Сумісність Лева й Льва в любові, шлюбі, дружбі і роботі

У статті ми розповімо про сумісність Лева й Льва. Ви дізнаєтесь, чи підходять один одному чоловік і жінка цього знаку зодіаку, в чому вони схожі, а також можуть дружити дівчата-Леви і як складуться ділові відносини між Левами-чоловіками.

Підходять жінка-Лев і чоловік-Лев один одному

Представники цього знака зодіаку підходять один одному, незважаючи на те, що у них нерідко виникають розбіжності. У більшості випадків Лев-жінка і Лев-чоловік – це міцна і успішна пара, яка привертає увагу оточуючих.

При цьому не у всіх сферах життя у них буває висока сумісність. У таблиці вказано, які саме чинники позитивно та негативно впливають на їх відносини.

Плюси Мінуси
Схожість у поглядах на сім’ю та виховання дітей Дівчина-Лев і хлопець-Лев надто егоцентричні, самозакохані
Обидва прагнуть фінансової незалежності та кар’єрного росту Схильні нав’язувати свою думку, не приймають чужу точку зору
Мають однакові уподобання в інтимній сфері Хочуть підпорядкувати собі партнера і контролювати його
Вміють зберігати вірність, бути чесними, відданими Можуть бути ревнивими, підозрілими, прискіпливими

Сумісність Львів в дружбі

Жінка-Лев і чоловік-Лев можуть бути справжніми друзями, незважаючи на їх високий темперамент. Із-за сильного подібності два представника одного знака зодіаку можуть і не розглядати один одного як коханців або подружжя. Особливо якщо обидва розуміють, що їм більше підходять інші типажі.

Хлопець і дівчина сумісні в дружбу, тому що їх об’єднують загальні інтереси, наприклад, спорт, туристичні поїздки або відвідування вечірок, виставок і світських заходів.

Для Львова характерні такі якості, як чесність, надійність, відданість, тому вони вміють щиро поспівчувати, підтримати близьку людину у важкий момент або надати допомогу. Ні чоловік, ні жінка не стануть розголошувати таємниці свого друга або поширювати плітки. Їм подобається проводити час разом, тому що обидва мають широкий кругозір і відмінне почуття гумору, завжди знаходять тему для розмови. Вони можуть сперечатися, але не сваритимуться за різних точок зору.

Сумісність Львів в любові і відносинах

Лев-жінка і Лев-чоловік не можуть залишитися байдужими один до одного. Між ними з’являється взаємний інтерес і потяг ще при першому спілкуванні. Але зазвичай вони не поспішають закохуватися і заводити близькі стосунки, оскільки ретельно придивляються до потенційного обранця і перевіряють, чи відповідає він їх завищеним вимогам. Поруч з Левом може виявитися тільки така ж розумна, самодостатня і успішна особистість.

Представники цього знака зодіаку люблять романтику, тому чоловік щедро обсипає свою обраницю квітами, подарунками та компліментами, влаштовує красиві побачення. У свою чергу, жінка насолоджується період залицянь, не поспішаючи вступати в шлюб і створювати сім’ю. Завдяки високій сумісності в любовних відносинах перші місяці знайомства двох Левів можуть бути справжньою ідилією.

Але є й деякі труднощі, які можуть заважати цим яскравим і харизматичним людям бути щасливими в коханні. Два партнери мають завищену самооцінку, обожнюють бути в центрі уваги і слухати слова захоплення. Тому між ними виникає не тільки конкуренція, але і взаємні докори. Кожному з них може здаватися, що обранець недостатньо його цінує і піклуватися. Іншою причиною для сварок і зниження любовної сумісності стає ревнощі, приводи для якої дають обидва.

Сумісність Львів в ліжку

Жінка-Лев не схильна до швидкоплинних романів і частої зміни партнерів. В її спальні може виявитися лише той чоловік, з яким у неї є і фізичний потяг, і емоційний зв’язок. Вона погоджується на близькість тільки в тому разі, якщо відносини з шанувальником стали близькими, щирими і відвертими. Їй важливо, щоб поряд був уважний, ніжний і турботливий чоловік з високим темпераментом, для якого інтим – це не просто фізіологічна потреба, а своєрідний ритуал: красива обстановка, романтична атмосфера і т. д.

Володарі астрологічного знака Лев – це вогненні, темпераментні і пристрасні натури, які люблять ігри та експерименти в ліжку. У чоловіка і жінки збігаються переваги, тому вони отримують максимальне задоволення наодинці один з одним. У цій парі кожен з партнерів може проявити ініціативу, тому в їх відносинах довго зберігається високий градус. Проблеми з’являються лише в тому випадку, коли в сім’ї виникають затяжні конфлікти. Сильні взаємні образи – єдина причина, чому у Львів зникає пристрасть і потяг.

Сумісність Львів для сім’ї та шлюбу

У двох представників знаку зодіаку Лев може бути висока сумісність в любові і шлюбі, тому що вони мають схожі цілі, цінності і уявлення про те, якою повинна бути сім’я. Вони цінують стабільність, комфорт і достаток, намагаються після весілля не втягуватися в побутові проблеми, а продовжують вести активний спосіб життя: ходити в ресторани, відвідувати світські заходи і подорожувати. Їх погляди на виховання дітей також збігаються – обидва можуть бути турботливими, люблячими батьками, які підтримують інтереси дитини і не шкодують сил і засобів, щоб його дитинство було щасливим.

Шлюб може бути гармонійним, якщо ще на початку подружнього життя вони чітко розподілять обов’язки. Чоловік-Лев любить домашній затишок і смачну їжу, але жінку-Лева складно назвати зразковою господаркою. Їй набагато важливіше займатися самореалізацією і кар’єрою, а не витрачати час на ведення побуту, прибирання і готування. Якщо матеріальний стан дозволяє, то їм варто задуматися про домробітниці. Потрібно зазначити, що вони однаково ставляться до фінансів – прагнуть до розкоші і не економлять, особливо на собі.

Двом Левам складно домовитися, хто ж у їхній родині буде головним. Їм не хочеться поступатися навіть у дрібницях, а тим більше визнавати свої помилки. Вони не схильні заводити романи на стороні, але можуть провокувати один одного на ревнощі, щоб упевнитися в почуттях партнера. Їхні розбіжності рідко закінчуються мирним діалогом. Запеклі сварки, гучні скандали і загрози розлучення – ось як вони зазвичай з’ясовують стосунки. Але незважаючи на конфлікти, вони не розлучаються, тому що обидва отримують задоволення від сильних емоцій.

Сумісність Львів в роботі та бізнесі

Поєднання знаків Лев і Лев – це перспективний союз двох амбітних, сміливих і рішучих партнерів. У чоловіка і жінки може бути хороша сумісність по гороскопу, тому що обидва прагнуть до високих цілей, не бояться братися за великі і ризиковані проекти, не зупиняються, коли стикаються з труднощами і невдачами. Кожен з них є чесним і надійним однодумцем, для іншого. Їм складно займатися рутиною і завданнями, які вимагають чіткості, уважності, але можуть бути ідейними натхненниками, першими особами компанії, вести переговори і шукати спонсорів.

Ділової тандем чоловіка-Лева і жінки-Лева буде особливо успішним, якщо їх сфера інтересів пов’язана з творчістю. Оскільки обидва є природженими лідерами, то їм потрібно заздалегідь розподілити зони відповідальності. Якщо їх комунікації чітко налагоджені, то їм не страшні ніякі труднощі і конкуренти. Але два Леви можуть бути і суперниками, наприклад, якщо претендують на високий пост. У цьому випадку їх боротьба буде запеклою. Дівчина-Лев готова використовувати всі засоби, щоб отримати заповітну посаду.

Як завоювати чоловіка під знаком зодіаку Лев

Чоловік-Лев, що шукає собі гідну супутницю. Його може зацікавити приваблива, доглянута дівчина з гарним смаком, витонченими манерами, ерудицією, професією або власною справою. Він не стане спілкуватися з жінкою, яка не може підтримати розмову або забезпечити себе.

Поділимося рекомендаціями, як розташувати до себе чоловіка, якщо він за знаком зодіаку Лев:

 • Бути щедрим на компліменти, говорити про його достоїнства, захоплюватися його силою, розумом і талантами.
 • Уважно слухати його, висловлювати свою думку, але не вступати у відкритий суперечка, особливо в чиємусь присутності.
 • Стежити за своїм зовнішнім виглядом, готуватися до зустрічі з ним, виглядати жіночно і стильно.
 • Проявляти себе як самодостатню особистість, говорити про свої досягнення, але без хвастощів.
 • Вести себе стримано, гідно, контролювати емоції, не влаштовувати скандалів із-за ревнощів. Для цього чоловіки неприйнятні крики, постійні докори, критика, вульгарність і хамство.

Як завоювати жінку під знаком Лева

Привернути увагу цієї жінки може успішний, забезпечений і надійний чоловік. Їй важливо, щоб чоловік мав приємною зовнішністю, хорошим смаком, мав становище в суспільстві. Під цей опис підходить багато представників її знака, тому сумісність пари Лев з Левом може бути високою.

Коротко розповімо, що потрібно робити прихильнику, щоб добитися взаємності від дівчини-Лева:

 • Не ігнорувати цукерково-букетний період і красиво доглядати за нею, влаштовувати романтичні побачення в незвичайних місцях. Щоб підкорити серце красуні, доведеться проявити фантазію.
 • Бути щедрим, дарувати їй розкішні букети, не економити на подарунках, водити в дорогі заклади. Леви обожнюють розкіш.
 • Щодня говорити компліменти з будь-якого приводу – від вдалої зачіски до вміння готувати.
 • Виключити будь-які причини для ревнощів з її боку. Флірт з іншими дівчатами в її присутності або розповідь про минулі відносини неприпустимі.
 • Показати серйозність своїх намірів. Її зацікавить тільки той чоловік, який хоче сім’ю і може її забезпечити.

Як двом Левам зберегти відносини

Основна причина конфлікту у двох Львів – це боротьба за владу, бажання бути лідером і залишати за собою останнє слово. Тому перше, що можна порадити в такій парі – це навчитися домовлятися. Кожен з них може зробити істотний внесок у спільну справу, якщо не буде змагатися з партнером. Наприклад, чоловік може повністю взяти на себе матеріальні питання, а жінка – побутові. Не варто критикувати свого чоловіка, якщо він допустив помилку. На марнославного Лева можна впливати тільки похвалою.

Ще 5 порад, як представникам цього знаку домогтися взаєморозуміння:

 • Хвалити і дякувати свого коханого навіть через незначні зусилля.
 • Відповідати з захопленням на будь-які питання про те, як він виглядає.
 • Ретельно стежити за своїм зовнішнім виглядом, особливо перед виходом у світ.
 • Брати на себе відповідальність за прийняті рішення, а не перекладати на чоловіка/дружину.
 • У випадку проблем не шукати винного, а думати, як вийти з скрутного становища.

Яка сумісність у чоловіків-Львів в дружбі і бізнесі

Наскільки будуть сумісні представники цього знака зодіаку – все залежить від зовнішніх обставин. Лев і Лев можуть бути надійними компаньйонами, якщо мають спільну мету, наприклад, ведуть спільний бізнес. Але якщо вони зустрічаються в одному колективі на рівних позиціях або претендують на високу посаду, то оточуючим доведеться часто бути свідками їхньої сутички. При цьому керівництву навіть вигідно суперництво двох сильних та амбітних працівників, кожен з яких намагається бути кращим.

Дружба Львів – це рідкісне явище, оскільки в будь-якій компанії може бути лише один лідер, на якого спрямовано всю увагу. Вони можуть бути приятелями, але навряд чи стануть близько спілкуватися.

Сумісність двох жінок-Львів в дружбі та праці

Сумісність двох представниць знака зодіаку Лев може бути високою. У них багато тем для розмов і ідей для спільного дозвілля. Ці дівчата можуть негативно ставитися один до одного, але тільки в тому випадку, якщо борються за одного чоловіка. Оскільки будь-яка жінка-Лев отримує в надлишку чоловічу увагу, то ризик посваритися з-за хлопця зводиться до мінімального.

Вони також можуть бути хорошими бізнес-партнерами і успішно розвивати загальний невеликий бізнес, наприклад, в індустрії краси або моди. Їх смаки і погляди збігаються, тому в даних сферах у них не буде розбіжностей.