка-Козерога

Хороша сумісність Козерога-чоловіки з Овном-жінкою виникає з-за його сильного потягу до цієї яскравої, пристрасної і чарівній дівчині. Але представник стихії Землі є людиною серйозним, тому не вибирає супутницю життя тільки по зовнішності.

Що потрібно знати про Козерога, щоб підкорити його серце:

 • Він цінує в жінках чесність і відданість. Дівчині-Овну варто вести себе більш стримано в спілкуванні з протилежною статтю, щоб не давати приводів для ревнощів.
 • Йому хочеться, щоб його супутниця життя була жіночною, поступливою, м’якою, знала секрети жіночої мудрості, а не виявляла силу і агресію.
 • Козеріг скупий на емоції і має песимістичний настрій. Не варто від нього чекати щоденного позитиву, красномовних компліментів або раптових сміливих рішень.

Як дівчина-Овен і хлопець-Козеріг ведуть себе при розставанні

Хлопець-Козеріг і дівчина-Овен можуть сваритися, але причиною для розлучення зазвичай стають не конфлікти, а більш вагомий привід, наприклад, зрада. Козерога лякає сама думка про руйнування сім’ї, тому він уникає флірту і таємних романів. Але якщо він вирішує розлучитися, то веде себе стримано, холодно і гордовито, оскільки не любить з’ясовувати стосунки.

Овен ж, навпаки, бурхливо виявляє негативні емоції, особливо якщо ініціатором розриву є чоловік. Вона буває агресивною, образливою і мстивої, тому розставання з цією дівчиною не закінчується одним тільки скандалом з криками, сльозами і погрозами.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Овен і хлопець-Козеріг псують свою сумісність тим, що не вміють поступатися і прислухатися до слів один одного. Їм варто на самому початку відносин розподілити обов’язки і домовитися про основних сферах сімейного життя: ведення побуту, фінанси, проведення дозвілля та ін

Козерогу та Барана треба пам’ятати про те, що вони живуть в різних темпах, тому їм вони підлаштовуються один під одного, поділяють інтереси і знаходять спільні захоплення або дозволяють партнеру займатися улюбленою справою і не нав’язують свою думку. Чоловікові-Козерогові слід менше занурюватися в побутові проблеми та частіше влаштовувати романтичні побачення для коханої, дарувати їй квіти або милі подарунки, не чекаючи особливого приводу.