Женщина-Телець і чоловік-Лев: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Тельцем і чоловіком-Левом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Лев-чоловік і жінка-Телець в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Телець і чоловік-Лев як пара

Спокійна жінка-Телець і амбітний чоловік-Лев створять міцний союз. На думку астрологів, сумісність знаків зодіаку становить приблизно 80 відсотків. Між закоханими не буде сильних сварок. Жінка-Телець не стане конкурувати з чоловіком за верховенство, але їй важливо, щоб він був надійним. Леви – вмілі добувачі, які виправдають надії Тільця.

Однак, самозакоханому чоловікові подобається перебувати в центрі уваги і фліртувати з різними дівчатами. З-за пригод благовірного жінка-Телець може розірвати відносини. Щоб союз залишався міцним довгі роки, закоханим доведеться докласти чимало зусиль.

Плюси відносин

Висока сумісність консервативної жінки-Тельця і владного чоловіка-Лева забезпечується за рахунок прагнення обох до матеріального благополуччя.

Позитивні сторони їх спілки:

 • любов партнерів до комфорту і домашнього затишку;
 • націлені на серйозні стосунки і сім’ю;
 • немає суперництва за владу;
 • відносини засновані на взаємній довірі;
 • є про що поговорити;
 • поважають і піклуються одне про одного.

Мінуси відносин

Лев-чоловік і жінка-Телець можуть конфліктувати, і головними проблемами відносин є:

 • непоступливість обох, їм складно домовитися;
 • необґрунтована ревнощі і тиск з боку Лева;
 • надмірний консерватизм Тільця;
 • кожному не вистачає терпіння і відвертості;
 • мало гармонії в інтимі;
 • Тільця дратує егоїзм Лева;
 • різні погляди на загальний бюджет;
 • не сходяться в думках з приводу дозвілля.

Сумісність Тільця-жінки і Лева-чоловіки в дружбі

У цих знаків зодіаку така сумісність, при якій жінка-Телець і чоловік-Лев можуть стати близькими друзями. У Львів-хлопців багато друзів, але справжнє єдність духа можливо саме з леді-Тельцем. Вона вміє вислухати і дати добру пораду, не любить пліток і інтриг – ці якості оцінить чоловік.

Правда, у них різні погляди на дружбу і проведення вільного часу. Лев активний, він обожнює тусовки і постійно запрошує до себе гостей. А жінка-Телець байдужа до таких заходів. Вона цінує спокій, присвячуючи вільний час розведення квітів або читання романів.

Сумісність Лева-хлопця і Тельця-дівчата в любові

Сексуальна і проста у спілкуванні дівчина-Телець приваблює хлопця-Лева – йому подобається її зовнішність і спокій. Лев ввічливий і вміє красиво доглядати за дівчиною, але сумісність знаків зодіаку в любові не можна назвати ідеальною.

“Цар звірів” часто перетягує всю увагу на себе, залишаючи дівчину в тіні. А їй це може не сподобатися. Жінка-Телець вперта, тому може образити Лева гострим словом. Вечірки Лева з друзями теж не влаштовують дівчину, і якщо вони будуть занадто частими, терпіння Тільця закінчиться.

Сумісність пари в ліжку

Любовні справи цих знаків зодіаку часто складаються вдало. Дівчина-Телець консервативна, вона не любить експерименти в ліжку, але щоб утримати чоловіка, буде намагатися догодити йому. Леву доведеться постійно проявляти ініціативу і фантазію, адже йому важливо, щоб дівчина отримувала поруч з ним задоволення. Цьому чоловікові буде приємно почути компліменти про те, який він вправний коханець.

З часом вони зможуть підлаштуватися під смаки один одного. І тоді будуть отримувати більше приємних емоцій від близькості.

Дівчина-Телець і чоловік-Лев у шлюбі

Одруження Тільця-дівчата і Лева-чоловіки не завжди виправдовує їхні сподівання. Дружина спробує утримати чоловіка вдома. Але йому нелегко розпрощатися з друзями, тому він буде метатися між родиною і приятелями. Однак, час, відведений для сім’ї, з кожним днем буде зменшуватися. До того ж Леви люблять витрачати гроші та дарувати друзям подарунки, що викликає невдоволення економною подружжя.

Ця спокійна жінка може втомитися від свого феєричного дружина і подати на розлучення. Якщо чоловік збере волю в кулак і стане більше уваги приділяти сім’ї, він зможе виправити ситуацію.

Якими батьками будуть жінка-Телець і чоловік-Лев

Лагідна жінка-Телець любить балувати дітей. Вона у всьому їм потурає і завжди підтримує. Тато-Лев більш вимогливий і строгий. Йому важливо, щоб діти стали його гордістю і брали з нього приклад. Тому він спробує виростити самостійних і цілеспрямованих дітей.

Лев-чоловік і Телець-дівчина здатні виховати розумну і стійкого дитини. Незважаючи на різні погляди у вихованні і не найвищу сумісність знаків, вони стануть відмінними батьками. Дорослі діти Бика і Лева з вдячністю і повагою ставляться до своїх батька й матері. Вони можуть поділитися сокровенним і попросити у них ради.

Ділова сумісність Лева-чоловіки і Тельця-жінки

Як рівноцінні співробітники Лев-чоловік і Телець-жінка навряд чи зможуть спрацюватися. Він прагне зробити кар’єру за рахунок своїх творчих здібностей, а вона просувається завдяки своїй працьовитості. Вони будуть плідно працювати, якщо керівник грамотно розділить їх обов’язки: Леву передасть творчу частину, а Тельцю – фінансову.

Якщо керівником є жінка-Телець, то Леву буде некомфортно працювати. Йому здається, що вона не цінує його блискучих талантів. А Тельцю важливо отримати більше прибутку, і цей чоловік представляється їй хвалькуватим і марним.

Керівник-Лев і підлегла-Телець теж спрацюються з працею. Лев чекає від співробітниці креативних ідей, які їй погано даються. Зате вона исполнительна і скрупульозне в роботі, що оцінить будь-начальник.

Як чоловікові-Леву завоювати жінку-Тельця

Якщо чоловік-Лев вирішив підкорити дівчину-Тільця, йому доведеться добре попрацювати – в першу чергу, ділом, а не словом. Йому потрібно виконувати те, що він обіцяє, а також завоювати серце коханої допоможуть щедрі подарунки. Так Лев демонструє, що він надійний і зможе утримувати сім’ю. Потрібно продемонструвати і свою господарність: Тельцям-дівчатам подобаються чоловіки, здатні прибити полички або полагодити машину самостійно.

Привернути увагу дівчини можна такими якостями, як відданість і вірність. Красиві залицяння будуть до вподоби будь-якій дівчині, і жінка знака зодіаку Телець не виняток. Варто проявляти активність і радувати улюблену приємними сюрпризами у вигляді букетів і романтичних вечорів.

Як Тельцю-дівчині закохати в себе чоловіка-Лева

Гарячий Лев-чоловік має хорошу сумісність з практичною Тельцем-жінкою. Але щоб стати для неї “тієї самої”, потрібно знати деякі хитрощі. В першу чергу, дозволити йому бути головним, не змагатися. Закохати чоловіка-Лева допоможе загадковість дівчини. Не будьте занадто відкритою і зрозумілою – так почуття довго не охолонуть. Щоб хлопець втратив голову, варто бути привабливою і сексуальною, але не виглядати зухвало. Леви не цінують вульгарних і грубих дівчат, тому не варто перегинати палицю.

Зачарувати цього палкого хлопця допоможуть приємні компліменти. Леви люблять, коли ними захоплюються. Однак, не варто занадто підносити його і показувати свою закоханість. Чоловік повинен сам домагатися дівчини, інакше швидко втратить до неї інтерес.

Як дівчина-Телець і хлопець-Лев ведуть себе при розставанні

Взаємна ревнощі і непоступливість часто ведуть до розриву стосунків хлопця-Лева і дівчата-Тельця. Першим сигналом про те, що розлучення не уникнути, стануть постійні причіпки і грубість з боку Лева. Він дратується з будь-якого приводу і може образити кохану. Цей чоловік не захоче нічого з’ясовувати і знайде собі розвагу на стороні.

Якщо ініціатива звільнення виходить від дівчини, то, швидше за все, вона спробує відверто поговорити з чоловіком і розповісти, що її не влаштовує. Але якщо після розмови нічого не зміниться, вона збере речі і піде. У Львів іноді виникає бажання повернути кохану. Однак розсудлива дівчина-Телець не бачить сенсу втрачати час на стосунки, що вичерпали себе.

Як парі знайти спільну мову

Розумна дівчина-Телець і яскравий хлопець-Лев мають хорошу сумісність, тому при бажанні легко знаходять спільну мову. Побудувати міцний союз партнерам допоможуть взаємні поступки і довіру. Ревнивому Леву треба менше тиснути на кохану і перестати загравати з іншими дівчатами. Тельцям варто боротися з власним надмірною впертістю і практичністю.

А також парі потрібно на початку відносин вирішити, що для кожного прийнятно, а що ні. Тоді не буде виникати незрозумілих ситуацій. Всі перешкоди на шляху до щастя вони зможуть пройти гідно, без серйозних сварок і взаємних докорів.